Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
20. 1. 2018
žáci
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Kovář | Toník | Sparta Praha | #87# | žáci 6 - 7 let | 1. | 00:01:25 | | Detail |
2. | Kafka | Michal | TK Zdice | #4# | žáci 6 - 7 let | 2. | 00:01:26 | +00:00:01 | Detail |
3. | Bubníková | Šárka | Střela Žebrák | #123# | žákyně 6 - 7 let | 1. | 00:01:27 | +00:00:02 | Detail |
4. | Čanda | Vojtěch | | #165# | žáci 6 - 7 let | 3. | 00:01:29 | +00:00:04 | Detail |
5. | Mareš | Štěpán | Beroun | #171# | žáci 6 - 7 let | 4. | 00:01:31 | +00:00:06 | Detail |
6. | Štěňo | Filip | Liteň | #142# | žáci 6 - 7 let | 5. | 00:01:38 | +00:00:13 | Detail |
7. | Duchoslav | Jakub | SK Sporting Příbram | #163# | žáci 6 - 7 let | 6. | 00:01:40 | +00:00:15 | Detail |
8. | Svoboda | Filip | Střela Žebrák | #158# | žáci 6 - 7 let | 7. | 00:01:43 | +00:00:18 | Detail |
9. | Hradečná | Nela | Lokomotiva Beroun | #140# | žákyně 6 - 7 let | 2. | 00:01:46 | +00:00:21 | Detail |
10. | Pečenka | Vojtěch | Pečenka Adventure Team | #138# | žáci 6 - 7 let | 8. | 00:01:52 | +00:00:27 | Detail |
11. | Alfery | Kryštof | Vinarice | #5# | žáci 6 - 7 let | 9. | 00:01:57 | +00:00:32 | Detail |
12. | Schusová | Marie | Řevnice | #169# | žákyně 6 - 7 let | 3. | 00:02:00 | +00:00:35 | Detail |
13. | Klementová | Olivie | Loko Beroun | #85# | žákyně 6 - 7 let | 4. | 00:02:03 | +00:00:38 | Detail |
14. | Hodačová | Dominika | Králův Dvůr | #77# | žákyně 6 - 7 let | 5. | 00:02:08 | +00:00:43 | Detail |
15. | Krob | Vojta | SK Halouny | #164# | žáci 6 - 7 let | 10. | 00:02:16 | +00:00:51 | Detail |
16. | Pešice | Šimon | Futsal Dobřichovice | #117# | žáci 8 - 9 let | 1. | 00:02:18 | +00:00:53 | Detail |
17. | Urban | Kryštof | Střela Žebrák | #107# | žáci 8 - 9 let | 2. | 00:02:19 | +00:00:54 | Detail |
18. | Votava | Lukáš | TJ Sokol Králův Dvůr | #10# | žáci 8 - 9 let | 3. | 00:02:21 | +00:00:56 | Detail |
19. | Rada | Vojtěch | Bikeclinic junior team | #120# | žáci 8 - 9 let | 4. | 00:02:24 | +00:00:59 | Detail |
20. | Sůrová | Monika | Hostomice | #130# | žákyně 8 - 9 let | 1. | 00:02:25 | +00:01:00 | Detail |
21. | Svoboda | Josef | Střela Žebrák | #159# | žáci 8 - 9 let | 5. | 00:02:26 | +00:01:01 | Detail |
22. | Malčeková | Sofie | Lokomotiva Beroun | #148# | žákyně 8 - 9 let | 2. | 00:02:27 | +00:01:02 | Detail |
23. | Jandal | Petr | farma Běleč | #13# | žáci 8 - 9 let | 6. | 00:02:28 | +00:01:03 | Detail |
24. | Kafka | Lukáš | TK Zdice | #12# | žáci 8 - 9 let | 7. | 00:02:28 | +00:01:03 | Detail |
25. | Vykysalá | Barbora | Lokomotiva Beroun | #113# | žákyně 8 - 9 let | 3. | 00:02:28 | +00:01:03 | Detail |
26. | Kučera | Sebastian | Lokomotiva Beroun | #125# | žáci 8 - 9 let | 8. | 00:02:29 | +00:01:04 | Detail |
27. | Valuchová | Julie | ZŠ Bratří Venclíků | #8# | žákyně 8 - 9 let | 4. | 00:02:30 | +00:01:05 | Detail |
28. | Huml | Filip | Střela Žebrák | #11# | žáci 8 - 9 let | 9. | 00:02:33 | +00:01:08 | Detail |
29. | Skála | Adam | Svinaře | #156# | žáci 8 - 9 let | 10. | 00:02:33 | +00:01:08 | Detail |
30. | Klementová | Anna | Loko Beroun | #84# | žákyně 8 - 9 let | 5. | 00:02:34 | +00:01:09 | Detail |
31. | Jámborová | Ema | Adrien Elixir Elite Team | #116# | žákyně 8 - 9 let | 6. | 00:02:35 | +00:01:10 | Detail |
32. | Batulková | Eliška | Dobřichovice | #146# | žákyně 8 - 9 let | 7. | 00:02:36 | +00:01:11 | Detail |
33. | Synek | Vojta | BK Beroun | #132# | žáci 8 - 9 let | 11. | 00:02:35 | +00:01:10 | Detail |
34. | Ptáčková | Anna | Lokomotiva Beroun | #127# | žákyně 8 - 9 let | 8. | 00:02:39 | +00:01:14 | Detail |
35. | Hodačová | Natálie | LOKO Beroun | #78# | žákyně 8 - 9 let | 9. | 00:02:41 | +00:01:16 | Detail |
36. | Pixová | Natálie | SK Vlčáci Mníšek pod Brdy | #9# | žákyně 8 - 9 let | 10. | 00:02:44 | +00:01:19 | Detail |
37. | Pazderová | Anna | Hatě | #7# | žákyně 8 - 9 let | 11. | 00:02:46 | +00:01:21 | Detail |
38. | Sojková | Dorota | Loko Beroun | #99# | žákyně 8 - 9 let | 12. | 00:02:48 | +00:01:23 | Detail |
39. | Konopáč | Matěj | | #137# | žáci 8 - 9 let | 12. | 00:02:48 | +00:01:23 | Detail |
40. | Marešová | Linda | Lokomotiva Beroun | #170# | žákyně 8 - 9 let | 13. | 00:02:49 | +00:01:24 | Detail |
41. | Vinšová | Kristýna | Hodyně | #168# | žákyně 8 - 9 let | 14. | 00:02:58 | +00:01:33 | Detail |
42. | Arnošt | Mikuláš | Beroun | #134# | žáci 8 - 9 let | 13. | 00:02:58 | +00:01:33 | Detail |
43. | Hradečná | Sofia | Lokomotiva Beroun | #141# | žákyně 8 - 9 let | 15. | 00:03:01 | +00:01:36 | Detail |
44. | Maryšková | Terezka | Lokomotiva Beroun | #147# | žákyně 8 - 9 let | 16. | 00:03:10 | +00:01:45 | Detail |
45. | Brož | Vojtěch | | #185# | žáci 8 - 9 let | 14. | 00:03:14 | +00:01:49 | Detail |
46. | Knoblochová | Lucie | Liten | #6# | žákyně 8 - 9 let | 17. | 00:03:41 | +00:02:16 | Detail |
47. | Míková | Barbora | Loko Beroun | #20# | žákyně 10 – 11 let | 1. | 00:05:06 | +00:03:41 | Detail |
48. | Smetana | Michal | AFK Loděnice | #16# | žáci 14 – 15 let | 1. | 00:05:07 | +00:03:42 | Detail |
49. | Kovář | Jenda | Diana Sport Team | #86# | žáci 10 – 11 let | 1. | 00:05:18 | +00:03:53 | Detail |
50. | Čepek | Martin | Dukla Praha | #166# | žáci 10 – 11 let | 2. | 00:05:25 | +00:04:00 | Detail |
51. | Hošek | Ondřej | SK Sporting Příbram | #176# | žáci 12 – 13 let | 1. | 00:05:26 | +00:04:01 | Detail |
52. | Urban | Matyáš | Střela Žebrák | #108# | žáci 12 – 13 let | 2. | 00:05:31 | +00:04:06 | Detail |
53. | Fraňková | Natálie | | #154# | žákyně 14 – 15 let | 1. | 00:05:31 | +00:04:06 | Detail |
54. | Horník | Marek | Lokomotiva Beroun | #174# | žáci 10 – 11 let | 3. | 00:05:33 | +00:04:08 | Detail |
55. | Huml | Jan | Střela Žebrák | #19# | žáci 12 – 13 let | 3. | 00:05:43 | +00:04:18 | Detail |
56. | Humlová | Eliška | Střela Žebrák | #21# | žákyně 10 – 11 let | 2. | 00:05:43 | +00:04:18 | Detail |
57. | Geist | Patrik | | #172# | žáci 10 – 11 let | 4. | 00:05:44 | +00:04:19 | Detail |
58. | Pešek | Dominik | Střela Žebrák | #131# | žáci 10 – 11 let | 5. | 00:05:46 | +00:04:21 | Detail |
59. | Pavlišenová | Markéta | SK Sporting Příbram | #177# | žákyně 14 – 15 let | 2. | 00:05:47 | +00:04:22 | Detail |
60. | Jeníková | Martina | SK Sporting Příbram | #150# | žákyně 10 – 11 let | 3. | 00:05:49 | +00:04:24 | Detail |
61. | Lucie Tereza | Valachová | TJ Lokomotiva Beroun | #88# | žákyně 12 – 13 let | 1. | 00:05:49 | +00:04:24 | Detail |
62. | Švarcová | Terezka | Střela žebrák | #18# | žákyně 12 – 13 let | 2. | 00:05:52 | +00:04:27 | Detail |
63. | Konopáč | Vojtěch | Lokomotiva Beroun | #136# | žáci 12 – 13 let | 4. | 00:05:54 | +00:04:29 | Detail |
64. | Bramborová | Anna | Lokomotiva Beroun | #173# | žákyně 12 – 13 let | 3. | 00:06:02 | +00:04:37 | Detail |
65. | Sůra | Martin | Hostomice | #126# | žáci 10 – 11 let | 6. | 00:06:02 | +00:04:37 | Detail |
66. | Franěk | Tomáš | Franěk Team | #155# | žáci 10 – 11 let | 7. | 00:06:03 | +00:04:38 | Detail |
67. | Bubník | Lukáš | Střela Žebrák | #124# | žáci 10 – 11 let | 8. | 00:06:03 | +00:04:38 | Detail |
68. | Šamanová | Markéta | Lokomotiva Beroun | #167# | žákyně 10 – 11 let | 4. | 00:06:09 | +00:04:44 | Detail |
69. | Budil | Petr | Hostomice | #129# | žáci 12 – 13 let | 5. | 00:06:10 | +00:04:45 | Detail |
70. | Seidl | Filip | Beroun | #122# | žáci 10 – 11 let | 9. | 00:06:13 | +00:04:48 | Detail |
71. | Pavlišenová | Kateřina | SK Sporting Příbram | #178# | žákyně 12 – 13 let | 4. | 00:06:14 | +00:04:49 | Detail |
72. | Nejedlá | Lucie | Lokomotiva Beroun | #149# | žákyně 10 – 11 let | 5. | 00:06:15 | +00:04:50 | Detail |
73. | Pokorná | Tereza | Hlásná Třebaň | #24# | žákyně 10 – 11 let | 6. | 00:06:28 | +00:05:03 | Detail |
74. | Palivcová | Terka | Hostomice | #128# | žákyně 12 – 13 let | 5. | 00:06:28 | +00:05:03 | Detail |
75. | Ryvola | Martin | | #192# | žáci 12 – 13 let | 6. | 00:06:32 | +00:05:07 | Detail |
76. | Vykysalá | Anna | Lokomotiva Beroun | #112# | žákyně 10 – 11 let | 7. | 00:06:48 | +00:05:23 | Detail |
77. | Špírková | Karolína | Lokomotiva Beroun | #152# | žákyně 10 – 11 let | 8. | 00:06:55 | +00:05:30 | Detail |
78. | Krtek | Ondřej | TJ LOKOMOTIVA Beroun | #25# | žáci 10 – 11 let | 10. | 00:06:55 | +00:05:30 | Detail |
79. | Valuchová | Veronika | ZŠ Bratří Venclíků | #23# | žákyně 10 – 11 let | 9. | 00:06:57 | +00:05:32 | Detail |
80. | Krtková | Eliška | Tetín | #143# | žákyně 10 – 11 let | 10. | 00:06:59 | +00:05:34 | Detail |
81. | Zdeňovcová | Aneta | Příbram | #184# | žákyně 10 – 11 let | 11. | 00:07:00 | +00:05:35 | Detail |
82. | Pazderová | Kristýna | Hatě | #22# | žákyně 10 – 11 let | 12. | 00:07:11 | +00:05:46 | Detail |
83. | Pejša | Jan | Sedlčany | #187# | žáci 12 – 13 let | 7. | 00:07:15 | +00:05:50 | Detail |
84. | Sojková | Anežka | Loko Beroun | #98# | žákyně 10 – 11 let | 13. | 00:07:15 | +00:05:50 | Detail |
85. | Konopáčová | Magdalena | | #139# | žákyně 10 – 11 let | 14. | 00:07:17 | +00:05:52 | Detail |
86. | Stříbrná | Veronika | Rebels O.K. | #100# | žákyně 10 – 11 let | 15. | 00:07:49 | +00:06:24 | Detail |
87. | Pešicová | Sára | Dobřichovice | #157# | žákyně 10 – 11 let | 16. | 00:07:49 | +00:06:24 | Detail |
88. | Krtková | Michaela | TJ LOKOMOTIVA Beroun | #15# | žákyně 14 – 15 let | 3. | 00:07:54 | +00:06:29 | Detail |
89. | Jandová | Sofie Anna | Tetín | #144# | žákyně 10 – 11 let | 17. | 00:09:17 | +00:07:52 | Detail |
90. | Arnoštová | Simona | Beroun | #135# | žákyně 10 – 11 let | 18. | 00:14:33 | +00:13:08 | Detail |
| Radová | Eliška | Bikeclinic junior team | #121# | D | | 00:00:00 | | Detail |
| Jandal | Pavel | farma Běleč | #14# | žáci 8 - 9 let | | 00:00:00 | | Detail |
| Míková | Viktorie | Hýskov | #1# | D | | 00:00:00 | | Detail |
| Alfery | Matouš | Vinarice | #2# | D | | 00:00:00 | | Detail |
| Pixa | Martin | | #3# | D | | 00:00:00 | | Detail |
| Černá | Tereza | Bios Fit | #69# | D | | 00:00:00 | | Detail |
| Smetanová | Aneta | TJ Loko Beroun | #17# | žákyně 12 – 13 let | | 00:00:00 | | Detail |
| Černý | Martin | SK Spartak Příbram | #70# | žáci 6 - 7 let | | 00:00:00 | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |