Oficiální Výsledková listina Kros Bučiny
4. 11. 2017

15 km Kategorie Vlci

# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Mrázek JanInov8 team#29#00:58:48Detail
2. Vokrouhlík Michal#124#00:59:56+00:01:08Detail
3. Flašar JanSK 4 Dvory ČB#450#01:00:19+00:01:31Detail
4. Peřinka FilipTTT#342#01:02:49+00:04:01Detail
5. Beránek ŠimonKoloděje#20#01:04:01+00:05:13Detail
6. Cink TomášLuciBeci#2#01:04:57+00:06:09Detail
7. Dubec JanTriexpert#436#01:06:57+00:08:09Detail
8. Makovský KubaOB Tretra Praha#230#01:07:04+00:08:16Detail
9. Krupička TomášBicMac menu team#49#01:07:35+00:08:47Detail
10. Cink MartinÚstí nad Orlicí#43#01:08:23+00:09:35Detail
11. Hulka LukasVegan Power#78#01:08:26+00:09:38Detail
12. Sklenář OndřejGeokonsult#16#01:09:26+00:10:38Detail
13. Jirásek TomášRunning Stones#300#01:11:48+00:13:00Detail
14. Šister Lukáš#440#01:13:21+00:14:33Detail
15. El HassanPraha#4#01:14:00+00:15:12Detail
16. Poláček JaromírKiwi#107#01:14:04+00:15:16Detail
17. Krejčík JanNová Ves#225#01:14:10+00:15:22Detail
18. Steiner JanMůj#470#01:14:29+00:15:41Detail
19. Holub MartinPísek#463#01:15:35+00:16:47Detail
20. Kopáček JanKostelni Lhota#90#01:15:35+00:16:47Detail
21. Kolenčík VojtěchAréna Pavly Kladivové#223#01:15:54+00:17:06Detail
22. Hlaváč Jiříadidas Runners Prague#45#01:16:13+00:17:25Detail
23. Vesely LukasVestec#19#01:17:20+00:18:32Detail
24. Hlatký TomášLibouchec#334#01:17:34+00:18:46Detail
25. Bergl TomasOB Sokol Troja#28#01:17:41+00:18:53Detail
26. Mráz Miroslav#233#01:17:43+00:18:55Detail
27. Hradecký TomášJilemnice#216#01:17:45+00:18:57Detail
28. Zemánek MilanHradové Střimelice#129#01:18:07+00:19:19Detail
29. Žák JakubHoralka a Tatranka#417#01:18:18+00:19:30Detail
30. Fujak MartinEndorfinové Fretky#5#01:18:32+00:19:44Detail
31. Zeman Petr#21#01:18:54+00:20:06Detail
32. Stříbrný MartinBrno#250#01:20:18+00:21:30Detail
33. Knížek LukášČerné Voděrady#301#01:20:23+00:21:35Detail
34. Bezděk MiroslavPraha#56#01:20:24+00:21:36Detail
35. Macháč JanBrumov-Bylnice#11#01:20:52+00:22:04Detail
36. Borkovec Luděk#60#01:21:15+00:22:27Detail
37. Janočko MiroslavBernartice#83#01:21:15+00:22:27Detail
38. Tuhovčák MilanZeleneč#122#01:21:15+00:22:27Detail
39. Jancarek Tomas#81#01:21:33+00:22:45Detail
40. Bernášek AlešEndorfinové fretky#206#01:21:35+00:22:47Detail
41. Hruška Miroslav#8#01:22:24+00:23:36Detail
42. Hegner FilipPUNK Pleasure#453#01:23:01+00:24:13Detail
43. Andres JaromírPečky#52#01:23:13+00:24:25Detail
44. Vošahlík MartinCzech TRI works team#127#01:23:15+00:24:27Detail
45. Döme RadekBěžecký klub České spořitelny#44#01:23:21+00:24:33Detail
46. Vaněk JanPraha#253#01:23:26+00:24:38Detail
47. Konopásek ŠtěpánARMY TEAM#89#01:23:29+00:24:41Detail
48. Skřičík PetrSyčáci#31#01:23:45+00:24:57Detail
49. Němeček PetrDrsná kecka#306#01:24:42+00:25:54Detail
50. Petrásek PetrOhrozimský běžecký klub#243#01:24:43+00:25:55Detail
51. Mikuš Michalski-team.cz#232#01:24:44+00:25:56Detail
52. Bondar GrygoriiDnipro#59#01:25:03+00:26:15Detail
53. Kopáček MichalKolín#91#01:25:16+00:26:28Detail
54. Górecki JanPraha#214#01:25:56+00:27:08Detail
55. Castilla JoseGo!Mez#1#01:25:59+00:27:11Detail
56. Zajíc JosefMaraton klub Kladno#255#01:26:03+00:27:15Detail
57. Kupr Daniel#9#01:26:13+00:27:25Detail
58. Kleibl MichalPraha#86#01:26:53+00:28:05Detail
59. Nouza Pavel#407#01:27:00+00:28:12Detail
60. Vošahlík Honza#126#01:27:15+00:28:27Detail
61. Karásek PetrUSK Praha#448#01:27:20+00:28:32Detail
62. Vosk MatějLouňovice#125#01:28:16+00:29:28Detail
63. Harák PavelEndorphine Ferrets#7#01:28:22+00:29:34Detail
64. Břicháček MilošAdidas Runners Prague#210#01:28:53+00:30:05Detail
65. Hejný MartinČechtice#404#01:29:09+00:30:21Detail
66. Schwarz MarekBěžecká parta Žižkov#110#01:29:17+00:30:29Detail
67. Fiala VítDoksy#427#01:29:21+00:30:33Detail
68. Wendl JanKostelec nad Černými Lesy#33#01:29:59+00:31:11Detail
69. Jirman Jiří#401#01:31:32+00:32:44Detail
70. Marsak RichardKostelec#447#01:31:48+00:33:00Detail
71. Matějka MartinRudná#12#01:31:51+00:33:03Detail
72. Oktábec Marek#238#01:32:46+00:33:58Detail
73. Štěrba HonzaÚjezd nad lesy#18#01:33:02+00:34:14Detail
74. Adam PetrPraha#330#01:33:06+00:34:18Detail
75. Lovčí TomášČeské Budějovice#96#01:33:22+00:34:34Detail
76. Medek JanRychlí Medvědi#100#01:34:34+00:35:46Detail
77. Pejchar MilošDrsná kecka#242#01:35:47+00:36:59Detail
78. Belica OndřejPartyzánský oddíl Dušana H.#205#01:37:02+00:38:14Detail
79. Richter JiříPredátoři Kladno#246#01:38:42+00:39:54Detail
80. Strejček JiříMnichovice#434#01:41:52+00:43:04Detail
81. Isaac Malcolm#344#01:47:40+00:48:52Detail
82. Macák Jiří#477#01:51:24+00:52:36Detail
DNS Eliáš PetrAlbatros#72#DNS Detail
DNS Janků LubošOutisti#82#DNS Detail
DNS Pazdera LukášBěžecký klub České spořitelny#240#DNS Detail
DNS Kuzmiak MichalAdidas Runners#458#DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz