Oficiální Výsledková listina Valdštejnova 10
27. 8. 2017

10 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Boháček ŠtěpánRuhsport Team#190#M491.00:38:2500:18:51.7600:19:32.51Detail
2. Čepek RobertPSK Olymp Praha#184#M492.00:38:27+00:00:0200:18:35.5900:19:50.70Detail
3. Preibisch JanAC Mariánské Lázně, o.s.#86#M391.00:38:32+00:00:0700:18:56.7900:19:34.61Detail
4. Kašpar RomanSokolov#75#M392.00:38:57+00:00:3200:18:56.7600:19:59.64Detail
5. Fišer RadovanTeam Bike Březová#216#M393.00:38:58+00:00:3300:19:14.9000:19:42.59Detail
6. Šemotl RobinMariánské Lázně#87#M394.00:39:08+00:00:4300:18:55.0900:20:12.82Detail
7. Kočárek JindřichMariánské Lázně#185#M493.00:39:34+00:01:0900:18:58.3200:20:34.75Detail
8. Kožák JanAC Start Karlovy Vary#152#M395.00:39:52+00:01:2700:19:58.9500:19:52.12Detail
9. Oplt MichalNew Roll Runners#80#M396.00:40:09+00:01:4400:19:20.8400:20:47.58Detail
10. Omrai JanTJ Slavoj Bečov n/Teplou#204#M494.00:40:13+00:01:4800:19:32.2900:20:39.99Detail
11. Šinka LadislavChebští fofři#93#M397.00:40:41+00:02:1600:18:50.9100:21:50.00Detail
12. Kovář KamilSpokato Sokolov#201#M591.00:40:53+00:02:2800:19:51.0500:21:01.34Detail
13. Bašus LubomírKolová#33#M398.00:41:05+00:02:4000:20:20.7800:20:43.74Detail
14. Janík TomášHabartov#69#M399.00:41:05+00:02:4000:20:21.0100:20:43.54Detail
15. Maršík PavelSalming Running Team#77#M592.00:41:24+00:02:5900:20:13.2900:21:10.16Detail
16. Horváth MartinŠAK Chodov#142#M3910.00:41:28+00:03:0300:19:48.2100:21:39.43Detail
17. Kožák MilanAC Start Karlovy Vary#151#M593.00:41:51+00:03:2600:20:42.5800:21:08.04Detail
18. Jüptner ZdeněkUSK Akademik Cheb#127#M495.00:42:05+00:03:4000:20:53.3000:21:11.65Detail
19. Novotný LubomírUSK Akademik Cheb#128#M3911.00:42:21+00:03:5600:20:53.7200:21:27.03Detail
20. Hurdich PetrKynšperk n. Ohří#28#M3912.00:42:51+00:04:2600:20:57.3800:21:53.53Detail
21. Lang TomášKarlovy Vary#4#M496.00:43:11+00:04:4600:21:20.7400:21:49.62Detail
22. Pleskač MarekKarlovy Vary#176#M3913.00:43:28+00:05:0300:21:28.2800:21:59.47Detail
23. Wild WolfgangDJK Weiden#113#M497.00:43:39+00:05:1400:21:30.7100:22:07.37Detail
24. Kučera JiříSAPE Toužim#2#M594.00:43:56+00:05:3100:21:41.4000:22:14.38Detail
25. Stuchl JindřichRun Team Ostrov#137#M498.00:44:11+00:05:4600:21:21.8600:22:48.81Detail
26. Glazer MiroslavCheb#187#M3914.00:44:35+00:06:1000:21:19.2800:23:14.92Detail
27. Krycner JanKynšperk nad Ohří#95#M499.00:44:37+00:06:1200:21:35.0200:23:01.06Detail
28. Trávníček JiříStříbro#40#M4910.00:44:45+00:06:2000:20:57.9200:23:47.01Detail
29. Rabada FrantišekSV Stříbro#63#M4911.00:44:50+00:06:2500:21:35.6900:23:13.64Detail
30. Macháček MarekTriatlon Karlovy Vary#179#M4912.00:44:51+00:06:2600:21:39.3600:23:11.42Detail
31. Bezyk SerhiyMariánské Lázně#177#M3915.00:45:31+00:07:0600:22:13.8500:23:16.54Detail
32. Grosser TomášKarlovarský vegetarián#59#M4913.00:45:51+00:07:2600:22:14.5800:23:35.66Detail
33. Szyszkowski RafalGdansk#192#M4914.00:45:59+00:07:3400:22:26.9400:23:31.60Detail
34. Faltus DanielCheb#106#M4915.00:46:13+00:07:4800:21:56.7200:24:15.44Detail
35. Petružálek Antonín#181#M3916.00:46:13+00:07:4800:22:36.0500:23:36.70Detail
36. Brož Milan#175#M3917.00:46:25+00:08:0000:22:36.2300:23:48.30Detail
37. Gabriel PavelKraslice#183#M4916.00:46:29+00:08:0400:23:35.0900:22:53.21Detail
38. Pašek OndřejPlesná#154#M3918.00:47:01+00:08:3600:22:40.9600:24:19.48Detail
39. Hurt FrantišekChebští fofři#171#M3919.00:47:28+00:09:0300:23:47.1200:23:40.78Detail
40. Vaněk PavelHazlov#66#M4917.00:47:35+00:09:1000:23:03.3500:24:31.48Detail
41. Pechoč MichalCheb#43#M3920.00:47:44+00:09:1900:23:02.0500:24:41.56Detail
42. Manzal PetrCheb#202#M4918.00:48:16+00:09:5100:23:16.7600:24:59.07Detail
43. Dica VladimírTJ Slavoj Bečov n/Teplou#205#M595.00:48:23+00:09:5800:23:14.4900:25:07.62Detail
44. Kozel DušanKroměříž#130#M596.00:48:30+00:10:0500:23:39.1600:24:50.45Detail
45. Jonáš MartinEdelstahl Poldi#153#M3921.00:48:31+00:10:0600:24:02.0200:24:28.72Detail
46. Šimáček VáclavCheb#166#M3922.00:48:52+00:10:2700:24:00.9400:24:50.18Detail
47. Strnad DavidTři Sekery#120#M4919.00:48:53+00:10:2800:23:37.0100:25:15.61Detail
48. Kolář KarelCitice#115#M4920.00:49:06+00:10:4100:24:00.0900:25:05.71Detail
49. Tvarůžek MartinRotava#197#M4921.00:49:16+00:10:5100:22:58.6700:26:17.27Detail
50. Kubálek PetrKorejský Sršni KV#207#M4922.00:49:28+00:11:0300:23:26.5500:26:00.92Detail
51. Mähner Robert#180#M4923.00:49:29+00:11:0400:24:02.3900:25:25.64Detail
52. Benda KarelSokolov#76#M3923.00:50:06+00:11:4100:24:03.1600:26:02.70Detail
53. Vodrážka TomášSamurai Fight Club Chodov#35#M4924.00:50:33+00:12:0800:24:42.9900:25:49.71Detail
54. Tvarůžek JakubBK Sokolov#198#M3924.00:51:01+00:12:3600:24:01.4400:26:58.94Detail
55. Levora TomášSeals Run#209#M3925.00:51:30+00:13:0500:25:08.5500:26:21.26Detail
56. Procházka MilanTeplá#157#M597.00:51:42+00:13:1700:24:04.4300:27:36.72Detail
57. Malzer JohannesBayern#110#M3926.00:51:44+00:13:1900:24:41.3900:27:01.64Detail
58. Bobenič JosefCvočci Sokolov#105#M4925.00:52:08+00:13:4300:24:30.5500:27:37.28Detail
59. Žalud ZdeněkCheb#89#M4926.00:52:34+00:14:0900:25:05.3600:27:28.36Detail
60. Šmejkal OndřejKarlovy Vary#149#M3927.00:52:53+00:14:2800:24:46.4000:28:06.44Detail
61. Hrabec MichalRunning2.cz#49#M4927.00:53:05+00:14:4000:26:03.9800:27:00.15Detail
62. Rousek JanKarlovy Vary#194#M3928.00:53:07+00:14:4200:26:21.8300:26:44.86Detail
63. Košťál DavidVelká Hleďsebe#189#M4928.00:53:20+00:14:5500:26:34.6300:26:45.33Detail
64. Heindl ThomasImmenreuth#199#M4929.00:53:27+00:15:0200:26:19.0000:27:07.14Detail
65. Hnilička Jan-#46#M3929.00:53:28+00:15:0300:26:58.4700:26:29.19Detail
66. Musil MarekPredator Workout Mariánské Lázně#118#M4930.00:53:40+00:15:1500:25:38.0400:28:01.38Detail
67. Bartoš MartinMírová#99#M3930.00:54:00+00:15:3500:26:24.1200:27:35.55Detail
68. Závora IvanBáječní muži v Běhu#54#M598.00:54:08+00:15:4300:25:30.4200:28:36.67Detail
69. Zavadil MartinPSK Přerov - Marťan z Chomýže#158#M3931.00:54:17+00:15:5200:26:51.3900:27:25.54Detail
70. Valašík PeterKarlovy Vary#126#M599.00:54:29+00:16:0400:26:04.9300:28:23.41Detail
71. Havlíček MichalACES#3#M4931.00:54:35+00:16:1000:26:25.7700:28:08.54Detail
72. Malý LubomírKarlovy Vary#60#M5910.00:54:48+00:16:2300:27:27.9100:27:19.65Detail
73. Motlík PavelSOHV Abertamy#165#M60plus1.00:54:51+00:16:2600:27:11.5400:27:38.56Detail
74. Fořt LukášÚherce#173#M3932.00:54:52+00:16:2700:27:55.7600:26:55.95Detail
75. Vondráček MartinCheb#85#M4932.00:55:23+00:16:5800:28:52.6300:26:29.91Detail
76. Čekan MiroslavOstrov#84#M5911.00:55:28+00:17:0300:27:17.0800:28:09.99Detail
77. Klesnil JaroslavHorní Pochlovice#58#M3933.00:55:54+00:17:2900:26:31.0400:29:22.35Detail
78. Schledl MichaelAthletic Friends e.V.#206#M3934.00:56:15+00:17:5000:26:42.3200:29:31.89Detail
79. Owczarzy RobertKarlovy Vary#200#M4933.00:56:35+00:18:1000:26:35.3700:29:58.76Detail
80. Strejček JiříPraha 10#188#M3935.00:56:39+00:18:1400:27:58.4500:28:40.12Detail
81. Sklenář LukášSeals Run#208#M3936.00:56:45+00:18:2000:27:34.2800:29:10.23Detail
82. Parýzek JanFrantiškovy Lázně#74#M5912.00:56:52+00:18:2700:28:52.8900:27:58.96Detail
83. Žlůva RadekK.Vary#42#M3937.00:57:24+00:18:5900:27:26.4200:29:56.84Detail
84. Zapletal ZdeněkKarlovy Vary#191#M3938.00:57:24+00:18:5900:27:23.7700:29:59.50Detail
85. Sýkora JakubHabartov#196#M3939.00:57:29+00:19:0400:27:20.4500:30:08.45Detail
86. Erben VáclavKarlovy Vary#147#M4934.00:57:36+00:19:1100:28:29.3600:29:05.82Detail
87. Raclavský DavidAD4NET#81#M3940.00:58:05+00:19:4000:27:59.4200:30:04.64Detail
88. Řepa VilémRozběhnito.cz#107#M5913.00:58:12+00:19:4700:27:19.5900:30:51.95Detail
89. Chlad Miroslav-#55#M4935.00:58:13+00:19:4800:27:19.9000:30:52.30Detail
90. Čudan MichalDolní Rychnov, ACES KV#203#M4936.00:58:29+00:20:0400:26:52.9300:31:35.24Detail
91. Mika EmilKarlovy Vary#109#M60plus2.00:58:56+00:20:3100:29:21.2600:29:34.70Detail
92. Král MilanAPK Sokolov#156#M3941.00:59:05+00:20:4000:27:54.7800:31:09.98Detail
93. Habart PetrKraslice#101#M5914.00:59:34+00:21:0900:28:57.6200:30:35.39Detail
94. Fenzl WernerTUS Mitterteich Bayern#111#M5915.00:59:35+00:21:1000:29:22.3000:30:11.86Detail
95. Bureš PetrRozběháme Vary#213#M4937.00:59:55+00:21:3000:28:54.7200:30:59.70Detail
96. Hynek PetrCheb#82#M4938.01:01:51+00:23:2600:29:32.7300:32:18.19Detail
97. Otýs DanielKarlovy Vary#195#M5916.01:02:08+00:23:4300:29:47.5700:32:20.24Detail
98. Benkár ZbyněkCheb#5#M4939.01:02:16+00:23:5100:28:03.8100:34:11.95Detail
99. Vaněk RomanVaRun#17#M3942.01:02:18+00:23:5300:29:45.1500:32:32.56Detail
100. Holeček FrantišekTriatlet Karlovy Vary#34#M5917.01:02:35+00:24:1000:30:36.6400:31:58.24Detail
101. Karas JakubPlaymobil Cheb#73#M4940.01:03:40+00:25:1500:28:55.2000:34:44.05Detail
102. Havlíčková MichaelaTriatlet Karlovy Vary#143#M4941.01:03:55+00:25:3000:30:38.4900:33:15.67Detail
103. Brůha MartinChomutov#172#M3943.01:05:52+00:27:2700:32:17.5900:33:34.27Detail
104. Hrabák KarelSokolov#94#M5918.01:07:03+00:28:3800:32:18.1800:34:44.19Detail
105. Kunciter Lukáš#169#M3944.01:09:01+00:30:3600:30:06.2600:38:54.32Detail
106. Kopecký PavelPomezí n/Ohří#88#M5919.01:11:04+00:32:3900:34:41.6700:36:22.04Detail
107. Jiřikovský JiříTřebíz#51#M3945.01:11:58+00:33:3300:38:11.9300:33:45.59Detail
108. Schwientek ThorstenWaldsassen (DE)#112#M3946.01:14:08+00:35:4300:32:40.5400:41:27.29Detail
109. Hamouz VladimírKynšperk n. Ohří#37#M60plus3.01:19:56+00:41:3100:38:12.5000:41:43.34Detail
Böhm HelmutFacebook Runtastic Laufgruppe#162#M60plus00:00:0000:36:14.12Detail
DNF Jirkal Tomáš#6#M39DNF Detail
DNF Kreidl OndřejŠtefko Running team#7#M49DNF Detail
DNF Švajcr RadekRozběháme Česko#8#M49DNF Detail
DNF Mikeš VáclavSport Josefov#71#M60plusDNF Detail
DNF Hlaváček ZdeněkHranice u Aše#140#M39DNF Detail
DNS Cintl TomášAC Malá Hleďsebe#150#M49DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz