Oficiální Výsledková listina Memoriál Jana Fryce Neratovice
27. 8. 2017

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. FLEGL VlastimilSpartak Vrchlabí#128Mdo401.00:34:07Detail
2. KUPIDLOVSKÝ DanielPraha#120M40plus1.00:34:43+00:00:36Detail
3. MICHÁLEK MichalMlazice#87M40plus2.00:36:09+00:02:02Detail
4. TALL PavelPivovar Monta#130M40plus3.00:36:15+00:02:08Detail
5. HURYCH JakubMaratón klub Kladno#105Mdo402.00:36:56+00:02:49Detail
6. DZIAN PatienceTišice#23M40plus4.00:37:00+00:02:53Detail
7. KVARTA SlavomírPostřižín#137Mdo403.00:37:25+00:03:18Detail
8. ZÁMORSKÝ MichalPřívory#139Mdo404.00:39:07+00:05:00Detail
9. FALTYS LukášFalty Gym Mnichovice#82Mdo405.00:39:27+00:05:20Detail
10. TROP JakubPraha#51Mdo406.00:40:02+00:05:55Detail
11. OLIVA AlbertRunporg#123Mdo407.00:40:15+00:06:08Detail
12. KOROTVIČKA OndřejSpořilov#1Mdo408.00:40:24+00:06:17Detail
13. KOSTINEK TomášPraha#67Mdo409.00:40:30+00:06:23Detail
14. HALÁSZ PavolNová Ves#124M40plus5.00:40:54+00:06:47Detail
15. KRÁTKÝ TomášPraha#126M40plus6.00:41:09+00:07:02Detail
16. VĚCHET LadislavČeská Lípa#116M40plus7.00:41:16+00:07:09Detail
17. PŘIBYL AlešNeratovice#93Mdo4010.00:42:05+00:07:58Detail
18. HRADEČNÝ ViktorNeratovice#2Mdo4011.00:42:20+00:08:13Detail
19. MRAČEK JanTechnika Praha#79M40plus8.00:42:28+00:08:21Detail
20. NOVÁK AntonínRemy Team#119M40plus9.00:42:34+00:08:27Detail
21. VOJNA MichalNeratovice#134M40plus10.00:42:48+00:08:41Detail
22. PAVLŮ Michal#106M40plus11.00:43:26+00:09:19Detail
23. LÁNSKÝ MichalPříkrý#84Mdo4012.00:43:59+00:09:52Detail
24. SRB JiříNeratovice#48Mdo4013.00:44:08+00:10:01Detail
25. KAČER CtiborRun the World#29Mdo4014.00:44:31+00:10:24Detail
26. ŠEVČÍK ZdeněkBrandýs nad Labem#10Mdo4015.00:44:44+00:10:37Detail
27. BĚLOCH OndřejNeratovice#94Mdo4016.00:44:54+00:10:47Detail
28. MIKEŠ JanFalty Gym / Říčany#81Mdo4017.00:45:05+00:10:58Detail
29. PAJMA MartinNeratovice#110Mdo4018.00:45:06+00:10:59Detail
30. BIŠICKÝ VendaSukorady#73Mdo4019.00:45:13+00:11:06Detail
31. KELIN Petr#129Mdo4020.00:45:20+00:11:13Detail
32. MAŠTERA JanPraha 9#28Mdo4021.00:45:31+00:11:24Detail
33. ŘIHOUT RomanBrandýs#125Mdo4022.00:45:43+00:11:36Detail
34. BUKOVSKÝ MatějNeratovice#77Mdo4023.00:46:17+00:12:10Detail
35. ŠTĚPNIČKA JanPřívory#111Mdo4024.00:46:18+00:12:11Detail
36. ZAPLETAL PavelZlaté Hory#76Mdo4025.00:46:20+00:12:13Detail
37. HOSPES VítězslavNeratovice#27Mdo4026.00:46:25+00:12:18Detail
38. TROCHTA PavelKlub Na hřišti Velký Vorek#97M40plus12.00:46:29+00:12:22Detail
39. KREJČÍ RobertMP Neratovice#16M40plus13.00:46:33+00:12:26Detail
40. HEINRICH Richard#122M40plus14.00:46:37+00:12:30Detail
41. PELIKÁN Albert LubošMělník#7Mdo4027.00:47:17+00:13:10Detail
42. POLÁK JanMělník#26Mdo4028.00:47:38+00:13:31Detail
43. HORÁK PetrS-Team/Neratovice#42Mdo4029.00:47:59+00:13:52Detail
44. BALDA PetrMladá Boleslav#44Mdo4030.00:48:18+00:14:11Detail
45. ŠMÍD JáchymNeratovice#75Mdo4031.00:48:34+00:14:27Detail
46. RYBA RomanNeratovice#118M40plus15.00:48:53+00:14:46Detail
47. HOLEC MichalNeratovice#103Mdo4032.00:48:53+00:14:46Detail
48. ZÁHORSKÝ PavelSK Dolní Stakory#117Mdo4033.00:48:54+00:14:47Detail
49. NOVÁK PavelMělník#9Mdo4034.00:49:26+00:15:19Detail
50. BARÁNEK JanNeratovice#47M40plus16.00:49:36+00:15:29Detail
51. ŠUŤÁK JakubPraha#64Mdo4035.00:49:42+00:15:35Detail
52. ZELENKA MartinRun the World#11M40plus17.00:49:54+00:15:47Detail
53. ČEJKA MartinNeratovice#138M40plus18.00:50:09+00:16:02Detail
54. BLECHA AntonínKojetice u Prahy#24Mdo4036.00:50:30+00:16:23Detail
55. VOREL JiříKojetice u Prahy#45Mdo4037.00:50:30+00:16:23Detail
56. FOGL MilanLibiš#25M40plus19.00:52:02+00:17:55Detail
57. ČEMUS MatějKostelec nad Labem#112Mdo4038.00:52:33+00:18:26Detail
58. BAREŠ JindřichMlékojedy#60Mdo4039.00:52:58+00:18:51Detail
59. LOJDA MartinPraha 4#5Mdo4040.00:52:59+00:18:52Detail
60. KULATKA TomášStará Boleslav#142Mdo4041.00:53:05+00:18:58Detail
61. SLOUP PetrObříství#55Mdo4042.00:53:52+00:19:45Detail
62. DVOŘÁK JiříNeratovice#22Mdo4043.00:54:03+00:19:56Detail
63. FIALA JanČelákovice#99Mdo4044.00:54:07+00:20:00Detail
64. MOSTEK PetrPraha#53M40plus20.00:54:19+00:20:12Detail
65. MOUDRÝ IvanLiberec#39Mdo4045.00:54:38+00:20:31Detail
66. ŠIMONEK JosefMělník#102M40plus21.00:54:43+00:20:36Detail
67. RŮŽIČKA JosefLibiš#71M40plus22.00:54:46+00:20:39Detail
68. KUNST Tomáš#50Mdo4046.00:55:25+00:21:18Detail
69. KOPEJSKA TomášNeratovice#43Mdo4047.00:55:26+00:21:19Detail
70. HANUŠ JiříLiberec#65Mdo4048.00:55:34+00:21:27Detail
71. KOPRNICKÝ JanNeratovice#69Mdo4049.00:55:39+00:21:32Detail
72. KOČÍ PavelNeratovice#109Mdo4050.00:56:02+00:21:55Detail
73. HARTMAN JanNeratovice#35Mdo4051.00:56:07+00:22:00Detail
74. DRAGON MiroslavSemčice#12Mdo4052.00:56:08+00:22:01Detail
75. ŠEBESTA JakubLobkovice#141Mdo4053.00:56:11+00:22:04Detail
76. HARIS MarekBrandýs nad Labem - Stará Boleslav#17Mdo4054.00:56:12+00:22:05Detail
77. DUCHOSLAV MarekNeratovice#114Mdo4055.00:56:36+00:22:29Detail
78. KONEČNÝ František#133Mdo4056.00:57:07+00:23:00Detail
79. GONDEK MartinNeratovice#144Mdo4057.00:57:15+00:23:08Detail
80. JANOUŠEK VáclavPraha#136Mdo4058.00:57:54+00:23:47Detail
81. RYBA MichalNeratovice#20Mdo4059.00:58:35+00:24:28Detail
82. DANIEL JakubPraha#56Mdo4060.00:58:48+00:24:41Detail
83. KOBRLE DanielMělník#8Mdo4061.00:58:49+00:24:42Detail
84. SIMANDL PavelMladá Boleslav#34M40plus23.00:59:09+00:25:02Detail
85. JANDA AlešKralupy nad Vltavou#62Mdo4062.01:00:46+00:26:39Detail
86. NĚMEČEK MatějMnichovo Hradiště#37Mdo4063.01:02:38+00:28:31Detail
87. HAVRÁNEK ŠtěpánSemily/Praha#85Mdo4064.01:03:28+00:29:21Detail
88. HOJNÝ TomášLiberec#41Mdo4065.01:04:26+00:30:19Detail
89. KOLÁŘ VojtěchNeratovice#3Mdo4066.01:04:55+00:30:48Detail
90. SIGUT JakubPraha#113Mdo4067.01:07:29+00:33:22Detail
91. JANDA JanNeratovice#63Mdo4068.01:11:17+00:37:10Detail
92. ČERNÝ LukášNeratovice#91Mdo4069.01:14:38+00:40:31Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz