Oficiální Výsledková listina Kros Bučiny
4. 11. 2017

15 km Kategorie MMasters

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. BRUNNER RadekSK Babice20901:02:21Detail
2. AUJEZDSKÝ JaroslavAdidas Runners Prague41001:09:34+00:07:13Detail
3. REZEK LubošCK Vinohradské Šlapky1501:10:12+00:07:51Detail
4. NĚMEC JanKolín23601:10:22+00:08:01Detail
5. BERAN PetrCafe racers47101:11:27+00:09:06Detail
6. MALÝ KamilSK Pod Kravínem, Klínec41301:14:29+00:12:08Detail
7. PRAHL RadimKostelec N.Č.L.24501:14:32+00:12:11Detail
8. ŠŤOVÍČEK MartinSK BABICE12001:14:34+00:12:13Detail
9. BITTNER MiroslavTTT5801:14:43+00:12:22Detail
10. HRAŠE Zbyněk42501:15:42+00:13:21Detail
11. ŠEVČÍK DavidTišnov1701:15:48+00:13:27Detail
12. SKÁLA RadekCSC Český Brod11201:15:49+00:13:28Detail
13. BARTOŠ TomášHobby In Club29701:16:01+00:13:40Detail
14. VUCICEVIC MiroslavPraha44401:17:05+00:14:44Detail
15. MLÍCH JiříHunikov48101:17:20+00:14:59Detail
16. OZOROVSKÝ MariánBKČS23901:17:41+00:15:20Detail
17. FREUDL OndřejKlínec21201:17:45+00:15:24Detail
18. MIKEŠ FilipCK Vinohradské šlapky10101:18:18+00:15:57Detail
19. BYARS Nick43701:19:35+00:17:14Detail
20. CHOTĚBOR TomášSP Kolo Loap47801:19:46+00:17:25Detail
21. FRANC RadekTři pírka7401:20:26+00:18:05Detail
22. NĚMEC Arnošt23501:20:48+00:18:27Detail
23. ANTOŠ JanPraha20301:21:00+00:18:39Detail
24. VLK Ondřejslow&47301:21:29+00:19:08Detail
25. BRÁZA JirkaLAIC20801:22:12+00:19:51Detail
26. BÍLEK StanislavVivobarefoot ČB5701:22:54+00:20:33Detail
27. SOUKUP MartinTriklub Pdy "C"24901:23:15+00:20:54Detail
28. HUDOS MartinOB Říčany21701:25:17+00:22:56Detail
29. LAUER MartinŘíčany41101:25:53+00:23:32Detail
30. ZEZULKA DušanPraha 413001:25:53+00:23:32Detail
31. KELLER RomanZelenec22101:26:11+00:23:50Detail
32. DOLEJŠÍ Filipdastec.cz7101:26:44+00:24:23Detail
33. NECHOĎDOMA PetrDobřichov23401:26:58+00:24:37Detail
34. DOBIÁŠ LuděkTria klub Poděbrady "A"33301:27:14+00:24:53Detail
35. VEDRAL LadislavŘíčany25401:28:58+00:26:37Detail
36. ŠÍPEK MichaelPraha3201:31:12+00:28:51Detail
37. TOMSA RadekBenešov4601:32:23+00:30:02Detail
38. KOLDOVSKÝ MartinZeleneč8801:32:24+00:30:03Detail
39. KOCIAN DavidPraha 622201:33:48+00:31:27Detail
40. RÝDL VladimírPraha 510901:34:46+00:32:25Detail
41. DAVID MartinPelhřimov301:35:18+00:32:57Detail
42. LUDVÍK HonzaBĚHNY Z NEHVIZD1001:36:19+00:33:58Detail
43. LYSENKO VladimírSBTS Praha - Holešovice22901:36:27+00:34:06Detail
44. PIŠAN OldřichWhy Ski Whisky3001:36:37+00:34:16Detail
45. STANKO HonzaPraha11501:38:59+00:36:38Detail
46. PICEK DanielSokol Vlkava10501:39:04+00:36:43Detail
47. LANKAŠ JanProkop4ever17701:39:13+00:36:52Detail
48. JOHAN TomášHodkovičky8401:40:34+00:38:13Detail
49. PINKAVA RomanPredátoři Kladno30701:41:35+00:39:14Detail
50. JIŘIŠTĚ LubomírŽďár u Staré Paky21901:42:02+00:39:41Detail
51. HONC Libor33501:47:41+00:45:20Detail
52. KLOUDA Jakub42601:48:47+00:46:26Detail
DNS NOVOTNÝ PavelMessner run13DNS Detail
DNS PEJŠA Jansmí být prázdné14DNS Detail
DNS HULÍNSKÝ RomanSpartan Gym77DNS Detail
DNS KARČ JakubSK Babice85DNS Detail
DNS SLAPAK MilanPraha114DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz