Oficiální Výsledková listina MTB X. Memoriál Fanyho Stelzera 2015
27. 6. 2015

72 km

#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1.FabišovskýLadislavSweep cycling#20#M1A1.03:01:47.00Detail
2.ZbuzekMichalSweep cycling#132#M1A2.03:13:19.00+00:11:32.00Detail
3.BartošJanLamači skal#6#M2A1.03:23:43.00+00:21:56.00Detail
4.PřibílTomášLitvínov#148#M2A2.03:29:00.00+00:27:13.00Detail
5.ProkopMichalPraha#167#M1A3.03:29:35.00+00:27:48.00Detail
6.MartinekJaromirNilfiskAlto Pro Cycling#59#M2A3.03:32:37.00+00:30:50.00Detail
7.MatoušekMichalKL Sport most#61#M2A4.03:32:55.00+00:31:08.00Detail
8.PřibylJardaNevix Team#90#M2A5.03:34:52.00+00:33:05.00Detail
9.RodaničPavelOnix.cz#94#M1A4.03:46:53.00+00:45:06.00Detail
10.UrbanováMartinaChomutov#191#Z1A1.03:55:11.00+00:53:24.00Detail
11.KřížPetrTeplice#164#M1A5.03:55:14.00+00:53:27.00Detail
12.DolejšPetrTeplice#151#M2A6.03:57:00.00+00:55:13.00Detail
13.HronZdeněkRegalbike Teplice#27#M3A1.03:59:02.00+00:57:15.00Detail
14.BeránekJanELA LITVÍNOV#9#M1A6.03:59:10.00+00:57:23.00Detail
15.VolmuthVladimírHZS MOST#127#M1A7.03:59:35.00+00:57:48.00Detail
16.ErlerAlešBystřany#144#M1A8.04:00:55.00+00:59:08.00Detail
17.RudáEliškaZahrádkáři#95#Z1A2.04:01:45.00+00:59:58.00Detail
18.SvobodaJanZahrádkáři#30#M1A9.04:03:01.00+01:01:14.00Detail
19.ZmítkoJirka ZvonekRegal Bike#138#M2A7.04:03:57.00+01:02:10.00Detail
20.PodzimekMichalSkialpNadHrobem.cz#84#M1A10.04:06:43.00+01:04:56.00Detail
21.LeitermannDavidSpona Teplice#55#M2A8.04:07:52.00+01:06:05.00Detail
22.SkálaJakubPraha6#1#M2A9.04:10:33.00+01:08:46.00Detail
23.HronJiříTeplice#160#M1A11.04:11:26.00+01:09:39.00Detail
24.PolcarPetrLouny#89#M2A10.04:13:13.00+01:11:26.00Detail
25.FeixIvoteplice#62#M2A11.04:20:29.00+01:18:42.00Detail
26.ŠporaPetrKamenný pahorek#109#M3A2.04:22:38.00+01:20:51.00Detail
27.PodzimekSlávekRegal bike#85#M1A12.04:24:31.00+01:22:44.00Detail
28.RábaKristianKL SPORT MOST#92#M2A12.04:28:11.00+01:26:24.00Detail
29.RusňákDavidguaneru Tisá#96#M2A13.04:31:58.00+01:30:11.00Detail
30.SlukaMilanTeplice#149#M3A3.04:33:30.00+01:31:43.00Detail
31.NovákJindřichMost#72#M3A4.04:33:43.00+01:31:56.00Detail
32.KřížMichalKL Sport Most#49#M1A13.04:49:15.00+01:47:28.00Detail
33.MatúšMarianBaník Osek#63#M2A14.04:51:03.00+01:49:16.00Detail
34.KubáčPetrTeplice#187#M3A5.04:58:41.00+01:56:54.00Detail
35.ZemanPetrDubí#137#M2A15.05:08:50.00+02:07:03.00Detail
36.NovakovskýJanOsek#182#M2A16.05:09:26.00+02:07:39.00Detail
37.EklMartinBiketeam Kralupy#19#M3A6.05:21:12.00+02:19:25.00Detail
38.MelenováHanaOsek#183#Z1A3.05:42:51.00+02:41:04.00Detail
39.BěhounekAlešDubí#159#M1A14.05:57:22.00+02:55:35.00Detail
NosekViktorBike/Peloton#71#M1ADetail
DNFNestlerJosefKL Sport Most#163#M3ADetail
DSQNeprášekPavelNevix Kadaň#70#M3ADetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace