Oficiální Výsledková listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka 2015
12. 4. 2015

muži

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Saji AbdekabirMorocco#236#A (muži do 39)1.00:31:36.55Detail
2. Pomezný LukášAtletika Písek#92#A (muži do 39)2.00:31:55.01+00:00:18.45Detail
3. Janoušek MilanSokol Kolín#45#A (muži do 39)3.00:32:19.36+00:00:42.80Detail
4. Janoušek VáclavSpartak Praha 4#169#A (muži do 39)4.00:32:49.08+00:01:12.52Detail
5. Miler JiříAC Mladá Boleslav#140#B (muži 40 - 49)1.00:32:56.41+00:01:19.85Detail
6. Procházka MichalPerňa Systém#188#A (muži do 39)5.00:32:57.64+00:01:21.08Detail
7. Berka MartinAC Syner Turnov#201#A (muži do 39)6.00:33:16.20+00:01:39.64Detail
8. Noah DaielUSA#227#A (muži do 39)7.00:33:38.54+00:02:01.98Detail
9. Pavlišta DavidSK Svěrák#234#A (muži do 39)8.00:33:41.00+00:02:04.44Detail
10. Sysel CtiborSpartak Praha 4#108#A (muži do 39)9.00:33:51.93+00:02:15.37Detail
11. Valášek JanSpartak Praha 4#214#A (muži do 39)10.00:34:34.14+00:02:57.58Detail
12. Olšan MartinRealiz Sport Team#224#A (muži do 39)11.00:34:38.78+00:03:02.22Detail
13. Kouklík JakubBenešovský běžecký klub#60#A (muži do 39)12.00:34:55.04+00:03:18.48Detail
14. Hlas JakubPSK Olymp Praha#153#A (muži do 39)13.00:35:10.04+00:03:33.48Detail
15. Bureš MartinTJ Sokol Kbely#229#A (muži do 39)14.00:35:20.83+00:03:44.27Detail
16. Kabelka JiříTJ Sokol Královské Vinohrady#71#A (muži do 39)15.00:35:53.88+00:04:17.32Detail
17. Herel LubošLesk Kolín#32#B (muži 40 - 49)2.00:35:57.79+00:04:21.23Detail
18. Rohlík VáclavAC Pardubice#187#A (muži do 39)16.00:36:00.46+00:04:23.90Detail
19. Kerlík RadovanSlavoj Stará Boleslav#55#C (muži 50 - 59)1.00:36:01.52+00:04:24.96Detail
20. Rybáček MiroslavASK Ecna Počerady#165#A (muži do 39)17.00:36:03.46+00:04:26.90Detail
21. Ulbrich PavelVŠCHT Praha#117#B (muži 40 - 49)3.00:36:41.91+00:05:05.35Detail
22. Vacarda VladimírEleven Run Team#154#C (muži 50 - 59)2.00:36:56.83+00:05:20.27Detail
23. Till PavelKolín#193#C (muži 50 - 59)3.00:36:57.90+00:05:21.34Detail
24. Paták PavelTTK Slavia VŠ Plzeň#228#B (muži 40 - 49)4.00:36:58.78+00:05:22.22Detail
25. Buzek EmanuelČeská Locomotiva#221#A (muži do 39)18.00:36:59.49+00:05:22.93Detail
26. Fiedler LukášSKP Nymburk#23#A (muži do 39)19.00:36:59.99+00:05:23.43Detail
27. Suchánek PetrAC Obora Hvězda#107#B (muži 40 - 49)5.00:37:15.00+00:05:38.44Detail
28. Sedláček JanSK Svěrák #101#A (muži do 39)20.00:37:19.41+00:05:42.85Detail
29. Hrůza TomášDragonteam Nymburk#41#A (muži do 39)21.00:37:24.01+00:05:47.45Detail
30. Jalovecký MichalSKP Nymburk#42#A (muži do 39)22.00:37:55.77+00:06:19.21Detail
31. Pavlů RomanSK ZŠ Jeseniova Praha#87#A (muži do 39)23.00:38:01.06+00:06:24.50Detail
32. Katsiedl MichalAC Praha 1890#152#A (muži do 39)24.00:38:17.98+00:06:41.42Detail
33. Korenčík MichalSokol Kbely#58#A (muži do 39)25.00:38:19.42+00:06:42.86Detail
34. Klvaň NorbertSKC Pečky#56#B (muži 40 - 49)6.00:38:26.31+00:06:49.75Detail
35. Došek JanNymburk#184#A (muži do 39)26.00:38:45.55+00:07:08.99Detail
36. Drahorád JanNeratovice#206#A (muži do 39)27.00:38:58.76+00:07:22.20Detail
37. Dufek DavidČeská Locomotiva#220#A (muži do 39)28.00:38:59.26+00:07:22.70Detail
38. Urx RadekTřebotov#118#A (muži do 39)29.00:39:02.97+00:07:26.41Detail
39. Háze MartinJilemnice#231#A (muži do 39)30.00:39:09.73+00:07:33.17Detail
40. Firych ZdeněkTURBO Chotěboř#24#A (muži do 39)31.00:39:17.13+00:07:40.57Detail
41. Mastný MartinŘevnice#176#B (muži 40 - 49)7.00:39:38.53+00:08:01.97Detail
42. Bláha KamilABSPED Pardubice#205#B (muži 40 - 49)8.00:39:45.21+00:08:08.65Detail
43. Hnát MiroslavPlavy#147#B (muži 40 - 49)9.00:39:59.66+00:08:23.10Detail
44. Jordamov MarcelKlamoš#217#B (muži 40 - 49)10.00:40:08.26+00:08:31.70Detail
45. Hamerník JanChotěnice#208#D (muži 60 - 69)1.00:40:25.46+00:08:48.90Detail
46. Bradáč JiříŽďár nad Sázavou#6#A (muži do 39)32.00:40:34.73+00:08:58.17Detail
47. Roblík BořivojRKDM Milovice#96#B (muži 40 - 49)11.00:40:41.49+00:09:04.93Detail
48. Balatka TomášVšechlapy#1#A (muži do 39)33.00:40:44.97+00:09:08.41Detail
49. Šťástka JakubGrad Prix Kolín#180#A (muži do 39)34.00:40:50.40+00:09:13.84Detail
50. Kubišta PetrSokol Kolín#66#C (muži 50 - 59)4.00:40:52.14+00:09:15.58Detail
51. Žáček MartinUNIQA#134#C (muži 50 - 59)5.00:40:55.78+00:09:19.22Detail
52. Hrdlička JaroslavTJ Sokol Liptákov#164#A (muži do 39)35.00:41:08.67+00:09:32.11Detail
53. Pohl MiloslavLokomtiva Nymburk#174#A (muži do 39)36.00:41:10.26+00:09:33.70Detail
54. Šourek Martin#111#A (muži do 39)37.00:41:16.28+00:09:39.72Detail
55. Stehlík JiříSOKOL Kosořice#106#A (muži do 39)38.00:41:18.86+00:09:42.30Detail
56. Hodboď RadkoAC Slovan Liberec#172#C (muži 50 - 59)6.00:41:26.31+00:09:49.75Detail
57. Vojáček JakubSKP Nymburk#204#A (muži do 39)39.00:41:35.71+00:09:59.15Detail
58. Paroulek JaroslavSKP Nymburk#84#B (muži 40 - 49)12.00:41:45.56+00:10:09.00Detail
59. Říha JaroslavTenis Týnec nad Labem#99#D (muži 60 - 69)2.00:41:49.93+00:10:13.37Detail
60. Stančo LadislavSK Hory Beraní hlavy / Čelákovice#157#A (muži do 39)40.00:41:54.31+00:10:17.75Detail
61. Kára VladimírAC-Patřín#53#C (muži 50 - 59)7.00:41:58.95+00:10:22.39Detail
62. Skopal LukášSRTG Kolín#102#A (muži do 39)41.00:42:01.39+00:10:24.83Detail
63. Kadlec Jan#52#A (muži do 39)42.00:42:11.43+00:10:34.87Detail
64. Vavák LiborBK Sadská#121#C (muži 50 - 59)8.00:42:13.69+00:10:37.13Detail
65. Audrain SiomK.O. Poděbrady#191#A (muži do 39)43.00:42:15.30+00:10:38.74Detail
66. Šimák RadekSKP NYMBURK#109#A (muži do 39)44.00:42:18.68+00:10:42.12Detail
67. Šiman EduardPraha 10#110#C (muži 50 - 59)9.00:42:22.16+00:10:45.60Detail
68. Košvanec David#200#A (muži do 39)45.00:42:28.95+00:10:52.39Detail
69. Pomšár MiroslavLysá nad Labem#211#B (muži 40 - 49)13.00:42:32.64+00:10:56.08Detail
70. Urban JaroslavŠSK ZŠ Kounice#138#C (muži 50 - 59)10.00:42:32.84+00:10:56.28Detail
71. Havránek JanVrbice#29#A (muži do 39)46.00:42:38.76+00:11:02.20Detail
72. Tuček Petr#141#A (muži do 39)47.00:42:38.97+00:11:02.41Detail
73. Bureš JanLiga 100 Praha#230#A (muži do 39)48.00:42:40.04+00:11:03.48Detail
74. Černý Jiří25A Český Brod#16#A (muži do 39)49.00:42:42.88+00:11:06.32Detail
75. Cuc TomášFK Bohemia Poděbrady#199#A (muži do 39)50.00:42:55.51+00:11:18.95Detail
76. Kašparec PetrAJETO Lindava#54#C (muži 50 - 59)11.00:42:59.38+00:11:22.82Detail
77. Jelínek JiříBenešovský běžecký klub#158#C (muži 50 - 59)12.00:43:02.46+00:11:25.90Detail
78. Brandl DominikČeská Locomotiva#222#A (muži do 39)51.00:43:04.52+00:11:27.96Detail
79. Pavlů DušanEtriatlonTeam#86#B (muži 40 - 49)14.00:43:07.58+00:11:31.02Detail
80. Hejdrych MartinExponati#225#A (muži do 39)52.00:43:14.54+00:11:37.98Detail
81. Pokorný MichalSRTG Kolín#185#A (muži do 39)53.00:43:20.55+00:11:43.99Detail
82. Jílek PavelSokol Lysá nad Labem#178#A (muži do 39)54.00:43:23.33+00:11:46.77Detail
83. Štefan RadimRud The World#210#B (muži 40 - 49)15.00:43:24.15+00:11:47.59Detail
84. Funda Radek25A#26#B (muži 40 - 49)16.00:43:27.86+00:11:51.30Detail
85. Kobek JosefSedlčánky#146#A (muži do 39)55.00:43:32.08+00:11:55.52Detail
86. Říha MiroslavSokol Sadská#209#E (nad 70)1.00:43:32.91+00:11:56.35Detail
87. Dvořák MiloslavChotěboř#21#A (muži do 39)56.00:43:35.28+00:11:58.72Detail
88. Záhora MichalNymburk#173#A (muži do 39)57.00:43:53.54+00:12:16.98Detail
89. Kaprálek KarelVelim#168#B (muži 40 - 49)17.00:43:58.27+00:12:21.71Detail
90. Rozhog NikolayMoneypolo#160#A (muži do 39)58.00:44:00.44+00:12:23.88Detail
91. Michovský MarekBeroun#78#A (muži do 39)59.00:44:12.51+00:12:35.95Detail
92. Beran TomášAK Malešice Running Freaks#5#A (muži do 39)60.00:44:22.50+00:12:45.94Detail
93. Krupička JanCream team#65#A (muži do 39)61.00:44:26.89+00:12:50.33Detail
94. Herbst JosefBrandýs nad Labem#232#C (muži 50 - 59)13.00:44:29.34+00:12:52.78Detail
95. Fiala JanKolín#22#D (muži 60 - 69)3.00:44:34.89+00:12:58.33Detail
96. Šubrt VáclavLišterice#198#A (muži do 39)62.00:44:37.92+00:13:01.36Detail
97. Kraus VáclavCyklokraus Přelouč#216#C (muži 50 - 59)14.00:44:41.43+00:13:04.87Detail
98. Hrabánek VojtěchVelký Osek#40#B (muži 40 - 49)18.00:44:43.59+00:13:07.03Detail
99. Janda VlastimilNymburk#44#D (muži 60 - 69)4.00:44:48.11+00:13:11.55Detail
100. Michl Václav#77#D (muži 60 - 69)5.00:44:49.06+00:13:12.50Detail
101. Nechoďdoma PetrDobřichov#82#A (muži do 39)63.00:45:15.24+00:13:38.68Detail
102. Bulín PavelPraha 8#8#B (muži 40 - 49)19.00:45:16.13+00:13:39.57Detail
103. Barták ZdeněkBowling Squash Sadská#2#A (muži do 39)64.00:45:24.64+00:13:48.08Detail
104. Vít JiříTonda Sport Prušánky#126#A (muži do 39)65.00:45:28.92+00:13:52.36Detail
105. Vandas Martin#142#B (muži 40 - 49)20.00:45:36.48+00:13:59.92Detail
106. Měchura MarekSK Svěrák#238#A (muži do 39)66.00:45:38.43+00:14:01.87Detail
107. Černý VladimírHolecBekele#18#A (muži do 39)67.00:45:40.64+00:14:04.08Detail
108. Popr MiroslavPoděbrady#93#A (muži do 39)68.00:45:41.37+00:14:04.81Detail
109. Dobiáš MilošPraha#20#B (muži 40 - 49)21.00:45:44.84+00:14:08.28Detail
110. Novotný VojtěchRadovesnice I#137#A (muži do 39)69.00:45:46.88+00:14:10.32Detail
111. Hejzlar PavelLitol#31#B (muži 40 - 49)22.00:45:47.86+00:14:11.30Detail
112. Kysilka VratislavKolín#70#A (muži do 39)70.00:45:55.88+00:14:19.32Detail
113. Ciml VíťaNymburk#12#A (muži do 39)71.00:45:58.45+00:14:21.89Detail
114. Mrázek TomášPraha 4#81#B (muži 40 - 49)23.00:45:58.85+00:14:22.29Detail
115. Beneš VladimírJoskatel#4#B (muži 40 - 49)24.00:46:00.66+00:14:24.10Detail
116. Miler Václavsokol kolin-atletika#79#C (muži 50 - 59)15.00:46:10.58+00:14:34.02Detail
117. Houžvička IvanTTC český brod#39#B (muži 40 - 49)25.00:46:42.71+00:15:06.15Detail
118. Vaníček MilošPoděbrady#218#A (muži do 39)72.00:46:54.03+00:15:17.47Detail
119. Szabo DavidSK Nové Zámky Slovakia#212#B (muži 40 - 49)26.00:47:01.26+00:15:24.70Detail
120. Vokál VáclavSRTG Kolín#161#A (muži do 39)73.00:47:01.33+00:15:24.77Detail
121. Novák JakubBřehy#83#A (muži do 39)74.00:47:04.98+00:15:28.42Detail
122. Jiránek JanMladá Boleslav#219#A (muži do 39)75.00:47:10.55+00:15:33.99Detail
123. Zedník Michal25A#132#A (muži do 39)76.00:47:12.37+00:15:35.81Detail
124. Janovský PavelNymburk#46#B (muži 40 - 49)27.00:47:19.68+00:15:43.12Detail
125. Adam PavelLiberec#167#B (muži 40 - 49)28.00:47:21.15+00:15:44.59Detail
126. Čižinský JaromirSABZO Praha#19#D (muži 60 - 69)6.00:47:41.99+00:16:05.43Detail
127. Vrzala Tomášlongrun#130#A (muži do 39)77.00:47:59.59+00:16:23.03Detail
128. Gono MichalSRTG Kolín#183#A (muži do 39)78.00:48:01.75+00:16:25.19Detail
129. Hodboď ZdeněkNymburk#35#B (muži 40 - 49)29.00:48:30.09+00:16:53.53Detail
130. Novotný PetrRadovesnice#136#B (muži 40 - 49)30.00:48:33.74+00:16:57.18Detail
131. Zeman VladimírSokol Kolín-atletika#133#C (muži 50 - 59)16.00:48:53.78+00:17:17.22Detail
132. Čížek PetrPetr a Jirka#202#A (muži do 39)79.00:49:08.67+00:17:32.11Detail
133. Jirásek JiříK.O. Poděbrady#68#B (muži 40 - 49)31.00:49:19.39+00:17:42.83Detail
134. Zikmund Jan#189#A (muži do 39)80.00:49:24.09+00:17:47.53Detail
135. Prosek TomasPraha 8#94#B (muži 40 - 49)32.00:49:25.84+00:17:49.28Detail
136. Zemánek JosefDrahobudice#213#A (muži do 39)81.00:49:35.01+00:17:58.45Detail
137. Motejlek PetrPraha#80#A (muži do 39)82.00:49:38.34+00:18:01.78Detail
138. Trbušek RenéČelákovice#190#A (muži do 39)83.00:49:41.10+00:18:04.54Detail
139. Vrba Františekaptrek xterra team#128#A (muži do 39)84.00:49:45.29+00:18:08.73Detail
140. Kohout RichardLoučeň#237#C (muži 50 - 59)17.00:50:01.83+00:18:25.27Detail
141. novotný MarianNymburk#233#B (muži 40 - 49)33.00:50:13.84+00:18:37.28Detail
142. Verner JaroslavPečky#124#A (muži do 39)85.00:50:23.05+00:18:46.49Detail
143. Bellinger FilipVelký Osek#3#A (muži do 39)86.00:50:28.82+00:18:52.26Detail
144. Matouš MiloslavSKP Nymburk#75#B (muži 40 - 49)34.00:50:30.91+00:18:54.35Detail
145. Holas JaromírTragéd Team Praha#36#D (muži 60 - 69)7.00:50:36.53+00:18:59.97Detail
146. Řápek VáclavPraha AVC#235#E (nad 70)2.00:50:47.57+00:19:11.01Detail
147. Kroužel TomášPoděbrady#151#A (muži do 39)87.00:51:14.69+00:19:38.13Detail
148. Štikar JosefMilovice#113#C (muži 50 - 59)18.00:51:21.17+00:19:44.61Detail
149. Janda JiříMilovice nad Labem#43#B (muži 40 - 49)35.00:51:37.11+00:20:00.55Detail
150. Horáček JiříKolín#38#C (muži 50 - 59)19.00:52:09.42+00:20:32.86Detail
151. Valta StanislavGP - Kolín#195#C (muži 50 - 59)20.00:52:33.92+00:20:57.36Detail
152. Toman VáclavSokol Hradec Králové#239#B (muži 40 - 49)36.00:52:58.09+00:21:21.53Detail
153. Mazura MartinSRTG KOLÍN#76#A (muži do 39)88.00:53:15.30+00:21:38.74Detail
154. Veselý MilanSokol Kolín - GP#179#D (muži 60 - 69)8.00:53:18.31+00:21:41.75Detail
155. Žmolil RichardJičín#159#A (muži do 39)89.00:53:54.25+00:22:17.69Detail
156. Smutný OldřichCOOP Mnichovo Hradiště#144#D (muži 60 - 69)9.00:54:05.54+00:22:28.98Detail
157. Sova JanMP Praha#103#C (muži 50 - 59)21.00:54:20.72+00:22:44.16Detail
158. Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice#47#E (nad 70)3.00:54:27.15+00:22:50.59Detail
159. Vejvar TomášNymburk#122#B (muži 40 - 49)37.00:55:24.36+00:23:47.80Detail
160. Bělský TomášSDH Hrdlořezy#175#A (muži do 39)90.00:56:23.32+00:24:46.76Detail
161. Pícha TomášTJ Agro Kolín#88#D (muži 60 - 69)10.00:57:23.87+00:25:47.31Detail
162. Martínek JindřichRatenice#150#A (muži do 39)91.01:02:23.22+00:30:46.66Detail
163. Culka VáclavNové Město nad Metují#13#E (nad 70)4.01:05:22.05+00:33:45.49Detail
164. Tuzar PavelNymburk#116#A (muži do 39)92.01:07:04.12+00:35:27.56Detail
165. Koloc PavelAC Total Zero#57#C (muži 50 - 59)22.01:09:50.64+00:38:14.08Detail
166. Plavec TomášNymburk#89#A (muži do 39)93.01:13:44.18+00:42:07.62Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz