Oficiální Výsledková listina Kros Bučiny
4. 11. 2017

15 km Kategorie Vlci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. MRÁZEK JanInov8 team#2900:58:48Detail
2. VOKROUHLÍK Michal#12400:59:56+00:01:08Detail
3. FLAŠAR JanSK 4 Dvory ČB#45001:00:19+00:01:31Detail
4. PEŘINKA FilipTTT#34201:02:49+00:04:01Detail
5. BERÁNEK ŠimonKoloděje#2001:04:01+00:05:13Detail
6. CINK TomášLuciBeci#201:04:57+00:06:09Detail
7. DUBEC JanTriexpert#43601:06:57+00:08:09Detail
8. MAKOVSKÝ KubaOB Tretra Praha#23001:07:04+00:08:16Detail
9. KRUPIČKA TomášBicMac menu team#4901:07:35+00:08:47Detail
10. CINK MartinÚstí nad Orlicí#4301:08:23+00:09:35Detail
11. HULKA LukasVegan Power#7801:08:26+00:09:38Detail
12. SKLENÁŘ OndřejGeokonsult#1601:09:26+00:10:38Detail
13. JIRÁSEK TomášRunning Stones#30001:11:48+00:13:00Detail
14. ŠISTER Lukáš#44001:13:21+00:14:33Detail
15. EL HassanPraha#401:14:00+00:15:12Detail
16. POLÁČEK JaromírKiwi#10701:14:04+00:15:16Detail
17. KREJČÍK JanNová Ves#22501:14:10+00:15:22Detail
18. STEINER JanMůj#47001:14:29+00:15:41Detail
19. HOLUB MartinPísek#46301:15:35+00:16:47Detail
20. KOPÁČEK JanKostelni Lhota#9001:15:35+00:16:47Detail
21. KOLENČÍK VojtěchAréna Pavly Kladivové#22301:15:54+00:17:06Detail
22. HLAVÁČ Jiříadidas Runners Prague#4501:16:13+00:17:25Detail
23. VESELY LukasVestec#1901:17:20+00:18:32Detail
24. HLATKÝ TomášLibouchec#33401:17:34+00:18:46Detail
25. BERGL TomasOB Sokol Troja#2801:17:41+00:18:53Detail
26. MRÁZ Miroslav#23301:17:43+00:18:55Detail
27. HRADECKÝ TomášJilemnice#21601:17:45+00:18:57Detail
28. ZEMÁNEK MilanHradové Střimelice#12901:18:07+00:19:19Detail
29. ŽÁK JakubHoralka a Tatranka#41701:18:18+00:19:30Detail
30. FUJAK MartinEndorfinové Fretky#501:18:32+00:19:44Detail
31. ZEMAN Petr#2101:18:54+00:20:06Detail
32. STŘÍBRNÝ MartinBrno#25001:20:18+00:21:30Detail
33. KNÍŽEK LukášČerné Voděrady#30101:20:23+00:21:35Detail
34. BEZDĚK MiroslavPraha#5601:20:24+00:21:36Detail
35. MACHÁČ JanBrumov-Bylnice#1101:20:52+00:22:04Detail
36. BORKOVEC Luděk#6001:21:15+00:22:27Detail
37. JANOČKO MiroslavBernartice#8301:21:15+00:22:27Detail
38. TUHOVČÁK MilanZeleneč#12201:21:15+00:22:27Detail
39. JANCAREK Tomas#8101:21:33+00:22:45Detail
40. BERNÁŠEK AlešEndorfinové fretky#20601:21:35+00:22:47Detail
41. HRUŠKA Miroslav#801:22:24+00:23:36Detail
42. HEGNER FilipPUNK Pleasure#45301:23:01+00:24:13Detail
43. ANDRES JaromírPečky#5201:23:13+00:24:25Detail
44. VOŠAHLÍK MartinCzech TRI works team#12701:23:15+00:24:27Detail
45. DÖME RadekBěžecký klub České spořitelny#4401:23:21+00:24:33Detail
46. VANĚK JanPraha#25301:23:26+00:24:38Detail
47. KONOPÁSEK ŠtěpánARMY TEAM#8901:23:29+00:24:41Detail
48. SKŘIČÍK PetrSyčáci#3101:23:45+00:24:57Detail
49. NĚMEČEK PetrDrsná kecka#30601:24:42+00:25:54Detail
50. PETRÁSEK PetrOhrozimský běžecký klub#24301:24:43+00:25:55Detail
51. MIKUŠ Michalski-team.cz#23201:24:44+00:25:56Detail
52. BONDAR GrygoriiDnipro#5901:25:03+00:26:15Detail
53. KOPÁČEK MichalKolín#9101:25:16+00:26:28Detail
54. GÓRECKI JanPraha#21401:25:56+00:27:08Detail
55. CASTILLA JoseGo!Mez#101:25:59+00:27:11Detail
56. ZAJÍC JosefMaraton klub Kladno#25501:26:03+00:27:15Detail
57. KUPR Daniel#901:26:13+00:27:25Detail
58. KLEIBL MichalPraha#8601:26:53+00:28:05Detail
59. NOUZA Pavel#40701:27:00+00:28:12Detail
60. VOŠAHLÍK Honza#12601:27:15+00:28:27Detail
61. KARÁSEK PetrUSK Praha#44801:27:20+00:28:32Detail
62. VOSK MatějLouňovice#12501:28:16+00:29:28Detail
63. HARÁK PavelEndorphine Ferrets#701:28:22+00:29:34Detail
64. BŘICHÁČEK MilošAdidas Runners Prague#21001:28:53+00:30:05Detail
65. HEJNÝ MartinČechtice#40401:29:09+00:30:21Detail
66. SCHWARZ MarekBěžecká parta Žižkov#11001:29:17+00:30:29Detail
67. FIALA VítDoksy#42701:29:21+00:30:33Detail
68. WENDL JanKostelec nad Černými Lesy#3301:29:59+00:31:11Detail
69. JIRMAN Jiří#40101:31:32+00:32:44Detail
70. MARSAK RichardKostelec#44701:31:48+00:33:00Detail
71. MATĚJKA MartinRudná#1201:31:51+00:33:03Detail
72. OKTÁBEC Marek#23801:32:46+00:33:58Detail
73. ŠTĚRBA HonzaÚjezd nad lesy#1801:33:02+00:34:14Detail
74. ADAM PetrPraha#33001:33:06+00:34:18Detail
75. LOVČÍ TomášČeské Budějovice#9601:33:22+00:34:34Detail
76. MEDEK JanRychlí Medvědi#10001:34:34+00:35:46Detail
77. PEJCHAR MilošDrsná kecka#24201:35:47+00:36:59Detail
78. BELICA OndřejPartyzánský oddíl Dušana H.#20501:37:02+00:38:14Detail
79. RICHTER JiříPredátoři Kladno#24601:38:42+00:39:54Detail
80. STREJČEK JiříMnichovice#43401:41:52+00:43:04Detail
81. ISAAC Malcolm#34401:47:40+00:48:52Detail
82. MACÁK Jiří#47701:51:24+00:52:36Detail
DNS ELIÁŠ PetrAlbatros#72DNS Detail
DNS JANKŮ LubošOutisti#82DNS Detail
DNS PAZDERA LukášBěžecký klub České spořitelny#240DNS Detail
DNS KUZMIAK MichalAdidas Runners#458DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz