Oficiální Výsledková listina MTB Horní Kruty
12. 8. 2017

hlavní

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Stieber ZdeněkCK Loko Rakovník#2#M40plus1.01:12:53.02Detail
2. Pilný Petr#28#M40plus2.01:12:53.69+00:00:00.67Detail
3. Novotný FrantišekBikepart.cz#3#Mdo401.01:12:55.97+00:00:02.95Detail
4. Vedral Martinbikerental.cz#53#Mdo402.01:13:13.30+00:00:20.28Detail
5. Habásko PetrHabiteam#59#M40plus3.01:14:59.22+00:02:06.20Detail
6. Skalický PetrNH Car#7#Mdo403.01:15:43.29+00:02:50.27Detail
7. Mašín RomanHobby Bike Team#39#Mdo404.01:15:44.01+00:02:50.99Detail
8. Jonáš FilipCannondale Mratín#8#Mdo405.01:15:44.40+00:02:51.38Detail
9. Bezouška TomášSporticus & Partner Elit#45#M40plus4.01:15:44.65+00:02:51.63Detail
10. Daneš VladimírSázava#57#Mdo406.01:16:09.05+00:03:16.03Detail
11. Wallisch ViktorVK Blesk#47#Mdo407.01:16:10.28+00:03:17.26Detail
12. Ludvíková KatkaKilpi#48#Zdo401.01:17:03.81+00:04:10.79Detail
13. Němeček OndřejBřezí#78#Mdo408.01:18:33.10+00:05:40.08Detail
14. Brhel BobÚnětice#17#M40plus5.01:18:50.09+00:05:57.07Detail
15. Malinsky MartinCk Sázava-bike team#29#Mdo409.01:18:50.72+00:05:57.70Detail
16. Probst JirkaBike and surf team#37#M40plus6.01:18:53.67+00:06:00.65Detail
17. Bauer ZdeněkSK Chyňava MTB BIKE TEAM#11#Mdo4010.01:22:02.56+00:09:09.54Detail
18. Šmigelský LukášKellys Bike Team#14#Mdo4011.01:22:21.45+00:09:28.43Detail
19. Novák RadekLedečko#65#Mdo4012.01:22:21.64+00:09:28.62Detail
20. Skála MilanČenkov#62#M40plus7.01:24:33.47+00:11:40.45Detail
21. Dvořák TomášKolorado Team#40#M40plus8.01:24:43.05+00:11:50.03Detail
22. Adámek LukášLošany#58#Mdo4013.01:24:49.60+00:11:56.58Detail
23. Petr MartinPraha#16#Mdo4014.01:24:51.45+00:11:58.43Detail
24. Bartošová MartinaTJ Lokomotiva Nymburk#30#Zdo402.01:25:48.31+00:12:55.29Detail
25. Švácha MartinNelahozeves#50#M40plus9.01:25:50.56+00:12:57.54Detail
26. Pohl MiloslavTJ Lokomotiva Nymburk#27#Mdo4015.01:25:53.63+00:13:00.61Detail
27. Mullerová LucieRamala Rakovník#1#Zdo403.01:27:35.33+00:14:42.31Detail
28. Bartošová MartinaTJ Lokomotiva Nymburk#32#Z40plus1.01:28:16.84+00:15:23.82Detail
29. Bartoš KarelBike and Surf Team#31#M40plus10.01:28:17.12+00:15:24.10Detail
30. Soběslav JosefKolorado Team#38#M40plus11.01:28:39.91+00:15:46.89Detail
31. Pekárek JiříKolorado Team#33#M40plus12.01:29:12.82+00:16:19.80Detail
32. Janda Michal#36#Mdo4016.01:29:13.03+00:16:20.01Detail
33. Brodil PavelČerčany#26#Mdo4017.01:30:25.15+00:17:32.13Detail
34. Jůza RudolfPraha 4#25#Mdo4018.01:30:36.28+00:17:43.26Detail
35. Vosecká Veronikabikerental.cz#54#Zdo404.01:30:36.66+00:17:43.64Detail
36. Beneš VladimírJoskatel Team#75#M40plus13.01:30:38.96+00:17:45.94Detail
37. Tuláček MilanKolín#68#M40plus14.01:30:39.05+00:17:46.03Detail
38. Strejček PavelŽdánice#60#M40plus15.01:30:39.50+00:17:46.48Detail
39. Hollge MilanČestín#66#M40plus16.01:30:39.93+00:17:46.91Detail
40. Wallischová RomanaUhlířské Janovice#49#Z40plus2.01:31:00.02+00:18:07.00Detail
41. Steiner ZdeněkSK Chyňava MTB BIKE TEAM#13#Mdo4019.01:31:24.87+00:18:31.85Detail
42. Zábraha RadekZásmuky#42#M40plus17.01:31:39.15+00:18:46.13Detail
43. Peterka JiříPraha 4#20#M40plus18.01:33:57.39+00:21:04.37Detail
44. Šída MartinPraha#19#M40plus19.01:34:27.28+00:21:34.26Detail
45. Šafra PavelJoskatel team#9#M40plus20.01:34:55.44+00:22:02.42Detail
46. Taške Iva#77#Z40plus3.01:34:55.64+00:22:02.62Detail
47. Čálková MarieUhlířské Janovice#81#Z40plus4.01:35:52.37+00:22:59.35Detail
48. Popel KarelBiketunning Rudná#34#M40plus21.01:35:52.86+00:22:59.84Detail
49. Wallisch JanVK Blesk#46#M40plus22.01:37:42.82+00:24:49.80Detail
50. Pokorná VeronikaKolín#76#Zdo405.01:38:10.75+00:25:17.73Detail
51. Dubská MarkétaBřezí#79#Zdo406.01:39:27.71+00:26:34.69Detail
52. Švácho MartinPraha#51#Mdo4020.01:39:36.33+00:26:43.31Detail
53. Skalicky TomášRašovice#71#M40plus23.01:39:49.80+00:26:56.78Detail
54. Vosecký MilošČeský Brod#61#M40plus24.01:40:04.08+00:27:11.06Detail
55. Pála VáclavJoskatel Team#10#M40plus25.01:42:11.77+00:29:18.75Detail
56. Šimůnek MartinKozojedy#84#Mdo4021.01:42:19.69+00:29:26.67Detail
57. Kocourková MartinaMělník (Sázava)#74#Zdo407.01:42:39.85+00:29:46.83Detail
58. Poláček AdamCannoni Pollasi#83#Mdo4022.01:45:13.38+00:32:20.36Detail
59. Švejdová JitkaSKK Kladno#12#Z40plus5.01:45:28.68+00:32:35.66Detail
60. Kormaňák Pavel#21#M40plus26.01:45:57.59+00:33:04.57Detail
61. Kormaňák Petr#23#Mdo4023.01:46:23.56+00:33:30.54Detail
62. Hejduk LuděkKolorado Team#43#M40plus27.01:46:30.92+00:33:37.90Detail
63. Solnař KarelKolín#69#Mdo4024.01:47:20.14+00:34:27.12Detail
64. Havránková PetraOleška#44#Zdo408.01:48:26.09+00:35:33.07Detail
65. Řeháková JanaRadvanice 6#35#Z40plus6.01:50:04.86+00:37:11.84Detail
66. Hron MilanVavřinec#52#M40plus28.01:51:30.82+00:38:37.80Detail
67. Cholodnaková NatalieÚnětice#18#Z40plus7.01:52:39.53+00:39:46.51Detail
68. Poláček PavelCannoni Pollasi#82#M40plus29.01:52:55.80+00:40:02.78Detail
69. Kormaňák Tomáš#22#Mdo4025.01:53:22.75+00:40:29.73Detail
70. Kocourek JaromírUhl. J.#63#M40plus30.01:55:15.28+00:42:22.26Detail
71. Kocourek DavidMělník#72#Mdo4026.01:55:15.70+00:42:22.68Detail
72. Kočí JiříPraha 4#5#M40plus31.01:55:22.36+00:42:29.34Detail
73. Slozvíček Petr#15#M40plus32.01:55:54.12+00:43:01.10Detail
74. HROCH JAROSLAVZOO Chlum#41#M40plus33.01:57:44.53+00:44:51.51Detail
75. Jelínková GabrielaZásmuky#70#Z40plus8.01:59:05.06+00:46:12.04Detail
76. Kocourek JiříMělník (Sázava)#73#M40plus34.01:59:29.45+00:46:36.43Detail
77. Holub MiroslavMost#6#M40plus35.02:08:46.75+00:55:53.73Detail
78. Krejčí StanislavPardubice#4#M40plus36.02:10:25.94+00:57:32.92Detail
79. Novák JaroslavJoskatel Team#67#M40plus37.02:15:23.71+01:02:30.69Detail
80. Klein AntonínUhl. Janovice#64#M40plus38.02:15:50.64+01:02:57.62Detail
DNF Procházka JiříBTK EURO BIKE Praha#24#M40plusDNF Detail
DNF Marek JaroslavKostelec nad Černými Lesy#55#M40plusDNF Detail
DNF Hanzel IvanSázava#56#M40plusDNF Detail
DNF Čaldínek Petr#80#M40plusDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz