Oficiální Výsledková listina Žebrácká 25 a 10
16. 8. 2015

25 km ženy


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Churaňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#937#F1.01:44:20Detail
2. Šibravova LenkaKerteam Praha#17#F2.01:46:22+00:02:02Detail
3. Dimitriadu MichaelaSCHP ŽELVIČKA TEAM#944#G1.01:53:13+00:08:53Detail
4. Zázvorková VěraAC Boulogne Billancourt Praha#20#G2.02:02:28+00:18:08Detail
5. Honzáková JiřinaBřevnov#10#H1.02:03:10+00:18:50Detail
6. Punčochová KateřinainTrenér Praha#27#F3.02:04:17+00:19:57Detail
7. Rabasová HanaZbiroh#15#F4.02:06:37+00:22:17Detail
8. Vágnerová VeronikaVitaSport.cz /SPONA Teplice#24#G3.02:07:20+00:23:00Detail
9. Holíková DanaAC Falcon Rokycany#25#F5.02:08:13+00:23:53Detail
10. Skalinová KamilaKostelec nad Černými Lesy#36#G4.02:08:21+00:24:01Detail
11. Petráčková JanaOutloň Rum Team Praha#43#F6.02:10:28+00:26:08Detail
12. Kohutová AndreaRelax FIt team Blansko#39#F7.02:11:56+00:27:36Detail
13. Flašarová LenkaNáchod#30#G5.02:14:23+00:30:03Detail
14. Rudolfová LucieZdice#42#F8.02:15:04+00:30:44Detail
15. Matthies GabiLC DOSSE Wittstock#18#G6.02:16:01+00:31:41Detail
16. Hašková KristýnaJince#41#F9.02:17:03+00:32:43Detail
17. Moulisová MarkétaFit&Funny Rokycany#29#F10.02:17:10+00:32:50Detail
18. Divišová BarboraAC Falcon Rokycany#14#G7.02:20:18+00:35:58Detail
19. Breburdová HanaMK Kladno#6#H2.02:21:03+00:36:43Detail
20. Jarošová EvaSvatá Maří#40#F11.02:21:45+00:37:25Detail
21. Koukolíková LucieRokycany#9#F12.02:25:19+00:40:59Detail
22. Dlouhá KateřinaMK Kladno#12#F13.02:29:54+00:45:34Detail
23. Žežulková LenkaŽebrák#7#F14.Ž1.02:33:50+00:49:30Detail
24. Jelínková JanaBáječné ženy v běhu Praha#13#F15.02:35:40+00:51:20Detail
25. Winkelhöferová DanaZruč - Senec#1#F16.02:36:20+00:52:00Detail
26. Poslední JarmilaTehov#35#I1.02:37:44+00:53:24Detail
27. Žatecká MarcelaBK Žatec#22#G8.02:37:49+00:53:29Detail
28. Vorlová MartinaMK Kladno#34#G9.02:39:08+00:54:48Detail
29. Kmuníčková JanaMK Kladno#31#F17.02:40:25+00:56:05Detail
30. Lédlová NaděždaSpona Teplice#921#I2.02:51:50+01:07:30Detail
31. Doubková DarinaPKO Praha#923#H3.02:51:56+01:07:36Detail
32. Zbuzková LenkaCK Záluží Tým Mirka Zbuzka#938#F18.02:52:19+01:07:59Detail
33. Grünwaldová LucieZdice#19#F19.02:56:42+01:12:22Detail
34. Miková AdellaidePraha#4#G10.03:03:54+01:19:34Detail
35. Požgayová JanaBonbon Praha#928#I3.03:30:26+01:46:06Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz