Oficiální Výsledková listina MTB Litovel
17. 6. 2017

hlavní závod Kategorie M

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Rauchfuss MarekHlinsko#144#00:48:49.69Detail
2. Koblížek PetrProstějov#76#00:49:14.77+-00:03:25.4Detail
3. Bárta LukášOstrava#92#00:49:48.95+-00:02:51.2Detail
4. Král JakubProstějov#77#00:49:48.36+-00:02:51.8Detail
5. Kouhout LukášLitovel#74#00:52:37.29+-00:00:02.9Detail
6. Polcr IvoVelká Bystřice#53#00:52:37.46+-00:00:02.7Detail
7. Pospíšil PetrOlomouc#138#00:52:38.07+-00:00:02.1Detail
8. Juriček MiroslavČervenka#13#00:52:39.64+-00:00:00.5Detail
9. Techet TomášOlomouc#30#00:52:39.74+-00:00:00.4Detail
10. Navrátil ViktorUničov#1#00:52:39.49+-00:00:00.7Detail
1. Kryl VlastimilOlomouc#31#00:52:40.21+-00:00:00.0Detail
11. Šustr JiříSlatinky#137#00:52:41.14+00:00:00.92Detail
12. Staník JosefUničov#142#00:54:07.45+00:01:27.23Detail
13. Talík MichalOlomouc#101#00:57:14.42+00:04:34.20Detail
14. Honyg RadimVíska#17#00:57:16.57+00:04:36.35Detail
15. Havlíček MiroslavHaňovice#99#00:57:16.11+00:04:35.89Detail
16. Richter DavidUničov#2#00:57:17.91+00:04:37.69Detail
17. Langer TomášVelká Bystřice#52#00:57:18.70+00:04:38.48Detail
18. Koupil RadimNamest na Hane#19#00:57:20.94+00:04:40.72Detail
19. Hodina MilanChudobín#16#00:57:29.02+00:04:48.80Detail
20. Capanda RadekOstrava#93#00:58:12.04+00:05:31.82Detail
2. Onzik RadimOlomouc#32#00:58:44.12+00:06:03.90Detail
21. Slavíček VítSlavětín#100#00:59:31.04+00:06:50.82Detail
22. Novotný MartinOlbramice#63#00:59:43.70+00:07:03.48Detail
23. Honyg MilanVíska#18#00:59:46.76+00:07:06.54Detail
24. Poles PetrOlomouc#83#00:59:47.77+00:07:07.55Detail
25. Hubl PavelMohelnice#162#00:59:47.30+00:07:07.08Detail
26. Chlanda MartinOlomouc#62#00:59:48.78+00:07:08.56Detail
27. Hübl PavelMohelnice#151#00:59:48.25+00:07:08.03Detail
28. Hel MarekLopina#11#01:00:48.40+00:08:08.18Detail
29. Coufal MilanŠternberk#38#01:00:50.13+00:08:09.91Detail
30. Mayer PetrPaseka#39#01:00:53.28+00:08:13.06Detail
31. Šteffek VojtěchVranová Lhota#10#01:00:54.11+00:08:13.89Detail
3. Vyroubal TomášLitovel#122#01:01:36.30+00:08:56.08Detail
32. Přecechtěl MichalOlomouc#166#01:02:17.15+00:09:36.93Detail
33. Fiala PetrKladky#28#01:02:18.69+00:09:38.47Detail
4. Spurník MirkoLitovel#163#01:02:19.20+00:09:38.98Detail
34. Zifčák OndřejMoravský Beroun#118#01:02:31.49+00:09:51.27Detail
35. Pavlíček StanislavŠtěpánov#72#01:02:57.88+00:10:17.66Detail
36. Sochor PetrPřerov#45#01:03:16.74+00:10:36.52Detail
37. Smrček JanTroubelice#119#01:04:06.54+00:11:26.32Detail
5. Zapletal FilipČervenka#158#01:04:34.11+00:11:53.89Detail
6. Melich DavidPňovice#97#01:04:38.45+00:11:58.23Detail
38. Pajonk LukášLitovel#98#01:04:43.44+00:12:03.22Detail
39. Pytlíček JaroslavSenice na Hané#78#01:04:47.77+00:12:07.55Detail
40. Giesel MiloslavOlomouc#150#01:04:54.24+00:12:14.02Detail
41. Grek VitalijOlomouc#95#01:05:39.87+00:12:59.65Detail
42. Laurenčík JaroslavOlomouc#58#01:05:48.53+00:13:08.31Detail
7. Havlíček FilipNáklo#90#01:05:48.43+00:13:08.21Detail
43. Nevěřil AntonínLitovel#61#01:05:54.46+00:13:14.24Detail
44. Chytil TomášLitovel#60#01:05:55.86+00:13:15.64Detail
45. Koloušek LukášDomašov nad Bystřicí#54#01:07:08.93+00:14:28.71Detail
46. Putira Jantover#145#01:07:08.31+00:14:28.09Detail
47. Smejkal JanOlomouc#154#01:08:08.75+00:15:28.53Detail
48. Mokoš JakubPňovice#81#01:08:09.70+00:15:29.48Detail
49. Hořín TomášLitovel#82#01:08:09.30+00:15:29.08Detail
50. Spurník MirkoLitovel#164#01:08:12.83+00:15:32.61Detail
51. Dostálek ArnoštOlomouc - Lošov#59#01:08:16.94+00:15:36.72Detail
52. Diesl TomášOlomouc#55#01:08:16.11+00:15:35.89Detail
8. Svozil JaromírLitovel#80#01:08:16.49+00:15:36.27Detail
53. Doležel LukášOlomouc#155#01:08:18.72+00:15:38.50Detail
54. Borovička JakubOlomouc#105#01:09:33.91+00:16:53.69Detail
55. Havlíček FrantišekNáklo#89#01:09:34.39+00:16:54.17Detail
56. Geschwinde RomanLitovel#165#01:09:34.41+00:16:54.19Detail
57. Kubíček TomášČervenka#14#01:09:40.16+00:16:59.94Detail
58. Smarček JakubPískov#120#01:09:41.26+00:17:01.04Detail
59. Králík PavelOlomouc#69#01:10:34.65+00:17:54.43Detail
60. Prucek RomanOlomouc#66#01:10:37.27+00:17:57.05Detail
61. Karger AntonínLitovel#12#01:10:39.81+00:17:59.59Detail
62. Moťka JosefLitovel#44#01:10:39.02+00:17:58.80Detail
9. Čaniga PetrMohelnice#126#01:10:41.50+00:18:01.28Detail
63. Pytolaj RadekSkrbeň#157#01:10:41.99+00:18:01.77Detail
64. Zifčák OndřejMoravský Beroun#117#01:10:42.83+00:18:02.61Detail
65. Vyroubal PavelLiboš#73#01:11:00.65+00:18:20.43Detail
66. Mlčůch LubošZátor#7#01:11:10.69+00:18:30.47Detail
67. Zivčák JanLitovel#40#01:11:15.38+00:18:35.16Detail
68. Otáhal MiloslavLitovel#42#01:12:41.99+00:20:01.77Detail
10. Sapara FilipLitovel#123#01:12:43.72+00:20:03.50Detail
69. Zbořil PavelProstějov#33#01:12:52.61+00:20:12.39Detail
70. Antoníček MartinOlomouc#65#01:13:17.36+00:20:37.14Detail
71. Urbášek AntonínLitovel#43#01:13:20.19+00:20:39.97Detail
72. Unzeitig PavelTroubelice#71#01:13:29.63+00:20:49.41Detail
73. Gála LukášUničov#152#01:14:32.53+00:21:52.31Detail
74. Schinneck ZdeněkOlomouc#156#01:15:01.42+00:22:21.20Detail
75. Koloušek RomanDomašov nad Bystřicí#56#01:15:19.14+00:22:38.92Detail
76. Sedláček DavidProstějov#34#01:15:51.08+00:23:10.86Detail
77. Laurin JanUničov#37#01:16:43.58+00:24:03.36Detail
12. Švancer JanLitovel#25#01:18:26.52+00:25:46.30Detail
78. Švancer MilanLitovel#24#01:18:28.72+00:25:48.50Detail
13. Zapletal Martinčervenka#159#01:19:32.38+00:26:52.16Detail
79. Zdařil JakubOlomouc#104#01:19:38.43+00:26:58.21Detail
80. David RomanHorka nad Moravou#167#01:21:32.10+00:28:51.88Detail
14. Mikulka JakubLitovel #121#01:21:33.88+00:28:53.66Detail
81. Šimčík JaroslavUničov#26#01:21:38.19+00:28:57.97Detail
82. Zapletal DaliborČervenka#160#01:21:52.89+00:29:12.67Detail
83. Inka JanOlomouc#103#01:24:03.72+00:31:23.50Detail
84. Dopita MichalUničov#107#01:24:21.06+00:31:40.84Detail
18. Kučka JanLitovel#15#01:25:17.59+00:32:37.37Detail
85. Vodák JosefHorka#84#01:25:19.83+00:32:39.61Detail
86. Ležatka ZdeněkOlomouc#70#01:25:24.48+00:32:44.26Detail
87. Faktor StanislavKonice#109#01:26:26.92+00:33:46.70Detail
88. Mazák ZdeněkZábřeh#149#01:27:54.54+00:35:14.32Detail
89. Hodek StanislavBRNO#130#01:29:41.57+00:37:01.35Detail
90. Šon JosefLitovel#136#01:30:46.61+00:38:06.39Detail
91. Němeček LadislavLitovel#49#01:31:17.89+00:38:37.67Detail
92. Vysloužil MarianMedlov#113#01:31:31.46+00:38:51.24Detail
93. Urban HynekHlivice#112#01:31:33.33+00:38:53.11Detail
94. Hofírek JiříBRNO#127#01:31:34.89+00:38:54.67Detail
95. Zdařil TomášOlomouc#51#01:32:08.05+00:39:27.83Detail
96. Štěrba PetrBoskovice#57#01:39:58.85+00:47:18.63Detail
97. Sléha FilipOlomouc#36#01:42:10.68+00:49:30.46Detail
98. Kobliha TomášOlomouc#146#01:43:05.37+00:50:25.15Detail
99. Skopal JakubProsenice#114#01:48:29.21+00:55:48.99Detail
100. Mikulica KarelLitovel#23#01:48:34.68+00:55:54.46Detail
101. Němeček ZdeněkLitovel#67#01:50:48.33+00:58:08.11Detail
21. Němeček TomášLitovel#68#01:50:51.45+00:58:11.23Detail
102. Šmíd MartinMohelnice#87#02:00:30.85+01:07:50.63Detail
103. Šmíd MilanMohelnice#85#02:00:33.93+01:07:53.71Detail
104. Urbánek FrantišekBRNO#125#02:01:13.33+01:08:33.11Detail
105. Kadera PavelBRNO#129#02:01:14.65+01:08:34.43Detail
106. Hrbáček ZdeněkVelká nad Veličkou#141#02:04:59.10+01:12:18.88Detail
107. Pardavý JosefKrajiné#139#02:05:00.34+01:12:20.12Detail
108. Rudolf LubošBRNO#128#02:06:28.50+01:13:48.28Detail
109. Máčel VladimírBRNO#124#02:06:28.16+01:13:47.94Detail
23. Chmela LukášLitovel#5#02:14:31.02+01:21:50.80Detail
110. Chmela JanDomašov u Šternberka#6#02:14:33.29+01:21:53.07Detail
111. Měcháček MichalStaré Město#64#02:28:23.99+01:35:43.77Detail
DNF Hojgr PetrLitovel#9#DNF Detail
DNF Vysoudil OldřichUničov#41#DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz