Oficiální Výsledková listina MTB IX. Memoriál Fanyho Stelzera 2014
28. 6. 2014

72 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Tatíček PetrEleven Rubena Test team#32#M1A (od 1975)1.02:41:14.80Detail
2. Ježek PetrHnízdil Team#13#M1A (od 1975)2.02:45:10.45+00:03:55.64Detail
3. Novota JanBicykl Kříž Team#22#M1A (od 1975)3.02:50:33.24+00:09:18.43Detail
4. Nestler LukášKL Sport Most#191#M1A (od 1975)4.02:56:10.61+00:14:55.80Detail
5. Přibíl TomášLitvínov#211#M2A (1965-1974)1.02:56:49.77+00:15:34.96Detail
6. Vencel JiříBMK#33#M2A (1965-1974)2.02:56:51.55+00:15:36.74Detail
7. Johnsen JohnyKvinesdal#194#M2A (1965-1974)3.02:58:07.04+00:16:52.23Detail
8. Prokop MichalELEVEN Test Team#185#M1A (od 1975)5.02:59:13.17+00:17:58.36Detail
9. Říha TomášAtombike team#186#M2A (1965-1974)4.02:59:16.97+00:18:02.16Detail
10. Nestler JosefKL Sport Most#192#M3A (do 1964)1.03:00:22.31+00:19:07.50Detail
11. Jíra JardaMMB Třebenice#14#M2A (1965-1974)5.03:02:29.10+00:21:14.29Detail
12. Bartoš JanLamači skal#2#M2A (1965-1974)6.03:02:49.19+00:21:34.38Detail
13. Kopecký PetrNevix Team Kadaň#16#M1A (od 1975)6.03:06:34.70+00:25:19.89Detail
14. Pravda IvoDubí#218#M3A (do 1964)2.03:09:14.64+00:27:59.83Detail
15. Matoušek MichalKL SPORT MOST #19#M2A (1965-1974)7.03:09:52.63+00:28:37.82Detail
16. Pecánek JiříMMB Třebenice#23#M1A (od 1975)7.03:11:44.09+00:30:29.28Detail
17. Veselý MiroslavKl sport Most#34#M2A (1965-1974)8.03:13:54.14+00:32:39.33Detail
18. Rodanič Pavelonix.cz#27#M1A (od 1975)8.03:18:05.78+00:36:50.97Detail
19. Šesták JanCyklotrenink team#184#M1A (od 1975)9.03:18:36.25+00:37:21.44Detail
20. Berka LukášBikeClubKralovice#4#M1A (od 1975)10.03:24:08.27+00:42:53.46Detail
21. Svěráková DášaPraha 6#209#Z1A (od 1975)1.03:25:49.34+00:44:34.53Detail
22. Voska JiříOhníč#35#M2A (1965-1974)9.03:27:43.05+00:46:28.24Detail
23. Hron ZdeněkRegal Bike Teplice#10#M3A (do 1964)3.03:28:04.06+00:46:49.25Detail
24. Hrubý JaroslavKL sport Most#11#M3A (do 1964)4.03:30:09.75+00:48:54.94Detail
25. Bartoš LadislavLamači skal#3#M2A (1965-1974)10.03:35:50.82+00:54:36.01Detail
26. Martinek JaromirNilfiskAlto#18#M2A (1965-1974)11.03:35:51.91+00:54:37.10Detail
27. Znojemský KarelSilvini Madshus Team#37#M1A (od 1975)11.03:43:17.61+01:02:02.80Detail
28. Leitermann DavidTeplice#215#M1A (od 1975)12.03:47:19.77+01:06:04.96Detail
29. Doksansky JiriBilina#6#M1A (od 1975)13.03:50:01.97+01:08:47.16Detail
30. Podzimek MichalSkialp nad Hrobem#24#M1A (od 1975)14.03:50:16.54+01:09:01.73Detail
31. Novák JindřichMost#21#M3A (do 1964)5.03:53:31.10+01:12:16.29Detail
32. Kneifel DavidKolo hop Team#199#M2A (1965-1974)12.03:59:23.52+01:18:08.71Detail
33. Svoboda TomášJenikov#31#M2A (1965-1974)13.04:00:21.52+01:19:06.71Detail
34. Kříž MichalLannutti Bike Team#17#M1A (od 1975)15.04:02:23.61+01:21:08.80Detail
35. Gartnerová JitkaTeplice#7#Z1A (od 1975)2.04:08:29.89+01:27:15.08Detail
36. Bradáč JanHrob#188#M2A (1965-1974)14.04:14:21.02+01:33:06.21Detail
37. Láznička FrantišekDubí#187#M2A (1965-1974)15.04:15:52.24+01:34:37.43Detail
38. Soliz Rudon Veronikacyklotrenink.com#29#Z1A (od 1975)3.04:31:05.49+01:49:50.68Detail
39. Sušánka Jancyklotrenink.com#30#M1A (od 1975)16.04:31:09.80+01:49:54.99Detail
40. Matúš MarianTJ Baník Osek#20#M2A (1965-1974)16.04:35:47.72+01:54:32.91Detail
41. Bartes VlastimilMost#1#M3A (do 1964)6.04:47:38.93+02:06:24.12Detail
42. Sobotka JosefLiberec #28#M3A (do 1964)7.05:14:13.05+02:32:58.24Detail
Podzimek SlávekKK Kralupy#25#M1A (od 1975)Detail
DNF Kaiser JanKaiserteam#15#M1A (od 1975)DNF Detail
DNF Valenta VojtěchTeplice#206#M1A (od 1975)DNF Detail
DNF Duchek JiříMost#208#M2A (1965-1974)DNF Detail
DNF Vojtek PetrLitvínov#175#M3A (do 1964)DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz