Oficiální Výsledková listina Nymburský půlmaraton a čtvrtka 2016
24. 4. 2016

čtvrtka muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kudrna ZbyněkEnduraining#647#M2 (18-39)1.00:35:38Detail
2. Kracman MatějZelená míle#432#M2 (18-39)2.00:36:33+00:00:55.32Detail
3. Krupka LukášCyklo Point Jičín#438#M2 (18-39)3.00:38:35+00:02:57.32Detail
4. Tall PavelSK ČNB#472#M3 (40-59)1.00:39:14+00:03:36.32Detail
5. Mikušťák DanielKarviná#444#M1 (do 18)1.00:41:28+00:05:50.32Detail
6. Sklenička PetrBD Kalparta#460#M3 (40-59)2.00:41:32+00:05:54.32Detail
7. Myslivec JanLiberec#446#M2 (18-39)4.00:41:35+00:05:57.32Detail
8. Lubas TomášNový Dvůr#441#M2 (18-39)5.00:41:37+00:05:59.32Detail
9. Bubeník MartinAFK Semice#405#M2 (18-39)6.00:41:51+00:06:13.32Detail
10. Chochol MichaelPraha 9#674#M1 (do 18)2.00:42:10+00:06:32.32Detail
11. Adamík RenéSvojetice#629#M3 (40-59)3.00:43:19+00:07:41.32Detail
12. Čapek JosefPísková Lhota#407#M2 (18-39)7.00:43:46+00:08:08.32Detail
13. Bilý RostislavSyMPatico Team Nymburk#403#M2 (18-39)8.00:44:08+00:08:30.32Detail
14. Drobný TomášKostelka#676#M2 (18-39)9.00:44:14+00:08:36.32Detail
15. Novák KamilMost#450#M2 (18-39)10.00:44:16+00:08:38.32Detail
16. Mrázek Zdeněk#445#M2 (18-39)11.00:44:41+00:09:03.32Detail
17. Šanko JanNymburk#468#M3 (40-59)4.00:44:57+00:09:19.32Detail
18. Pleva VojtěchLysá nad Labem#453#M2 (18-39)12.00:45:03+00:09:25.32Detail
19. Smolík LiborRychlá rota#461#M2 (18-39)13.00:45:03+00:09:25.32Detail
20. Pour MiroslavNymburk#631#M3 (40-59)5.00:45:06+00:09:28.32Detail
21. Janda VlastimilNymburk#422#M4 (60plus)1.00:45:08+00:09:30.32Detail
22. Dovičín PetrNymburk#409#M2 (18-39)14.00:45:08+00:09:30.32Detail
23. Farkač PetrBRNO#412#M3 (40-59)6.00:45:22+00:09:44.32Detail
24. Procházka KarelTJ Klatovy#456#M3 (40-59)7.00:45:42+00:10:04.32Detail
25. Sukup JanNymburk#465#M3 (40-59)8.00:45:49+00:10:11.32Detail
26. Šimon JakubOB Lokomotiva Beroun#470#M2 (18-39)15.00:46:29+00:10:51.32Detail
27. Němeček PetrCerhenice#449#M2 (18-39)16.00:46:29+00:10:51.32Detail
28. Ďurian MarekPraha 9#411#M3 (40-59)9.00:46:46+00:11:08.32Detail
29. Žák MilanNymburk#623#M3 (40-59)10.00:46:58+00:11:20.32Detail
30. Syrový Radeknymburk#467#M2 (18-39)17.00:47:09+00:11:31.32Detail
31. Helmich TomášLysá nad Labem#418#M2 (18-39)18.00:47:14+00:11:36.32Detail
32. Beníšek TomášNymburk#402#M2 (18-39)19.00:47:17+00:11:39.32Detail
33. Popek MiloslavNymburk#455#M2 (18-39)20.00:47:33+00:11:55.32Detail
34. Obrtlík ŠtěpánNorci#451#M2 (18-39)21.00:47:36+00:11:58.32Detail
35. Šilhavý PavelPlacal family#469#M3 (40-59)11.00:47:44+00:12:06.32Detail
36. Černý VladimírHolecBekele#682#M2 (18-39)22.00:47:50+00:12:12.32Detail
37. Kemr JanNymburk#673#M2 (18-39)23.00:48:09+00:12:31.32Detail
38. Kosina TomášNymburk#430#M2 (18-39)24.00:48:19+00:12:41.32Detail
39. Tall Pavel#473#M2 (18-39)25.00:48:41+00:13:03.32Detail
40. Vlček VojtěchLysá nad Labem#474#M2 (18-39)26.00:48:47+00:13:09.32Detail
41. Šimeček MarekNymburk#612#M1 (do 18)3.00:49:15+00:13:37.32Detail
42. Škráček Jan#649#M2 (18-39)27.00:49:30+00:13:52.32Detail
43. Vaníček MilošPoděbrady#658#M2 (18-39)28.00:49:33+00:13:55.32Detail
44. Pergel VojtěchNymburk#656#M1 (do 18)4.00:49:38+00:14:00.32Detail
45. Filip KarelNové Strašecí#633#M4 (60plus)2.00:49:45+00:14:07.32Detail
46. Kroužil MiroslavKouřim#436#M2 (18-39)29.00:49:54+00:14:16.32Detail
47. Veselý OttoPísty#613#M3 (40-59)12.00:49:57+00:14:19.32Detail
48. Rejholec JosefMilvit Water#459#M3 (40-59)13.00:49:59+00:14:21.32Detail
49. Zavadský AlešPraha 9#475#M2 (18-39)30.00:50:45+00:15:07.32Detail
50. Zifrein PetrPlacal family#476#M2 (18-39)31.00:50:48+00:15:10.32Detail
51. Horyna VlastimilTJ#420#M3 (40-59)14.00:50:57+00:15:19.32Detail
52. Šteiner MatějMladá Boleslav#471#M1 (do 18)5.00:51:00+00:15:22.32Detail
53. Šimeček OndřejBasketball Nymburk#661#M2 (18-39)32.00:51:02+00:15:24.32Detail
54. Kolín JaroslavTriatlon Mladá Boleslav#427#M3 (40-59)15.00:51:10+00:15:32.32Detail
55. Batěk OndřejPardubice#607#M1 (do 18)6.00:51:22+00:15:44.32Detail
56. Sochorovský Petr#462#M3 (40-59)16.00:51:38+00:16:00.32Detail
57. Hančar Jaroslav#417#M2 (18-39)33.00:51:42+00:16:04.32Detail
58. Čuban JiříMladá Boleslav#408#M2 (18-39)34.00:51:43+00:16:05.32Detail
59. Němec MarekNymburk#448#M2 (18-39)35.00:52:26+00:16:48.32Detail
60. Drbohlav JosefLiberec#410#M2 (18-39)36.00:52:52+00:17:14.32Detail
61. Svoboda RichardPoděbrady#466#M1 (do 18)7.00:52:56+00:17:18.32Detail
62. Gazárek VladimírBratislava#415#M3 (40-59)17.00:53:10+00:17:32.32Detail
63. Kulhánek IvoJesenice#440#M3 (40-59)18.00:53:12+00:17:34.32Detail
64. Heřmánek HynekVinotéka U Třešně Nymburk#419#M2 (18-39)37.00:53:23+00:17:45.32Detail
65. Kramara Juraj#685#M2 (18-39)38.00:53:38+00:18:00.32Detail
66. Říha VojtěchNymburk#687#M2 (18-39)39.00:54:13+00:18:35.32Detail
67. Kritzner TomášKola Leština#435#M3 (40-59)19.00:54:33+00:18:55.32Detail
68. Kořenský RichardPraha 9#429#M3 (40-59)20.00:54:40+00:19:02.32Detail
69. Burian Jiříadidas ČR#675#M2 (18-39)40.00:54:47+00:19:09.32Detail
70. Král Karel#433#M3 (40-59)21.00:54:49+00:19:11.32Detail
71. Novotný OndřejSyčáci#651#M2 (18-39)41.00:55:07+00:19:29.32Detail
72. Barthel LiborTriatlon Mladá Boleslav#680#M3 (40-59)22.00:55:15+00:19:37.32Detail
73. Čížek PetrPetr a Jirka#655#M2 (18-39)42.00:55:43+00:20:05.32Detail
74. Petrášek TomášNymburk#650#M2 (18-39)43.00:55:47+00:20:09.32Detail
75. Rajl MartinSyMPatico Team Nymburk#458#M2 (18-39)44.00:55:49+00:20:11.32Detail
76. Zeman DavidPraha#614#M2 (18-39)45.00:55:53+00:20:15.32Detail
77. Kafka JaromírRožďalovice#628#M4 (60plus)3.00:56:25+00:20:47.32Detail
78. Horyna VlastimilTJ Lokomotiva Nymburk#686#M1 (do 18)8.00:56:50+00:21:12.32Detail
79. Jílek JakubLysá nad Labem#425#M2 (18-39)46.00:57:07+00:21:29.32Detail
80. Šafránek JakubTesco Poděbrady#611#M2 (18-39)47.00:57:10+00:21:32.32Detail
81. Linhart JakubTesco Poděbrady#608#M2 (18-39)48.00:57:16+00:21:38.32Detail
82. Jaňovka Jan#423#M2 (18-39)49.00:57:22+00:21:44.32Detail
83. Lukášek JiříBěhej Poděbrady#442#M2 (18-39)50.00:57:28+00:21:50.32Detail
84. Farský SamuelNymburk#413#M1 (do 18)9.00:57:40+00:22:02.32Detail
85. Kovařík FrantišekKovarna team#431#M2 (18-39)51.00:57:58+00:22:20.32Detail
86. Jeřábek LeošSyMPatico Team Nymburk#424#M3 (40-59)23.00:58:35+00:22:57.32Detail
87. Petřík LukášPlacal family#452#M1 (do 18)10.00:59:02+00:23:24.32Detail
88. Balcar MarekPraha#401#M2 (18-39)52.00:59:14+00:23:36.32Detail
89. Havlín Adam#26#M3 (40-59)24.00:59:25+00:23:47.32Detail
90. Hameršmíd VladimírPardubice#416#M4 (60plus)4.00:59:28+00:23:50.32Detail
91. Nerada Sváťa#652#M3 (40-59)25.01:00:21+00:24:43.32Detail
92. Luciak Peter#684#M2 (18-39)53.01:00:47+00:25:09.32Detail
93. Prokeš TomášNymburk#457#M2 (18-39)54.01:01:13+00:25:35.32Detail
94. Mach TomášSyMPatico Team Nymburk#443#M3 (40-59)26.01:01:40+00:26:02.32Detail
95. Cerha RobertLysá nad Labem#406#M3 (40-59)27.01:01:58+00:26:20.32Detail
96. Krečmer DavidMilovice#434#M3 (40-59)28.01:01:58+00:26:20.32Detail
97. Kovář PetrPraha#659#M2 (18-39)55.01:02:44+00:27:06.32Detail
98. Nerad DanielNymburk#609#M3 (40-59)29.01:02:47+00:27:09.32Detail
99. Staněk Oldřich TomášHZS Kolín#463#M2 (18-39)56.01:06:15+00:30:37.32Detail
100. Bolina Pavel#404#M2 (18-39)57.01:08:29+00:32:51.32Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz