Oficiální Výsledková listina Mělnický vinařský běh 2015
26. 9. 2015

10 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta12
1. Flegl VlastimilVrchlabí#36#CZEMdo391.00:32:3100:16:10.6400:16:19.52Detail
2. Kunčar David#125#CZEM40plus1.00:33:56+00:01:2500:16:36.8200:17:19.04Detail
3. Brynda JardaLabe Tri Club#37#CZEMdo392.00:35:46+00:03:15Detail
4. Hatina PetrCítov#120#CZEMdo393.IZS1.00:36:02+00:03:3100:17:30.7100:17:49.21Detail
5. Michálek MichalMlazice#143#CZEM40plus2.00:36:17+00:03:4600:17:32.8500:18:04.95Detail
6. Rada JanPraha#121#CZEM40plus3.00:37:05+00:04:3400:18:15.6100:18:09.32Detail
7. Knespl VojtěchRun the World#139#CZEMdo394.00:37:41+00:05:1000:18:04.3800:18:36.19Detail
8. Vyhlas JosefSedlec#297#CZEM40plus4.00:38:09+00:05:3800:18:42.7400:18:46.11Detail
9. Poborská HelenaPSK Olymp Praha#291#CZEZ35plus1.00:38:11+00:05:4000:19:15.5300:18:14.22Detail
10. Koláčný VáclavAC Praha 1890#145#CZEMdo395.IZS2.00:39:03+00:06:3200:19:08.7300:19:20.93Detail
11. Ginzel PetrCyklovape#105#CZEM40plus5.00:39:31+00:07:0000:19:20.4200:19:24.42Detail
12. Daníček VáclavSRBY U KLADNA#140#CZEMdo396.00:39:37+00:07:0600:19:10.9100:19:33.78Detail
13. Fajgl LubošCítov#89#CZEM40plus6.IZS3.00:39:44+00:07:1300:19:14.8200:19:43.74Detail
14. Fiala LukášHoštka#16#CZEMdo397.00:40:20+00:07:49Detail
15. Steffl VítDERFL kola Mělník#138#CZEMdo398.00:40:40+00:08:0900:19:47.5100:20:06.44Detail
16. Šibravová Lenkakerteam#106#CZEZdo351.00:40:43+00:08:1200:19:54.1500:20:03.34Detail
17. Vyšínský MartinKoloběh Líběznice#92#CZEMdo399.IZS4.00:40:46+00:08:1500:19:54.7000:20:06.26Detail
18. Bernard VladimírHasiči Neratovice#133#CZEM40plus7.IZS5.00:40:58+00:08:2700:19:55.1600:20:16.88Detail
19. Haramulová LenkaASK Slavia Praha#17#CZEZdo352.00:41:12+00:08:41Detail
20. Brouk PetrLitomerice#18#CZEM40plus8.00:41:21+00:08:50Detail
21. Matula ŠtěpánOlympia Kladno#144#CZEM40plus9.00:41:30+00:08:5900:19:54.4400:20:46.80Detail
22. Jiřičná DanaBonbon Praha#292#CZEZ35plus2.00:41:52+00:09:2100:20:23.6600:20:41.16Detail
23. Čermák ZdeněkLhotka u Mělník#150#CZEMdo3910.00:42:17+00:09:4600:20:07.1600:21:17.11Detail
24. Vaculík MartinJablonec nad Nisou#30#CZEMdo3911.00:42:18+00:09:47Detail
25. Štefan RadimRun the World - Mělník#130#CZEM40plus10.00:42:23+00:09:5200:20:17.2300:21:15.21Detail
26. Krejča MartinLuigi Cocotti#136#CZEM40plus11.00:42:27+00:09:5600:19:56.9300:21:41.97Detail
27. Kučera VáclavT.J.Sokol Mšené lázně#22#CZEMdo3912.00:42:43+00:10:12Detail
28. Šebesta VáclavMělnik#141#CZEMdo3913.00:42:43+00:10:1200:21:02.9200:20:59.32Detail
29. Zajíček JiříHZS Melnik#128#CZEMdo3914.IZS6.00:42:47+00:10:1600:21:01.7500:21:00.77Detail
30. Trochta PavelKlub na hřišti Velký Borek#103#CZEM40plus12.00:42:57+00:10:2600:21:03.4000:21:04.67Detail
31. Smotlachová EvaMělník#137#CZEZdo353.00:42:58+00:10:2700:21:03.6800:21:06.10Detail
32. Mrázik Martin#129#SVKMdo3915.00:42:59+00:10:2800:21:23.8200:20:49.69Detail
33. Gajdošík MiroslavDolní Beřkovice#26#CZEM40plus13.00:43:00+00:10:29Detail
34. Šústek TomášOstrava#149#CZEMdo3916.IZS7.00:43:10+00:10:3900:21:00.5900:21:22.67Detail
35. Šnajdr MartinKlub přátel Běhu kokořínským údolím#110#CZEMdo3917.00:43:18+00:10:4700:21:06.8400:21:22.98Detail
36. Bačkády RudolfOPTIMI-zasklívání lodžií#119#CZEM40plus14.00:43:32+00:11:0100:21:02.1000:21:39.76Detail
37. Zemanova JanaLitomerice#134#CZEZ35plus3.00:43:47+00:11:1600:21:27.9500:21:33.78Detail
38. Svatoň DavidTT 3 sports#111#CZEMdo3918.00:44:12+00:11:4100:21:22.8800:21:59.73Detail
39. Tomek MartinIronTime Mělník#20#CZEM40plus15.00:44:16+00:11:4500:21:33.3400:21:57.73Detail
40. Tichý LukášCítov#102#CZEMdo3919.00:44:34+00:12:0300:21:25.6900:22:21.82Detail
41. Stehlík MiroslavRadošovice#88#CZEM40plus16.00:44:40+00:12:0900:21:28.8600:22:23.33Detail
42. Kohl KarelMělník#135#CZEM40plus17.00:44:42+00:12:1100:21:48.9200:22:00.77Detail
43. Michl VáclavPoděbradx#38#CZEM40plus18.00:44:44+00:12:1300:21:49.5700:22:03.38Detail
44. Postupa AlešPraha#21#CZEM40plus19.00:44:58+00:12:2700:21:47.1900:22:19.98Detail
45. Pokorný Karel#86#CZEMdo3920.00:45:13+00:12:4200:20:59.1300:23:15.86Detail
46. Vrba KarelGoloka Vrinavar#19#CZEM40plus20.00:45:22+00:12:51Detail
47. Salač VáclavCAV Benátky nad Jizerou#94#CZEM40plus21.00:45:26+00:12:5500:21:59.7800:22:34.68Detail
48. Vild Jiří#108#CZEMdo3921.00:45:33+00:13:0200:21:37.9700:23:03.47Detail
49. Suchý Josefbike and ski bakajda#85#CZEMdo3922.00:46:44+00:14:1300:22:21.9800:23:32.38Detail
50. Verešová VěraMělník#148#CZEZ35plus4.00:46:56+00:14:2500:22:57.2200:23:07.41Detail
51. Orgoníková DanielaMělník#123#CZEZdo354.00:47:08+00:14:3700:22:58.2800:23:20.44Detail
52. Háněl JaromírHSH tým C#298#CZEM40plus22.00:47:20+00:14:4900:23:05.6600:23:28.40Detail
53. Matějková JanaBáječné ženy v běhu#32#CZEZdo355.00:47:21+00:14:50Detail
54. Ďurovec DominikBěžecký kroužek Varnsdorf#109#CZEMdo3923.00:47:43+00:15:1200:21:56.1100:24:48.73Detail
55. Krausová LucieBáječné ženy v běhu#117#CZEZdo356.00:47:48+00:15:1700:23:19.5300:23:36.18Detail
56. Sunek JaroslavMladá Boleslav#40#CZEMdo3924.00:48:43+00:16:12Detail
57. Bláha RadekTišice#35#CZEM40plus23.00:48:46+00:16:15Detail
58. Šulcová JitkaSport Team Snowboardingu o.s.#33#CZEZ35plus5.00:48:50+00:16:19Detail
59. Smutný OldřichCOOP Mnichovo Hradiště#15#CZEM40plus24.00:49:04+00:16:3300:23:58.6100:24:11.19Detail
60. Klimeš Alexander#131#CZEM40plus25.00:49:40+00:17:0900:24:09.9200:24:34.26Detail
61. Myška PetrMělník#107#CZEMdo3925.00:49:43+00:17:1200:24:32.4900:24:19.05Detail
62. Janda PetrSokol Šumperk#98#CZEM40plus26.00:49:58+00:17:2700:23:53.5400:25:10.71Detail
63. Charyparová MilušeMAXTTRI LIBEREC#28#CZEZ35plus6.00:50:23+00:17:52Detail
64. Zelenka MartinSauna Klub Mělník#289#CZEM40plus27.00:50:32+00:18:0100:24:26.8600:25:06.01Detail
65. Švácha LubošSokol Mšeno#97#CZEM40plus28.00:50:49+00:18:1800:24:59.4100:24:55.47Detail
66. Tůmova PavlínaMělník Pšovka#96#CZEZ35plus7.00:51:01+00:18:3000:24:57.5900:25:05.91Detail
67. Novák MichalCítov#122#CZEMdo3926.00:51:05+00:18:3400:24:37.1600:25:32.86Detail
68. Třetinová Radka#39#CZEZdo357.00:51:27+00:18:56Detail
69. Háblová JanaČeská Lípa#34#CZEZdo358.00:51:40+00:19:09Detail
70. Trochtová DenisaKlub na hřišti Velký Borek#104#CZEZ35plus8.00:52:32+00:20:0100:25:01.0800:26:17.12Detail
71. Řeháková PetraSokol Roudnice nad Labem#25#CZEZ35plus9.00:52:45+00:20:14Detail
72. Střelbová LenkaPraha 4#87#CZEZ35plus9.00:52:45+00:20:1400:25:00.9900:26:28.55Detail
73. Kříž PavelČeská Lípa#31#CZEM40plus29.00:52:46+00:20:15Detail
74. Jiřičný MartinBonbon Praha#294#CZEM40plus30.00:52:49+00:20:1800:26:24.3500:25:22.93Detail
75. Šupová VěraKletečná#27#CZEZdo359.00:52:55+00:20:24Detail
76. Veselá AnitaSDH Chloumek#132#CZEZ35plus11.00:53:07+00:20:3600:25:29.1800:26:40.12Detail
77. Urbánková AnnaŘepín#142#CZEZdo3510.00:53:12+00:20:4100:26:33.1800:25:54.36Detail
78. Novák JosefNOVAKART#100#CZEM40plus31.00:54:54+00:22:2300:26:35.8800:27:18.91Detail
79. Jandová LídaSokol Šumperk#99#CZEZ35plus12.00:54:58+00:22:2700:26:35.6000:27:19.74Detail
80. Geleta Martin#3#CZEMdo3927.00:55:11+00:22:40Detail
81. Vithová Martina#2#CZEZdo3511.00:55:11+00:22:40Detail
82. Pitelová BarboraBáječné ženy v běhu#118#CZEZdo3512.00:55:37+00:23:0600:28:15.9400:26:33.29Detail
83. Tůmová JitkaBáječné ženy v běhu#115#CZEZ35plus13.00:55:38+00:23:0700:28:15.5900:26:33.91Detail
84. Poncarová PavlínaCítov#90#CZEZ35plus14.IZS8.00:55:49+00:23:1800:27:29.5200:27:24.07Detail
85. Tesařová MarkétaKPMG Running Club#296#CZEZdo3513.00:55:49+00:23:1800:27:28.8900:27:24.23Detail
86. Šimák JosefMělník#101#CZEM40plus32.00:56:10+00:23:3900:28:44.3000:26:36.23Detail
87. Holomková Veronika#124#CZEZdo3514.00:57:31+00:25:0000:29:17.5900:27:14.16Detail
88. Jonová Lia#127#CZEZdo3515.00:57:46+00:25:1500:28:25.4700:28:16.72Detail
89. Morochovičová Janablack&white#147#CZEZdo3516.00:58:36+00:26:0500:28:49.4700:28:46.60Detail
90. Žárová Miroslava#93#CZEZ35plus15.00:58:48+00:26:1700:28:44.3100:30:03.32Detail
91. Štruplová Eva#299#CZEZ35plus16.00:59:06+00:26:3500:29:36.7300:28:21.00Detail
92. Zavřelová HančaRoudnice nad Labem#95#CZEZdo3517.IZS9.00:59:43+00:27:1200:29:35.5100:28:59.44Detail
93. Charypar IvanSK MAXTRI LIBEREC#29#CZEM40plus33.00:59:58+00:27:27Detail
94. Trepešová IvetaLíbeznice#146#CZEZdo3518.01:00:54+00:28:2300:29:18.9900:30:29.16Detail
95. Kocsisová MonikaBáječné ženy v běhu#112#CZEZ35plus17.01:01:34+00:29:0300:29:57.4600:30:28.02Detail
96. Poncarová MartinaMalá Skála#91#CZEZdo3519.01:02:27+00:29:5600:30:38.5000:30:42.30Detail
97. Pekárková BlankaBaječné ženy v běhu#114#CZEZ35plus18.01:03:58+00:31:2700:30:57.2200:32:02.44Detail
98. Brennová Lenka#23#CZEZdo3520.01:05:50+00:33:19Detail
99. Hochmannová BarboraMělník#126#CZEZdo3521.01:06:24+00:33:5300:31:55.7100:33:18.75Detail
100. Kýrová KateřinaTlustovousy#24#CZEZdo3522.01:08:44+00:36:1300:32:10.4400:35:24.03Detail
101. Krejsa VáclavBonbon Praha#14#CZEM40plus34.01:26:31+00:54:00Detail
DNF Suchánková PetraBáječné ženy v běhu#116#CZEZ35plusDNF 00:31:04.3600:26:57.55Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz