Oficiální Výsledková listina MTB IX. Memoriál Fanyho Stelzera 2014
28. 6. 2014

72 km

#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1.TatíčekPetrEleven Rubena Test team#32#M1A (od 1975)1.02:41:15.00Detail
2.JežekPetrHnízdil Team#13#M1A (od 1975)2.02:45:11.00+00:03:56.00Detail
3.NovotaJanBicykl Kříž Team#22#M1A (od 1975)3.02:50:33.00+00:09:18.00Detail
4.NestlerLukášKL Sport Most#191#M1A (od 1975)4.02:56:11.00+00:14:56.00Detail
5.PřibílTomášLitvínov#211#M2A (1965-1974)1.02:56:50.00+00:15:35.00Detail
6.VencelJiříBMK#33#M2A (1965-1974)2.02:56:52.00+00:15:37.00Detail
7.JohnsenJohnyKvinesdal#194#M2A (1965-1974)3.02:58:07.00+00:16:52.00Detail
8.ProkopMichalELEVEN Test Team#185#M1A (od 1975)5.02:59:13.00+00:17:58.00Detail
9.ŘíhaTomášAtombike team#186#M2A (1965-1974)4.02:59:17.00+00:18:02.00Detail
10.NestlerJosefKL Sport Most#192#M3A (do 1964)1.03:00:22.00+00:19:07.00Detail
11.JíraJardaMMB Třebenice#14#M2A (1965-1974)5.03:02:29.00+00:21:14.00Detail
12.BartošJanLamači skal#2#M2A (1965-1974)6.03:02:49.00+00:21:34.00Detail
13.KopeckýPetrNevix Team Kadaň#16#M1A (od 1975)6.03:06:35.00+00:25:20.00Detail
14.PravdaIvoDubí#218#M3A (do 1964)2.03:09:15.00+00:28:00.00Detail
15.MatoušekMichalKL SPORT MOST #19#M2A (1965-1974)7.03:09:53.00+00:28:38.00Detail
16.PecánekJiříMMB Třebenice#23#M1A (od 1975)7.03:11:44.00+00:30:29.00Detail
17.VeselýMiroslavKl sport Most#34#M2A (1965-1974)8.03:13:54.00+00:32:39.00Detail
18.RodaničPavelonix.cz#27#M1A (od 1975)8.03:18:06.00+00:36:51.00Detail
19.ŠestákJanCyklotrenink team#184#M1A (od 1975)9.03:18:36.00+00:37:21.00Detail
20.BerkaLukášBikeClubKralovice#4#M1A (od 1975)10.03:24:08.00+00:42:53.00Detail
21.SvěrákováDášaPraha 6#209#Z1A (od 1975)1.03:25:49.00+00:44:34.00Detail
22.VoskaJiříOhníč#35#M2A (1965-1974)9.03:27:43.00+00:46:28.00Detail
23.HronZdeněkRegal Bike Teplice#10#M3A (do 1964)3.03:28:04.00+00:46:49.00Detail
24.HrubýJaroslavKL sport Most#11#M3A (do 1964)4.03:30:10.00+00:48:55.00Detail
25.BartošLadislavLamači skal#3#M2A (1965-1974)10.03:35:51.00+00:54:36.00Detail
26.MartinekJaromirNilfiskAlto#18#M2A (1965-1974)11.03:35:52.00+00:54:37.00Detail
27.ZnojemskýKarelSilvini Madshus Team#37#M1A (od 1975)11.03:43:18.00+01:02:03.00Detail
28.LeitermannDavidTeplice#215#M1A (od 1975)12.03:47:20.00+01:06:05.00Detail
29.DoksanskyJiriBilina#6#M1A (od 1975)13.03:50:02.00+01:08:47.00Detail
30.PodzimekMichalSkialp nad Hrobem#24#M1A (od 1975)14.03:50:17.00+01:09:02.00Detail
31.NovákJindřichMost#21#M3A (do 1964)5.03:53:31.00+01:12:16.00Detail
32.KneifelDavidKolo hop Team#199#M2A (1965-1974)12.03:59:24.00+01:18:09.00Detail
33.SvobodaTomášJenikov#31#M2A (1965-1974)13.04:00:22.00+01:19:07.00Detail
34.KřížMichalLannutti Bike Team#17#M1A (od 1975)15.04:02:24.00+01:21:09.00Detail
35.GartnerováJitkaTeplice#7#Z1A (od 1975)2.04:08:30.00+01:27:15.00Detail
36.BradáčJanHrob#188#M2A (1965-1974)14.04:14:21.00+01:33:06.00Detail
37.LázničkaFrantišekDubí#187#M2A (1965-1974)15.04:15:52.00+01:34:37.00Detail
38.Soliz RudonVeronikacyklotrenink.com#29#Z1A (od 1975)3.04:31:06.00+01:49:51.00Detail
39.SušánkaJancyklotrenink.com#30#M1A (od 1975)16.04:31:10.00+01:49:55.00Detail
40.MatúšMarianTJ Baník Osek#20#M2A (1965-1974)16.04:35:48.00+01:54:33.00Detail
41.BartesVlastimilMost#1#M3A (do 1964)6.04:47:39.00+02:06:24.00Detail
42.SobotkaJosefLiberec #28#M3A (do 1964)7.05:14:13.00+02:32:58.00Detail
PodzimekSlávekKK Kralupy#25#M1A (od 1975)Detail
DNFKaiserJanKaiserteam#15#M1A (od 1975)Detail
DNFValentaVojtěchTeplice#206#M1A (od 1975)Detail
DNFDuchekJiříMost#208#M2A (1965-1974)Detail
DNFVojtekPetrLitvínov#175#M3A (do 1964)Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace