Oficiální Výsledková listina Koko kros
15. 9. 2018

15 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. SCHULHOF JanKSM Hrádek#92Vlci1.01:02:54Detail
2. JAKOUBEK MatějSilvini Madshus team#31Vlci2.01:03:07+00:00:13Detail
3. VOKROUHLÍK Michal/#124Vlci3.01:05:05+00:02:11Detail
4. FRANCKE Jan VencaInov8#13Vlci4.01:07:52+00:04:58Detail
5. EL HASSAN Júnis#12Vlci5.01:08:42+00:05:48Detail
6. KALINA ZdeněkSPORTICUS team#36Vlci6.01:09:59+00:07:05Detail
7. SKALA DavidPraha#301Vlci7.01:10:10+00:07:16Detail
8. CAMRDA PavelInverse team#9Veteráni1.01:10:46+00:07:52Detail
9. PAVLIŠ JiříHumbuk#78Vlci8.01:11:08+00:08:14Detail
10. VODIČKA JosefTJ Zentiva#123Vlci9.01:11:36+00:08:42Detail
11. JOHANOVSKÝ TomášOddíl OB Kotlářka#33Vlci10.01:11:53+00:08:59Detail
12. HARKABUZ OndrejSezemice#23MMasters1.01:12:16+00:09:22Detail
13. SVOBODA RobertBajker.eu#100MMasters2.01:12:34+00:09:40Detail
14. KOČÍ VojtěchSK Box Mělník#41MMasters3.01:12:35+00:09:41Detail
15. NĚMEC Jan#70MMasters4.01:12:44+00:09:50Detail
16. LINHART MartinPraha#55MMasters5.01:13:34+00:10:40Detail
17. SVÁROVSKÝ DavidHKMB#99MMasters6.01:13:37+00:10:43Detail
18. BONDAR GrygoriiPraha#3Vlci11.01:15:24+00:12:30Detail
19. KRATOCHVÍLOVÁ KRIEGELOVÁ KateřinaASK Elna Počerady#44Gazely1.01:15:35+00:12:41Detail
20. JONÁŠ MartinEdelstahl Poldi#34Vlci12.01:15:39+00:12:45Detail
21. MACHÁČEK JakubRun for Fun#58Vlci13.01:15:54+00:13:00Detail
22. BUBENÍČEK JiříPraha#7Veteráni2.01:16:27+00:13:33Detail
23. SKALICKÝ JosefActivity Lanškroun / Žichlínek#93Veteráni3.01:16:40+00:13:46Detail
24. MAŠEK MartinNovis TK Praha#60MMasters7.01:16:46+00:13:52Detail
25. HAZUCHA MatúšVlachy vertical#25Vlci14.01:16:56+00:14:02Detail
26. FRAUENBERG HynekNymburk#14Vlci15.01:17:40+00:14:46Detail
27. OŠLEJŠKOVÁ IvaBK Říčany#250Gazely2.01:17:40+00:14:46Detail
28. SKLENÁŘ JanŘevnice #94MMasters8.01:17:58+00:15:04Detail
29. LHOTA JindrichLany#53MMasters9.01:17:58+00:15:04Detail
30. ŠKODA MilanTj-Haje#106Vlci16.01:18:42+00:15:48Detail
31. KMENT PetrPraha#299MMasters10.01:18:55+00:16:01Detail
32. PERRIN ThomasFox Run#267MMasters11.01:19:03+00:16:09Detail
33. TUHOVČÁK MilanSRTG Čelákovice#112MMasters12.01:19:10+00:16:16Detail
34. VESELÝ Lukáš#122Vlci17.01:19:15+00:16:21Detail
35. DED PavelPraha#10MMasters13.01:19:42+00:16:48Detail
36. NOVÝ PavelTriatlon Mladá Boleslav#73MMasters14.01:19:51+00:16:57Detail
37. NĚMEC ArnoštKolín#69Veteráni4.01:20:15+00:17:21Detail
38. KUČERA MartinKolín#49Vlci18.01:20:15+00:17:21Detail
39. KARBULKA PavelŠAKAL Kbely#37MMasters15.01:20:26+00:17:32Detail
40. NEDBAL JanKrhanice#277MMasters16.01:20:57+00:18:03Detail
41. ŠULCOVÁ JitkaMaraton klub Kladno #111ZMasters1.01:21:24+00:18:30Detail
42. ŠEVČÍK David#103MMasters17.01:23:26+00:20:32Detail
43. JANČÁREK TomášPraha#32Vlci19.01:23:29+00:20:35Detail
44. UHLÍŘ TomášRK Olšina#113MMasters18.01:23:39+00:20:45Detail
45. HRONEŠ MichaelJosefov#26MMasters19.01:23:41+00:20:47Detail
46. BRUTHANS MartinČernošice#6MMasters20.01:23:58+00:21:04Detail
47. SCHÖN MartinBěhat umí každý#313Vlci20.01:24:01+00:21:07Detail
48. GREGOR JaroslavPraha 9#19MLegendy1.01:24:15+00:21:21Detail
49. PUNCOCHAROVA DitaKerberos#84ZMasters2.01:24:44+00:21:50Detail
50. PHILLIPS MonikaBěhat umí každý #79Gazely3.01:24:53+00:21:59Detail
51. BRÁZA JirkaLAIC#5MMasters21.01:25:00+00:22:06Detail
52. ŠNAJPERK Viktorshimpi_cz#107MMasters22.01:25:02+00:22:08Detail
53. PLCH Matěj#82Vlci21.01:25:04+00:22:10Detail
54. VAJDLOVÁ AlexandraRoudnice nad Labem#115Gazely4.01:25:05+00:22:11Detail
55. MAREK VojtěchSK Svěrák#59Vlci22.01:25:10+00:22:16Detail
56. KUKAC PetrHO V.N.O.#51Veteráni5.01:25:15+00:22:21Detail
57. VANÍČEK RadekPraha#118Vlci23.01:25:30+00:22:36Detail
58. BOUDNÝ HonzaFF-Michle#4MMasters23.01:25:31+00:22:37Detail
59. KROC MiloslavBrandýsek#46Veteráni6.01:26:22+00:23:28Detail
60. MATĚJKA LukášKralupy nad Vltavou#61Vlci24.01:26:39+00:23:45Detail
61. HULINOVA KaterinaPraha 6#29Gazely5.01:26:48+00:23:54Detail
62. POLITZER Tomáš#305Vlci25.01:26:50+00:23:56Detail
63. WACIAKOWSKI ZdenkaVeltrusy#127Gazely6.01:28:55+00:26:01Detail
64. LHOTOVA PavlaLany#54Gazely7.01:29:25+00:26:31Detail
65. KOLDOVSKÝ Martin#42MMasters24.01:29:25+00:26:31Detail
66. KUHN PavelPraha#50MMasters25.01:30:05+00:27:11Detail
67. HRUBÁ KláraVelké Popovice#27Gazely8.01:30:37+00:27:43Detail
68. AMBROŽOVÁ IvaA4#244Gazely9.01:32:35+00:29:41Detail
69. MLAVEC JiříBrandýs n/L#285Vlci26.01:32:36+00:29:42Detail
70. HÁBA JanJoskatel Team#20Vlci27.01:33:04+00:30:10Detail
71. OPLT Rudolf#76Vlci28.01:33:18+00:30:24Detail
72. URBAKOVA BaraProko#304Gazely10.01:33:21+00:30:27Detail
73. ŘEZNÍČKOVÁ LucieKladno#90ZMasters3.01:33:25+00:30:31Detail
74. POSPÍŠIL JPraha#314Vlci29.01:33:28+00:30:34Detail
75. UHLÍŘOVÁ RadkaRK Olšina#114Gazely11.01:33:42+00:30:48Detail
76. ROZSÍVALOVÁ MarkétaMilovice#89ZMasters4.01:34:12+00:31:18Detail
77. STRAKA TomášHorní Počernice#97MMasters26.01:34:13+00:31:19Detail
78. ANTOŠ Jan#1MMasters27.01:34:14+00:31:20Detail
79. PAVLÍKOVÁ LenkaPraha 9#77ZMasters5.01:34:14+00:31:20Detail
80. FRYŠOVÁ KristýnaPraha#16ZMasters6.01:34:22+00:31:28Detail
81. STAŇOVÁ JitkaPraha#95Gazely12.01:34:29+00:31:35Detail
82. SYNKULE MartinTýmáčkovi #101Vlci30.01:34:29+00:31:35Detail
83. ŠTĚRBÁKOVÁ AndreaČeské Budějovice#248Veteránky1.01:34:30+00:31:36Detail
84. METELKOVA RadkaKladno#63ZMasters7.01:36:23+00:33:29Detail
85. NEUMANOVÁ IvetaKladno#71Gazely13.01:37:19+00:34:25Detail
86. PLEŠKOVÁ LenkaPraha 4#81ZMasters8.01:37:35+00:34:41Detail
87. JURČEKOVÁ AlenaHodonín#35Gazely14.01:37:35+00:34:41Detail
88. BRANDEJSKÁ IrenaKutná Hora#161Gazely15.01:37:45+00:34:51Detail
89. ZÁPOTOCKÝ MilanM&M z Polabí#128Veteráni7.01:37:48+00:34:54Detail
90. STICZAY-GROMSKI Peterčernošice#96Veteráni8.01:38:29+00:35:35Detail
91. HANZALOVÁ KarolínaPraha 16#22Gazely16.01:38:56+00:36:02Detail
92. REHÁKOVÁ DanaKladno#86Gazely17.01:39:34+00:36:40Detail
93. NOVÁKOVÁ MartinaSlavia Žižkov - Voláč#72Veteránky2.01:41:01+00:38:07Detail
94. VOPATOVÁ EliškaBrandýsek#125Gazely18.01:41:19+00:38:25Detail
95. REITEROVA MonikaCSOB Na Zdravi#87Gazely19.01:42:07+00:39:13Detail
96. KEHÁROVÁ KateřinaPraha#38Veteránky3.01:43:13+00:40:19Detail
97. FRYDL SAITO TomokoPraha#15ZMasters9.01:43:36+00:40:42Detail
98. MORAVCOVA PetraMelnik#67ZMasters10.01:44:03+00:41:09Detail
99. VAŇKOVÁ AnnaTřebušín#119ZMasters11.01:44:26+00:41:32Detail
100. ŠIML JanNovis TK Praha#104Veteráni9.01:45:14+00:42:20Detail
101. KOCIAN David#40MMasters28.01:47:06+00:44:12Detail
102. KSIAZCZAK EvaUnhošť#48Veteránky4.01:47:27+00:44:33Detail
103. POČTOVÁ VeronikaPraha#83Gazely20.01:47:29+00:44:35Detail
104. MINAŘÍK VladimírCintorín Rollers#65Veteráni10.01:48:19+00:45:25Detail
105. ZDERADIČKOVÁ LenkaJablonecké Mattonky#130Veteránky5.01:49:00+00:46:06Detail
106. GALBAVÝ Pavel#18Veteráni11.01:49:35+00:46:41Detail
107. GALBAVÁ Sára#17Gazely21.01:49:35+00:46:41Detail
108. KROB Michal#271MMasters29.01:49:41+00:46:47Detail
109. VYSKOČILOVÁ MartinaKutná Hora#126ZMasters12.01:49:41+00:46:47Detail
110. KROBOVÁ Andrea#45ZMasters13.01:52:51+00:49:57Detail
111. REZKOVA AnnaMakni si#88Gazely22.01:53:14+00:50:20Detail
112. ŠIZLINGOVÁ EvaVysoká Lhota#105ZMasters14.01:57:44+00:54:50Detail
113. HAVLÍNOVÁ DanaDangoogla#24Gazely23.02:04:12+01:01:18Detail
114. MACÁK JiříHradec Králové#57Vlci31.02:12:08+01:09:14Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz