Oficiální Výsledková listina Valdštejnova 10
27. 8. 2017

10 km Kategorie Z49

# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 4#4Oficiální časZtráta12
1. SLANINOVÁ RadkaUSK Akademik Cheb#104#ženy2.00:46:0500:22:01.5100:24:02.91Detail
2. PILLEROVÁ RadkaBřezová#1#ženy5.00:48:47+00:02:4200:22:57.1000:25:49.83Detail
3. KABILOVÁ MartinaACES team Karlovy Vary#61#ženy6.00:49:04+00:02:5900:24:03.9200:24:59.77Detail
4. DANČOVÁ ŠtěpánkaUJEP#36#ženy7.00:49:33+00:03:2800:23:33.1900:25:59.03Detail
5. ŠMÍDOVÁ PetraBobši#136#ženy8.00:50:11+00:04:0600:24:23.8400:25:46.37Detail
6. MOLCAROVÁ VáclavaJK Salome Kaceřov#53#ženy9.00:51:30+00:05:2500:24:31.9300:26:57.97Detail
7. KŮSOVÁ LenkaNová Role#148#ženy10.00:51:37+00:05:3200:25:16.9100:26:19.57Detail
8. JACOB AnjaSportgrupe Ravensburg läuft für Toleranz#27#ženy12.00:52:50+00:06:4500:26:17.0500:26:32.93Detail
9. BARTOŠOVÁ MartinaMírová#98#ženy13.00:52:53+00:06:4800:26:23.7300:26:28.57Detail
10. STUŠKOVÁ HanaACES Karlovy Vary#145#ženy15.00:53:03+00:06:5800:25:44.4100:27:18.27Detail
11. KESLOVÁ SvětlanaUSK Akademik Cheb#90#ženy17.00:53:08+00:07:0300:26:05.6800:27:01.55Detail
12. NAUGHTON MarcelaCheb#13#ženy21.00:54:03+00:07:5800:25:38.4900:28:24.49Detail
13. ŠLINGROVÁ SoňaCars folie#26#ženy22.00:54:07+00:08:0200:26:49.2500:27:17.74Detail
14. KOTULKOVÁ SoňaRunning2.cz#48#ženy23.00:54:09+00:08:0400:26:47.8700:27:20.53Detail
15. BENDOVÁ SoňaSokolov#78#ženy27.00:55:48+00:09:4300:26:50.7400:28:56.76Detail
16. BEČVÁŘOVÁ MarcelaCheb#125#ženy30.00:56:58+00:10:5300:28:09.1200:28:48.60Detail
17. ŠRÁMKOVÁ RenataCheb#14#ženy32.00:57:52+00:11:4700:27:58.4700:29:53.11Detail
18. SIRŮČKOVÁ PetraBěžím pro radost#129#ženy38.00:58:26+00:12:2100:28:46.3300:29:39.42Detail
19. JÓNOVÁ AlenaCheb#70#ženy41.00:58:34+00:12:2900:27:55.8600:30:37.15Detail
20. MOJTKOVÁ BlankaOstrov#138#ženy43.00:59:25+00:13:2000:29:23.2600:30:01.71Detail
21. PÖPLOVÁ RomanaSlimáci#19#ženy49.01:00:41+00:14:3600:29:49.6900:30:51.25Detail
22. ŠATAVOVÁ Soňa#193#ženy50.01:00:44+00:14:3900:29:36.9100:31:07.03Detail
23. HYNKOVÁ OlgaCheb#10#ženy53.01:01:51+00:15:4600:29:33.7700:32:16.67Detail
24. VAŇKOVÁ SilvieVaRun#15#ženy56.01:02:18+00:16:1300:29:46.4500:32:31.13Detail
25. MAUCHER BlankaChodov#25#ženy58.01:03:28+00:17:2300:30:40.2100:32:47.03Detail
26. ŠTOLFOVÁ DitaPlaymobil Cheb#72#ženy59.01:03:40+00:17:3500:30:04.8800:33:34.59Detail
27. SEDLÁČKOVÁ VeronikaPlaymobil Cheb#64#ženy60.01:03:41+00:17:3600:30:05.5000:33:34.62Detail
28. PETEŘÍKOVÁ LucieKarlovy Vary#83#ženy61.01:03:46+00:17:4100:30:05.2300:33:40.47Detail
29. KOPECKÁ HanaPomezí n/Ohří#211#ženy66.01:11:04+00:24:5900:34:41.7800:36:21.56Detail
30. KOPECKÁ LenkaHraničná#210#ženy67.01:11:04+00:24:5900:34:41.5600:36:21.88Detail
DNF PELIKÁNOVÁ HanaHazlov#11#ženyDNF Detail
DNF FOREJTOVÁ IrenaSlimáci#18#ženyDNF Detail
DNS ŠTRBOVÁ GábinaSokolov#57#ženyDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz