Oficiální Výsledková listina Noční běh vlašimským parkem
7. 10. 2017

noční běh


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Jánošík RudolfVlašim#1#muži1.00:29:0000:28:57.15Detail
2. Doubravský PetrVlašim#154#muži2.00:29:28+00:00:2800:29:25.97Detail
3. Albrecht LubošBarbora Heřmánková#174#muži3.00:29:39+00:00:3900:29:35.67Detail
4. Soukup KarelAtletika Vlašim#99#muži4.00:29:40+00:00:4000:29:38.03Detail
5. Kohout OndřejWatchOut#145#muži5.00:30:42+00:01:4200:30:38.71Detail
6. Goj TomášTriloko Beroun#153#muži6.00:30:45+00:01:4500:30:43.07Detail
7. Hergesell JiříVračkovice#45#muži7.00:31:36+00:02:3600:31:32.50Detail
8. Camrda LuděkPlaná nad Lužnicí#25#muži8.00:31:56+00:02:5600:31:51.45Detail
9. Pikora JanSKP Judo Benešov#148#muži9.00:32:36+00:03:3600:32:32.67Detail
10. Fialka MartinVlasim#38#muži10.00:32:42+00:03:4200:32:37.12Detail
11. Krejdl MichalLouny#67#muži11.00:32:45+00:03:4500:32:37.77Detail
12. Lejnar MartinSDH Zruč nad Sázavou#3#muži12.00:32:53+00:03:5300:32:48.33Detail
13. Kladiva RadekVlašim#57#muži13.00:33:18+00:04:1800:33:13.85Detail
14. Zima LukášZalužany#137#muži14.00:33:23+00:04:2300:33:13.70Detail
15. Tůma JiříObchodní akademie Vlašim#4#muži15.00:33:28+00:04:2800:33:24.46Detail
16. Soukup PetrTábor#100#muži16.00:33:58+00:04:5800:33:54.35Detail
17. Mück VladimirVlasim#80#muži17.00:34:11+00:05:1100:34:00.93Detail
18. Ledecký Ondřej#74#muži18.00:34:34+00:05:3400:34:26.14Detail
19. Adamcová AndreaAtletika Vlašim#10#Ženy1.00:34:38+00:05:38Detail
20. Jiroušková HanaZnosim#7#Ženy2.00:34:44+00:05:44Detail
21. Kuzmiak MichalAdidas Runners#170#muži19.00:34:50+00:05:5000:34:46.02Detail
22. Heráň JiříVlašim#43#muži20.00:35:02+00:06:0200:34:58.76Detail
23. Petrásková Nikol#9#Ženy3.00:35:05+00:06:05Detail
24. Ratajová LucieBenešov#92#Ženy4.00:35:19+00:06:1900:35:04.22Detail
25. Brožík FrantišekVlašim#23#muži21.00:35:44+00:06:4400:35:40.24Detail
26. Vosátka JosefVlašim#157#muži22.00:35:44+00:06:44Detail
27. Lukeš JiříJ a J Vlašim#76#muži23.00:35:44+00:06:44Detail
28. Dubjáková KateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#159#Ženy5.00:35:45+00:06:4500:35:38.95Detail
29. Filip JiříVlašim#15#muži24.00:36:11+00:07:11Detail
30. Stozicky Petr#104#muži25.00:36:16+00:07:1600:36:10.76Detail
31. Kalista MichaelLokomotiva Beroun Orienteering#54#muži26.00:36:19+00:07:1900:36:13.26Detail
32. Daneš VladimírSázava#30#muži27.00:36:22+00:07:2200:36:16.00Detail
33. Škvor JanBenešov#109#muži28.00:36:23+00:07:2300:36:15.98Detail
34. Lebeda JaroslavBenešov#158#muži29.00:36:32+00:07:3200:36:28.73Detail
35. Vácha Petr#122#muži30.00:36:56+00:07:5600:36:51.81Detail
36. Klusák LukášJESENICE#55#muži31.00:36:59+00:07:5900:36:43.29Detail
37. Dumský OndřejBenešov#34#muži32.00:37:11+00:08:1100:37:07.15Detail
38. Český OndřejVlašim#29#muži33.00:37:25+00:08:2500:37:18.50Detail
39. Zorvan TomášArmáda ČR#169#muži34.00:37:37+00:08:3700:37:29.31Detail
40. Toupalová BlankaZnosim#11#Ženy6.00:37:42+00:08:4200:37:36.93Detail
41. Toupal VáclavZnosim#5#muži35.00:37:44+00:08:4400:37:38.28Detail
42. Škopek PavelVlašim#107#muži36.00:37:51+00:08:5100:37:47.24Detail
43. Dvořáková RenátaZnosim#8#Ženy7.00:37:52+00:08:52Detail
44. Bruštík MichalHO Štand-Art#24#muži37.00:37:52+00:08:5200:37:41.42Detail
45. Hájek JosefZruč nad Sázavou#41#muži38.00:37:58+00:08:5800:37:46.55Detail
46. Smetana KarelBenešovský běžecký klub#98#muži39.00:38:13+00:09:1300:38:06.67Detail
47. Drbal LubošSDH Zruč nad Sázavou#14#muži40.00:38:15+00:09:1500:38:03.97Detail
48. Nohejl Antonín#155#muži41.00:38:18+00:09:1800:38:09.67Detail
49. Závorka MilanSDH Chabeřice#133#muži42.00:38:21+00:09:2100:38:08.48Detail
50. Rivolla FilipHasiči SDH Vlašim#93#muži43.00:38:28+00:09:2800:38:21.29Detail
51. Krejča TomášJankov#65#muži44.00:38:38+00:09:3800:38:26.16Detail
52. Brožek MiroslavVlašim#22#muži45.00:38:48+00:09:4800:38:34.68Detail
53. Švarc MichalBenešov#113#muži46.00:38:55+00:09:5500:38:45.39Detail
54. Rakouský KryštofTJ Slavoj Banes Pacov#91#muži47.00:38:56+00:09:56Detail
55. Danešová MartinaSázava#31#Ženy8.00:39:20+00:10:2000:39:14.45Detail
56. Tůma JonášDubovsko#116#muži48.00:39:24+00:10:2400:39:10.39Detail
57. Švarcová VeronikaBenešov#114#Ženy9.00:39:34+00:10:3400:39:26.71Detail
58. Hájek LukášZruč nad Sázavou#42#muži49.00:39:37+00:10:3700:39:29.91Detail
59. Vandrovcová MiroslavaKLDR#123#Ženy10.00:39:47+00:10:4700:39:31.05Detail
60. Kubelková EvaRungo Pro Ženy#163#Ženy11.00:40:04+00:11:0400:39:52.34Detail
61. Hlaváček FilipSokol Kondrac#46#muži50.00:40:17+00:11:1700:40:07.97Detail
62. Korn DavidTrhový Štěpánov#61#muži51.00:40:29+00:11:2900:40:20.30Detail
63. Bočková LucieSlapy u Tábora#18#Ženy12.00:40:35+00:11:3500:40:23.78Detail
64. Červenková KateřinaVlašim#167#Ženy13.00:40:41+00:11:4100:40:30.65Detail
65. Potančok MartinxPORT#89#muži52.00:40:42+00:11:42Detail
66. Koníček Lukáš#164#muži53.00:40:45+00:11:4500:40:39.55Detail
67. Brož ZdeněkBěžci Trhový Štěpánov#21#muži54.00:40:48+00:11:4800:40:39.40Detail
68. Blehová AnetaVlašim#161#Ženy14.00:40:50+00:11:5000:40:39.91Detail
69. Bedi TomášVlašim#162#muži55.00:40:50+00:11:5000:40:41.35Detail
70. Follerová KateřinaChmelná#176#Ženy15.00:40:51+00:11:5100:40:39.84Detail
71. Černocký ŠtěpánChlum#175#muži56.00:40:53+00:11:5300:40:42.22Detail
72. Šťastná EliškaVlašim#173#Ženy16.00:41:04+00:12:0400:40:57.90Detail
73. Vondrák ZdeněkRokycany#151#muži57.00:41:20+00:12:2000:41:09.29Detail
74. Doležal ZdeněkJarkovice/Bystřice#32#muži58.00:41:28+00:12:2800:41:17.14Detail
75. Krejčová AlenaJankov#68#Ženy17.00:41:41+00:12:4100:41:28.95Detail
76. Šulc JiříZruč nad sázavou#112#muži59.00:41:47+00:12:4700:41:38.76Detail
77. Otava MilošZruč nad Sázavou#82#muži60.00:41:50+00:12:5000:41:44.24Detail
78. Kolář OttoZdice#59#muži61.00:42:00+00:13:0000:41:53.69Detail
79. Krejčí TomášHumpolec#66#muži62.00:42:14+00:13:1400:42:01.74Detail
80. Dvořák LukášPelhřimov#35#muži63.00:42:28+00:13:2800:42:20.37Detail
81. Chvátalová MartinaPelhrimov#140#Ženy18.00:42:28+00:13:2800:42:20.28Detail
82. Fantiš PetrVlašim#156#muži64.00:42:34+00:13:3400:42:21.30Detail
83. Bárta JanRadošovice#16#muži65.00:42:43+00:13:4300:42:35.24Detail
84. Smítka RadekBolina#172#muži66.00:42:49+00:13:4900:42:36.07Detail
85. Šmalclová AdrianaVlašim#110#Ženy19.00:42:50+00:13:5000:42:39.00Detail
86. Peukert JiříZruč nad Sázavou#87#muži67.00:43:06+00:14:0600:42:51.11Detail
87. Vynšová MonikaBenešov#132#Ženy20.00:43:06+00:14:0600:42:52.82Detail
88. Tůmová LeontýnaDubovsko#118#Ženy21.00:43:20+00:14:2000:43:06.67Detail
89. Tůma LadislavDubovsko#117#muži68.00:43:21+00:14:2100:43:07.85Detail
90. Plachý Lukáš#88#muži69.00:43:29+00:14:2900:43:12.81Detail
91. Boušek BohumilBěžci Trhový Štěpánov#19#muži70.00:43:39+00:14:3900:43:29.52Detail
92. Kozlová MarieLukavec#64#Ženy22.00:43:49+00:14:4900:43:35.37Detail
93. Skřivanová VlaďkaPsáry#95#Ženy23.00:44:04+00:15:0400:43:57.83Detail
94. Liška JanHasiči SDH Vlašim#75#muži71.00:44:29+00:15:2900:44:23.87Detail
95. Hradil OndřejVlašim#48#muži72.00:45:10+00:16:1000:45:05.24Detail
96. Slabá MonikaVlašim#96#Ženy24.00:45:30+00:16:3000:45:24.45Detail
97. Stozicka Alena#101#Ženy25.00:45:34+00:16:3400:45:28.60Detail
98. Jeništa MiroslavWatchOut#144#muži73.00:45:35+00:16:3500:45:23.58Detail
99. Cacák MilanWatchOut#143#muži74.00:45:36+00:16:3600:45:24.16Detail
100. Klápová LenkaVlašim#58#Ženy26.00:46:25+00:17:2500:46:16.20Detail
101. Lukešová JanaJ a J Vlašim#77#Ženy27.00:46:40+00:17:4000:46:33.24Detail
102. Karáskova DarinaBáječné ženy v běhu#56#Ženy28.00:47:07+00:18:0700:47:00.84Detail
103. Pavelková PavlínaVlašim#85#Ženy29.00:47:14+00:18:1400:47:02.62Detail
104. Křenková SimonaBenešov#69#Ženy30.00:47:18+00:18:1800:47:04.70Detail
105. Pastorková MajkaVlašim#84#Ženy31.00:47:26+00:18:2600:47:11.29Detail
106. Dudová Kateřina#178#Ženy32.00:47:41+00:18:4100:47:27.01Detail
107. Bartoš Vít#177#muži75.00:47:43+00:18:4300:47:28.55Detail
108. Krumpholcová VendulaPraha#171#Ženy33.00:47:59+00:18:5900:47:52.18Detail
109. Závorková VendulaSDH Chaběřice#134#Ženy34.00:49:04+00:20:0400:48:56.61Detail
110. Korec PavelTýnec nad Sázavou#165#muži76.00:49:17+00:20:1700:49:07.78Detail
111. Dvořáková JanaSDH Vlašim#166#Ženy35.00:49:17+00:20:1700:49:07.54Detail
112. Egidová NikolaHusinec#37#Ženy36.00:49:19+00:20:1900:49:01.93Detail
113. Kordulová VendulaVlašim#150#Ženy37.00:49:27+00:20:2700:49:11.46Detail
114. Vycpálková MartinaSázava#131#Ženy38.00:49:48+00:20:4800:49:40.79Detail
115. Bejšovcová JanaRPŽ#17#Ženy39.00:49:50+00:20:5000:49:36.72Detail
116. Kostínek PetrHasiči SDH Vlašim#62#muži77.00:49:59+00:20:5900:49:52.08Detail
117. Pastorek DavidZdislavice#83#muži78.00:50:27+00:21:2700:50:11.90Detail
118. Granátová AndreaBořeňovice#168#Ženy40.00:50:29+00:21:2900:50:20.87Detail
119. Vochoc Petr#128#muži79.00:50:29+00:21:2900:50:23.65Detail
120. Vospálková Kateřina#142#Ženy41.00:50:44+00:21:4400:50:30.92Detail
121. Málková MonikaZruč nad Sázavou#141#Ženy42.00:52:04+00:23:0400:51:54.09Detail
122. Mráčková ŠtěpánkaMníšek pod Brdy#152#Ženy43.00:52:04+00:23:0400:51:52.71Detail
123. Klusáková LucieLu&Lu Jesenice#179#Ženy44.00:52:53+00:23:5300:52:37.02Detail
124. Doškářová VěraVlašim#33#Ženy45.00:52:53+00:23:5300:52:43.99Detail
125. Tichá LenkaSDH Louňovice#160#Ženy46.00:52:57+00:23:5700:52:46.09Detail
126. Tichá VendulaSDH Louňovice#115#Ženy47.00:52:58+00:23:5800:52:47.29Detail
127. Vágnerová IvetaSDH Louňovice#121#Ženy48.00:53:07+00:24:0700:52:54.55Detail
128. Šaňková AdélaHasiči SDH Vlašim#105#Ženy49.00:53:53+00:24:5300:53:41.62Detail
129. Červová ZuzanaMSF Vlašim#28#Ženy50.00:54:00+00:25:0000:53:57.87Detail
130. Vöglerová MonikaBenešov#127#Ženy51.00:54:10+00:25:1000:53:54.32Detail
131. Bronová PavlínaNetvořice#20#Ženy52.00:55:24+00:26:2400:55:10.88Detail
132. Pikorová RadmilaBenešov#149#Ženy53.00:55:26+00:26:2600:55:09.58Detail
133. Zelingrová MarcelaZdislavice#135#Ženy54.00:55:53+00:26:5300:55:47.25Detail
134. Vospálková LucieBenešov#130#Ženy55.00:58:07+00:29:0700:57:54.63Detail
135. Slavatová TerezaSDH Louňovice#97#Ženy56.00:58:19+00:29:1900:58:07.87Detail
136. Kadlecová AndreaSDH LOUŇOVICE#53#Ženy57.00:58:19+00:29:1900:58:10.40Detail
137. Kováčová LubicaWatchOut#146#Ženy58.01:04:08+00:35:0801:03:53.94Detail
138. Kováčová MarkétaWatchOut#147#Ženy59.01:04:09+00:35:0901:03:54.66Detail
139. Merašická DagmarContinental Automotive Czech Republic s.r.o.#79#Ženy60.01:05:03+00:36:0301:04:52.40Detail
140. Kolman JanHasiči SDH Vlašim#60#muži80.01:05:11+00:36:1101:05:03.96Detail
141. Volfová MarkétaHasiči SDH Vlašim#129#Ženy61.01:08:42+00:39:4201:08:35.00Detail
142. Neradová RenataHasiči SDH Vlašim#81#Ženy62.01:08:42+00:39:4201:08:34.93Detail
DNF Lahoda MartinHasiči SDH Vlašim#73#mužiDNF Detail
DNF Němec JiříAtletika Vlašim#6#mužiDNF Detail
DNS Foller MiroslavEFA Vlasim#40#mužiDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz