Oficiální Výsledková listina Valdštejnova 10
27. 8. 2017

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Nováková Daniela#214#Z391.00:44:1600:21:40.3400:22:34.87Detail
2. Slaninová RadkaUSK Akademik Cheb#104#Z491.00:46:05+00:01:4900:22:01.5100:24:02.91Detail
3. Vaňková KláraHazlov#65#Z392.00:47:14+00:02:5800:22:57.5300:24:15.55Detail
4. Kristenová NelaTriatlet Karlovy Vary#32#Z393.00:48:04+00:03:4800:23:40.3600:24:22.92Detail
5. Pillerová RadkaBřezová#1#Z492.00:48:47+00:04:3100:22:57.1000:25:49.83Detail
6. Kabilová MartinaACES team Karlovy Vary#61#Z493.00:49:04+00:04:4800:24:03.9200:24:59.77Detail
7. Dančová ŠtěpánkaUJEP#36#Z494.00:49:33+00:05:1700:23:33.1900:25:59.03Detail
8. Šmídová PetraBobši#136#Z495.00:50:11+00:05:5500:24:23.8400:25:46.37Detail
9. Molcarová VáclavaJK Salome Kaceřov#53#Z496.00:51:30+00:07:1400:24:31.9300:26:57.97Detail
10. Kůsová LenkaNová Role#148#Z497.00:51:37+00:07:2100:25:16.9100:26:19.57Detail
11. Chytrá MartinaHorní Slavkov#9#Z394.00:52:20+00:08:0400:25:15.2600:27:04.00Detail
12. Jacob AnjaSportgrupe Ravensburg läuft für Toleranz#27#Z498.00:52:50+00:08:3400:26:17.0500:26:32.93Detail
13. Bartošová MartinaMírová#98#Z499.00:52:53+00:08:3700:26:23.7300:26:28.57Detail
14. Gálová DanaHolýšov#163#Z395.00:52:56+00:08:4000:26:20.6100:26:34.78Detail
15. Stušková HanaACES Karlovy Vary#145#Z4910.00:53:03+00:08:4700:25:44.4100:27:18.27Detail
16. Havlínová MichaelaKarlovy Vary#174#Z396.00:53:07+00:08:5100:26:22.0600:26:44.72Detail
17. Keslová SvětlanaUSK Akademik Cheb#90#Z4911.00:53:08+00:08:5200:26:05.6800:27:01.55Detail
18. David MartinaKarlovy Vary#22#Z397.00:53:33+00:09:1700:26:32.1800:27:00.47Detail
19. Ballová Marie#186#Z398.00:53:40+00:09:2400:25:57.7500:27:42.11Detail
20. Jáglová KarlaLibá#215#Z60plus1.00:53:58+00:09:4200:26:57.1200:27:00.73Detail
21. Naughton MarcelaCheb#13#Z4912.00:54:03+00:09:4700:25:38.4900:28:24.49Detail
22. Šlingrová SoňaCars folie#26#Z4913.00:54:07+00:09:5100:26:49.2500:27:17.74Detail
23. Kotulková SoňaRunning2.cz#48#Z4914.00:54:09+00:09:5300:26:47.8700:27:20.53Detail
24. Marešová JanaPredator workout Mariánské Lázně#161#Z399.00:54:13+00:09:5700:26:32.4800:27:39.61Detail
25. Pechočiaková MartinaCheb#91#Z3910.00:54:17+00:10:0100:26:37.5000:27:39.33Detail
26. Černá KláraCheb#133#Z3911.00:54:51+00:10:3500:26:09.0200:28:41.39Detail
27. Bendová SoňaSokolov#78#Z4915.00:55:48+00:11:3200:26:50.7400:28:56.76Detail
28. Volfová LucieSokolov#114#Z3912.00:56:04+00:11:4800:27:25.5500:28:37.88Detail
29. Kamarytová MartinaNejdek#132#Z591.00:56:24+00:12:0800:27:09.7500:29:13.44Detail
30. Bečvářová MarcelaCheb#125#Z4916.00:56:58+00:12:4200:28:09.1200:28:48.60Detail
31. Kratochvílová ZuzanaFrantiškovy Lázně#139#Z3913.00:57:46+00:13:3000:27:19.1100:30:26.59Detail
32. Šrámková RenataCheb#14#Z4917.00:57:52+00:13:3600:27:58.4700:29:53.11Detail
33. Vlasáková LenkaPredator Workout Mariánské Lázně#119#Z3914.00:57:56+00:13:4000:27:48.6000:30:06.59Detail
34. Hanzálková MarkétaNová Role#47#Z3915.00:58:02+00:13:4600:28:21.6900:29:39.99Detail
35. Bartůňková MiluškaKarlovy Vary#141#Z3916.00:58:02+00:13:4600:28:22.1100:29:39.85Detail
36. Vaňková BarboraAC Malá Hleďsebe#164#Z3917.00:58:13+00:13:5700:28:42.5900:29:29.91Detail
37. Zvolánková PetraKarlovy Vary#108#Z3918.00:58:13+00:13:5700:28:33.2200:29:39.40Detail
38. Sirůčková PetraBěžím pro radost#129#Z4918.00:58:26+00:14:1000:28:46.3300:29:39.42Detail
39. Čapková AlenaKarlovy Vary#170#Z3919.00:58:33+00:14:1700:28:29.2300:30:03.19Detail
40. Medalová ZuzanaLázně Kynžvart#121#Z3920.00:58:33+00:14:1700:28:24.3500:30:08.38Detail
41. Jónová AlenaCheb#70#Z4919.00:58:34+00:14:1800:27:55.8600:30:37.15Detail
42. Velková VeronikaMariánské Lázně#122#Z3921.00:58:34+00:14:1800:28:25.0300:30:07.99Detail
43. Mojtková BlankaOstrov#138#Z4920.00:59:25+00:15:0900:29:23.2600:30:01.71Detail
44. Staňková MarieSokolov#52#Z3922.00:59:27+00:15:1100:27:52.3200:31:34.00Detail
45. Jeřábková Lucie#178#Z3923.00:59:34+00:15:1800:28:32.3400:31:00.77Detail
46. Rejlová JohanaPredator workout Mariánské Lázně#160#Z3924.01:00:13+00:15:5700:29:00.8800:31:11.18Detail
47. Reitmeierová MiroslavaSokolov#144#Z3925.01:00:32+00:16:1600:29:04.2000:31:26.94Detail
48. Bechynská NelaCheb#100#Z3926.01:00:38+00:16:2200:28:41.3700:31:56.33Detail
49. Pöplová RomanaSlimáci#19#Z4921.01:00:41+00:16:2500:29:49.6900:30:51.25Detail
50. Šatavová Soňa#193#Z4922.01:00:44+00:16:2800:29:36.9100:31:07.03Detail
51. Hampejsová MartinaKarlovy Vary#62#Z3927.01:01:17+00:17:0100:29:41.7600:31:34.94Detail
52. Šaušová EvaCheb#92#Z3928.01:01:36+00:17:2000:29:34.6500:32:01.03Detail
53. Hynková OlgaCheb#10#Z4923.01:01:51+00:17:3500:29:33.7700:32:16.67Detail
54. Laslopová IvanaSokolov#79#Z3929.01:02:01+00:17:4500:29:24.6700:32:36.14Detail
55. Mandzáková StaničkaKynšperk nad Ohří#96#Z3930.01:02:02+00:17:4600:29:41.0000:32:20.88Detail
56. Vaňková SilvieVaRun#15#Z4924.01:02:18+00:18:0200:29:46.4500:32:31.13Detail
57. Gontkovičová Lucie#135#Z3931.01:02:29+00:18:1300:30:00.8800:32:27.13Detail
58. Maucher BlankaChodov#25#Z4925.01:03:28+00:19:1200:30:40.2100:32:47.03Detail
59. Štolfová DitaPlaymobil Cheb#72#Z4926.01:03:40+00:19:2400:30:04.8800:33:34.59Detail
60. Sedláčková VeronikaPlaymobil Cheb#64#Z4927.01:03:41+00:19:2500:30:05.5000:33:34.62Detail
61. Peteříková LucieKarlovy Vary#83#Z4928.01:03:46+00:19:3000:30:05.2300:33:40.47Detail
62. Čtvrtečková TerezaKRASO Sokolov#102#Z3932.01:05:51+00:21:3500:30:33.4100:35:17.22Detail
63. Brůhová VeronikaMusher Club Český Ráj#29#Z3933.01:05:51+00:21:3500:32:17.4600:33:33.43Detail
64. Čabradová Jana#212#Z3934.01:09:00+00:24:4400:33:17.9600:35:41.24Detail
65. Bigasová DorisPlesná#24#Z3935.01:09:00+00:24:4400:33:17.9800:35:41.77Detail
66. Kopecká HanaPomezí n/Ohří#211#Z4929.01:11:04+00:26:4800:34:41.7800:36:21.56Detail
67. Kopecká LenkaHraničná#210#Z4930.01:11:04+00:26:4800:34:41.5600:36:21.88Detail
68. Drtinová VíťaGazely 2013#23#Z60plus2.01:11:04+00:26:4800:34:29.8900:36:33.72Detail
69. Ventrubová KateřinaChodov#50#Z3936.01:19:56+00:35:4000:38:11.8000:41:43.91Detail
70. Pajtašová JitkaSokolov#39#Z3937.01:19:57+00:35:4100:37:29.2900:42:26.89Detail
DNF Pelikánová HanaHazlov#11#Z49DNF Detail
DNF Nováková MartinaMatonni FreeRun#12#Z39DNF Detail
DNF Forejtová IrenaSlimáci#18#Z49DNF Detail
DNF Šrámková LindaCheb#41#Z39DNF Detail
DNF Špatná PetraNew Roll Runners#124#Z39DNF Detail
DNF Živná BarboraBoskovice#155#Z39DNF Detail
DNS Doležalová DominikaKarlovy Vary#31#Z39DNS Detail
DNS Hamouzová ŽanetaKynšperk n. Ohří#38#Z39DNS Detail
DNS Štrbová GábinaSokolov#57#Z49DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz