Oficiální Výsledková listina Kros Bučiny
4. 11. 2017

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. DOKTOR TomášPardubice313Vlci1.00:50:30Detail
2. HRACH MichalPetříkov443MMasters1.00:50:47+00:00:17Detail
3. VODIČKA JosefTJ Zentiva279Vlci2.00:51:02+00:00:32Detail
4. HEJDA JanBěhej lesy163Vlci3.00:53:54+00:03:24Detail
5. MAŘÍK AntonínASO Dukla Praha178Vlci4.00:53:56+00:03:26Detail
6. BÍNA JiříHrusice256MMasters2.00:56:00+00:05:30Detail
7. VČELIŠ Michal278Vlci5.00:57:53+00:07:23Detail
8. PROCHÁZKOVÁ Markéta438Gazely1.00:58:42+00:08:12Detail
9. JANÁČEK JiříPraha 4169Veteráni1.00:59:18+00:08:48Detail
10. TRŽIL TomášVovo team199MMasters3.00:59:47+00:09:17Detail
11. HENDRYCH TomášHorní Libchava262MMasters4.01:00:57+00:10:27Detail
12. ROTTOVÁ KateřinaStřešovice458ZMasters1.01:01:25+00:10:55Detail
13. STANĚK MilanCykloklub Chýnov192MMasters5.01:02:39+00:12:09Detail
14. HRTOŇ LadislavPříbram337Vlci6.01:03:32+00:13:02Detail
15. STÁRKOVÁ AlenaSK Babice338ZMasters2.01:03:48+00:13:18Detail
16. SMOLÍK Zdeněk469MMasters6.01:03:49+00:13:19Detail
17. MULLEN SylvaČernošice449ZMasters3.01:03:52+00:13:22Detail
18. SVOBODOVÁ KateřinaHradištko193ZMasters4.01:04:27+00:13:57Detail
19. BŘEZINOVÁ RenataRunning Lions454Gazely2.01:05:00+00:14:30Detail
20. VOSÁTKA JiříPraha26Vlci7.01:05:27+00:14:57Detail
21. ROUDNICKÝ Tomáš189Vlci8.01:05:32+00:15:02Detail
22. KOUKALOVÁ Adéla346Gazely3.01:05:37+00:15:07Detail
23. BULVA Radek311Vlci9.01:05:38+00:15:08Detail
24. HOREŠ MichalKutná Hora167MMasters7.01:05:53+00:15:23Detail
25. HUSA JanHusmen264Vlci10.01:06:57+00:16:27Detail
26. SLAVICEK Petr191Vlci11.01:07:04+00:16:34Detail
27. ŠŤOVÍČKOVÁ DarinaPRO - DOMA STAVEBNINY, SE194Gazely4.01:07:23+00:16:53Detail
28. MENČÍK JanKolín180Vlci12.01:08:04+00:17:34Detail
29. TOTŮŠKOVÁ MarikaSK Mlejn457ZMasters5.01:08:37+00:18:07Detail
30. FALTUS IgorPraha314Vlci13.01:09:09+00:18:39Detail
31. HANZÁLKOVÁ ŠárkaPraha160Gazely5.01:09:47+00:19:17Detail
32. KOCIAN JiříDrahelčice172MMasters8.01:09:53+00:19:23Detail
33. KŮTA MichalRyba team414MMasters9.01:09:54+00:19:24Detail
34. TRPAKOVA JanaJeden Strom198Gazely6.01:09:54+00:19:24Detail
35. CHLÁD StanislavAC Lipnička350Veteráni2.01:10:37+00:20:07Detail
36. FRANC ZdeněkČáslav315Vlci14.01:10:45+00:20:15Detail
37. ELIÁŠOVÁ Tereza157Gazely7.01:10:47+00:20:17Detail
38. ZBOŽÍNKOVÁ AlenaNučická smečka281Gazely8.01:10:53+00:20:23Detail
39. JANDUROVÁ Klára170Gazely9.01:10:57+00:20:27Detail
40. OULICKÝ RomanČernošice37Veteráni3.01:11:23+00:20:53Detail
41. KASPAROVA Pavlina267Gazely10.01:11:44+00:21:14Detail
42. ŠMEJKAL RadekRekord277MMasters10.01:11:56+00:21:26Detail
43. ŠIMÁŇOVÁ Lucie-331Gazely11.01:11:56+00:21:26Detail
44. ZAHÁLKA TomášnaBOSo280Vlci15.01:12:31+00:22:01Detail
45. DVOŘÁK MiroslavPraha260MMasters11.01:12:38+00:22:08Detail
46. KRAUSOVÁ Michaela175Gazely12.01:12:39+00:22:09Detail
47. DVOŘÁKOVÁ EliškaPraha332Gazely13.01:13:13+00:22:43Detail
48. SALAVEC OndřejPraha190Vlci16.01:13:13+00:22:43Detail
49. PEČENKA Antonín184Vlci17.01:13:28+00:22:58Detail
50. JELÍNKOVÁ Eva439ZMasters6.01:13:35+00:23:05Detail
51. RŮŽIČKOVÁ KateřinaHolšiny348Gazely14.01:13:41+00:23:11Detail
52. BRICHNAC JiriSkochovice155MMasters12.01:13:42+00:23:12Detail
53. KOTTEK OtakarRadim173MMasters13.01:13:42+00:23:12Detail
54. DOBIÁŠ LudvíkPoděbrady403MLegendy1.01:13:48+00:23:18Detail
55. JANOUŠEK Petr265MMasters14.01:14:01+00:23:31Detail
56. URBAN VítRunning Lions39MMasters15.01:14:01+00:23:31Detail
57. ŠPIČKOVÁ KarolinaAdventní běhání339Gazely15.01:14:16+00:23:46Detail
58. DLOUHÁ MartaBáječné ženy v běhu156Gazely16.01:14:18+00:23:48Detail
59. MYŠKOVÁ KarolinaMouse Family182ZMasters7.01:14:24+00:23:54Detail
60. FREUDLOVÁ ErikaKlínec316Gazely17.01:14:39+00:24:09Detail
61. KOUTENSKÝ VítNeveklov36MMasters16.01:14:58+00:24:28Detail
62. FRONĚK Martinpraha261MMasters17.01:15:07+00:24:37Detail
63. ŠTROSOVÁ AliceSuper Slow Motion324ZMasters8.01:15:17+00:24:47Detail
64. ANDROVÁ MartinaVždy s úsměvem :)40ZMasters9.01:15:20+00:24:50Detail
65. JANŮ DanaŠtěchovice171ZMasters10.01:15:22+00:24:52Detail
66. BEDNÁŘOVÁ LuciePraha153ZMasters11.01:15:56+00:25:26Detail
67. MACAKOVA LuciePraha 635Gazely18.01:16:02+00:25:32Detail
68. JAKL MichaelTábor468kluci18.01:16:18+00:25:48Detail
69. TVRDÍKOVÁ PavlaSK Kovo Ledeč419Gazely19.01:16:55+00:26:25Detail
70. VYSKOČILOVÁ MartinaKutná Hora326ZMasters12.01:17:16+00:26:46Detail
71. ČAVOJSKÝ JanHolšiny349Vlci19.01:17:25+00:26:55Detail
72. RYLKOVÁ KateřinaJsem si zlomil šavli!275Gazely20.01:17:49+00:27:19Detail
73. PRINC TomášPraha 11273MMasters18.01:18:31+00:28:01Detail
74. SUCHÁNKOVÁ MartinaProcycling team116ZMasters13.01:18:31+00:28:01Detail
75. KUDLÁČEK MichalSRTG Kutná Hora416Vlci20.01:18:36+00:28:06Detail
76. NOVÁKOVÁ Lucie321Gazely21.01:18:51+00:28:21Detail
77. NOVÁKOVÁ BarboraPraha 5271Gazely22.01:18:56+00:28:26Detail
78. HEJNÁ JanaChlumec164Gazely23.01:18:57+00:28:27Detail
79. NEVRKLA JaroslavNehvizdy183MMasters19.01:19:27+00:28:57Detail
80. BRUNNEROVÁ JanaKobras257ZMasters14.01:19:42+00:29:12Detail
81. ŠTĚPNIČKOVÁ PetraPraha42ZMasters15.01:19:46+00:29:16Detail
82. HLAVÁČKOVÁ VlaďkaJeden Strom165ZMasters16.01:19:53+00:29:23Detail
83. SLÁDEČEK JiříPraha38Vlci21.01:20:32+00:30:02Detail
84. PROVÁZKOVÁ VěraSurvival274ZMasters17.01:20:43+00:30:13Detail
85. HAVLÍNOVÁ DanaDangoogla162Gazely24.01:20:56+00:30:26Detail
86. PINKASOVA DominikaJeden Strom188Gazely25.01:21:11+00:30:41Detail
87. ANDĚLOVÁ MonikaDÁM TO Kolín151ZMasters18.01:21:14+00:30:44Detail
88. VOTOČKOVÁ Petra***341Gazely26.01:21:29+00:30:59Detail
89. KAŠTOVSKÁ Martina420ZMasters19.01:21:43+00:31:13Detail
90. HERZOGOVÁ BarboraKřečhoř408Gazely27.01:22:17+00:31:47Detail
91. KUCHYNKOVA PavlaPraha319Gazely28.01:22:55+00:32:25Detail
92. PRCHALOVÁ JanaRungo pro ženy41ZMasters20.01:22:59+00:32:29Detail
93. PENÍŽKOVÁ RůženaPraha272ZMasters21.01:23:19+00:32:49Detail
94. ŠEDOVÁ JanaRungo pro ženy402ZMasters22.01:23:47+00:33:17Detail
95. ŠTROS OtaSuper Slow Motion195Veteráni4.01:23:54+00:33:24Detail
96. PETROVÁ Gabriela186Gazely29.01:24:03+00:33:33Detail
97. LINHARTOVÁ ŠárkaNightrunners95ZMasters23.01:24:05+00:33:35Detail
98. ČELLÁR Pavelski-team.cz312Veteráni5.01:24:22+00:33:52Detail
99. KRAUSOVÁ MartinaPraha174ZMasters24.01:24:26+00:33:56Detail
100. ZACH MilanBáječné ženy v běhu202Veteráni6.01:24:48+00:34:18Detail
101. CURINOVA PetraBajecne zeny v behu64Gazely30.01:24:48+00:34:18Detail
102. ŠVARCOVÁ LucieBáječné ženy v běhu196Gazely31.01:24:48+00:34:18Detail
103. RÚŽIČKA Ludvík424Vlci22.01:25:01+00:34:31Detail
104. ŠLA Eva412Gazely32.01:25:05+00:34:35Detail
105. KREPS TomášBukovany441Vlci23.01:25:10+00:34:40Detail
106. TOMSOVÁ LuciaBenešov340Gazely33.01:25:45+00:35:15Detail
107. MORÁVNKOVÁ PetraSurvival181Gazely34.01:25:54+00:35:24Detail
108. KOUTENSKÁ JohanaNeveklov318Gazely35.01:25:55+00:35:25Detail
109. FERENCEI PavlínaRungo pro ženy158ZMasters25.01:26:12+00:35:42Detail
110. ŠUJANOVÁ KateřinaKolín325Gazely36.01:26:46+00:36:16Detail
111. CHMELINOVÁ Andrea168Gazely37.01:27:08+00:36:38Detail
112. SVATOŠ StanislavPraha323MMasters20.01:27:12+00:36:42Detail
113. LOZINČÁKOVÁ TamaraPraha 5269ZMasters26.01:27:25+00:36:55Detail
114. PEŠKOVÁ MichaelaJílové u Děčína185Gazely38.01:27:43+00:37:13Detail
115. KRÁLOVÁ Lenka347ZMasters27.01:28:22+00:37:52Detail
116. KLOUDA KarelHájek Run421Veteráni7.01:28:47+00:38:17Detail
117. KLOUDOVÁ JanaHájek Run405Veteránky1.01:28:47+00:38:17Detail
118. NĚMEČKOVÁ AlenaDrsná kecka270Gazely39.01:29:33+00:39:03Detail
119. KLOZAROVÁ KateřinaPraha268ZMasters28.01:29:38+00:39:08Detail
120. ČERNÁ Michaelaski-team.cz258Gazely40.01:31:33+00:41:03Detail
121. HAKENOVÁ KateřinaMilovice159ZMasters29.01:32:23+00:41:53Detail
122. HOUŽVIČKOVÁ Lucie422Gazely41.01:32:30+00:42:00Detail
123. HUDKOVÁ AlžbětaSvatbín263ZMasters30.01:32:42+00:42:12Detail
124. TOMÁŠKOVÁ KateřinaPraha484Gazely42.01:38:45+00:48:15Detail
125. ŠOBORA Jan423Vlci24.01:39:23+00:48:53Detail
126. MATIASOVA ErikaDavle179Gazely43.01:40:23+00:49:53Detail
127. ČERNÝ LukášHovorčovice259Vlci25.01:42:56+00:52:26Detail
128. JELÍNKOVÁ HanaPraha266Gazely44.01:42:56+00:52:26Detail
129. ŠEDIVÝ VojtaSHADOUZ Team41826.01:48:04+00:57:34Detail
130. ŠEDIVÝ MichalShadouz team276MMasters21.01:48:05+00:57:35Detail
131. ŠEDIVÁ KateřinaShadouz team328ZMasters31.01:48:05+00:57:35Detail
DNF PLEŠKOVÁ LenkaHodkovičky106GazelyDNF Detail
DNF JANCARKOVA Tereza317GazelyDNF Detail
DNF NEKOVOVÁ Lucie320GazelyDNF Detail
DNF ZÁPOTOCKÁ MarcelaM&M Kolín327VeteránkyDNF Detail
DNS VÁCLAVKOVÁ JolanaBáječné ženy v běhu27ZMastersDNS Detail
DNS BAUŠTEIN MilanBPŽ152VlciDNS Detail
DNS BRABCOVÁ ŠtěpánkaBrutální princezny154GazelyDNS Detail
DNS HAVLAS DavidPřelouč161VlciDNS Detail
DNS HNILICOVÁ JarmilaPraha166GazelyDNS Detail
DNS KRUTSKY JaroslavHorni Pocernice176VlciDNS Detail
DNS PETRUK KatkaPraha187GazelyDNS Detail
DNS TRÉGLOVÁ ŠtěpánkaBáječné ženy v běhu197GazelyDNS Detail
DNS TŮMOVÁ JitkaBáječné ženy v běhu200GazelyDNS Detail
DNS VIDOVIČOVÁ HelenaPraha201ZMastersDNS Detail
DNS STEIGER MarekPraha322VlciDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz