Oficiální Výsledková listina Kros Bučiny
4. 11. 2017

15 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. MRÁZEK JanInov8 team#29Vlci1.00:58:48Detail
2. VOKROUHLÍK Michal#124Vlci2.00:59:56+00:01:08Detail
3. FLAŠAR JanSK 4 Dvory ČB#450Vlci3.01:00:19+00:01:31Detail
4. BRUNNER RadekSK Babice#209MMasters1.01:02:21+00:03:33Detail
5. PEŘINKA FilipTTT#342Vlci4.01:02:49+00:04:01Detail
6. BERÁNEK ŠimonKoloděje#20Vlci5.01:04:01+00:05:13Detail
7. KRCHOVÁ ZuzanaFyziokinesis#226Gazely1.01:04:40+00:05:52Detail
8. CINK TomášLuciBeci#2Vlci6.01:04:57+00:06:09Detail
9. CHURAŇOVÁ RadkaPraha 8#299ZMasters1.01:06:47+00:07:59Detail
10. DUBEC JanTriexpert#436Vlci7.01:06:57+00:08:09Detail
11. MAKOVSKÝ KubaOB Tretra Praha#230Vlci8.01:07:04+00:08:16Detail
12. KRUPIČKA TomášBicMac menu team#49Vlci9.01:07:35+00:08:47Detail
13. HAVRÁNKOVÁ DanielaKerteam#343Gazely2.01:08:22+00:09:34Detail
14. CINK MartinÚstí nad Orlicí#43Vlci10.01:08:23+00:09:35Detail
15. STRAKOVÁ Anna#442ZMasters2.01:08:26+00:09:38Detail
16. HULKA LukasVegan Power#78Vlci11.01:08:26+00:09:38Detail
17. SKLENÁŘ OndřejGeokonsult#16Vlci12.01:09:26+00:10:38Detail
18. AUJEZDSKÝ JaroslavAdidas Runners Prague#410MMasters2.01:09:34+00:10:46Detail
19. REZEK LubošCK Vinohradské Šlapky#15MMasters3.01:10:12+00:11:24Detail
20. NĚMEC JanKolín#236MMasters4.01:10:22+00:11:34Detail
21. BERAN PetrCafe racers#471MMasters5.01:11:27+00:12:39Detail
22. KOCHOVÁ BarboraADIDAS RUNNERS PRAGUE#87Gazely3.01:11:29+00:12:41Detail
23. JIRÁSEK TomášRunning Stones#300Vlci13.01:11:48+00:13:00Detail
24. ŠISTER Lukáš#440Vlci14.01:13:21+00:14:33Detail
25. EL HassanPraha#4Vlci15.01:14:00+00:15:12Detail
26. POLÁČEK JaromírKiwi#107Vlci16.01:14:04+00:15:16Detail
27. KREJČÍK JanNová Ves#225Vlci17.01:14:10+00:15:22Detail
28. STEINER JanMůj#470Vlci18.01:14:29+00:15:41Detail
29. MALÝ KamilSK Pod Kravínem, Klínec#413MMasters6.01:14:29+00:15:41Detail
30. PRAHL RadimKostelec N.Č.L.#245MMasters7.01:14:32+00:15:44Detail
31. ŠŤOVÍČEK MartinSK BABICE#120MMasters8.01:14:34+00:15:46Detail
32. BITTNER MiroslavTTT#58MMasters9.01:14:43+00:15:55Detail
33. HOLUB MartinPísek#463Vlci19.01:15:35+00:16:47Detail
34. KOPÁČEK JanKostelni Lhota#90Vlci20.01:15:35+00:16:47Detail
35. HRAŠE Zbyněk#425MMasters10.01:15:42+00:16:54Detail
36. ŠEVČÍK DavidTišnov#17MMasters11.01:15:48+00:17:00Detail
37. SKÁLA RadekCSC Český Brod#112MMasters12.01:15:49+00:17:01Detail
38. KOLENČÍK VojtěchAréna Pavly Kladivové#223Vlci21.01:15:54+00:17:06Detail
39. BARTOŠ TomášHobby In Club#297MMasters13.01:16:01+00:17:13Detail
40. HLAVÁČ Jiříadidas Runners Prague#45Vlci22.01:16:13+00:17:25Detail
41. VIZINA PetrSK Babice#459Veteráni1.01:16:18+00:17:30Detail
42. VUCICEVIC MiroslavPraha#444MMasters14.01:17:05+00:18:17Detail
43. MLÍCH JiříHunikov#481MMasters15.01:17:20+00:18:32Detail
44. VESELY LukasVestec#19Vlci23.01:17:20+00:18:32Detail
45. HLATKÝ TomášLibouchec#334Vlci24.01:17:34+00:18:46Detail
46. MAŠEK JiříSvět běhu#231Veteráni2.01:17:37+00:18:49Detail
47. BERGL TomasOB Sokol Troja#28Vlci25.01:17:41+00:18:53Detail
48. OZOROVSKÝ MariánBKČS#239MMasters16.01:17:41+00:18:53Detail
49. MRÁZ Miroslav#233Vlci26.01:17:43+00:18:55Detail
50. HRADECKÝ TomášJilemnice#216Vlci27.01:17:45+00:18:57Detail
51. FREUDL OndřejKlínec#212MMasters17.01:17:45+00:18:57Detail
52. ZEMÁNEK MilanHradové Střimelice#129Vlci28.01:18:07+00:19:19Detail
53. PHILLIPS MonikaDavle#104Gazely4.01:18:09+00:19:21Detail
54. MIKEŠ FilipCK Vinohradské šlapky#101MMasters18.01:18:18+00:19:30Detail
55. ŽÁK JakubHoralka a Tatranka#417Vlci29.01:18:18+00:19:30Detail
56. FUJAK MartinEndorfinové Fretky#5Vlci30.01:18:32+00:19:44Detail
57. SKALINOVÁ KamilaSK Babice#113ZMasters3.01:18:43+00:19:55Detail
58. ZEMAN Petr#21Vlci31.01:18:54+00:20:06Detail
59. ANDRLOVÁ VeronikaKerberos#53Gazely5.01:19:14+00:20:26Detail
60. BYARS Nick#437MMasters19.01:19:35+00:20:47Detail
61. MÁTLOVÁ Markéta#98Gazely6.01:19:44+00:20:56Detail
62. CHOTĚBOR TomášSP Kolo Loap#478MMasters20.01:19:46+00:20:58Detail
63. STŘÍBRNÝ MartinBrno#250Vlci32.01:20:18+00:21:30Detail
64. KNÍŽEK LukášČerné Voděrady#301Vlci33.01:20:23+00:21:35Detail
65. BEZDĚK MiroslavPraha#56Vlci34.01:20:24+00:21:36Detail
66. FRANC RadekTři pírka#74MMasters21.01:20:26+00:21:38Detail
67. NĚMEC Arnošt#235MMasters22.01:20:48+00:22:00Detail
68. MACHÁČ JanBrumov-Bylnice#11Vlci35.01:20:52+00:22:04Detail
69. ANTOŠ JanPraha#203MMasters23.01:21:00+00:22:12Detail
70. KANTOROVÁ KateřinaBK Čvacht#220ZMasters4.01:21:14+00:22:26Detail
71. BORKOVEC Luděk#60Vlci36.01:21:15+00:22:27Detail
72. JANOČKO MiroslavBernartice#83Vlci37.01:21:15+00:22:27Detail
73. TUHOVČÁK MilanZeleneč#122Vlci38.01:21:15+00:22:27Detail
74. KROUŽILOVÁ IvaPoděbrady#227ZMasters5.01:21:24+00:22:36Detail
75. VLK Ondřejslow&#473MMasters24.01:21:29+00:22:41Detail
76. VANĚK PetrBobnice Kocourkov#123Veteráni3.01:21:29+00:22:41Detail
77. JANCAREK Tomas#81Vlci39.01:21:33+00:22:45Detail
78. BERNÁŠEK AlešEndorfinové fretky#206Vlci40.01:21:35+00:22:47Detail
79. BRÁZA JirkaLAIC#208MMasters25.01:22:12+00:23:24Detail
80. HRUŠKA Miroslav#8Vlci41.01:22:24+00:23:36Detail
81. BÍLEK StanislavVivobarefoot ČB#57MMasters26.01:22:54+00:24:06Detail
82. HEGNER FilipPUNK Pleasure#453Vlci42.01:23:01+00:24:13Detail
83. ANDRES JaromírPečky#52Vlci43.01:23:13+00:24:25Detail
84. SOUKUP MartinTriklub Pdy "C"#249MMasters27.01:23:15+00:24:27Detail
85. VOŠAHLÍK MartinCzech TRI works team#127Vlci44.01:23:15+00:24:27Detail
86. DÖME RadekBěžecký klub České spořitelny#44Vlci45.01:23:21+00:24:33Detail
87. VANĚK JanPraha#253Vlci46.01:23:26+00:24:38Detail
88. KONOPÁSEK ŠtěpánARMY TEAM#89Vlci47.01:23:29+00:24:41Detail
89. SKŘIČÍK PetrSyčáci#31Vlci48.01:23:45+00:24:57Detail
90. HOLUŠOVÁ KarolínaAdidas Runners Prague#215Gazely7.01:24:21+00:25:33Detail
91. KOMÁRKOVÁ KláraPraha#224Gazely8.01:24:35+00:25:47Detail
92. NĚMEČEK PetrDrsná kecka#306Vlci49.01:24:42+00:25:54Detail
93. PETRÁSEK PetrOhrozimský běžecký klub#243Vlci50.01:24:43+00:25:55Detail
94. MIKUŠ Michalski-team.cz#232Vlci51.01:24:44+00:25:56Detail
95. BONDAR GrygoriiDnipro#59Vlci52.01:25:03+00:26:15Detail
96. KOPÁČEK MichalKolín#91Vlci53.01:25:16+00:26:28Detail
97. HUDOS MartinOB Říčany#217MMasters28.01:25:17+00:26:29Detail
98. LAUER MartinŘíčany#411MMasters29.01:25:53+00:27:05Detail
99. ZEZULKA DušanPraha 4#130MMasters30.01:25:53+00:27:05Detail
100. ČÍŽEK PavelŠneci v běhu#68Veteráni4.01:25:53+00:27:05Detail
101. GÓRECKI JanPraha#214Vlci54.01:25:56+00:27:08Detail
102. CASTILLA JoseGo!Mez#1Vlci55.01:25:59+00:27:11Detail
103. ZAJÍC JosefMaraton klub Kladno#255Vlci56.01:26:03+00:27:15Detail
104. LANGMAJEROVÁ TerezaPraha#303Gazely9.01:26:09+00:27:21Detail
105. KELLER RomanZelenec#221MMasters31.01:26:11+00:27:23Detail
106. KUPR Daniel#9Vlci57.01:26:13+00:27:25Detail
107. DOLEJŠÍ Filipdastec.cz#71MMasters32.01:26:44+00:27:56Detail
108. KLEIBL MichalPraha#86Vlci58.01:26:53+00:28:05Detail
109. NECHOĎDOMA PetrDobřichov#234MMasters33.01:26:58+00:28:10Detail
110. NOUZA Pavel#407Vlci59.01:27:00+00:28:12Detail
111. PICHRTOVÁ LucieKozojedy#25Gazely10.01:27:01+00:28:13Detail
112. ŠÍMA ZdeněkSlivenec#251Veteráni5.01:27:12+00:28:24Detail
113. DOBIÁŠ LuděkTria klub Poděbrady "A"#333MMasters34.01:27:14+00:28:26Detail
114. VOŠAHLÍK Honza#126Vlci60.01:27:15+00:28:27Detail
115. KARÁSEK PetrUSK Praha#448Vlci61.01:27:20+00:28:32Detail
116. CHOTĚBOROVÁ JanaSP Kolo Loap#479ZMasters6.01:27:52+00:29:04Detail
117. VOSK MatějLouňovice#125Vlci62.01:28:16+00:29:28Detail
118. HARÁK PavelEndorphine Ferrets#7Vlci63.01:28:22+00:29:34Detail
119. FALTUSOVÁ Nela#406Gazely11.01:28:31+00:29:43Detail
120. BŘICHÁČEK MilošAdidas Runners Prague#210Vlci64.01:28:53+00:30:05Detail
121. VEDRAL LadislavŘíčany#254MMasters35.01:28:58+00:30:10Detail
122. DVOŘÁKOVÁ SimonaTria klub Poděbrady "B"#34Gazely12.01:29:07+00:30:19Detail
123. HEJNÝ MartinČechtice#404Vlci65.01:29:09+00:30:21Detail
124. SCHWARZ MarekBěžecká parta Žižkov#110Vlci66.01:29:17+00:30:29Detail
125. FIALA VítDoksy#427Vlci67.01:29:21+00:30:33Detail
126. VELOVÁ Adéla#409Gazely13.01:29:56+00:31:08Detail
127. WENDL JanKostelec nad Černými Lesy#33Vlci68.01:29:59+00:31:11Detail
128. FALTUSOVÁ KateřinaPraha#73Gazely14.01:30:51+00:32:03Detail
129. ŠÍPEK MichaelPraha#32MMasters36.01:31:12+00:32:24Detail
130. JIRMAN Jiří#401Vlci69.01:31:32+00:32:44Detail
131. MAČENKOVÁ KarolínaBěžecký klub České spořitelny#23Gazely15.01:31:39+00:32:51Detail
132. MARSAK RichardKostelec#447Vlci70.01:31:48+00:33:00Detail
133. MYNÁŘOVÁ KristinaEndorfinove fretky#48Gazely16.01:31:50+00:33:02Detail
134. MATĚJKA MartinRudná#12Vlci71.01:31:51+00:33:03Detail
135. FRYŠOVÁ KristýnaT-Runners#213ZMasters7.01:32:20+00:33:32Detail
136. TOMSA RadekBenešov#46MMasters37.01:32:23+00:33:35Detail
137. KOLDOVSKÝ MartinZeleneč#88MMasters38.01:32:24+00:33:36Detail
138. SEDLÁČKOVÁ MartinaMilovice#247Gazely17.01:32:25+00:33:37Detail
139. SLEZÁKOVÁ ZizanaOS Kladno#345Gazely18.01:32:27+00:33:39Detail
140. NOVAKOVA GabrielaPraha#237Gazely19.01:32:42+00:33:54Detail
141. OKTÁBEC Marek#238Vlci72.01:32:46+00:33:58Detail
142. BARTOŠOVÁ LenkaHobby In Club#204Gazely20.01:32:51+00:34:03Detail
143. ŠTĚRBA HonzaÚjezd nad lesy#18Vlci73.01:33:02+00:34:14Detail
144. ADAM PetrPraha#330Vlci74.01:33:06+00:34:18Detail
145. SITTER Miroslav#111Veteráni6.01:33:10+00:34:22Detail
146. BATULKOVÁ AnnaPraha 4#55Gazely21.01:33:17+00:34:29Detail
147. LOVČÍ TomášČeské Budějovice#96Vlci75.01:33:22+00:34:34Detail
148. HRDLIČKOVÁ Martinařitka#336Veteránky1.01:33:22+00:34:34Detail
149. GUT RobertLázně Poděbrady#75Veteráni7.01:33:37+00:34:49Detail
150. MÁROVÁ KláraAdidas Runners#97Gazely22.01:33:41+00:34:53Detail
151. KOCIAN DavidPraha 6#222MMasters39.01:33:48+00:35:00Detail
152. MEDEK JanRychlí Medvědi#100Vlci76.01:34:34+00:35:46Detail
153. RÝDL VladimírPraha 5#109MMasters40.01:34:46+00:35:58Detail
154. KRÁLÍKOVÁ TerezaPraha 9#93Gazely23.01:34:53+00:36:05Detail
155. ČERMÁKOVÁ VeronikaPraha#66ZMasters8.01:34:54+00:36:06Detail
156. DAVID MartinPelhřimov#3MMasters41.01:35:18+00:36:30Detail
157. PEJCHAR MilošDrsná kecka#242Vlci77.01:35:47+00:36:59Detail
158. PEARCE IvaBubovice#103Gazely24.01:35:49+00:37:01Detail
159. LUDVÍK HonzaBĚHNY Z NEHVIZD#10MMasters42.01:36:19+00:37:31Detail
160. LYSENKO VladimírSBTS Praha - Holešovice#229MMasters43.01:36:27+00:37:39Detail
161. PIŠAN OldřichWhy Ski Whisky#30MMasters44.01:36:37+00:37:49Detail
162. BUDKOVÁ IvaŠneci v běhu#62Gazely25.01:36:45+00:37:57Detail
163. BELICA OndřejPartyzánský oddíl Dušana H.#205Vlci78.01:37:02+00:38:14Detail
164. RICHTER JiříPredátoři Kladno#246Vlci79.01:38:42+00:39:54Detail
165. STANKO HonzaPraha#115MMasters45.01:38:59+00:40:11Detail
166. ADAMOVÁ LenkaPraha#51Gazely26.01:39:04+00:40:16Detail
167. PICEK DanielSokol Vlkava#105MMasters46.01:39:04+00:40:16Detail
168. LANKAŠ JanProkop4ever#177MMasters47.01:39:13+00:40:25Detail
169. KUBELKOVÁ EvaRungo pro ženy#415Gazely27.01:39:21+00:40:33Detail
170. JOHAN TomášHodkovičky#84MMasters48.01:40:34+00:41:46Detail
171. CHAROUZKOVÁ KarolinaPredátoři Kladno#79Gazely28.01:41:35+00:42:47Detail
172. PINKAVA RomanPredátoři Kladno#307MMasters49.01:41:35+00:42:47Detail
173. BUDÍNOVÁ LuciePraha#61Gazely29.01:41:43+00:42:55Detail
174. STREJČEK JiříMnichovice#434Vlci80.01:41:52+00:43:04Detail
175. JIŘIŠTĚ LubomírŽďár u Staré Paky#219MMasters50.01:42:02+00:43:14Detail
176. KOŠŤÁKOVÁ Monika#92Gazely30.01:42:10+00:43:22Detail
177. ČELIKOVSKÁ PetraRungo pro ženy#65Gazely31.01:42:21+00:43:33Detail
178. ŠALÁTOVÁ JindraSOS dětské vesničky#117ZMasters9.01:42:49+00:44:01Detail
179. CERVANOVÁ IvaPraha#63Gazely32.01:43:18+00:44:30Detail
180. TUMOVÁ MonikaPlzeň#252Gazely33.01:44:20+00:45:32Detail
181. JAKLOVÁ IvaTábor#218ZMasters10.01:44:28+00:45:40Detail
182. PROKOPOVÁ PetraŠneci v běhu#108ZMasters11.01:44:48+00:46:00Detail
183. NOVÁKOVÁ MartinaSlávia Žižkov - Voláč#486Veteránky2.01:47:19+00:48:31Detail
184. ISAAC Malcolm#344Vlci81.01:47:40+00:48:52Detail
185. HONC Libor#335MMasters51.01:47:41+00:48:53Detail
186. DĚDEČKOVÁ PetraRungo pro ženy#69Gazely34.01:47:44+00:48:56Detail
187. KLOUDA Jakub#426MMasters52.01:48:47+00:49:59Detail
188. BAČKOVSKÁ Petra#54Gazely35.01:48:52+00:50:04Detail
189. MACÁK Jiří#477Vlci82.01:51:24+00:52:36Detail
190. HERCÍKOVÁ JanaBenátky nad Jizerou#47ZMasters12.01:51:32+00:52:44Detail
191. ŠIZLINGOVÁ EvaVysoká Lhota#118ZMasters13.01:52:20+00:53:32Detail
192. CINOVÁ AnnaPraha#211ZMasters14.01:54:25+00:55:37Detail
193. BLUMENTRITOVA SimonaAdventní běhání#207Gazely36.01:54:35+00:55:47Detail
194. CHLÁDKOVÁ BohdanaJeden měsíc běžce#80ZMasters15.01:55:04+00:56:16Detail
195. LUSKOVÁ Petra#228ZMasters16.01:55:15+00:56:27Detail
196. KUDLÍKOVÁ PetraRungo pro ženy#22Gazely37.01:56:22+00:57:34Detail
197. JENŠÍKOVÁ Jana#435ZMasters17.01:56:22+00:57:34Detail
198. STŘELBOVÁ LenkaPraha 4#309ZMasters18.01:59:36+01:00:48Detail
199. HLAVÁČOVÁ VendulaJuuL - Kapitánovy dcerky#329ZMasters19.01:59:37+01:00:49Detail
200. HULÍNSKÁ RenátaSpartan Gym#298ZMasters20.02:04:37+01:05:49Detail
DNF MAHDALOVÁ HankaPraha#24ZMastersDNF Detail
DNF KROBOVÁ AndreaJeden měsíc běžce#94GazelyDNF Detail
DNS GOTT KájaKlub Zlatých slavíků#6MLegendyDNS Detail
DNS NOVOTNÝ PavelMessner run#13MMastersDNS Detail
DNS PEJŠA Jansmí být prázdné#14MMastersDNS Detail
DNS ČERVENKOVÁ KateřinaVlašim#67ZMastersDNS Detail
DNS DOLECKOVA JanaBajecne zeny v behu#70GazelyDNS Detail
DNS ELIÁŠ PetrAlbatros#72VlciDNS Detail
DNS HANOUSKOVÁ VeronikaSVVAT#76GazelyDNS Detail
DNS HULÍNSKÝ RomanSpartan Gym#77MMastersDNS Detail
DNS JANKŮ LubošOutisti#82VlciDNS Detail
DNS KARČ JakubSK Babice#85MMastersDNS Detail
DNS MAZÁČOVÁ ZoraAdventní běhání#99ZMastersDNS Detail
DNS NEUMANOVÁ IvetaPredátoři Kladno#102GazelyDNS Detail
DNS SLAPAK MilanPraha#114MMastersDNS Detail
DNS ŠKVOR Josef#119MLegendyDNS Detail
DNS TRNKOVÁ OlgaKorouhev#121GazelyDNS Detail
DNS ZÁPOTOCKÝ MilanM&M Kolín#128VeterániDNS Detail
DNS PAZDERA LukášBěžecký klub České spořitelny#240VlciDNS Detail
DNS PECHOVÁ IvaSpartak Praha 4#241GazelyDNS Detail
DNS POLÁČKOVÁ IvanaPraha 6#244GazelyDNS Detail
DNS SLUŠNÁ ZuzanaRunsport.cz#248GazelyDNS Detail
DNS KUŘÁTKOVÁ JitkaOutisti#302GazelyDNS Detail
DNS LINHARTOVÁ Lucie#304GazelyDNS Detail
DNS MEYER PetraHodkovičky#305GazelyDNS Detail
DNS SEQUENSOVA Lucie#308ZMastersDNS Detail
DNS ZAJÍČKOVÁ DášaStruhařov#310ZMastersDNS Detail
DNS KUZMIAK MichalAdidas Runners#458VlciDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz