Oficiální Výsledková listina Tour de Ralsko
12. 5. 2018

muži


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kubín MichaelELEVEN MRCEDEZ-BENZ MITAS#303#M19-291.01:38:01.19Detail
2. Růžička ZbyněkSki Paudera Staré Splavy#4#M19-292.01:38:14.96+00:00:13.77Detail
3. Jindra PavelMultisport Team#193#M40-491.01:38:17.01+00:00:15.82Detail
4. Hořák RadekKolokrám#148#Mdo191.01:39:39.61+00:01:38.42Detail
5. Nosek PavelRohozec Amulet Team#230#M30-391.01:39:47.99+00:01:46.80Detail
6. Polman Daniellidé&HORY#192#M30-392.01:39:51.44+00:01:50.25Detail
7. Sedláček PavelRohozec Amulet Team#167#M30-393.01:40:16.34+00:02:15.15Detail
8. Hrouda MilanMiltisport team#302#M40-492.01:43:02.35+00:05:01.16Detail
9. Kluch LubošKELLYS BIKE RANCH TEAM#328#Mdo192.01:43:47.55+00:05:46.36Detail
10. Kraus VáclavČistý sport#305#M30-394.01:44:03.03+00:06:01.84Detail
11. Zvolský RomanKELLYS BIKERANCH TEAM#17#M50-541.01:44:20.23+00:06:19.04Detail
12. Zdeněk RichardKBELY CYCLING TEAM#173#M50-542.01:44:20.74+00:06:19.55Detail
13. Mathias Funke,Görlitz, Joliot-Curie-Straße 2#321#M40-493.01:44:20.84+00:06:19.65Detail
14. Kučera RadekBitters Superior Cyklofit team#127#M40-494.01:44:22.11+00:06:20.92Detail
15. Knejzlík MarekTri Club Haven Česká Lípa#172#M40-495.01:44:26.39+00:06:25.20Detail
16. Ščučka RadekSki Paudera#250#M50-543.01:44:43.99+00:06:42.80Detail
17. Purm MichalKola Šír#222#M19-293.01:44:53.98+00:06:52.79Detail
18. Zelenka JaroslavKSM HRÁDEK#275#M30-395.01:44:56.86+00:06:55.67Detail
19. Oswald JanMimoň#309#M40-496.01:45:12.85+00:07:11.66Detail
20. Chrudimsky RadekČeská spořitelna#35#M30-396.01:47:20.45+00:09:19.26Detail
21. Bělecký PetrBitters Superior Cyklofit team#160#M30-397.01:47:23.37+00:09:22.18Detail
22. Vosyka RichardEleven Mercedes Mitac#289#M55plus1.01:47:23.60+00:09:22.41Detail
23. Kuchař MartinKbely cycling team#245#M40-497.01:47:24.59+00:09:23.40Detail
24. Hájek Miroslav#244#M30-398.01:47:26.73+00:09:25.54Detail
25. Kužel JiříEnduro Český Ráj#199#M30-399.01:47:26.94+00:09:25.75Detail
26. Jirák KarelKSB Liberec#53#M40-498.01:47:27.34+00:09:26.15Detail
27. Hladík OndřejBikerespect#5#M40-499.01:47:32.46+00:09:31.27Detail
28. Jordán DanielUD Hamr 1972#78#M19-294.01:47:39.02+00:09:37.83Detail
29. Schreiber Guste#267#M30-3910.01:47:39.87+00:09:38.68Detail
30. Ambruš LuděkOne Cycling#184#M40-4910.01:47:39.89+00:09:38.70Detail
31. Zeman Radek#315#M40-4911.01:47:55.08+00:09:53.89Detail
32. Dužár JiříBohemian Coffe House#198#M55plus2.01:48:02.81+00:10:01.62Detail
33. Sytař TomášKoloshop team#134#M40-4912.01:48:08.61+00:10:07.42Detail
34. Šinágl PetrHaven team#281#M50-544.01:48:18.06+00:10:16.87Detail
35. Binter DaliborHaven Team#178#M50-545.01:48:20.60+00:10:19.41Detail
36. Kubelka JiříHusky racing team#270#M40-4913.01:48:20.92+00:10:19.73Detail
37. Sebastian Klausch,MTB Team Bertsdorfer SV#284#M30-3911.01:48:37.49+00:10:36.30Detail
38. Strnad TomášMiltisport team#320#M19-295.01:49:03.31+00:11:02.12Detail
39. Pech MartinMTBS.cz Racing Team#197#M19-296.01:49:38.83+00:11:37.64Detail
40. Wendler Martin#79#M40-4914.01:49:51.75+00:11:50.56Detail
41. Dolecek MarioEBM Team Seiffen#295#M40-4915.01:50:08.45+00:12:07.26Detail
42. Dobšovič VojtěchKellys BikeRanch Team#181#M19-297.01:50:52.97+00:12:51.78Detail
43. Pekárek PetrSK Blíževedly#183#M40-4916.01:50:59.58+00:12:58.39Detail
44. Mosig UweSebnitzer RV#292#M50-546.01:51:03.48+00:13:02.29Detail
45. Lebduška JanKSM HRÁDEK#279#M40-4917.01:51:15.72+00:13:14.53Detail
46. Šedivý ŠtěpánKSM Hrádek#265#M30-3912.01:51:16.72+00:13:15.53Detail
47. Houdek MarekSix Monkeys#258#M50-547.01:51:18.93+00:13:17.74Detail
48. Prouza Petr#145#M30-3913.01:51:40.48+00:13:39.29Detail
49. Kohout ZdenekRETOS Varnsdorf#77#M40-4918.01:51:42.75+00:13:41.56Detail
50. Macháček Martin#325#M30-3914.01:51:54.28+00:13:53.09Detail
51. Lutz Hamann,MTB Team Bertsdorfer SV#268#M55plus3.01:52:11.21+00:14:10.02Detail
52. Cvejn JanHZS UL-DC#60#M40-4919.01:53:02.01+00:15:00.82Detail
53. Beránek Václav#271#M40-4920.01:53:07.24+00:15:06.05Detail
54. Slavík MartinVeslaři Děčín#319#M19-298.01:53:29.66+00:15:28.47Detail
55. Macháček Martin#326#M50-548.01:53:44.67+00:15:43.48Detail
56. Pilnáček RadekHSK cycling team#163#M40-4921.01:54:26.30+00:16:25.11Detail
57. Špatný PatrikVelosport Valenta Scott Team#9#M19-299.01:54:35.31+00:16:34.12Detail
58. Bělohlávek MilanBRCYKL ŘEVNICE#159#M40-4922.01:54:35.54+00:16:34.35Detail
59. Hendrych JaroslavČeská Lípa#84#M40-4923.01:54:35.95+00:16:34.76Detail
60. Novotný LadislavKbely cycling team#248#M55plus4.01:54:41.58+00:16:40.39Detail
61. Peroutka MartinKSM Hrádek#285#M40-4924.01:54:44.62+00:16:43.43Detail
62. Wood IanAC Sparta Praha Cycling Academy#246#M40-4925.01:54:54.88+00:16:53.69Detail
63. Sršeň JindřichMultisport team#300#M40-4926.01:55:26.50+00:17:25.31Detail
64. Katolický Vlastimil#243#M30-3915.01:55:36.12+00:17:34.93Detail
65. Oswald JanMimoň#308#Mdo193.01:56:26.64+00:18:25.45Detail
66. Šrajer PetrKSM Hrádek#147#M40-4927.01:56:34.57+00:18:33.38Detail
67. Jelínek LukášLysá nad Labem#104#M30-3916.01:57:05.66+00:19:04.47Detail
68. Kudi AntonínDoksy#74#M30-3917.01:57:07.08+00:19:05.89Detail
69. Král MartinKolokrám#256#M30-3918.01:57:29.79+00:19:28.60Detail
70. Kuklík RostislavMTB HANZ#6#M40-4928.01:58:16.24+00:20:15.05Detail
71. Naděje Petr#179#M40-4929.01:58:18.84+00:20:17.65Detail
72. Zábranský OndřejCC Varnsdorf#80#M40-4930.01:58:47.11+00:20:45.92Detail
73. Šípek MiroslavKSM-HRÁDEK#195#M50-549.01:59:02.67+00:21:01.48Detail
74. Babovák LukášNevix Team#136#M30-3919.01:59:13.25+00:21:12.06Detail
75. Charuza JiříKCL Kooperativa-Svijany#16#M40-4931.01:59:47.10+00:21:45.91Detail
76. Hušek JakubRadlo racing#312#M30-3920.01:59:47.22+00:21:46.03Detail
77. Friš JaroslavMácháč Bike team#41#M55plus5.02:00:26.32+00:22:25.13Detail
78. Klásek PavelHorňáci#311#M30-3921.02:00:28.34+00:22:27.15Detail
79. Mlynář RadekCC Varnsdorf#57#M40-4932.02:00:29.19+00:22:28.00Detail
80. Šleis Pavel#252#M30-3922.02:00:30.24+00:22:29.05Detail
81. Hruška VojtěchNadšenci z Posázaví#264#M40-4933.02:00:32.07+00:22:30.88Detail
82. Nevole Ondřej#27#M19-2910.02:00:44.19+00:22:43.00Detail
83. Babický OndřejAktivit Nový Bor#254#M19-2911.02:00:58.78+00:22:57.59Detail
84. Hudos MartinOB Říčany#317#M40-4934.02:01:14.33+00:23:13.14Detail
85. Kroupa PetrNová Ves nad Nisou#76#M40-4935.02:01:15.95+00:23:14.76Detail
86. Zítka JosefSudety team#150#M40-4936.02:01:22.09+00:23:20.90Detail
87. Pražák PetrSlévárna Suchomel#283#M40-4937.02:01:33.54+00:23:32.35Detail
88. Nedvěd Radek#263#M40-4938.02:01:39.87+00:23:38.68Detail
89. Pröller MiroslavČeská Lípa#239#M40-4939.02:01:47.28+00:23:46.09Detail
90. Pavlíček VáclavCyklosport Kerda#25#M55plus6.02:01:54.41+00:23:53.22Detail
91. Zemek MartinNový Bor#314#M40-4940.02:02:01.83+00:24:00.64Detail
92. Vosáhlo Pavel#322#M40-4941.02:02:02.88+00:24:01.69Detail
93. Kříž RadovanČistý sport#306#M40-4942.02:02:04.51+00:24:03.32Detail
94. Vitek AlešA team#201#M40-4943.02:02:08.90+00:24:07.71Detail
95. Fadrhons Petr#108#M30-3923.02:02:09.87+00:24:08.68Detail
96. Urbanec DavidEleven Mercedes Mitas#168#M40-4944.02:02:34.91+00:24:33.72Detail
97. Novák Jindřichoriginalky.cz#191#M55plus7.02:02:55.78+00:24:54.59Detail
98. Staněk TomášBAKAKO Nová Paka#126#M40-4945.02:02:56.13+00:24:54.94Detail
99. Seidl RobertSLČR#260#M50-5410.02:03:08.00+00:25:06.81Detail
100. Skrbek JanEnduro Český Ráj#200#M30-3924.02:03:12.40+00:25:11.21Detail
101. Prchlík KryštofKC Kooperativa Jablonec nad Nisou#255#Mdo194.02:03:22.91+00:25:21.72Detail
102. Vacek LukášKoloshop Team Teplice#38#M30-3925.02:03:23.31+00:25:22.12Detail
103. Kunc PetrNymburk#82#M40-4946.02:03:25.70+00:25:24.51Detail
104. Novotný FrantišekSpinning HK#291#M30-3926.02:03:26.33+00:25:25.14Detail
105. Rameš Jiří#174#M55plus8.02:03:27.20+00:25:26.01Detail
106. Žalek RomanSh@kro MTB#235#M19-2912.02:03:40.55+00:25:39.36Detail
107. Coufal MartinSALAEGRO MEDICAL RACING TEAM#44#M30-3927.02:03:41.30+00:25:40.11Detail
108. Černohorský LuděkSPORT TEAM HRÁDEK#287#M40-4947.02:03:42.01+00:25:40.82Detail
109. Masařík JanCYKLOSPORT M#64#M40-4948.02:04:02.88+00:26:01.69Detail
110. Hengerič Jan#327#M40-4949.02:04:21.14+00:26:19.95Detail
111. Dlouhý JanHZS MOST#12#M30-3928.02:04:27.16+00:26:25.97Detail
112. Hanzel RenéMTB Hanz#223#M40-4950.02:04:35.63+00:26:34.44Detail
113. Fírer David#154#M30-3929.02:04:49.61+00:26:48.42Detail
114. Kolesa LuděkKbely Cycling team#278#M55plus9.02:04:53.19+00:26:52.00Detail
115. Polcar Petroriginalky.cz#294#M50-5411.02:05:15.62+00:27:14.43Detail
116. Zemančík DanielDachsman team#236#M40-4951.02:05:31.40+00:27:30.21Detail
117. Pavlina Michal#90#M30-3930.02:05:32.40+00:27:31.21Detail
118. Somr Jaroslav#261#M40-4952.02:05:35.11+00:27:33.92Detail
119. Procházka MilošCC Varnsdorf#196#M40-4953.02:05:53.96+00:27:52.77Detail
120. Lochman JaromírCYKLOSPORT M#206#M40-4954.02:06:01.99+00:28:00.80Detail
121. Bečvařík AlešSkalákovi#323#M30-3931.02:06:09.71+00:28:08.52Detail
122. Válek OndřejAktivit Nový Bor#253#M30-3932.02:06:25.06+00:28:23.87Detail
123. Groeneveld SwenBSK racing#249#M30-3933.02:06:36.53+00:28:35.34Detail
124. Hanč VojtěchTJ Spatak Vrchlabí#299#Mdo195.02:06:38.10+00:28:36.91Detail
125. Kahan JosefKučis#227#M30-3934.02:06:39.01+00:28:37.82Detail
126. Vaszily LumírSK Skivelo neslyšících Olomouc#316#M30-3935.02:06:47.20+00:28:46.01Detail
127. Richtrmoc PetrMTB HANZ#23#M30-3936.02:06:50.01+00:28:48.82Detail
128. Boskovský MartinMácháč Bike team#43#M40-4955.02:07:10.04+00:29:08.85Detail
129. Velechovský LukášMěstec Králové#158#M30-3937.02:07:12.06+00:29:10.87Detail
130. Trojan MiroslavALISY Sportswear#29#M40-4956.02:07:22.83+00:29:21.64Detail
131. Tvrzník JanCoratek Czech team#280#M30-3938.02:07:23.32+00:29:22.13Detail
132. Čumpelík MarekBike Team Libverda#139#Mdo196.02:07:28.17+00:29:26.98Detail
133. Ouhrabka JakubSporticus#307#M30-3939.02:07:28.85+00:29:27.66Detail
134. Maňhal Daniel#216#M19-2913.02:07:50.53+00:29:49.34Detail
135. Beránek MichalJe-Be-Ti , Aussig#49#M50-5412.02:08:28.15+00:30:26.96Detail
136. Goga MartinŠpinavý záda#225#M30-3940.02:08:30.81+00:30:29.62Detail
137. Rahm Jiří#276#M30-3941.02:08:35.64+00:30:34.45Detail
138. Sklenář MichalMetrostav a.s.#162#M19-2914.02:08:51.97+00:30:50.78Detail
139. Mrklas JiříMihoko Rádlo#313#M55plus10.02:08:56.48+00:30:55.29Detail
140. Mistr VojtěchOutdoor Outsiders#251#M30-3942.02:09:06.52+00:31:05.33Detail
141. Fišer JiříČeská Lípa#171#M40-4957.02:09:10.37+00:31:09.18Detail
142. Moravec TomášMTB HANZ#54#M40-4958.02:09:21.98+00:31:20.79Detail
143. Neubauer RadimEleven Mercedes Mitas#288#M40-4959.02:09:40.78+00:31:39.59Detail
144. Věchet LadislavČeská Lípa#107#M40-4960.02:09:42.30+00:31:41.11Detail
145. Zemler Václav#39#M55plus11.02:09:44.24+00:31:43.05Detail
146. Zeman JindřichGeosa#47#M40-4961.02:09:51.53+00:31:50.34Detail
147. Soroka JanEleven Mercedes-Benz Mitas team#75#M30-3943.02:10:01.22+00:32:00.03Detail
148. Bradáč JanHrob#132#M40-4962.02:10:11.15+00:32:09.96Detail
149. Šrůta MilanKSM HRÁDEK#28#M40-4963.02:10:30.91+00:32:29.72Detail
150. Nosek RobertCSC Český Brod#89#M40-4964.02:10:38.35+00:32:37.16Detail
151. Hněvsa Milan#286#M40-4965.02:10:43.55+00:32:42.36Detail
152. Purm MichalRychlá smečka#214#M40-4966.02:10:48.90+00:32:47.71Detail
153. Spejchal TomášBike team#219#M30-3944.02:11:04.40+00:33:03.21Detail
154. Beneš JanMTB HANZ#26#M40-4967.02:11:11.45+00:33:10.26Detail
155. Selle RolandCYKLOSPORT M#210#M55plus12.02:11:36.47+00:33:35.28Detail
156. Přenosil MarekBicykl Team Ústí nad Labem#141#M40-4968.02:11:40.22+00:33:39.03Detail
157. Zvánovec Václav#282#M40-4969.02:11:50.10+00:33:48.91Detail
158. Venglář JiříPraha 3#123#M50-5413.02:11:53.71+00:33:52.52Detail
159. Marc Schlüter,MTB Team Bertsdorfer SV#269#M50-5414.02:12:01.48+00:34:00.29Detail
160. Pionter Petr#273#M55plus13.02:12:14.83+00:34:13.64Detail
161. Kroupa MilanKELLYS BIKE RANCH TEAM#131#M50-5415.02:12:28.91+00:34:27.72Detail
162. Bittner Jiří#130#Mdo197.02:13:08.38+00:35:07.19Detail
163. Kadleček PetrMácháč Bike team#42#M40-4970.02:13:34.38+00:35:33.19Detail
164. Novák Jan#8#M40-4971.02:13:38.41+00:35:37.22Detail
165. Ecler JanNový Bor#187#M30-3945.02:13:56.18+00:35:54.99Detail
166. Franek JanSKP BIKER VOJTA - ÚSTÍ NAD LABEM#92#M40-4972.02:14:37.00+00:36:35.81Detail
167. Jordán JiříMimoň#218#M40-4973.02:14:41.38+00:36:40.19Detail
168. Janák JiříHeven team#226#M30-3946.02:14:44.31+00:36:43.12Detail
169. Ihring ZdeněkLiberec#217#M40-4974.02:14:47.26+00:36:46.07Detail
170. Hájek Miroslav#257#M55plus14.02:14:51.13+00:36:49.94Detail
171. Růžička PavelÚstí nad labem#124#M50-5416.02:14:55.92+00:36:54.73Detail
172. Liška OldřichKISS#122#M55plus15.02:14:57.84+00:36:56.65Detail
173. Verner MichalBenátky nad Jizerou#34#M40-4975.02:14:59.85+00:36:58.66Detail
174. Vícha Josef#113#M40-4976.02:15:06.18+00:37:04.99Detail
175. Imlauf PetrKolo šir Bělohrad#208#M40-4977.02:15:07.68+00:37:06.49Detail
176. Svoboda MartinKrofian CZ#85#M30-3947.02:15:27.90+00:37:26.71Detail
177. Slavík OtomarTuchlovice#21#M55plus16.02:15:31.74+00:37:30.55Detail
178. Rambousek Richard#116#M50-5417.02:15:34.98+00:37:33.79Detail
179. Hnátek KarelSK Blíževedly#69#M55plus17.02:15:55.50+00:37:54.31Detail
180. Moucha JakubD. B. City#68#M19-2915.02:16:09.73+00:38:08.54Detail
181. Huzil OldřichMácháč Bike team#40#M50-5418.02:16:21.14+00:38:19.95Detail
182. Kolbek Antonín#205#M40-4978.02:17:08.19+00:39:07.00Detail
183. Fifka Martin#97#Mdo198.02:17:42.92+00:39:41.73Detail
184. Kučera RadekDoksy#18#M40-4979.02:17:56.32+00:39:55.13Detail
185. Závada MiroslavLovosice#175#M50-5419.02:18:11.53+00:40:10.34Detail
186. Novotný OndřejBT Chalupáři#71#M30-3948.02:18:35.54+00:40:34.35Detail
187. Remeš MichalVšechlapy#32#M40-4980.02:18:38.59+00:40:37.40Detail
188. Diart TomášČeská Lípa#143#M40-4981.02:18:58.79+00:40:57.60Detail
189. Port PavelOsek#31#M40-4982.02:19:26.83+00:41:25.64Detail
190. Ulahel MiroslavKoloshop Teplice#149#M55plus18.02:19:41.24+00:41:40.05Detail
191. Příhoda RobinKrofian CZ#103#M19-2916.02:19:49.63+00:41:48.44Detail
192. Sazama Martin#56#M40-4983.02:20:08.57+00:42:07.38Detail
193. Vraník Michal#112#M30-3949.02:20:32.39+00:42:31.20Detail
194. Hyan JiříKSM Hrádek#290#Mdo199.02:20:39.53+00:42:38.34Detail
195. Gabriel EvženZákupy#73#M40-4984.02:20:43.38+00:42:42.19Detail
196. Stolařík Mirek#211#M19-2917.02:20:55.95+00:42:54.76Detail
197. Loos ArnoštKERDA SPORT#46#M40-4985.02:21:11.13+00:43:09.94Detail
198. Nikl Martin#66#M30-3950.02:21:29.90+00:43:28.71Detail
199. Nevole JanCyklosport M Česká Lípa#331#M55plus19.02:21:40.10+00:43:38.91Detail
200. Petr NaštickýSKP BIKER VOJTA - ÚSTÍ NAD LABEM#91#M40-4986.02:22:14.29+00:44:13.10Detail
201. Slavíček PetrFóglíci#45#M40-4987.02:22:29.64+00:44:28.45Detail
202. Holubka JosefSK Blíževedly#33#M55plus20.02:22:39.89+00:44:38.70Detail
203. Malínek VítJestřabí Lhota#140#M40-4988.02:22:47.42+00:44:46.23Detail
204. Vlášek PavelRychlá smečka#213#M55plus21.02:23:00.83+00:44:59.64Detail
205. Hejda JakubMimoň#129#M30-3951.02:23:02.44+00:45:01.25Detail
206. Kuchciak RobertSieniawka#204#M40-4989.02:23:31.22+00:45:30.03Detail
207. Flieger BohumilSK Blíževedly#101#M55plus22.02:24:03.93+00:46:02.74Detail
208. Konopiský Václav#209#M40-4990.02:24:45.94+00:46:44.75Detail
209. Prchlík RadekHrádek nad Nisou#220#M40-4991.02:24:54.19+00:46:53.00Detail
210. Truksa IvanNižbor#109#M30-3952.02:24:54.55+00:46:53.36Detail
211. Abrt JanBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM#111#M40-4992.02:24:56.63+00:46:55.44Detail
212. Zeman Karel#105#M30-3953.02:26:08.43+00:48:07.24Detail
213. Volf MarcelHK Jizera#310#M40-4993.02:26:19.58+00:48:18.39Detail
214. Janda PavelKELLYS BIKE RANCH TEAM#152#M40-4994.02:26:32.01+00:48:30.82Detail
215. Hess MarekSlany#13#M40-4995.02:27:43.56+00:49:42.37Detail
216. Kalousek PetrKrofian.CZ#86#M40-4996.02:27:59.98+00:49:58.79Detail
217. Nechoďdoma PetrDobřichov#20#M40-4997.02:28:11.57+00:50:10.38Detail
218. Osvald Jan#119#M30-3954.02:28:37.21+00:50:36.02Detail
219. Kovačík Petr#93#M40-4998.02:28:38.12+00:50:36.93Detail
220. Cvrček MichalÚstí nad Labem#22#M19-2918.02:29:17.53+00:51:16.34Detail
221. Šváb JanGreyhound Racing Team#185#M19-2919.02:30:38.83+00:52:37.64Detail
222. Poláček KarelGreyhound Racing Team#186#M19-2920.02:30:38.85+00:52:37.66Detail
223. Keimling ThomasWadenbeisser Stolpen#296#M40-4999.02:31:55.48+00:53:54.29Detail
224. Rambousek Ml. Richard#117#M19-2921.02:31:57.70+00:53:56.51Detail
225. Miler Petr#228#M55plus23.02:32:15.19+00:54:14.00Detail
226. Švarc StanislavÚstí nad Labem#272#M55plus24.02:33:47.79+00:55:46.60Detail
227. Voháňka JanSKI Janov-Bedřichov#36#M40-49100.02:33:55.76+00:55:54.57Detail
228. Benda TomKL sport Děčín#266#M30-3955.02:34:55.64+00:56:54.45Detail
229. Vlk TomášHustý týpci#237#M40-49101.02:35:36.96+00:57:35.77Detail
230. Žváček PetrSýkorka#7#M40-49102.02:36:08.94+00:58:07.75Detail
231. Frühbauer LubošLiberec#59#M55plus25.02:36:39.23+00:58:38.04Detail
232. Hovorka PetrČeský Brod#50#M50-5420.02:36:41.95+00:58:40.76Detail
233. Beka JosefINSTATOP Kosmonosy#262#M55plus26.02:36:49.62+00:58:48.43Detail
234. Hess AntoninKladno#14#M40-49103.02:37:03.48+00:59:02.29Detail
235. Kubovič JiříKellys Bike Ranch Team#115#M50-5421.02:37:15.85+00:59:14.66Detail
236. Nevečeřal JiříeRclub Jablonec#110#M40-49104.02:37:53.20+00:59:52.01Detail
237. Seifert PetrKL sport Děčín#161#M30-3956.02:37:56.64+00:59:55.45Detail
238. Konvalinka MartinKravaře v Čechách#1#M55plus27.02:38:50.29+01:00:49.10Detail
239. Hříbal TomášPraha 5#118#M50-5422.02:39:52.78+01:01:51.59Detail
240. Havran Jiří#202#M30-3957.02:40:51.04+01:02:49.85Detail
241. Brejcha LukášKladno#165#M30-3958.02:41:23.70+01:03:22.51Detail
242. Rothe MatějBohemian Coffee House#188#Mdo1910.02:41:35.94+01:03:34.75Detail
243. Bělohlávek VladimírBRCYKL ŘEVNICE#128#M55plus28.02:42:31.36+01:04:30.17Detail
244. Eichler MarekCykllosport#207#M40-49105.02:43:00.76+01:04:59.57Detail
245. Kolář ZdeněkÚstí nad Labem#2#M19-2922.02:43:09.00+01:05:07.81Detail
246. Synovec JindřichBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM LBC#153#M50-5423.02:45:05.41+01:07:04.22Detail
247. Morávek Tomáš#166#M30-3959.02:45:28.53+01:07:27.34Detail
248. Komenda PetrKrofian CZ#88#M40-49106.02:47:43.96+01:09:42.77Detail
249. Štupl DavidDavero Sporting Team Jablonec#11#M40-49107.02:50:13.79+01:12:12.60Detail
250. Sedláček OldřichTri-space#297#M55plus29.02:50:57.15+01:12:55.96Detail
251. Vojta Roman#51#M50-5424.02:51:31.75+01:13:30.56Detail
252. Němec JanNový Bor#48#M55plus30.02:51:34.35+01:13:33.16Detail
253. Zindulka LubošČeská Lípa#170#M30-3960.02:52:03.11+01:14:01.92Detail
254. Doležal JakubČeská Lípa#65#M19-2923.02:52:24.44+01:14:23.25Detail
255. Bláha Marek#232#M50-5425.02:53:41.64+01:15:40.45Detail
256. Sotona MiroslavHlinsko#231#M30-3961.02:54:21.85+01:16:20.66Detail
257. Dytrych DobroslavRychlá smečka#215#M55plus31.02:54:41.23+01:16:40.04Detail
258. Bořil Michal#333#M40-49108.02:57:18.15+01:19:16.96Detail
259. Svoboda TomášKrofian CZ#87#M30-3962.02:57:42.44+01:19:41.25Detail
260. Neumajer Pavel#318#M40-49109.02:57:44.65+01:19:43.46Detail
261. Vojtášek DanielPraha#106#M30-3963.02:58:26.34+01:20:25.15Detail
262. Veigl Martin#277#M40-49110.02:59:57.56+01:21:56.37Detail
263. Bělka DavidMtb Hanz#24#M40-49111.03:02:36.79+01:24:35.60Detail
264. Holý LukášNevix Kadaň#203#M30-3964.03:04:04.65+01:26:03.46Detail
265. Sušánka PavelKanoistický klub Rakovník#189#M55plus32.03:05:49.88+01:27:48.69Detail
266. Vlach Pavel#138#M30-3965.03:05:51.09+01:27:49.90Detail
267. Horais JaroslavKravaře#58#M55plus33.03:10:11.78+01:32:10.59Detail
268. Goga IvanŠpinavý záda#224#M55plus34.03:13:17.43+01:35:16.24Detail
269. Jón Tomáš#240#M40-49112.03:13:18.11+01:35:16.92Detail
270. Knížek Jaroslav#221#M50-5426.03:13:26.63+01:35:25.44Detail
271. Jirsa Martin#304#Mdo1911.03:27:57.50+01:49:56.31Detail
272. Jirsa Marek#99#M40-49113.03:28:01.02+01:49:59.83Detail
273. Pajtaš Andrej#19#M40-49114.03:44:39.91+02:06:38.72Detail
274. Lidák Tomáš#234#M30-3966.03:45:32.88+02:07:31.69Detail
275. Susík Petr#156#M30-3967.03:52:52.62+02:14:51.43Detail
276. Marek Martin#135#M40-49115.03:53:54.06+02:15:52.87Detail
277. Budějský MiroslavNeratovice#144#M55plus35.04:01:23.01+02:23:21.82Detail
278. Adámek Josef#293#M30-3968.04:12:38.06+02:34:36.87Detail
Tichý Tomáš#52#M40-49Detail
Smitka Jan#55#M40-49Detail
Měchura JanZákupy#61#M40-49Detail
Šollar David#94#M40-49Detail
Kačírek DavidKupkolo MTB Team Pardubice#114#M40-49Detail
Pospíšil JiříKC Kutná Hora#212#M40-49Detail
Hovorka DominikAktivit Nový Bor#242#M19-29Detail
Nevole VladimírCyklosport M#330#M19-29Detail
DNF Flieger JiříSK Blíževedly#100#M40-49DNF Detail
DNF Soukup PavelCYKLOSPORT M#63#M55plusDNF Detail
DNF Dobšovič FerdinandBikeRanch#180#M50-54DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz