Oficiální Výsledková listina Run for Movember
4. 11. 2017

Fitness 7 km Kategorie muži

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. VACEK JaroslavVšude pozdě#18100:30:52Detail
2. SEDLÁK FrantišekPraha#25500:31:31+00:00:39Detail
3. SKELTON JamieAdidas Runners#25600:32:03+00:01:11Detail
4. KOROTVIČKA Ondřej#33600:32:16+00:01:24Detail
5. FÁBERA Luboš#33100:32:49+00:01:57Detail
6. KLÁSEK JanOlomouc#7900:33:43+00:02:51Detail
7. PĚKNÝ Jan#32700:34:53+00:04:01Detail
8. SPURNÝ JiříPraha#15200:35:05+00:04:13Detail
9. FRÝBA VladimírPraha#3400:35:13+00:04:21Detail
10. LETTAVA MarekOlomouc#23900:35:17+00:04:25Detail
11. NOVÁČEK JakubPraha#11500:35:30+00:04:38Detail
12. KOCOUREK TomášPraha 10#8200:36:26+00:05:34Detail
13. KOVAŘÍK Petr#30600:36:28+00:05:36Detail
14. STARÝ Tomáš#29000:36:34+00:05:42Detail
15. NOVOTNÝ RadekAmélie#11900:36:45+00:05:53Detail
16. RUZICKA TomasPraha 10#25300:36:45+00:05:53Detail
17. JANĎOUREK Petr#31900:37:30+00:06:38Detail
18. ŠMÍDA MartinNehvizdy#16500:37:30+00:06:38Detail
19. VACEK OndřejSoftware602#27000:37:43+00:06:51Detail
20. BORAITA CarlosGEP#1100:38:03+00:07:11Detail
21. PETRÁČEK JosefPraha#12700:38:05+00:07:13Detail
22. NOVAK Petr#11800:38:06+00:07:14Detail
23. COUFAL Samuel#34600:38:25+00:07:33Detail
24. MENCL Petr#29100:38:27+00:07:35Detail
25. REINIŠ MartinPraha 10#14100:38:28+00:07:36Detail
26. ŠVEC JanSK Háje#26400:39:08+00:08:16Detail
27. TAUSCH DanielZytigers#17300:39:09+00:08:17Detail
28. KUČERA Vojtěch#28200:39:20+00:08:28Detail
29. BOČEK LukášPraha#800:39:20+00:08:28Detail
30. DEAN Da#28300:39:23+00:08:31Detail
31. PAŽITNÝ Stanislav#12500:39:29+00:08:37Detail
32. POKORNY MiroslavBenešov#13400:39:53+00:09:01Detail
33. PADĚRA Jan#31800:39:54+00:09:02Detail
34. LEMAIRE Petr#29700:40:19+00:09:27Detail
35. JELINEK MarekMedtronic#23100:40:37+00:09:45Detail
36. ČERMÁK PavelGEP#2000:40:49+00:09:57Detail
37. JÍRŮ DavidKouřim#6600:40:54+00:10:02Detail
38. ČVANDA MichalPraha#21200:41:08+00:10:16Detail
39. SVOBODA Kamil#32600:41:20+00:10:28Detail
40. ŠANGALA AdamFcB Team#16300:41:23+00:10:31Detail
41. SNIEGOŇ David#34900:41:35+00:10:43Detail
42. SNIEGOŇ Karel#35000:41:35+00:10:43Detail
43. ŠTEFFEK FrantišekStupava#16700:41:56+00:11:04Detail
44. LÉDL TomášBrozaňáci#9600:42:09+00:11:17Detail
45. ŠAFRÁNEK Ondřej#29600:42:26+00:11:34Detail
46. OBŠIL TomášPraha#24600:42:29+00:11:37Detail
47. ČERNÝ JiříACCTA X#21000:42:44+00:11:52Detail
48. OTRADOVSKÝ Ludvík#28600:42:55+00:12:03Detail
49. BEHÚN OndřejPraha#20800:42:58+00:12:06Detail
50. JIRÁSEK VítFBK Kobylisy#6300:43:03+00:12:11Detail
51. MORÁVEK JanKáraný#24100:43:22+00:12:30Detail
52. TÁBORSKÝ Pavel(J)elita#26600:43:57+00:13:05Detail
53. WARSAME ShaaficiAtlas Copco#19200:44:11+00:13:19Detail
54. ŠABACKÝ JanPraha#26100:44:20+00:13:28Detail
55. SZONDI TivadarAtlas Copco#16100:44:28+00:13:36Detail
56. TUČNÝ JanPraha 10#26900:44:31+00:13:39Detail
57. SVAŠEK PetrObrnice#15800:44:34+00:13:42Detail
58. TRČKA Jan#17600:44:41+00:13:49Detail
59. PRUŽENEC Roman#32500:44:54+00:14:02Detail
60. SLANINA PavelMedtronic#25700:45:02+00:14:10Detail
61. NOVÁK PetrPraha#24500:45:03+00:14:11Detail
62. BAROCH Radek#29400:45:06+00:14:14Detail
63. HANZLIK Tomas#3800:45:08+00:14:16Detail
64. VILÍMEK StanislavBenešovský běžecký klub#18400:45:33+00:14:41Detail
65. ŘÍHA ViktorZytigers#23600:45:44+00:14:52Detail
66. KRÁL LukášPraha#8800:45:53+00:15:01Detail
67. SODOMKA JanGEP#15000:46:08+00:15:16Detail
68. TVRDY Dušan#17900:46:44+00:15:52Detail
69. HADI DrissAtlas Copco#3600:46:47+00:15:55Detail
70. KADLEC TomášPraha - Vršovice#7000:47:08+00:16:16Detail
71. KARMAZÍN EduardPraha#23300:47:25+00:16:33Detail
72. HUTIRA MilošChomutov#4900:48:08+00:17:16Detail
73. BORRAS PabloGEP#1200:48:19+00:17:27Detail
74. KOPÁČEK JiříNehvizdy#8400:48:23+00:17:31Detail
75. ZAHRADNÍK VojtěchAtlas Copco#19700:48:44+00:17:52Detail
76. KUCHTA TomášPraha#9300:49:18+00:18:26Detail
77. DOUŠA RostislavDěčín#21400:50:44+00:19:52Detail
78. DARDE MichaelGEP#2400:50:55+00:20:03Detail
79. PETÁK Jakub#29200:51:38+00:20:46Detail
80. HUTIRA JanPraha#4800:51:52+00:21:00Detail
81. ŠTROSS JiříKunratice u Cvikova#16900:52:11+00:21:19Detail
82. KALKUS LukášJindřichův Hradec#7300:53:07+00:22:15Detail
83. KAZÍK Josef#7800:53:15+00:22:23Detail
84. BĚLOHLAVÝ TomášPraha#20900:54:46+00:23:54Detail
85. ŠTEPO MichalŠneci v běhu#16800:55:22+00:24:30Detail
86. OBLE MaximeGEP#12000:55:58+00:25:06Detail
87. LIPÁR JiříŘíčany#10000:56:51+00:25:59Detail
88. VČELAŘ Vít#30900:59:21+00:28:29Detail
89. SADAYAPPAN VenkateshPrague#25401:00:00+00:29:08Detail
90. GAO AlessandroGEP#3501:11:55+00:41:03Detail
DNF ABIDOV OlimAtlas Copco#1DNF Detail
DNF COMES QuentinGEP#18DNF Detail
DNF KOSTŘICA MartinPraha#85DNF Detail
DNF KURTEV Vitek#95DNF Detail
DNF MAKKE LukášPoděbrady#101DNF Detail
DNF MOLINARI MartinGEP#110DNF Detail
DNF YANG ZeshengAtlas Copco#196DNF Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz