Oficiální Výsledková listina MTB X. Memoriál Fanyho Stelzera 2015
27. 6. 2015

72 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Fabišovský LadislavSweep cycling#20#M1A1.03:01:47.24Detail
2. Zbuzek MichalSweep cycling#132#M1A2.03:13:18.42+00:11:31.17Detail
3. Bartoš JanLamači skal#6#M2A1.03:23:42.53+00:21:55.28Detail
4. Přibíl TomášLitvínov#148#M2A2.03:28:59.44+00:27:12.19Detail
5. Prokop MichalPraha#167#M1A3.03:29:35.30+00:27:48.05Detail
6. Martinek JaromirNilfiskAlto Pro Cycling#59#M2A3.03:32:37.26+00:30:50.01Detail
7. Matoušek MichalKL Sport most#61#M2A4.03:32:55.01+00:31:07.76Detail
8. Přibyl JardaNevix Team#90#M2A5.03:34:51.52+00:33:04.27Detail
9. Rodanič PavelOnix.cz#94#M1A4.03:46:53.32+00:45:06.07Detail
10. Urbanová MartinaChomutov#191#Z1A1.03:55:11.34+00:53:24.09Detail
11. Kříž PetrTeplice#164#M1A5.03:55:13.94+00:53:26.69Detail
12. Dolejš PetrTeplice#151#M2A6.03:56:59.49+00:55:12.24Detail
13. Hron ZdeněkRegalbike Teplice#27#M3A1.03:59:01.92+00:57:14.67Detail
14. Beránek JanELA LITVÍNOV#9#M1A6.03:59:09.70+00:57:22.45Detail
15. Volmuth VladimírHZS MOST#127#M1A7.03:59:34.57+00:57:47.32Detail
16. Erler AlešBystřany#144#M1A8.04:00:54.51+00:59:07.26Detail
17. Rudá EliškaZahrádkáři#95#Z1A2.04:01:45.30+00:59:58.05Detail
18. Svoboda JanZahrádkáři#30#M1A9.04:03:01.19+01:01:13.94Detail
19. Zmítko Jirka ZvonekRegal Bike#138#M2A7.04:03:57.03+01:02:09.78Detail
20. Podzimek MichalSkialpNadHrobem.cz#84#M1A10.04:06:42.49+01:04:55.24Detail
21. Leitermann DavidSpona Teplice#55#M2A8.04:07:52.32+01:06:05.07Detail
22. Skála JakubPraha6#1#M2A9.04:10:33.21+01:08:45.96Detail
23. Hron JiříTeplice#160#M1A11.04:11:25.60+01:09:38.35Detail
24. Polcar PetrLouny#89#M2A10.04:13:13.09+01:11:25.84Detail
25. Feix Ivoteplice#62#M2A11.04:20:29.13+01:18:41.88Detail
26. Špora PetrKamenný pahorek#109#M3A2.04:22:37.61+01:20:50.36Detail
27. Podzimek SlávekRegal bike#85#M1A12.04:24:31.24+01:22:43.99Detail
28. Rába KristianKL SPORT MOST#92#M2A12.04:28:10.78+01:26:23.53Detail
29. Rusňák Davidguaneru Tisá#96#M2A13.04:31:57.43+01:30:10.18Detail
30. Sluka MilanTeplice#149#M3A3.04:33:29.71+01:31:42.46Detail
31. Novák JindřichMost#72#M3A4.04:33:42.54+01:31:55.29Detail
32. Kříž MichalKL Sport Most#49#M1A13.04:49:15.21+01:47:27.96Detail
33. Matúš MarianBaník Osek#63#M2A14.04:51:02.80+01:49:15.55Detail
34. Kubáč PetrTeplice#187#M3A5.04:58:40.39+01:56:53.14Detail
35. Zeman PetrDubí#137#M2A15.05:08:49.46+02:07:02.21Detail
36. Novakovský JanOsek#182#M2A16.05:09:25.85+02:07:38.60Detail
37. Ekl MartinBiketeam Kralupy#19#M3A6.05:21:11.58+02:19:24.33Detail
38. Melenová HanaOsek#183#Z1A3.05:42:50.77+02:41:03.52Detail
39. Běhounek AlešDubí#159#M1A14.05:57:21.98+02:55:34.73Detail
Nosek ViktorBike/Peloton#71#M1ADetail
DNF Nestler JosefKL Sport Most#163#M3ADNF Detail
DSQ Neprášek PavelNevix Kadaň#70#M3ADSQ Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz