Oficiální Výsledková listina Koko kros
15. 9. 2018

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. MURAS PetrMK Seitl Ostrava #208Vlci1.00:40:08Detail
2. KOTLÍK Kamil#197MMasters1.00:44:11+00:04:03Detail
3. BOROVSKY JindrichHradcany#159Vlci2.00:44:19+00:04:11Detail
4. JERIE MarekTJ Magla#190Vlci3.00:44:26+00:04:18Detail
5. ČÍŽEK Jan#64Vlci4.00:46:43+00:06:35Detail
6. SPURNÝ JiříMotoDesná#222Vlci5.00:46:58+00:06:50Detail
7. OMOVÁ MiškaTJ Turnov#212Gazely1.00:47:04+00:06:56Detail
8. HYBŠ MarekSRTG Kolín#182Vlci6.00:47:43+00:07:35Detail
9. KALITA JanKbely#193Vlci7.00:49:16+00:09:08Detail
10. MICHAL PetrPraha#206Vlci8.00:49:33+00:09:25Detail
11. JANÁČEK Jiří#186Veteráni1.00:49:42+00:09:34Detail
12. SKRBKOVÁ LenkaTJ Sokol Železný Brod#219Gazely2.00:50:04+00:09:56Detail
13. JAKUBIČKA TomášTJ Sokol Železný Brod#185MLegendy1.00:50:29+00:10:21Detail
14. TRŽIL Tomáš#230MMasters2.00:51:13+00:11:05Detail
15. DVOŘÁKOVÁ TerezaSK Modřany#246Gazely3.00:51:27+00:11:19Detail
16. HRNÍČKOVÁ PavlaBehejsepsem.cz#290Gazely4.00:51:38+00:11:30Detail
17. FREUDL OndřejBozi nestárnou Klínec#173MMasters3.00:51:49+00:11:41Detail
18. MRÁZKOVÁ MichaelaDivišov#207Gazely5.00:51:50+00:11:42Detail
19. NOVOTNÝ MartinBohutín#211Vlci9.00:52:04+00:11:56Detail
20. BÍLEK JiříOCRA CZ TEAM#157Vlci10.00:52:25+00:12:17Detail
21. BENEŠ PetrPraha#156Vlci11.00:52:28+00:12:20Detail
22. MALEČEK MartinKamenný Most#203Vlci12.00:52:49+00:12:41Detail
23. OUDA PavelPříbram#274MMasters4.00:54:02+00:13:54Detail
24. GAJDOŠ KarolM Club Prievidza SVK#176MLegendy2.00:54:11+00:14:03Detail
25. AUGUSTIN Viktor#256Vlci13.00:54:37+00:14:29Detail
26. PERRIN AngeloFox Run#268Vlci14.00:54:46+00:14:38Detail
27. JANDÍK PetrPraha#284Veteráni2.00:54:56+00:14:48Detail
28. ŠILOV MichalAmer Sports#269Vlci15.00:55:36+00:15:28Detail
29. KOZUBIK MichalKosetice#199Vlci16.00:55:38+00:15:30Detail
30. STREICHSBIER JanBrandýs nad Labem - Stará Boleslav#226Vlci17.00:56:33+00:16:25Detail
31. SZALIAOVÁ IvetaTOM KTČ Kralupy#261Veteránky1.00:56:41+00:16:33Detail
32. MELCROVÁ AdélaPraha 4#205Gazely6.00:57:35+00:17:27Detail
33. VACATKOVA BarboraPraha #232ZMasters1.00:57:41+00:17:33Detail
34. BÁČA TomášKoda runners#151MMasters5.00:57:56+00:17:48Detail
35. CIMBURKOVÁ AndreaMírovice#166Gazely7.00:58:20+00:18:12Detail
36. NÁHLÍK JanTotal Vital#209Vlci18.00:58:29+00:18:21Detail
37. PODDANÝ Standa#215Vlci19.00:58:43+00:18:35Detail
38. JANČÁRKOVÁ TerezaPraha#187Gazely8.00:59:26+00:19:18Detail
39. BAŠTÁŘOVÁ LenkaX8#154Gazely9.00:59:27+00:19:19Detail
40. STRAKA JosefJeseník#223Vlci20.00:59:28+00:19:20Detail
41. ŠKODOVÁ MartaJestřebice#227Gazely10.00:59:41+00:19:33Detail
42. SISKOSOVÁ DominikaSRTG Nové Strašecí#218Gazely11.00:59:46+00:19:38Detail
43. GROSAFTOVA LuciePraha #177Gazely12.01:00:16+00:20:08Detail
44. BRUTHANSOVÁ KamilaČernošice#163ZMasters2.01:00:48+00:20:40Detail
45. HRDINA JakubPraha#180MMasters6.01:00:49+00:20:41Detail
46. POLÍVKA ŠtěpánSRTG Nové Strašecí#217Vlci21.01:01:09+00:21:01Detail
47. VYSLOUŽILOVÁ KateřinaTotal Vital#240Veteránky2.01:01:13+00:21:05Detail
48. NOVÁKOVÁ LucieTJ Zentiva#210Gazely13.01:01:16+00:21:08Detail
49. HINNEROVA MariePraha#179ZMasters3.01:01:51+00:21:43Detail
50. HRUBÁ BarboraVelké Popovice#181Gazely14.01:01:54+00:21:46Detail
51. FRIEDLOVÁ DominikaČerčany#174Gazely15.01:02:01+00:21:53Detail
52. SLADEK JaroslavSolopisky#221MMasters7.01:02:04+00:21:56Detail
53. TICHÝ Stanislav#228Veteráni3.01:02:04+00:21:56Detail
54. MATULA MartinPraha#204Vlci22.01:02:10+00:22:02Detail
55. BÉREŠ Daniel#220Vlci23.01:02:13+00:22:05Detail
56. JANEČKOVÁ ZuzanaOdolena Voda#188Gazely16.01:02:39+00:22:31Detail
57. TKÁČ MartinTotal Vital#229Vlci24.01:02:58+00:22:50Detail
58. DURYCH VilémPraha 10#170Veteráni4.01:03:10+00:23:02Detail
59. BEDNÁŘOVÁ JanaKralupy nad Vltavou#155Gazely17.01:03:53+00:23:45Detail
60. OUDOVÁ SandraSRTG Příbram#275ZMasters4.01:04:02+00:23:54Detail
61. OUDOVÁ TheodoraSRTG Příbram#276Gazely18.01:04:03+00:23:55Detail
62. STRÁNSKÁ MarkétaMladá Boleslav#224ZMasters5.01:04:29+00:24:21Detail
63. STRÁNSKÝ ZdeněkMladá Boleslav#225MMasters8.01:04:30+00:24:22Detail
64. BUŠEK JiříČerčany#8Veteráni5.01:04:44+00:24:36Detail
65. KARBANOVA MichaelaŠneci v běhu #194ZMasters6.01:04:48+00:24:40Detail
66. TUHOVČÁKOVÁ Dana#231ZMasters7.01:05:14+00:25:06Detail
67. PAVLOVIČ PeterKošice#214Vlci25.01:06:21+00:26:13Detail
68. VONDRÁČKOVÁ SimonaTeplice#238ZMasters8.01:06:22+00:26:14Detail
69. VRCHOTA TomášBuštěhrad#239MMasters9.01:06:32+00:26:24Detail
70. DLABAČ PavelPraha - Barrandov#169MMasters10.01:06:32+00:26:24Detail
71. ČERNOHORSKÁ MichaelaPraha#278Gazely19.01:07:11+00:27:03Detail
72. BARTÁKOVÁ AndreaDěčín#153Gazely20.01:07:13+00:27:05Detail
73. POKORNÁ SoňaKoda runners#216ZMasters9.01:07:51+00:27:43Detail
74. JANDÍKOVÁ BarboraPraha#283Veteránky3.01:08:55+00:28:47Detail
75. BREZINOVA IvanaRuda Nad Moravou #162Gazely21.01:09:18+00:29:10Detail
76. KUKUCZKA AdamHradec Králové#262Vlci26.01:10:27+00:30:19Detail
77. ČERNÝ Lukáš#167Vlci27.01:10:56+00:30:48Detail
78. KOBERTOVA VendulaPraha#196Gazely22.01:11:06+00:30:58Detail
79. BRABCOVÁ Štěpánka#160Gazely23.01:11:34+00:31:26Detail
80. BUREŠOVÁ VeronikaVB#164Gazely24.01:12:00+00:31:52Detail
81. ZÁPOTOCKÁ MarcelaM&M z Polabí#241Veteránky4.01:13:19+00:33:11Detail
82. BÁR RomanPraha#289MMasters11.01:13:30+00:33:22Detail
83. JURIGOVÁ MilenaRunning Lions#192Gazely25.01:13:53+00:33:45Detail
84. DVOŘÁKOVÁ TerezaPraha#171Gazely26.01:16:45+00:36:37Detail
85. JERLINGOVA LuckaMarna snaha#191Gazely27.01:16:57+00:36:49Detail
86. LANGEROVÁ JanaSRTG Praha#202ZMasters10.01:20:11+00:40:03Detail
87. OPLTOVÁ Jana#213Gazely28.01:21:00+00:40:52Detail
88. JELÍNKOVÁ Hana#189Gazely29.01:21:53+00:41:45Detail
89. KOZÁKOVÁ JindřiškaTotal Vital#198Gazely30.01:27:05+00:46:57Detail
90. BLAHNOVÁ MarieOdolena Voda#158Gazely31.01:33:09+00:53:01Detail
KNÝBEL PavelŘevnice#195MMasters00:00:00Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz