Oficiální Výsledková listina Run for Movember
4. 11. 2017

Profi 14 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. WAINER JanLouny190muži1.01:00:27Detail
2. VITÁSEK JanMalá Hraštice347muži2.01:00:44+00:00:17Detail
3. ARAUJO JosePraha333muži3.01:01:23+00:00:56Detail
4. MATUA Martin315muži4.01:02:38+00:02:11Detail
5. BEDNÁŘ MartinAtlas Copco5muži5.01:04:27+00:04:00Detail
6. CAPOUŠEK Miroslav3D Fitness RT17muži6.01:06:10+00:05:43Detail
7. SOUČEK PavelSRTG Praha258muži7.01:08:02+00:07:35Detail
8. HURIS MichalPraha47muži8.01:08:20+00:07:53Detail
9. LEHNERT AdrianSPARTA PRAHA97muži9.01:10:10+00:09:43Detail
10. FROHLICH PeterMedtronic225muži10.01:10:13+00:09:46Detail
11. VANÍČEK AdamPrague Bears Racing183muži11.01:10:30+00:10:03Detail
12. VAN BurikGEP182muži12.01:10:42+00:10:15Detail
13. OČENÁŠ Danielhovno121muži13.01:11:07+00:10:40Detail
14. JIRÁSEK PetrJiráskovci62muži14.01:11:08+00:10:41Detail
15. EICHLER IvoUSK Praha31muži15.01:11:23+00:10:56Detail
16. VRLOVÁ JanaAC Praha 1890189ženy1.01:11:29+00:11:02Detail
17. GAZDA VítězslavDivišov226muži16.01:11:45+00:11:18Detail
18. JAKUBA PetrAtlas Copco55muži17.01:12:18+00:11:51Detail
19. OULEHLA MichalBeroun249muži18.01:12:58+00:12:31Detail
20. DOUBEK MilanDactyl Group28muži19.01:14:56+00:14:29Detail
21. WURM PavelHakuna Matata194muži20.01:15:51+00:15:24Detail
22. VÍTOVÁ KamilaŠneci v běhu185ženy2.01:17:02+00:16:35Detail
23. KABELÁČ FilipKabeláčovci67muži21.01:17:04+00:16:37Detail
24. BAUER RomanHluboký Důl4muži22.01:17:08+00:16:41Detail
25. NOVÁK JiříKolín116muži23.01:17:12+00:16:45Detail
26. RIEHS DavidPraha 4 Braník142muži24.01:17:15+00:16:48Detail
27. NEMEC PeterSoftware602243muži25.01:17:41+00:17:14Detail
28. ZÍTKOVÁ KateřinaPraha278ženy3.01:17:54+00:17:27Detail
29. ŠMEJKALOVÁ Olga301ženy4.01:18:56+00:18:29Detail
30. MARIEL Quentin314muži26.01:20:03+00:19:36Detail
31. POLANSKA ZuzanaSokol Stare Mesto Praha312ženy5.01:20:39+00:20:12Detail
32. KUMHERA TomášPraha94muži27.01:21:15+00:20:48Detail
33. RATHKE PaulGEP139muži28.01:21:29+00:21:02Detail
34. TOMKA AdamMedtronic268muži29.01:21:51+00:21:24Detail
35. HERNANDEZ Lionel340muži30.01:21:56+00:21:29Detail
36. ČERNÝ MiroslavKladno22muži31.01:22:28+00:22:01Detail
37. MRÁZ JiříNehvizdy112muži32.01:22:40+00:22:13Detail
38. IVANYUK Serhiy293muži33.01:22:51+00:22:24Detail
39. CHUDOMEL JanHostivař53muži34.01:23:16+00:22:49Detail
40. ČERNÁ PetraBáječné ženy v běhu21ženy6.01:23:32+00:23:05Detail
41. KADLECOVÁ MartinaBrno72ženy7.01:23:53+00:23:26Detail
42. DĚDEK LukášKolín213muži35.01:24:14+00:23:47Detail
43. POLÁK JanPraha135muži36.01:24:24+00:23:57Detail
44. NEKULOVÁ Alena285ženy8.01:25:00+00:24:33Detail
45. PETR Jakub344muži37.01:25:07+00:24:40Detail
46. PŘIKRYL Jaroslav338muži38.01:25:38+00:25:11Detail
47. JECH RobertBorci od Botiče57muži39.01:25:57+00:25:30Detail
48. MIKULA PetrKladno108muži40.01:26:10+00:25:43Detail
49. NEBUS Peterpraha 10114muži41.01:26:18+00:25:51Detail
50. BUDÍN RadekPraha 1015muži42.01:26:29+00:26:02Detail
51. DOHNALOVÁ TerezaHello bank!26ženy9.01:26:31+00:26:04Detail
52. FINDEJSOVÁ Kateřina337ženy10.01:27:09+00:26:42Detail
53. TANCIBUDEK DavidSoftware602267muži43.01:27:12+00:26:45Detail
54. DRÓZD JanušSoftware602216muži44.01:27:35+00:27:08Detail
55. NOVÁK PavelMělník117muži45.01:27:52+00:27:25Detail
56. BOŽOŇOVÁ Líviahovno13ženy11.01:28:50+00:28:23Detail
57. BRABCOVÁ Radmila14ženy12.01:29:37+00:29:10Detail
58. STRAKA Petr154muži46.01:30:37+00:30:10Detail
59. GRAND Alexandra313ženy13.01:31:14+00:30:47Detail
60. PEŠEK Petr126muži47.01:31:23+00:30:56Detail
61. HAVELKA ZdenekPraha 10227muži48.01:31:23+00:30:56Detail
62. VĚŘÍŠ TomášPraha273muži49.01:31:24+00:30:57Detail
63. KUBRYCHT Lukáš303muži50.01:31:25+00:30:58Detail
64. ZAMAN Yul-RahimGEP199muži51.01:31:58+00:31:31Detail
65. TAJCNEROVÁ JanaPraha172ženy14.01:33:04+00:32:37Detail
66. SVAČINOVÁ MichaelaPraha157ženy15.01:33:08+00:32:41Detail
67. ARNAUD Ines302ženy16.01:34:02+00:33:35Detail
68. KOUBKOVÁ ZuzanaAtlas Copco87ženy17.01:34:04+00:33:37Detail
69. KABELÁČ JanVarnsdorf68muži52.01:34:39+00:34:12Detail
70. MATAVA Tomas240muži53.01:35:06+00:34:39Detail
71. ŽIŽKOVÁ KristýnaLibice nad Cidlinou205ženy18.01:35:11+00:34:44Detail
72. ŠULC Jan304muži54.01:36:51+00:36:24Detail
73. KŘEMEN JiříPraha91muži55.01:39:13+00:38:46Detail
74. REGNER TomasAtlas Copco140muži56.01:41:12+00:40:45Detail
75. KABELÁČOVÁ RenataKabeláčovci69ženy19.01:42:03+00:41:36Detail
76. JIRÁSKOVÁ ŠárkaJiráskovci64ženy20.01:42:03+00:41:36Detail
77. ŘEHÁKOVÁ Nikola332ženy21.01:42:39+00:42:12Detail
78. BRABEC Martin334muži57.01:42:39+00:42:12Detail
79. JIČÍNSKÁ LenkaAtlas Copco60ženy22.01:43:07+00:42:40Detail
80. VOZÁR MarekHomonna275muži58.01:43:08+00:42:41Detail
81. KUBÁT KarelAtlas Copco92muži59.01:43:10+00:42:43Detail
82. PATOČKOVÁ LucieBlack Squirrel Squad124ženy23.01:44:43+00:44:16Detail
83. DRAHOZALOVÁ IvaŠtěchovice215ženy24.01:45:37+00:45:10Detail
84. CVACHOVÁ MarcelaHello bank! team19ženy25.01:45:59+00:45:32Detail
85. PAPPALARDO FrancoisMedtronic251muži60.01:46:01+00:45:34Detail
86. BOKOROVÁ PetraPraha 310ženy26.01:47:15+00:46:48Detail
87. HOLASOVÁ Jana40ženy27.01:49:34+00:49:07Detail
88. FERNANDEZ SergioAtlas Copco32muži61.01:52:48+00:52:21Detail
89. USTER LaurePrague180ženy28.01:55:41+00:55:14Detail
DNF ČERVENÁ VeronikaRakovník23ženyDNF Detail
DNF HÁKOVÁ LuciePrah 937ženyDNF Detail
DNF JASINSKI AdamGEP56mužiDNF Detail
DNF LEXOVÁ Alžběta99ženyDNF Detail
DNF PODHORA MichalKolín129mužiDNF Detail
DNF ROZSYPALOVÁ EliškaKlatovy143ženyDNF Detail
DNF ŠIBRAVOVÁ Lenkakerteam164ženyDNF Detail
DNF NAVARRETE JorgeMedtronic242mužiDNF Detail
DNF SVOBODA Robert322mužiDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz