Oficiální Výsledková listina Memoriál Jana Fryce Neratovice
27. 8. 2017

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KOCIÁNOVÁ TerezaNeratovice#132Zdo301.00:40:01Detail
2. ČESÁKOVÁ KristinaHastrmanteam#135Z30plus1.00:43:00+00:02:59Detail
3. TŘÍSKOVÁ KatařinaPraha 6#127Z30plus2.00:44:01+00:04:00Detail
4. KOTĚŠOVCOVÁ PavlaSK Jesenice#121Zdo302.00:45:34+00:05:33Detail
5. ŠEBESTOVÁ KateřinaLobkovice#140Zdo303.00:47:59+00:07:58Detail
6. PÁVKOVÁ LucieNeratovice#143Z30plus3.00:48:29+00:08:28Detail
7. NOVOTNÁ VeronikaNeratovice#83Z30plus4.00:48:40+00:08:39Detail
8. NESVADBOVÁ EliškaŽatec#4Zdo304.00:49:50+00:09:49Detail
9. STUCHLÍKOVÁ LenkaKamenice#54Z30plus5.00:49:59+00:09:58Detail
10. LARYŠOVÁ RadkaNeratovice#74Z30plus6.00:50:24+00:10:23Detail
11. DOBEŠOVÁ JanaNeratovice#96Z30plus7.00:50:24+00:10:23Detail
12. VOŽDOVÁ AlenaNeratovice#52Z30plus8.00:50:32+00:10:31Detail
13. FOREJTKOVÁ Iva Neratovice#108Z30plus9.00:52:14+00:12:13Detail
14. JANOUŠKOVÁ ŽofiePSK Olymp Praha#68Zdo305.00:55:11+00:15:10Detail
15. TROCHTOVÁ DenisaKlub Na hřišti Velký Vorek#98Z30plus10.00:56:02+00:16:01Detail
16. DUCHOSLAVOVÁ Kateřina Neratovice#115Zdo306.00:56:37+00:16:36Detail
17. SOUMAROVÁ MagdalenaKosmonosy#13Zdo307.00:56:41+00:16:40Detail
18. MRAČKOVÁ HanaNeratovice#78Z30plus11.00:56:44+00:16:43Detail
19. KUČEROVÁ PavlaNupaky#61Z30plus12.00:57:05+00:17:04Detail
20. HROUDOVÁ KarolínaLiberec#38Zdo308.00:57:07+00:17:06Detail
21. MRÁZOVÁ Pavla#49Zdo309.00:57:24+00:17:23Detail
22. ŘEZNÍČKOVÁ LenkaLibochovice#95Z30plus13.00:57:31+00:17:30Detail
23. NĚMEČKOVÁ EliškaMnichovo Hradiště#36Zdo3010.00:58:12+00:18:11Detail
24. TRHOŇOVÁ LenkaSHM Klub Neratovice#31Z30plus14.00:58:27+00:18:26Detail
25. VÁŇKOVÁ IvanaMělník#19Zdo3011.00:58:35+00:18:34Detail
26. ŠINDELÁŘOVÁ MichaelaFalty Gym Mnichovice#80Zdo3012.00:59:06+00:19:05Detail
27. GONDOVÁ AndreaLiptovský Hrádok#30Zdo3013.01:00:25+00:20:24Detail
28. KING Elizabeth #131Z30plus15.01:00:30+00:20:29Detail
29. LANGROVÁ ZuzanaNeratovice#14Zdo3014.01:01:31+00:21:30Detail
30. ŠIMONOVÁ JitkaNeratovice#72Z30plus16.01:01:34+00:21:33Detail
31. NIESNEROVÁ AnnaMorgan Team#21Zdo3015.01:02:32+00:22:31Detail
32. HŮLKOVÁ LucieKosmonosy#32Zdo3016.01:02:38+00:22:37Detail
33. SIMANDLOVÁ HedvikaMladá Boleslav#33Zdo3017.01:03:30+00:23:29Detail
34. SOUKUPOVÁ HanaNeratovice#57Z30plus17.01:11:17+00:31:16Detail
35. LENCOVÁ IvetaNeratovice#58Z30plus18.01:11:17+00:31:16Detail
36. DLASKOVÁ JitkaNeratovice#101Z30plus19.01:14:34+00:34:33Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz