Oficiální Výsledková listina Říčanský běh
28. 10. 2017

Hlavní závod 9 km (2 okruhy)


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. Švejnoha JanVSK Univerzita Brno#425#dorostenci1.Muži1.00:36:02Detail
2. Franz JiříBiatlonklub Říčany#450#M1.Muži2.00:36:51+00:00:49Detail
3. Šulek MartinDolný Kubín#448#M2.Muži3.00:38:32+00:02:30Detail
4. Štěpánek RadekRSFK#426#M3.Muži4.00:39:37+00:03:35Detail
5. Šolc FilipSKI Žabiny#424#M4.Muži5.00:40:17+00:04:15Detail
6. Krejčík JanNová Ves#403#M5.Muži6.00:41:11+00:05:09Detail
7. Králík LuděkVeverská Bítýška#420#dorostenci2.Muži7.00:41:56+00:05:54Detail
8. Beránek Dominik#451#M6.Muži8.00:42:04+00:06:02Detail
9. Pospíšil Radek#443#Mvet1.Muži9.00:42:05+00:06:03Detail
10. Topinka Martin43. vpr Chrudim#439#M7.Muži10.00:42:22+00:06:20Detail
11. Hozák MichalAC Moravská Slavia Brno#430#M8.Muži11.00:42:39+00:06:37Detail
12. Hrdlička Jan#432#M9.Muži12.00:43:02+00:07:00Detail
13. Páviš RichardOřechov#437#Mvet2.Muži13.00:43:19+00:07:17Detail
14. Bednář ZbyněkTišnov#445#Mvet3.Muži14.00:43:51+00:07:49Detail
15. Prošek LukášBrno#414#Mvet4.Muži15.00:44:15+00:08:13Detail
16. Nováček JosefSDH Čučice#428#Mmasters1.Muži16.00:44:20+00:08:18Detail
17. Vojtíšek TomášAC Moravská Slavia Brno#447#Mvet5.Muži17.00:45:19+00:09:17Detail
18. Stoklásková OlgaBiatlonklub Říčany#441#dorostenky1.Ženy1.00:45:39+00:09:37Detail
19. Pavloušek RobertŘíčany#412#M10.Muži18.00:46:39+00:10:37Detail
20. Novotná Lucie#440#Zvet1.Ženy2.00:46:44+00:10:42Detail
21. Štourač LiborAK Rosice#415#Mvet6.Muži19.00:46:58+00:10:56Detail
22. Hort JindřichZbýšov#422#Mvet7.Muži20.00:47:04+00:11:02Detail
23. Borecký PetrŘíčany u Brna#438#Mvet8.Muži21.00:47:07+00:11:05Detail
24. Végh Ondrejkralovopolská#421#Mmasters2.Muži22.00:47:16+00:11:14Detail
25. Frýbort DavidAK Rosice#446#Mvet9.Muži23.00:47:22+00:11:20Detail
26. Šolcová EvaSki Žabiny#408#Z1.Ženy3.00:47:33+00:11:31Detail
27. Piskač PavelHorizontal Brno#423#M11.Muži24.00:47:54+00:11:52Detail
28. Vemolova BarboraBukovice#405#Zvet2.Ženy4.00:49:29+00:13:27Detail
29. Kvarda MiroslavŘíčany u Brna#449#Mvet10.Muži25.00:49:30+00:13:28Detail
30. Volánek PavelLesní hluboké#402#Mvet11.Muži26.00:49:57+00:13:55Detail
31. Durna VojtechRSFK#419#Mvet12.Muži27.00:50:13+00:14:11Detail
32. Smrčková JanaRSFK#400#Zmasters1.Ženy5.00:50:13+00:14:11Detail
33. Porizka RomanZastavka#444#Mvet13.Muži28.00:51:21+00:15:19Detail
34. Hanák TomášRFL#413#Mvet14.Muži29.00:52:06+00:16:04Detail
35. Zavřelová Renata#417#Zvet3.Ženy6.00:52:16+00:16:14Detail
36. Chaloupková KateřinaRSFK#427#Zvet4.Ženy7.00:52:42+00:16:40Detail
37. Stoklásek JiříŘíčany#435#Mmasters3.Muži30.00:53:03+00:17:01Detail
38. Mončeková IvaSRTG Vyškov#410#Zvet5.Ženy8.00:53:15+00:17:13Detail
39. Uhlíř PatrikZbéšovští šneci#407#Mvet15.Muži31.00:53:29+00:17:27Detail
40. Kay Noáková Kateřina#409#Zvet6.Ženy9.00:53:37+00:17:35Detail
41. Humlíček RenéMENISKOS Brno#436#Mvet16.Muži32.00:54:12+00:18:10Detail
42. Škvařilová EvaRSFK#404#Zvet7.Ženy10.00:54:38+00:18:36Detail
43. Zavřel Martin#418#dorostenci3.Muži33.00:57:25+00:21:23Detail
44. Ryšánek Martin#411#Mvet17.Muži34.00:58:09+00:22:07Detail
45. Hozák PavelBochov#431#Mmasters4.Muži35.00:58:18+00:22:16Detail
46. Vošterová ReginaZbýšov#433#Zvet8.Ženy11.00:58:19+00:22:17Detail
47. Des David#429#Mvet18.Muži36.01:00:12+00:24:10Detail
48. Zavřel Martin#416#Mvet19.Muži37.01:00:39+00:24:37Detail
49. Ostrá KateřinaVranov#442#Zvet9.Ženy12.01:02:24+00:26:22Detail
50. Jahůdková EliškaRungo pro ženy#406#Z2.Ženy13.01:05:42+00:29:40Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz