Oficiální Výsledková listina Běh Mrázovkou
4. 11. 2017

přípravka 700 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. HORÁKOVÁ ZuzanaAtletika Chuchle98Přípravka dívky st.1.00:02:41Detail
2. ŠTĚPÁN AdamSK Rover104Přípravka hoši st.1.00:02:42+00:00:01Detail
3. KINNUNEN TobySKS Stresovice92Přípravka hoši st.1.00:02:42+00:00:01Detail
4. ROUČKOVÁ VeronikaSK ROVER PRAHA72Přípravka dívky st.2.00:02:45+00:00:04Detail
5. VYSKOČIL Václavsokol smíchov107Přípravka hoši st.3.00:02:45+00:00:04Detail
6. HARTMANOVÁ Kateřina11Přípravka dívky st.3.00:02:45+00:00:04Detail
7. FILOUNEK JanSokol Smíchov1314.00:02:47+00:00:06Detail
8. JAKOUBKOVÁ LucieSK Aritma132Přípravka dívky st.4.00:02:48+00:00:07Detail
9. REŽNÁ AnežkaSokol Smíchov60Přípravka dívky st.5.00:02:49+00:00:08Detail
10. SVOBODOVÁ AnnaAtletika Chuchle96Přípravka dívky st.6.00:02:52+00:00:11Detail
11. KUNTOŠ JiříSokol Smíchov80Přípravka hoši st.5.00:02:53+00:00:12Detail
12. DUCHOŇOVÁ Alice63Přípravka dívky ml.1.00:02:53+00:00:12Detail
13. DRBOHLAVOVÁ VeronikaSokol Smíchov36Přípravka dívky st.7.00:02:57+00:00:16Detail
14. DOHNAL VojtěchSokol Smíchov34Přípravka hoši ml.1.00:02:58+00:00:17Detail
15. STUDENTOVÁ TerezaSK ROVER, Praha 590Přípravka dívky st.8.00:03:00+00:00:19Detail
16. KOCIAN OndřejTJ Břevnov97Přípravka hoši ml.2.00:03:00+00:00:19Detail
17. ŠEDLBAUEROVÁ EmaAtletika JM31Přípravka dívky st.9.00:03:00+00:00:19Detail
18. JIRASOVÁ KateřinaAtletika Chuchle106Přípravka dívky st.10.00:03:02+00:00:21Detail
19. BISKUP MarekPraha 374Přípravka hoši ml.3.00:03:02+00:00:21Detail
20. HŘÍBAL MarekSK Rover129Přípravka hoši st.6.00:03:02+00:00:21Detail
21. SVOBODOVÁ Monika93Přípravka dívky ml.2.00:03:04+00:00:23Detail
22. VOTÁPKOVÁ Gabriela3Přípravka dívky st.11.00:03:05+00:00:24Detail
23. VOJTĚCH LukášSK Míle99Přípravka hoši st.7.00:03:06+00:00:25Detail
24. RADA VojtěchBikeclinic junior team48Přípravka hoši ml.4.00:03:07+00:00:26Detail
25. BRÁZDILOVÁ AlžbětaKlub Houdova86Přípravka dívky st.12.00:03:07+00:00:26Detail
26. KOMERS AntonínPraha 553Přípravka hoši ml.5.00:03:07+00:00:26Detail
27. KODYM FilipSokol Smíchov51Přípravka hoši ml.6.00:03:07+00:00:26Detail
28. HANŽL TomášSK Rover84Přípravka hoši st.8.00:03:07+00:00:26Detail
29. ROUČKOVÁ EllaSK ROVER PRAHA70Přípravka dívky ml.3.00:03:07+00:00:26Detail
30. BARTOŠ LukášFK Kobylisy123Přípravka hoši st.9.00:03:07+00:00:26Detail
31. LEHNEROVÁ NatáliePraha 557Přípravka dívky st.13.00:03:08+00:00:27Detail
32. KOŇAŘÍK Ivo8Přípravka hoši ml.7.00:03:09+00:00:28Detail
33. VESELÝ JáchymPraha44Přípravka hoši ml.8.00:03:10+00:00:29Detail
34. ČIHAŘ FilipSokol Smíchov23Přípravka hoši st.10.00:03:10+00:00:29Detail
35. OZGOVÁ VeronikaAtletika Chuchle85Přípravka dívky ml.4.00:03:15+00:00:34Detail
36. DRBOHLAV TomášPSK Olymp Praha43Přípravka hoši ml.9.00:03:15+00:00:34Detail
37. SELLNEROVÁ LucieTJ Stodůlky101Přípravka dívky st.14.00:03:16+00:00:35Detail
38. BÁZLÍKOVÁ MichaelaS.O. Pišišvorové6Přípravka dívky st.15.00:03:19+00:00:38Detail
39. BRÁVEK DanielSokol Smíchov120Přípravka hoši ml.10.00:03:26+00:00:45Detail
40. KALOUS RobinPraha16Přípravka hoši ml.11.00:03:28+00:00:47Detail
41. ŠTĚPÁNOVÁ StellaTj Sokol Smichov105Přípravka dívky ml.5.00:03:36+00:00:55Detail
42. ČAPKOVÁ ElaSokol Smíchov61Přípravka dívky ml.6.00:03:36+00:00:55Detail
43. DVOŘÁK DominikSokol Smíchov113Přípravka hoši st.11.00:03:38+00:00:57Detail
44. KINNUNEN Poppy AnnaPraha 591Přípravka dívky ml.7.00:03:40+00:00:59Detail
45. ČIHAŘOVÁ Magdalena24Přípravka dívky ml.8.00:03:40+00:00:59Detail
46. SZOTKOWSKI OndraPraha28Přípravka hoši ml.12.00:03:43+00:01:02Detail
47. VOTÁPEK LeoS.O. Pišišvorové4Přípravka hoši ml.13.00:03:46+00:01:05Detail
48. KEIM Josef37Přípravka hoši ml.14.00:03:46+00:01:05Detail
49. DOSTÁL Vojtěch30Přípravka hoši ml.15.00:03:54+00:01:13Detail
50. TOMŠŮ KristýnaTJ Smíchov87Přípravka dívky ml.9.00:04:35+00:01:54Detail
51. TUČKOVÁ EliškaTJ Sokol I. Smíchov81Přípravka dívky ml.10.00:05:12+00:02:31Detail
52. STUDENTOVÁ Viktorie89Přípravka dívky ml.11.00:07:50+00:05:09Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz