Oficiální Výsledková listina Valdštejnova 10
27. 8. 2017

10 km Kategorie M49

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 4#4Oficiální časZtráta12
1. BOHÁČEK ŠtěpánRuhsport Team190muži1.00:38:2500:18:51.7600:19:32.51Detail
2. ČEPEK RobertPSK Olymp Praha184muži2.00:38:27+00:00:0200:18:35.5900:19:50.70Detail
3. KOČÁREK JindřichMariánské Lázně185muži7.00:39:34+00:01:0900:18:58.3200:20:34.75Detail
4. OMRAI JanTJ Slavoj Bečov n/Teplou204muži10.00:40:13+00:01:4800:19:32.2900:20:39.99Detail
5. JÜPTNER ZdeněkUSK Akademik Cheb127muži18.00:42:05+00:03:4000:20:53.3000:21:11.65Detail
6. LANG TomášKarlovy Vary4muži21.00:43:11+00:04:4600:21:20.7400:21:49.62Detail
7. WILD WolfgangDJK Weiden113muži23.00:43:39+00:05:1400:21:30.7100:22:07.37Detail
8. STUCHL JindřichRun Team Ostrov137muži25.00:44:11+00:05:4600:21:21.8600:22:48.81Detail
9. KRYCNER JanKynšperk nad Ohří95muži27.00:44:37+00:06:1200:21:35.0200:23:01.06Detail
10. TRÁVNÍČEK JiříStříbro40muži28.00:44:45+00:06:2000:20:57.9200:23:47.01Detail
11. RABADA FrantišekSV Stříbro63muži29.00:44:50+00:06:2500:21:35.6900:23:13.64Detail
12. MACHÁČEK MarekTriatlon Karlovy Vary179muži30.00:44:51+00:06:2600:21:39.3600:23:11.42Detail
13. GROSSER TomášKarlovarský vegetarián59muži32.00:45:51+00:07:2600:22:14.5800:23:35.66Detail
14. SZYSZKOWSKI RafalGdansk192muži33.00:45:59+00:07:3400:22:26.9400:23:31.60Detail
15. FALTUS DanielCheb106muži34.00:46:13+00:07:4800:21:56.7200:24:15.44Detail
16. GABRIEL PavelKraslice183muži37.00:46:29+00:08:0400:23:35.0900:22:53.21Detail
17. VANĚK PavelHazlov66muži40.00:47:35+00:09:1000:23:03.3500:24:31.48Detail
18. MANZAL PetrCheb202muži42.00:48:16+00:09:5100:23:16.7600:24:59.07Detail
19. STRNAD DavidTři Sekery120muži47.00:48:53+00:10:2800:23:37.0100:25:15.61Detail
20. KOLÁŘ KarelCitice115muži48.00:49:06+00:10:4100:24:00.0900:25:05.71Detail
21. TVARŮŽEK MartinRotava197muži49.00:49:16+00:10:5100:22:58.6700:26:17.27Detail
22. KUBÁLEK PetrKorejský Sršni KV207muži50.00:49:28+00:11:0300:23:26.5500:26:00.92Detail
23. MÄHNER Robert180muži51.00:49:29+00:11:0400:24:02.3900:25:25.64Detail
24. VODRÁŽKA TomášSamurai Fight Club Chodov35muži53.00:50:33+00:12:0800:24:42.9900:25:49.71Detail
25. BOBENIČ JosefCvočci Sokolov105muži58.00:52:08+00:13:4300:24:30.5500:27:37.28Detail
26. ŽALUD ZdeněkCheb89muži59.00:52:34+00:14:0900:25:05.3600:27:28.36Detail
27. HRABEC MichalRunning2.cz49muži61.00:53:05+00:14:4000:26:03.9800:27:00.15Detail
28. KOŠŤÁL DavidVelká Hleďsebe189muži63.00:53:20+00:14:5500:26:34.6300:26:45.33Detail
29. HEINDL ThomasImmenreuth199muži64.00:53:27+00:15:0200:26:19.0000:27:07.14Detail
30. MUSIL MarekPredator Workout Mariánské Lázně118muži66.00:53:40+00:15:1500:25:38.0400:28:01.38Detail
31. HAVLÍČEK MichalACES3muži71.00:54:35+00:16:1000:26:25.7700:28:08.54Detail
32. VONDRÁČEK MartinCheb85muži75.00:55:23+00:16:5800:28:52.6300:26:29.91Detail
33. OWCZARZY RobertKarlovy Vary200muži79.00:56:35+00:18:1000:26:35.3700:29:58.76Detail
34. ERBEN VáclavKarlovy Vary147muži86.00:57:36+00:19:1100:28:29.3600:29:05.82Detail
35. CHLAD Miroslav-55muži89.00:58:13+00:19:4800:27:19.9000:30:52.30Detail
36. ČUDAN MichalDolní Rychnov, ACES KV203muži90.00:58:29+00:20:0400:26:52.9300:31:35.24Detail
37. BUREŠ PetrRozběháme Vary213muži95.00:59:55+00:21:3000:28:54.7200:30:59.70Detail
38. HYNEK PetrCheb82muži96.01:01:51+00:23:2600:29:32.7300:32:18.19Detail
39. BENKÁR ZbyněkCheb5muži98.01:02:16+00:23:5100:28:03.8100:34:11.95Detail
40. KARAS JakubPlaymobil Cheb73muži101.01:03:40+00:25:1500:28:55.2000:34:44.05Detail
41. HAVLÍČKOVÁ MichaelaTriatlet Karlovy Vary143muži102.01:03:55+00:25:3000:30:38.4900:33:15.67Detail
DNF KREIDL OndřejŠtefko Running team7mužiDNF Detail
DNF ŠVAJCR RadekRozběháme Česko8mužiDNF Detail
DNS CINTL TomášAC Malá Hleďsebe150mužiDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz