Oficiální Výsledková listina Valdštejnova 10
27. 8. 2017

5 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. BECHIŇSKÝ VáclavNew Roll Runners256M391.muži1.00:19:35Detail
2. LINHART JanKarlovy Vary271M392.muži2.00:19:48+00:00:13Detail
3. NEJEDLÝ VáclavStříbro345M393.muži3.00:19:55+00:00:20Detail
4. PLESKAČ MarekKarlovy Vary319M394.muži4.00:20:14+00:00:39Detail
5. KÜNZL TomášNew Roll Runners261M395.muži5.00:20:53+00:01:18Detail
6. HRON PetrŽivé Sokolovsko279M396.muži6.00:20:53+00:01:18Detail
7. WILD WolfgangDJK Weiden286M491.muži7.00:21:06+00:01:31Detail
8. MOCHÁN MartinCheb270M397.muži8.00:21:59+00:02:24Detail
9. ZÄHRL MartinCheb267M398.muži9.00:22:03+00:02:28Detail
10. NACHMÜLLER JanProfi Sport Cheb353M399.muži10.00:22:08+00:02:33Detail
11. NOVÁK RomanVSK FTVS Praha297M3910.muži11.00:22:11+00:02:36Detail
12. GABRIEL PavelKraslice323M492.muži12.00:22:17+00:02:42Detail
13. SCHVEINER VojtěchCheb346M3911.muži13.00:22:29+00:02:54Detail
14. SROGOŇOVÁ AlenaProfisport Cheb285Z391.ženy1.00:22:44+00:03:09Detail
15. ZOAITTER RenéProfi Sport Cheb354M3912.muži14.00:23:20+00:03:45Detail
16. BREZNICKÁ RomanaBono326Z491.ženy2.00:23:30+00:03:55Detail
17. BROŽ PetrUSK Akademik324M591.muži15.00:23:42+00:04:07Detail
18. BURŠÍK KarelLK Slovan Karlovy Vary330M493.muži16.00:23:57+00:04:22Detail
19. KŮSOVÁ LenkaNová Role308Z492.ženy3.00:24:00+00:04:25Detail
20. POKORNÝ MichalCheb347M3913.muži17.00:24:26+00:04:51Detail
21. PATOČKOVÁ TerezaCheb352Z493.ženy4.00:24:38+00:05:03Detail
22. KUBINEC RostislavCheb - City355M592.muži18.00:24:44+00:05:09Detail
23. ZAPLETAL ZdeněkKarlovy Vary332M3914.muži19.00:24:45+00:05:10Detail
24. VRBA KarelSokolov272M593.muži20.00:24:46+00:05:11Detail
25. ŽÁČKOVÁ JanaPlzeň311Z392.ženy5.00:24:52+00:05:17Detail
26. PROCHÁZKA MilanTeplá313M594.muži21.00:25:11+00:05:36Detail
27. TESAŘOVÁ BarboraInfantil Animal341Z393.ženy6.00:25:23+00:05:48Detail
28. PATOČKA BenediktCheb351M3915.muži22.00:25:24+00:05:49Detail
29. MÜLLER PetraPraha316Z394.ženy7.00:25:28+00:05:53Detail
30. GRIESSL RudolfSokolov342M3916.muži23.00:25:59+00:06:24Detail
31. KÜNZLOVÁ Lucie ElizabethNew Roll Runners292Z395.ženy8.00:26:07+00:06:32Detail
32. LAŽA FilipPraha329M3917.muži24.00:26:10+00:06:35Detail
33. HARTL OndřejSKP Union Cheb280M3918.muži25.00:26:17+00:06:42Detail
34. ŠALÁTOVÁ RenataCheb273Z494.ženy9.00:26:18+00:06:43Detail
35. DANČ ŠtefanCheb258M60plus1.muži26.00:26:46+00:07:11Detail
36. BOBENIČOVÁ IngridCvočci Sokolov283Z495.ženy10.00:26:50+00:07:15Detail
37. GUSTY MarekCheb361M3919.muži27.00:27:08+00:07:33Detail
38. DOLEJŠOVÁ AdélaCheb366Z396.ženy11.00:27:15+00:07:40Detail
39. ZUBAJ MilanLoket320M3920.muži28.00:27:21+00:07:46Detail
40. ŘEPA VilémProfi Sport349M3921.muži29.00:27:51+00:08:16Detail
41. MAŠKOVÁ LucieSKP Union Cheb360Z397.ženy12.00:27:51+00:08:16Detail
42. SVAŠEK PetrTJ Sokol Obrnice302M595.muži30.00:27:55+00:08:20Detail
43. SKLENÁŘ JosefJablonec nad Nisou343M60plus2.muži31.00:28:00+00:08:25Detail
44. SASSMANNOVÁ PavlínaStříbro344Z398.ženy13.00:28:04+00:08:29Detail
45. KOLMAN OldřichCheb359M3922.muži32.00:28:18+00:08:43Detail
46. ŽALUDOVÁ AdélaCheb350Z399.ženy14.00:28:21+00:08:46Detail
47. KOŠAŘ JiříMariánské Lázně363M3923.muži33.00:28:22+00:08:47Detail
48. SCHWIENTEK ThorstenWaldsassen (DE)287M3924.muži34.00:28:29+00:08:54Detail
49. BECKOVÁ KláraMariánské Lázně362Z3910.ženy15.00:28:35+00:09:00Detail
50. ŘEZNÍČEK MilanChodov278M494.muži35.00:28:46+00:09:11Detail
51. POLANSKÁ BarboraKarlovy Vary321Z3911.ženy16.00:29:05+00:09:30Detail
52. JALOVCOVÁ PavlaCheb299Z496.ženy17.00:29:17+00:09:42Detail
53. HOMOLKOVÁ JanaOstrov331Z3912.ženy18.00:29:29+00:09:54Detail
54. CHLUMSKÝ PetrFrantiškovy Lázně295M596.muži36.00:29:30+00:09:55Detail
55. ŠTRBOVÁ EliškaTachov318Z3913.ženy19.00:29:30+00:09:55Detail
56. ŠATAVOVÁ NikolKarlovy Vary339Z3914.ženy20.00:29:53+00:10:18Detail
57. MILFAIT RenéSozialakademie Silberbach322M597.muži37.00:29:54+00:10:19Detail
58. JANDOVÁ MarieChodov277Z497.ženy21.00:29:55+00:10:20Detail
59. VYSOCKÁ DagmarCheb367Z591.ženy22.00:29:55+00:10:20Detail
60. RYTÍŘOVÁ KarolínaCheb356Z3915.ženy23.00:30:02+00:10:27Detail
61. KAPROVÁ MarkétaCheb358Z3916.ženy24.00:30:05+00:10:30Detail
62. HAVLÍČKOVÁ MichaelaTriatlet Karlovy Vary310Z498.ženy25.00:30:07+00:10:32Detail
63. ŠŮSOVÁ KarolínaCheb365Z3917.ženy26.00:30:13+00:10:38Detail
64. MAŠKOVÁ DianaPraha284Z3918.ženy27.00:30:29+00:10:54Detail
65. DŮRASOVÁ HanaChodov333Z3919.ženy28.00:30:36+00:11:01Detail
66. PRAVCOVÁ VěraRun Team Ostrov300Z499.ženy29.00:30:39+00:11:04Detail
67. SVOZILÍK JosefPraha327M598.muži38.00:31:01+00:11:26Detail
68. VONDRÁČEK MartinCheb275M495.muži39.00:31:06+00:11:31Detail
69. TKÁČOVÁ JitkaCheb364Z3920.ženy30.00:31:15+00:11:40Detail
70. TRHLÍK JiříPlzeň307M599.muži40.00:31:24+00:11:49Detail
71. TOMAN PetrUsain Bolt Revival293M3925.muži41.00:31:25+00:11:50Detail
72. PRINCOVÁ AnnaLoket348Z3921.ženy31.00:31:41+00:12:06Detail
73. TOLAR VladimírStříbro312M60plus3.muži42.00:31:51+00:12:16Detail
74. MACUR MatyášCheb314M3926.muži43.00:32:19+00:12:44Detail
75. ZITTA PetrHabartov336M3927.muži44.00:32:19+00:12:44Detail
76. NOVOTNÝ PřemyslSokolov290M3928.muži45.00:32:25+00:12:50Detail
77. CHMELAŘ LumírVelká Hleďsebe303M3929.muži46.00:32:36+00:13:01Detail
78. CHMELAŘOVÁ KamilaVelká Hleďsebe304Z3922.ženy32.00:32:59+00:13:24Detail
79. ŠRÁMKOVÁ LindaCheb289Z3923.ženy33.00:33:08+00:13:33Detail
80. MATĚJKOVÁ KateřinaCheb288Z3924.ženy34.00:33:09+00:13:34Detail
81. MACUROVÁ LenkaCheb315Z4910.ženy35.00:33:09+00:13:34Detail
82. KUČEROVÁ JanaPraha328Z592.ženy36.00:33:55+00:14:20Detail
83. NĚMEČKOVÁ EvaTeplice305Z3925.ženy37.00:33:58+00:14:23Detail
84. UHLÍŘOVÁ JanaMariánské Lázně296Z4911.ženy38.00:34:21+00:14:46Detail
85. DENKOVÁ ŠtěpánkaMariánské Lázně309Z3926.ženy39.00:34:22+00:14:47Detail
86. PÍBILOVÁ LenkaCheb281Z4912.ženy40.00:34:33+00:14:58Detail
87. LHOTOVÁ IvanaCheb338Z4913.ženy41.00:34:33+00:14:58Detail
88. MARHOULOVÁ IvanaTriatlet Karlovy Vary254Z4914.ženy42.00:35:04+00:15:29Detail
89. ŠUMPÍKOVÁ VeronikaSokolov291Z3927.ženy43.00:35:11+00:15:36Detail
90. SIHELSKÁ MartinaČernošín340Z4915.ženy44.00:35:15+00:15:40Detail
91. HAVLENOVÁ JiřinaHabartov337Z3928.ženy45.00:36:26+00:16:51Detail
92. BRANDTL MarkétaKraslický šnek282Z3929.ženy46.00:36:55+00:17:20Detail
93. HERZOGOVÁ Vladimíra325Z3930.ženy47.00:37:29+00:17:54Detail
94. MLADÁ JanaTeplice306Z3931.ženy48.00:38:06+00:18:31Detail
95. MASIKA Michal335M3930.muži47.00:39:08+00:19:33Detail
96. FUSKOVÁ AlexaandraCheb334Z3932.ženy49.00:39:09+00:19:34Detail
97. ŠTRBOVÁ GabrielaSokolov357Z4916.ženy50.00:39:47+00:20:12Detail
98. GYEPEŠOVÁ Veronika264Z3933.ženy51.00:40:14+00:20:39Detail
99. PICHRTOVÁ AliceOstrov253Z3934.ženy52.00:40:14+00:20:39Detail
100. JOHANNOVÁ IvanaCheb259Z4917.ženy53.00:40:46+00:21:11Detail
101. KŇOUREK DavidCheb260M496.muži48.00:40:46+00:21:11Detail
DNS ŘEZNÍČKOVÁ VeronikaChodov276Z49ženyDNS Detail
DNS KŮTEK MilanCheb274M49mužiDNS Detail
DNS KOPOLOVIČOVÁ BarboraKarlovy Vary257Z39ženyDNS Detail
DNS ZELENÁKOVÁ PatricieCheb268Z49ženyDNS Detail
DNS MELKOVÁ IvetaPlzeň255Z39ženyDNS Detail
DNS JIRKALOVÁ Lenka251Z39ženyDNS Detail
DNS ŠVAJCR RadekRozběháme Česko252M49mužiDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz