Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
20. 1. 2018

hlavní


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Bonk RomanTri Klub Příbram#183#M18-391.00:26:5300:13:23.8300:13:28.68Detail
2. Pazdera LukášTT Příbram#210#M18-392.00:26:57+00:00:0400:13:17.8300:13:39.12Detail
3. Šneberger JanRokycany#105#M18-393.00:27:01+00:00:0800:13:22.9100:13:37.14Detail
4. Mach TomášZtělesněné Zlo#89#M18-394.00:27:44+00:00:5100:13:40.5300:14:02.98Detail
5. Rosol JiříLoko Beroun#94#M40-491.00:28:07+00:01:1400:13:54.5100:14:12.26Detail
6. Kupidlovský DanielStodůlky#52#M40-492.00:28:50+00:01:5700:14:03.4700:14:46.35Detail
7. Hofman JiříSK Halouny#79#M18-395.00:29:48+00:02:5500:14:18.5400:15:28.62Detail
8. Votava MartinKrálův Dvůr#48#M40-493.00:30:25+00:03:3200:14:49.4400:15:34.68Detail
9. Sedláček MiroslavRozběháme Česko#60#M18-396.00:30:44+00:03:5100:15:08.6900:15:34.35Detail
10. Franěk OndřejPraha#74#M18-397.00:30:50+00:03:5700:15:13.5800:15:35.83Detail
11. Vlk PavelPříbram#111#M18-398.00:30:55+00:04:0200:15:11.2000:15:43.53Detail
12. Sládeček Jakub#49#M40-494.00:31:00+00:04:0700:15:09.2100:15:50.56Detail
13. Pejša Jansmí být prázdné#91#M40-495.00:31:15+00:04:2200:15:13.3000:16:00.93Detail
14. Širanec PeterKoněprusy#103#M18-399.00:31:40+00:04:4700:15:20.4100:16:19.21Detail
15. Vacarda VladimírEleven Run Team#229#M50-591.00:31:53+00:05:0000:16:02.6700:15:49.41Detail
16. Smetana OndřejVyběhej se #205#M18-3910.00:32:02+00:05:0900:15:50.1400:16:11.32Detail
17. Dražan MichalŽárovka Vranovice#237#M18-3911.00:32:13+00:05:2000:15:46.8500:16:25.88Detail
18. Masák LukášPraví Kokoti#234#M40-496.00:32:32+00:05:3900:15:48.3900:16:43.12Detail
19. Ryvola VojtěchKarlštejn#61#M18-3912.00:32:41+00:05:4800:15:37.4800:17:03.17Detail
20. Škrlant MartinŽebrák#104#M18-3913.00:32:47+00:05:5400:15:52.3300:16:54.65Detail
21. Brož LubomírNarysov#67#M18-3914.00:33:02+00:06:0900:16:17.2600:16:44.43Detail
22. Šnebergerová LucieRokycany#106#Z35-441.00:33:12+00:06:1900:16:14.4600:16:57.41Detail
23. Fencl RadekSK Vlaška#72#M50-592.00:33:21+00:06:2800:16:38.5800:16:41.62Detail
24. Šamanová SimonaLokomotiva Beroun#175#Z18-341.00:33:34+00:06:4100:16:28.1200:17:05.18Detail
25. Škarda MilanAC Falcon Rokycany#46#M50-593.00:33:46+00:06:5300:16:44.2300:17:00.88Detail
26. Matějka DušanSparta Podluhy#63#M40-497.00:33:53+00:07:0000:16:42.9700:17:09.29Detail
27. Flachs MichalPRAHA ZLICIN#73#M18-3915.00:33:57+00:07:0400:16:57.2700:16:58.82Detail
28. Medová IvanaZbečno#90#Z35-442.00:34:11+00:07:1800:16:46.9500:17:23.74Detail
29. Hofmanová MarkétaSK Halouny#233#Z18-342.00:34:22+00:07:2900:16:52.8900:17:28.90Detail
30. Kupka LiborRozběháme Česko#55#M18-3916.00:34:38+00:07:4500:16:43.9400:17:53.65Detail
31. Vykysalý PetrLokomotiva Beroun#53#M40-498.00:34:52+00:07:5900:16:47.9700:18:03.95Detail
32. Vlček JiříMníšek pod Brdy#110#M50-594.00:35:05+00:08:1200:17:22.4600:17:41.93Detail
33. Riegerová MichaelaVyběhej se Příbram#238#Z35-443.00:35:06+00:08:1300:17:31.3200:17:34.04Detail
34. Turek JiříChaloupky#44#M50-595.00:35:10+00:08:1700:17:24.3000:17:44.90Detail
35. Třísková KatarínaPraha 6#64#Z45-541.00:35:13+00:08:2000:17:36.4900:17:35.62Detail
36. Řechková SvatavaPříbram#29#Z45-542.00:35:13+00:08:2000:17:36.0700:17:36.84Detail
37. Král VáclavRozběháme Česko#54#M18-3917.00:35:32+00:08:3900:17:32.6800:17:58.81Detail
38. Schütz PetrOrlová#191#M50-596.00:35:43+00:08:5000:17:18.1200:18:24.15Detail
39. Sehnal AdrienDukla Praha#118#M60-691.00:35:50+00:08:5700:17:33.6800:18:15.52Detail
40. Basel MiroslavKralupy nad Vltavou#43#M50-597.00:36:29+00:09:3600:17:35.3500:18:52.78Detail
41. Mališová KarlaSabzo#26#Z55plus1.00:36:30+00:09:3700:18:11.3000:18:18.55Detail
42. Petráčková JanaDobřichovice#32#Z18-343.00:36:40+00:09:4700:17:46.0400:18:53.87Detail
43. Vávra PavelVorvani#119#M50-598.00:36:53+00:10:0000:18:19.0600:18:33.66Detail
44. Bělohlávek KarelPodluhy#56#M18-3918.00:36:59+00:10:0600:18:16.4700:18:41.94Detail
45. Stříbrná ZuzanaČSOB Na zdraví#101#Z35-444.00:37:01+00:10:0800:18:17.9500:18:43.04Detail
46. Hodač VladimírKrálův Dvůr#76#M40-499.00:37:11+00:10:1800:17:31.4200:19:38.71Detail
47. Karlík TomášSK Halouny#83#M18-3919.00:37:16+00:10:2300:18:00.5400:19:15.06Detail
48. Ungr AntonínKozojedy#38#M60-692.00:37:23+00:10:3000:18:23.9100:18:58.81Detail
49. Fraňková MichaelaFraněk Team Vysoká#153#Z45-543.00:37:43+00:10:5000:18:15.5800:19:27.32Detail
50. Kolařík LukášKarlštejn#62#M18-3920.00:37:45+00:10:5200:17:49.3200:19:55.65Detail
51. Povalová EvaPraha#92#Z18-344.00:37:57+00:11:0400:18:48.6400:19:07.94Detail
52. Uxa TomášURT Beroun#45#M50-599.00:38:00+00:11:0700:18:32.2300:19:26.96Detail
53. Nesvačil TomášPříbram#133#M50-5910.00:38:02+00:11:0900:18:32.8800:19:28.83Detail
54. Bauer MartinChlustina#200#M40-4910.00:38:07+00:11:1400:18:53.2100:19:13.60Detail
55. Skalický JanTJ Jince#96#M18-3921.00:38:10+00:11:1700:18:30.9100:19:38.89Detail
56. Čanda JanSK Tochovice#59#M18-3922.00:38:22+00:11:2900:18:44.8200:19:36.36Detail
57. Sojka KarelZbečno#97#M40-4911.00:38:24+00:11:3100:19:11.2800:19:12.36Detail
58. Pavlišen AlexandrDrtič Bezděkov#47#M40-4912.00:38:47+00:11:5400:18:41.5300:20:05.24Detail
59. Kafková LucieZdice#31#Z35-445.00:38:48+00:11:5500:19:10.2000:19:36.99Detail
60. Smetanová MonikaBeroun#28#Z45-544.00:38:53+00:12:0000:19:01.6700:19:50.85Detail
61. Gregorová DanielaKomárov#203#Z35-446.00:39:03+00:12:1000:19:14.4500:19:48.29Detail
62. Hubička Filip#208#M40-4913.00:39:47+00:12:5400:19:31.1100:20:15.23Detail
63. Janový PetrAC- TRIAL PLZEŇ#81#M70plus1.00:39:51+00:12:5800:19:43.0100:20:07.06Detail
64. Filip KarelNové Strašecí#37#M60-693.00:40:13+00:13:2000:19:41.7000:20:30.47Detail
65. Svoboda JanPivovar Zlosyn#36#M70plus2.00:40:13+00:13:2000:19:49.1000:20:23.59Detail
66. Szabo DavidSK Nové Zámky#151#M40-4914.00:40:21+00:13:2800:19:09.7700:21:11.08Detail
67. Horník Martin#190#M50-5911.00:41:14+00:14:2100:20:45.2200:20:28.54Detail
68. Řápek VáclavPraha AVC#207#M70plus3.00:41:24+00:14:3100:20:12.2600:21:10.75Detail
69. Kroupova PetraPribram#35#Z18-345.00:41:40+00:14:4700:19:55.8500:21:43.50Detail
70. Tuháček MilanSK Prdlavky#235#M50-5912.00:41:54+00:15:0100:20:12.1200:21:41.33Detail
71. Burianová AndreaRybářské potřeby Burian#68#Z18-346.00:42:04+00:15:1100:20:38.8100:21:24.97Detail
72. Hájková TerezaLoko Beroun#75#Z35-447.00:42:09+00:15:1600:20:48.7600:21:19.68Detail
73. Gregor MartinKomárov#204#M40-4915.00:42:41+00:15:4800:21:26.0700:21:14.61Detail
74. Sirůček KamilPříbram#57#M18-3923.00:42:45+00:15:5200:21:26.1000:21:18.61Detail
75. Štěrba Pavel#58#M18-3924.00:42:50+00:15:5700:20:47.6000:22:02.26Detail
76. Mareš MartinZruč - Senec#232#M50-5913.00:43:17+00:16:2400:21:24.9600:21:51.41Detail
77. Uxová AnettURT Beroun#33#Z18-347.00:43:36+00:16:4300:20:48.9400:22:46.09Detail
78. Marsa Martin#239#M40-4916.00:43:56+00:17:0300:21:25.5700:22:29.77Detail
79. Dítě MartinŠtěchovice#42#M50-5914.00:44:09+00:17:1600:21:29.9900:22:38.23Detail
80. Svobodová DanaPivovar Zlosyn#27#Z55plus2.00:46:38+00:19:4500:22:31.4800:24:05.71Detail
81. Sirůčková JanaPříbram#30#Z35-448.00:47:32+00:20:3900:23:23.0400:24:08.17Detail
82. Jámborová DašaDukla Praha#115#Z35-449.00:49:31+00:22:3800:24:00.4000:25:29.80Detail
83. Bartošová MiladaPříbram#114#Z55plus3.00:56:52+00:29:5900:27:12.9200:29:38.17Detail
DNF Batulka MartinPunkTrail#51#M40-49DNF 00:23:34.06Detail
DNF Minchev IvanPraha#41#M60-69DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz