Oficiální Výsledková listina Mistrovství Prahy v triatlonu
14. 6. 2015

Muži 0,75-20-5

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Kalus JiříEKOL Brno#83#M20-391.01:03:25.05Detail
2. Houra TomášSK Slavia Praha#9#Junioři 1.01:04:14.92+00:00:49.86Detail
3. Schoval FrantišekEndurance Lab Team, z.s.#103#M20-392.01:05:32.09+00:02:07.03Detail
4. Minařík PetrHisport Team#92#M20-393.01:05:51.73+00:02:26.67Detail
5. Kyral VáclavHISPORT Team#4#M20-394.01:06:39.79+00:03:14.73Detail
6. Walter JanTRI SKI Horní Počernice#96#M20-395.01:06:47.85+00:03:22.79Detail
7. Žoha JanTRI SKI Horní Počernice#91#M20-396.01:06:54.95+00:03:29.89Detail
8. Andrš MartinTRI SKI Horní Počernice#12#M20-397.01:07:14.49+00:03:49.43Detail
9. Valtr MatějTRIVA Praha#119#M20-398.01:09:13.52+00:05:48.46Detail
10. Salaj Lukáš OMT Pardubice#105#M20-399.01:09:35.54+00:06:10.48Detail
11. Pavelka MarekOMT#106#M20-3910.01:10:38.87+00:07:13.81Detail
12. Sedláček OndřejTrisk Č.B.#86#M20-3911.01:11:00.16+00:07:35.10Detail
13. Peřinka FilipIndividuální#71#M20-3912.01:11:49.41+00:08:24.35Detail
14. Rožek JanDexter BSK racing#109#M20-3913.01:12:46.14+00:09:21.08Detail
15. Král RomanKeep Moving#14#M20-3914.01:13:07.45+00:09:42.39Detail
16. Matějovič MartinSC Černý#93#M40-491.01:13:22.35+00:09:57.29Detail
17. Rudolf TomášENERGY TEAM#73#M40-492.01:13:48.85+00:10:23.79Detail
18. Jiráň AleštriAPES#42#M20-3915.01:14:06.47+00:10:41.41Detail
19. Teplý OndřejHISPORT Team#110#M20-3916.01:14:22.58+00:10:57.52Detail
20. Mecko PeterIndividuální#113#M20-3917.01:14:28.82+00:11:03.76Detail
21. Polák MilošSK Tribejk#84#M20-3918.01:14:35.11+00:11:10.05Detail
22. Myšička DavidSK Slavia Praha#114#Dorostenci1.01:15:45.25+00:12:20.19Detail
23. Mrkvička RobertFanatic Havlíčkův Brod#120#M40-493.01:15:51.72+00:12:26.66Detail
24. Škoda MichalLeffi Team#115#M20-3919.01:15:54.90+00:12:29.84Detail
25. Ryashko BorisDHL ITS running club#89#M40-494.01:16:12.45+00:12:47.39Detail
26. Fiala AlešSK Slavia Praha#15#M40-495.01:16:31.52+00:13:06.46Detail
27. Jurčo Michal#78#M20-3920.01:16:48.97+00:13:23.91Detail
28. Nykl KarelPraha#100#M20-3921.01:16:52.33+00:13:27.27Detail
29. Stach JanZentiva Praha#101#M40-496.01:16:57.20+00:13:32.14Detail
30. Kroupa ŠtěpánHISPORT Team#40#M40-497.01:17:22.58+00:13:57.52Detail
31. Valent Frantisek#112#M20-3922.01:17:28.48+00:14:03.42Detail
32. Urbánek MartinNovatop Lapierre#104#M20-3923.01:17:36.19+00:14:11.13Detail
33. Kubec VáclavPOLARSHOP.cz#33#M40-498.01:17:37.87+00:14:12.81Detail
34. Hála LubošTJ Spartak Třebíč#30#M50-591.01:17:42.19+00:14:17.13Detail
35. Hamršmíd OndřejTRI-SKI Horní Počernice#24#M20-3924.01:18:16.48+00:14:51.42Detail
36. Lachout Lukáš#118#M20-3925.01:18:22.42+00:14:57.36Detail
37. Karabinoš TomášIndividuální#36#M20-3926.01:18:32.22+00:15:07.16Detail
38. Flak DavidBikeranch#29#M20-3927.01:18:37.51+00:15:12.45Detail
39. Glinz JakubJakubGlinz.com#19#M20-3928.01:18:43.53+00:15:18.47Detail
40. Kahánek StanislavPraha 4#127#M20-3929.01:19:43.34+00:16:18.28Detail
41. Lazar MarekNOVIS TK Praha#116#M20-3930.01:19:45.13+00:16:20.07Detail
42. Bittner MiroslavCK Vinohradské šlapky#5#M40-499.01:19:56.10+00:16:31.04Detail
43. Klepetko David#39#M40-4910.01:20:24.69+00:16:59.63Detail
44. Pytelka RichardVoljbal TJ Košutka#68#M20-3931.01:20:49.99+00:17:24.93Detail
45. Bily ZdenekBalance Club Brumlovka#20#M20-3932.01:21:12.42+00:17:47.36Detail
46. Petratur Radim#126#M20-3933.01:22:17.94+00:18:52.88Detail
47. Holeček PetrEndurance Lab Team, z.s.#1#M50-592.01:22:29.21+00:19:04.15Detail
48. Rulísek LubomírKun Team#121#M40-4911.01:22:34.33+00:19:09.27Detail
49. Jukl JanJKT#13#M20-3934.01:23:35.15+00:20:10.09Detail
50. Bednář Jiří3FIT#35#M20-3935.01:23:41.62+00:20:16.56Detail
51. Nosek Lukáš#74#M20-3936.01:24:03.27+00:20:38.21Detail
52. Kmuníček MilošIndividuální#8#M50-593.01:24:07.55+00:20:42.49Detail
53. Kučera ZdeněkFTVS#111#M20-3937.01:24:11.25+00:20:46.19Detail
54. Císař PetrHobík#38#M40-4912.01:24:13.84+00:20:48.78Detail
55. Beneš VladimírJOSKATEL#25#M40-4913.01:24:17.69+00:20:52.63Detail
56. Langšádl JanHISPORT Team#69#M40-4914.01:24:24.04+00:20:58.98Detail
57. Hucl TomášTRISKI HORNÍ POČERNICE#81#M40-4915.01:24:30.50+00:21:05.44Detail
58. Sliwka Zenon#99#M20-3938.01:25:23.28+00:21:58.22Detail
59. Eyberger MilanBootcamps.cz#31#M20-3939.01:25:39.02+00:22:13.96Detail
60. Bálek Oldřich#17#M40-4916.01:26:16.95+00:22:51.89Detail
61. Rychlík IvanSurvival#117#M50-594.01:27:06.93+00:23:41.87Detail
62. Uxa TomášTJ Lokomotiva Beroun#87#M50-595.01:27:25.05+00:23:59.99Detail
63. Červený MilošČS Bike Team#34#M40-4917.01:27:38.78+00:24:13.72Detail
64. Boketta Bernd#7#M50-596.01:27:46.12+00:24:21.06Detail
65. Hanzl Jiří#26#M20-3940.01:28:12.27+00:24:47.21Detail
66. Duffill TimPraha#79#M40-4918.01:28:42.06+00:25:17.00Detail
67. Lukášek JiříIndividuální#94#M20-3941.01:29:05.98+00:25:40.92Detail
68. Tomko Marián#85#M20-3942.01:30:40.73+00:27:15.67Detail
69. Fajner Anton#10#M50-597.01:30:50.44+00:27:25.38Detail
70. Vesecký Jiří#77#M40-4919.01:33:06.90+00:29:41.84Detail
71. Polívka Petr#90#M50-598.01:33:09.01+00:29:43.95Detail
72. Houra Aleš#11#M40-4920.01:33:26.14+00:30:01.08Detail
73. Běžel Jakub#27#M20-3943.01:33:30.70+00:30:05.64Detail
74. Duba JaroslavTRI SKI Horní Počernice#21#M40-4921.01:35:54.21+00:32:29.15Detail
75. Čížek Petr#43#M20-3944.01:37:27.17+00:34:02.11Detail
76. Poduška PatrikTJ Sokol Trója#98#M20-3945.01:38:01.07+00:34:36.01Detail
77. Andrade Telmo Torreense#22#M40-4922.01:40:09.40+00:36:44.34Detail
78. Eisner Filipbalance club brumlovka#28#M40-4923.01:44:27.12+00:41:02.06Detail
79. Nourse Filip#107#Dorostenci2.01:45:20.69+00:41:55.63Detail
80. Nourse Frank#108#M50-599.01:45:40.39+00:42:15.33Detail
81. Ledvina TomasBalance klub#95#M50-5910.01:48:11.79+00:44:46.73Detail
82. Divine Mathieu#41#M20-3946.01:52:11.27+00:48:46.21Detail
83. Zatloukal Tomáš#97#M40-4924.01:58:48.93+00:55:23.87Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz