Oficiální Výsledková listina MTB Maraton Chýnov 2015
6. 6. 2015

47 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Rybařík IvanČistý sport#1#B11.01:38:37.65Detail
2. Kníže DavidProdoli Racing Team#2#B12.01:40:29.38+00:01:51.73Detail
3. Papež VítUGO Allivictus - Čistý Sport#140#A11.01:40:29.61+00:01:51.96Detail
4. Písař JanMoto-Šikule-Perskindol#64#A12.01:40:29.76+00:01:52.11Detail
5. Jakeš Tomáš#26#C11.01:40:55.46+00:02:17.81Detail
6. Tomeček ZdeněkGS cylo team Jistebnice#10#B13.01:41:04.03+00:02:26.38Detail
7. Partl OndřejUniqa Jihlava#141#A13.01:43:06.85+00:04:29.20Detail
8. Codl LukášCykloklub Chýnov#3#B14.01:44:41.09+00:06:03.44Detail
9. Brabec JiříCykloklub Chýnov#9#C12.01:46:27.64+00:07:49.99Detail
10. Lepič MartinMotoŠikule CITIZEN#21#C13.01:47:24.34+00:08:46.69Detail
11. Běhounek MichalVeloservis Team#146#C14.01:49:41.77+00:11:04.12Detail
12. Bambula StanislavČEZ Cykloteam Tábor#103#B15.01:49:56.22+00:11:18.57Detail
13. Procháza JindřichAZ Tým Světlá n/Sázavou#107#B16.01:50:19.39+00:11:41.74Detail
14. Jehně VáclavKola BSP#126#C15.01:50:34.57+00:11:56.92Detail
15. Tybitancl LukášBS Joma Jindřichův Hradec#84#B17.01:50:52.92+00:12:15.27Detail
16. Maršík TomášČistýSport.cz#73#B18.01:51:31.09+00:12:53.44Detail
17. Beran TomášOnanyboys.com#43#B19.01:51:32.41+00:12:54.76Detail
18. Novák RadekGS Cyklo Team Jistebnice#69#A14.01:51:55.24+00:13:17.59Detail
19. Granát DavidKL Sport Děčín#76#C16.01:52:00.19+00:13:22.54Detail
20. Hynšt FrantišekGS Cyklo Team Jistebnice#45#B110.01:52:28.96+00:13:51.31Detail
21. Hyšpler RobinGalaxy Cyklo Švec#27#A15.01:52:29.77+00:13:52.12Detail
22. Stropnický Ondra#25#A16.01:52:29.78+00:13:52.13Detail
23. Fišer OndřejCykloklub Chýnov#17#A17.01:53:24.08+00:14:46.43Detail
24. Novotný FrantišekBikepart.cz#66#B111.01:53:26.04+00:14:48.39Detail
25. Skalka Pavel#33#C17.01:53:27.06+00:14:49.41Detail
26. Tuháček VladimírSCV Blatná#139#D11.01:54:13.91+00:15:36.26Detail
27. Eybert DanielCykloklub Chýnov#22#C18.01:56:05.72+00:17:28.07Detail
28. Miňha PetrGS cylo team Jistebnice#19#B112.01:56:50.88+00:18:13.23Detail
29. Polák MartinGS Cyklo Team Jistebnice#145#C19.01:56:50.96+00:18:13.31Detail
30. Novotný PetrBorovany#77#B113.01:57:08.35+00:18:30.70Detail
31. Tichý DanielCykloklub Chýnov#23#A18.01:57:16.27+00:18:38.62Detail
32. Plechata RadekTeam Swietelsky#135#B114.01:57:34.19+00:18:56.54Detail
33. Weber TomášHangover Team#151#B115.01:58:31.09+00:19:53.44Detail
34. Bartáček JaroslavCykloklub Chýnov#20#B116.01:58:54.22+00:20:16.57Detail
35. Jiřička MiroslavCyklo Jiřička ČB#81#C110.01:58:59.84+00:20:22.19Detail
36. Knotek FrantišekChýnov - Hlasivo Racing Týýým#143#B117.01:59:54.20+00:21:16.55Detail
37. Pechouš MiroslavSB Cyklo Olympia#65#C111.02:00:06.71+00:21:29.06Detail
38. Ryjáček FilipApex Bike#30#C112.02:00:08.66+00:21:31.01Detail
39. Kubálek Filip#148#B118.02:00:16.67+00:21:39.02Detail
40. Bubla LadislavMilevsko L.R.T.#29#D12.02:00:17.00+00:21:39.35Detail
41. Vácha PavelCyklo Chýnov#35#B119.02:00:17.58+00:21:39.93Detail
42. Karella MichalGalaxy Cyklo Švec#118#C113.02:00:22.32+00:21:44.67Detail
43. Budín JanBS#152#B120.02:00:50.59+00:22:12.94Detail
44. Viktora JanSB Cyklo Olympia#24#B121.02:01:52.05+00:23:14.40Detail
45. Šitler PavelKola BSP#149#C114.02:02:59.50+00:24:21.85Detail
46. Marek DavidCafe Duras Prachatice#90#C115.02:04:26.05+00:25:48.40Detail
47. Raba TomášBS Joma Jindřichův Hradec#83#D13.02:04:30.85+00:25:53.20Detail
48. Aujezdecký PepaStehýnka#122#C116.02:05:03.25+00:26:25.60Detail
49. Mach FrantišekSK Kardašova Řečice#113#B122.02:05:08.27+00:26:30.62Detail
50. Hadáček FrantišekGS cylo team Jistebnice#13#C117.02:05:42.27+00:27:04.62Detail
51. Rybařík PavelGS cylo team Jistebnice#16#D14.02:05:45.77+00:27:08.12Detail
52. Němeček BlahoslavGS Cyklo Team Jistebnice#91#C118.02:05:51.48+00:27:13.83Detail
53. Selnar JiříSPSVD Jistebnice#125#D15.02:06:07.41+00:27:29.76Detail
54. Kratochvíl MartinCykloklub Chýnov#100#C119.02:06:18.93+00:27:41.28Detail
55. Novák VladimírGS cylo team Jistebnice#18#C120.02:07:29.85+00:28:52.20Detail
56. Marhoun ZdeněkČeské Budějovice#68#C121.02:07:40.29+00:29:02.64Detail
57. Jirsa MilošKamenice n/Lipou#121#A19.02:07:42.13+00:29:04.48Detail
58. Sochor LadislavGalaxy Cyklo Švec#106#A110.02:08:01.92+00:29:24.27Detail
59. Babáček MartinHovorčovice#51#C122.02:08:41.93+00:30:04.28Detail
60. Jokeš JanCyklopohotovost.cz#50#C123.02:09:32.56+00:30:54.91Detail
61. Skazík MarekBSP Trek#96#B123.02:09:49.91+00:31:12.26Detail
62. Knotek VojtěchHlasivo Reaceing Týýým#144#A111.02:10:09.55+00:31:31.90Detail
63. Rada MilanCykloklub Chýnov#5#A112.02:10:22.93+00:31:45.28Detail
64. Valenta MichalVelo Dvořák#82#A113.02:10:34.30+00:31:56.65Detail
65. Prágr Michal#12#C124.02:10:43.64+00:32:05.99Detail
66. Holý LadislavBožejov#120#C125.02:10:58.08+00:32:20.43Detail
67. Hořejší JiříGS cylo team Jistebnice#15#C126.02:11:38.64+00:33:00.99Detail
68. Boháč ZdeněkApex-Bike Jistebnice#127#D16.02:11:46.85+00:33:09.20Detail
69. Šanda MarekHangover Team#104#B124.02:11:54.25+00:33:16.60Detail
70. Macek PetrKotnov Tábor#72#C127.02:12:04.27+00:33:26.62Detail
71. Šustr PavelG.Bemedikt Švec cykloteam Želeč#14#C128.02:12:12.59+00:33:34.94Detail
72. Nemrava MarekTábor#132#B125.02:12:48.95+00:34:11.30Detail
73. Hernych QuidoStoupáto/Tábor#142#C129.02:12:50.71+00:34:13.06Detail
74. Petráková Kamila#134#H11.02:13:22.02+00:34:44.37Detail
75. Mařík RaimundSTS Chvojkovice Brod#58#D17.02:14:34.47+00:35:56.82Detail
76. Vichta MarekBoomkikker Tábor#57#B126.02:14:59.98+00:36:22.33Detail
77. Florián AntonínSK Fit Tábor#36#C130.02:15:37.32+00:36:59.67Detail
78. Zeman ZdeněkSK Fit Tábor#38#C131.02:15:37.57+00:36:59.92Detail
79. Rataj PetrFitness Bikers Team Nuzbely#67#B127.02:16:03.12+00:37:25.47Detail
80. Švec JanG.Bemedikt Švec cykloteam Želeč#32#C132.02:16:05.21+00:37:27.56Detail
81. Svačina LuděkBrno#34#D18.02:16:32.51+00:37:54.86Detail
82. Bušek LukášGalaxy Cyklo Švec#75#A114.02:17:01.91+00:38:24.26Detail
83. Florián AntonínSK Fit Tábor#37#D19.02:18:28.65+00:39:51.00Detail
84. Adamovský TomášKožlí#78#B128.02:18:53.45+00:40:15.80Detail
85. Podzimek MichalSPSVD Jistebnice#131#C133.02:19:32.09+00:40:54.44Detail
86. Příplata ZdeněkKotnov Tábor#86#B129.02:19:40.50+00:41:02.85Detail
87. Pokorný PetrMTB Citrus Team#112#C134.02:19:59.88+00:41:22.23Detail
88. Kabeš ZdeněkApex-Bike Tábor#42#C135.02:20:00.07+00:41:22.42Detail
89. Tomečková LucieGS cylo team Jistebnice#31#H12.02:20:08.11+00:41:30.46Detail
90. Vlach JiříRally-Cross Lukavec#102#C136.02:20:14.62+00:41:36.97Detail
91. Štědrý AdamTábor#147#C137.02:21:16.25+00:42:38.60Detail
92. Šoula RomanRally-Cross Lukavec#101#C138.02:21:36.49+00:42:58.84Detail
93. Dvořáková MarieFitness Bikers Team Nuzbely#93#H13.02:21:40.06+00:43:02.41Detail
94. Dikan JosefSPSVD Jistebnice#92#B130.02:22:09.86+00:43:32.21Detail
95. Novák JakubApex-Bike Tábor#94#A115.02:23:01.70+00:44:24.05Detail
96. Kukla JiříPraha 8#55#C139.02:24:34.47+00:45:56.82Detail
97. Šimeček VáclavSezimovo Ústí#56#C140.02:24:45.90+00:46:08.25Detail
98. Petrů MichalKotnov Tábor#123#C141.02:24:48.03+00:46:10.38Detail
99. Javorský JiříTábor#110#C142.02:25:24.22+00:46:46.57Detail
100. Jenšík JiříM. Vožice#111#B131.02:25:25.35+00:46:47.70Detail
101. Hrušková Eliška#4#Z11.02:25:44.67+00:47:07.02Detail
102. Vácha JaroslavPísek#130#A116.02:25:54.16+00:47:16.51Detail
103. Wolinger Jiří#46#B132.02:26:33.06+00:47:55.41Detail
104. Chval PetrKotnov Tábor#128#D110.02:26:58.93+00:48:21.28Detail
105. Votápek JosefRally-Cross Lukavec#97#B133.02:27:32.25+00:48:54.60Detail
106. Šoula TomášRally-Cross Lukavec#99#B134.02:27:33.36+00:48:55.71Detail
107. Dytrych TomášWall Club Gate#150#C143.02:27:42.21+00:49:04.56Detail
108. Bártová RůženaŠrouby a Matice Bártová Prachatice#88#H14.02:28:37.81+00:50:00.16Detail
109. Hanzal JiříHangover Team#105#C144.02:29:15.98+00:50:38.33Detail
110. Koubík StanislavPacov#79#C145.02:30:34.48+00:51:56.83Detail
111. Krejčí Jiří#80#C146.02:33:04.64+00:54:26.99Detail
112. Seidl VladimířMetroprojekt#47#C147.02:33:04.88+00:54:27.23Detail
113. Horák OndřejSlavče#49#B135.02:35:04.42+00:56:26.77Detail
114. Skoták MiroslavCyklo Hobby Rynárec#61#D111.02:35:10.12+00:56:32.47Detail
115. Ševčík KamilŠevča Tým Dubičné#54#B136.02:36:00.50+00:57:22.85Detail
116. Krešáková PavlaCykloklub Chýnov#8#H15.02:36:18.08+00:57:40.43Detail
117. Kaňka JanJindřichův Hradec#116#B137.02:39:13.94+01:00:36.29Detail
118. Zeman MartinBikespace Chýnov#44#B138.02:40:16.64+01:01:38.99Detail
119. Lintner PavelG.Bemedikt Švec cykloteam Želeč#28#C148.02:40:58.01+01:02:20.36Detail
120. Legát DavidLegáti#70#B139.02:41:06.81+01:02:29.16Detail
121. Doubek PetrKotnov#59#C149.02:41:50.45+01:03:12.80Detail
122. Seno MartinClub Jebáků Psů#114#B140.02:41:58.26+01:03:20.61Detail
123. Dvořák ZdeněkMarelax Bike Team#133#C150.02:43:34.45+01:04:56.80Detail
124. Krtička StanislavPraha#74#D112.02:43:48.55+01:05:10.90Detail
125. Legát MartinLegáti#71#C151.02:45:01.70+01:06:24.05Detail
126. Mišoň PavelRally-Cross Lukavec#98#C152.02:45:12.26+01:06:34.61Detail
127. Selnarová ŠárkaSPSVD Jistebnice#124#H16.02:46:29.18+01:07:51.53Detail
128. Loudín LukášCykloklub Chýnov#63#A117.02:47:24.15+01:08:46.50Detail
129. Laňka KarelPísek#87#C153.02:51:54.92+01:13:17.27Detail
130. Jirsová OlgaKamenice n/Lipou#119#H17.02:52:19.49+01:13:41.84Detail
131. Šmejkal DominikTábor#136#A118.02:53:38.06+01:15:00.41Detail
132. Vachta OndřejChýnov#85#A119.02:57:08.11+01:18:30.46Detail
133. Hejkal JaroslavHavlíčkův Brod#117#C154.03:02:41.88+01:24:04.23Detail
134. Nováček RomanVepříkov#89#C155.03:05:42.71+01:27:05.06Detail
135. Žák MichalFBT Nubely#52#B141.03:08:25.72+01:29:48.07Detail
136. Cimpová JanaTurovec#48#Z12.03:09:21.30+01:30:43.65Detail
137. Cimbůrek OndřejTábor#109#A120.03:18:06.25+01:39:28.60Detail
138. Princ JanTábor#108#A121.03:18:48.30+01:40:10.65Detail
139. Mikula PetrŠvec Cyklo Team Želec-Soběslav#41#D113.03:32:02.69+01:53:25.04Detail
140. Rothbauer JanPraha-Kobylisy#53#B142.03:36:50.16+01:58:12.51Detail
DNF Bláha PetrSezimovo Ústí#39#B1DNF Detail
DNF Sklenár PeterTábor#60#D1DNF Detail
DNF Havránek MartinSK Fit Tábor#62#B1DNF Detail
DNF Krtkava VáclavSymbio + Cycling#95#B1DNF Detail
DNF Oplatek EduardKTP Tábor#115#C1DNF Detail
DNF Staněk PavelApex-Bike Tábor#137#B1DNF Detail
DNS Pícha JosefG.Bemedikt Švec cykloteam Želeč#7#C1DNS Detail
DNS Karban VlastimilUGO Allivictus - Čistý Sport#129#B1DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz