Oficiální Výsledková listina Valdštejnova 10
27. 8. 2017

10 km Kategorie Z49


# Příjmení Jméno Klub st. č.Skupina 4#4Oficiální časZtráta12
1. Slaninová RadkaUSK Akademik Cheb#104#ženy2.00:46:0500:22:01.5100:24:02.91Detail
2. Pillerová RadkaBřezová#1#ženy5.00:48:47+00:02:4200:22:57.1000:25:49.83Detail
3. Kabilová MartinaACES team Karlovy Vary#61#ženy6.00:49:04+00:02:5900:24:03.9200:24:59.77Detail
4. Dančová ŠtěpánkaUJEP#36#ženy7.00:49:33+00:03:2800:23:33.1900:25:59.03Detail
5. Šmídová PetraBobši#136#ženy8.00:50:11+00:04:0600:24:23.8400:25:46.37Detail
6. Molcarová VáclavaJK Salome Kaceřov#53#ženy9.00:51:30+00:05:2500:24:31.9300:26:57.97Detail
7. Kůsová LenkaNová Role#148#ženy10.00:51:37+00:05:3200:25:16.9100:26:19.57Detail
8. Jacob AnjaSportgrupe Ravensburg läuft für Toleranz#27#ženy12.00:52:50+00:06:4500:26:17.0500:26:32.93Detail
9. Bartošová MartinaMírová#98#ženy13.00:52:53+00:06:4800:26:23.7300:26:28.57Detail
10. Stušková HanaACES Karlovy Vary#145#ženy15.00:53:03+00:06:5800:25:44.4100:27:18.27Detail
11. Keslová SvětlanaUSK Akademik Cheb#90#ženy17.00:53:08+00:07:0300:26:05.6800:27:01.55Detail
12. Naughton MarcelaCheb#13#ženy21.00:54:03+00:07:5800:25:38.4900:28:24.49Detail
13. Šlingrová SoňaCars folie#26#ženy22.00:54:07+00:08:0200:26:49.2500:27:17.74Detail
14. Kotulková SoňaRunning2.cz#48#ženy23.00:54:09+00:08:0400:26:47.8700:27:20.53Detail
15. Bendová SoňaSokolov#78#ženy27.00:55:48+00:09:4300:26:50.7400:28:56.76Detail
16. Bečvářová MarcelaCheb#125#ženy30.00:56:58+00:10:5300:28:09.1200:28:48.60Detail
17. Šrámková RenataCheb#14#ženy32.00:57:52+00:11:4700:27:58.4700:29:53.11Detail
18. Sirůčková PetraBěžím pro radost#129#ženy38.00:58:26+00:12:2100:28:46.3300:29:39.42Detail
19. Jónová AlenaCheb#70#ženy41.00:58:34+00:12:2900:27:55.8600:30:37.15Detail
20. Mojtková BlankaOstrov#138#ženy43.00:59:25+00:13:2000:29:23.2600:30:01.71Detail
21. Pöplová RomanaSlimáci#19#ženy49.01:00:41+00:14:3600:29:49.6900:30:51.25Detail
22. Šatavová Soňa#193#ženy50.01:00:44+00:14:3900:29:36.9100:31:07.03Detail
23. Hynková OlgaCheb#10#ženy53.01:01:51+00:15:4600:29:33.7700:32:16.67Detail
24. Vaňková SilvieVaRun#15#ženy56.01:02:18+00:16:1300:29:46.4500:32:31.13Detail
25. Maucher BlankaChodov#25#ženy58.01:03:28+00:17:2300:30:40.2100:32:47.03Detail
26. Štolfová DitaPlaymobil Cheb#72#ženy59.01:03:40+00:17:3500:30:04.8800:33:34.59Detail
27. Sedláčková VeronikaPlaymobil Cheb#64#ženy60.01:03:41+00:17:3600:30:05.5000:33:34.62Detail
28. Peteříková LucieKarlovy Vary#83#ženy61.01:03:46+00:17:4100:30:05.2300:33:40.47Detail
29. Kopecká HanaPomezí n/Ohří#211#ženy66.01:11:04+00:24:5900:34:41.7800:36:21.56Detail
30. Kopecká LenkaHraničná#210#ženy67.01:11:04+00:24:5900:34:41.5600:36:21.88Detail
DNF Pelikánová HanaHazlov#11#ženyDNF Detail
DNF Forejtová IrenaSlimáci#18#ženyDNF Detail
DNS Štrbová GábinaSokolov#57#ženyDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz