Výsledková listina Kros Bučiny
13. 10. 2018

15 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. PEŘINKA FilipTTT#91Vlci1.00:58:59Detail
2. BERÁNEK ŠimonPraha Koloděje#362Vlci2.01:00:09+00:01:10Detail
3. ŠEBEK Pavel#110Vlci3.01:00:42+00:01:43Detail
4. GAISL Luboš#320Vlci4.01:01:21+00:02:22Detail
5. EL HASSAN Júnis#18Vlci5.01:01:56+00:02:57Detail
6. KALINA ZdeněkSPORTICUS team#39Vlci6.01:02:00+00:03:01Detail
7. VITÁSEK AlešSRTG Mladá Boleslav#387MMasters1.01:03:04+00:04:05Detail
8. SKALA DavidPraha#356Vlci7.01:03:06+00:04:07Detail
9. CAMRDA PavelInverse team#10Veteráni1.01:03:11+00:04:12Detail
10. MURAS PetrMK Seitl Ostrava#78Vlci8.01:03:35+00:04:36Detail
11. NĚMEC Jan#80MMasters2.01:04:03+00:05:04Detail
12. JIRÁSEK TomášRunning Stones Praha#359Vlci9.01:04:15+00:05:16Detail
13. BUBENÍČEK JiříPraha#8Veteráni2.01:04:18+00:05:19Detail
14. LOULA JanHoPe Endorfin#66Vlci10.01:04:19+00:05:20Detail
15. LINHART MartinPraha#62MMasters3.01:04:20+00:05:21Detail
16. PANGRÁC OndřejMatfyz Praha#89MMasters4.01:04:23+00:05:24Detail
17. PAULIS Jiří#389Vlci11.01:04:37+00:05:38Detail
18. HARKABUZ OndrejSezemice#27MMasters5.01:04:45+00:05:46Detail
19. ŠLAMPA MartinPraha#115Vlci12.01:05:04+00:06:05Detail
20. KOUDELKA DrahomírMeixner Consulting#53MMasters6.01:05:06+00:06:07Detail
21. KALKUS JanROYAL BAY team#40Vlci13.01:05:25+00:06:26Detail
22. VESELÝ Lukáš#134Vlci14.01:05:42+00:06:43Detail
23. ZEMÁNEK Milanhradove strimelice#142MMasters7.01:05:50+00:06:51Detail
24. LHOTA JindrichLany#60MMasters8.01:06:01+00:07:02Detail
25. SYCHROVSKÝ PavelPoděbrady#109Veteráni3.01:06:10+00:07:11Detail
26. BECK ZdeněkNo Limit#2MMasters9.01:06:29+00:07:30Detail
27. KOPÁČEK JanKostelní Lhota#51Vlci15.01:06:31+00:07:32Detail
28. SKÁLA RadekČeský Brod#100MMasters10.01:06:32+00:07:33Detail
29. HAZUCHA MatúšVlachy vertical#30Vlci16.01:06:44+00:07:45Detail
30. FIRMAN VlastimilNehvizdy#19Veteráni4.01:07:09+00:08:10Detail
31. VODIČKA JosefTJ Zentiva#136Vlci17.01:07:24+00:08:25Detail
32. KUČERA MartinKolín#57Vlci18.01:08:11+00:09:12Detail
33. KROUPA ŠtěpánHi Sport Team#376MMasters11.01:08:27+00:09:28Detail
34. SKALICKÝ JosefActivityLa.cz Žichlínek#101Veteráni5.01:08:39+00:09:40Detail
35. RIEGER JanProgress Cycle#396MMasters12.01:08:56+00:09:57Detail
36. SKLENÁŘ JanŘevnice#102MMasters13.01:09:06+00:10:07Detail
37. SKOPAL VladimírOlympiaSpartanTraining #103Vlci19.01:09:20+00:10:21Detail
38. KARBULKA PavelŠAKAL Kbely#42MMasters14.01:09:33+00:10:34Detail
39. JANČÁREK TomášPraha#35Vlci20.01:09:41+00:10:42Detail
40. HAMPEJSOVÁ MartinaŠNECI na MAX#26ZMasters1.01:09:48+00:10:49Detail
41. POKORNÝ PetrPraha#95MMasters15.01:10:01+00:11:02Detail
42. HRONEŠ MichaelJosefov#31MMasters16.01:10:08+00:11:09Detail
43. OZOROVSKÝ MariánBKČS#88MMasters17.01:10:44+00:11:45Detail
44. VANĚK PetrŠneci v běhu #130Veteráni6.01:10:45+00:11:46Detail
45. NOVÝ PavelTriatlon Mladá Boleslav#85MMasters18.01:10:50+00:11:51Detail
46. TUHOVČÁK MilanSRTG Čelákovice#123MMasters19.01:11:03+00:12:04Detail
47. ROTTOVÁ KateřinaPraha 6#368ZMasters2.01:11:22+00:12:23Detail
48. NĚMEC ArnoštKolín#79Veteráni7.01:11:28+00:12:29Detail
49. DUBSKÝ RomanPřibyslav#15MMasters20.01:11:41+00:12:42Detail
50. UHLÍŘ TomášRK Olšina#125MMasters21.01:12:08+00:13:09Detail
51. ŠINDELÁŘ KarelŽižkovský tygři#112MMasters22.01:13:05+00:14:06Detail
52. DED PavelPraha#14MMasters23.01:14:02+00:15:03Detail
53. PHILLIPS MonikaBěhat umí každý #92Gazely1.01:14:04+00:15:05Detail
54. MATĚJKA LukášKralupy nad Vltavou#71Vlci21.01:14:20+00:15:21Detail
55. NOVOTNÝ MarekDubeč cross#84MMasters24.01:14:21+00:15:22Detail
56. KANTOROVÁ KateřinaBK Čvacht#41ZMasters3.01:14:34+00:15:35Detail
57. NEDBAL JanKrhanice#375MMasters25.01:14:38+00:15:39Detail
58. KUKAČ PetrHO V. N. O.#58Veteráni8.01:14:48+00:15:49Detail
59. SZONDA IstvánPraha#384Vlci22.01:15:11+00:16:12Detail
60. BRZEK PavelELEVEN MERCEDES MITAS#7Vlci23.01:15:32+00:16:33Detail
61. PLCH Matěj#94Vlci24.01:16:43+00:17:44Detail
62. ŠNAJPERK Viktorshimpi_cz#118MMasters26.01:17:24+00:18:25Detail
63. KNÍŽEK LukášČerné Voděrady#45Vlci25.01:17:27+00:18:28Detail
64. LISTINSKY RomanPraha#64Vlci26.01:17:27+00:18:28Detail
65. SLAVÍK TomášPRAHA#104Vlci27.01:17:36+00:18:37Detail
66. GREGOR JaroslavBěchovice#25MLegendy1.01:17:38+00:18:39Detail
67. ŠÍP LadislavPraha - Best#390Vlci28.01:17:40+00:18:41Detail
68. LHOTOVA PavlaLany#61Gazely2.01:17:41+00:18:42Detail
69. RYBKA Vlastik#347Veteráni9.01:17:41+00:18:42Detail
70. JIRÁSKOVÁ LucieKolín#38Gazely3.01:17:45+00:18:46Detail
71. PUNČOCHÁŘOVÁ DitaKerberos#360ZMasters4.01:17:45+00:18:46Detail
72. UHLÍK RomanKolín#124Vlci29.01:17:45+00:18:46Detail
73. MUKAŘOVSKÝ AlešSK Kšely#77MMasters27.01:17:51+00:18:52Detail
74. HULINOVA KaterinaPraha 6#32Gazely4.01:17:52+00:18:53Detail
75. BENÝR PavelMBM Praha#5Veteráni10.01:17:53+00:18:54Detail
76. BRÁZA JirkaLAIC#6MMasters28.01:18:01+00:19:02Detail
77. KOPÁČEK MichalMountain team Kobáčkovic#392Vlci30.01:18:05+00:19:06Detail
78. ŠEVČÍK David#111MMasters29.01:18:09+00:19:10Detail
79. BUŠEK JiříČerčany#9Veteráni11.01:18:51+00:19:52Detail
80. POSPÍŠIL MartinPraha#96Vlci31.01:19:03+00:20:04Detail
81. ŘEZNÍČKOVÁ LucieKladno#99ZMasters5.01:19:04+00:20:05Detail
82. MATOUŠEK PavelPraha#73Vlci32.01:19:05+00:20:06Detail
83. ANTOŠ Jan#1MMasters30.01:19:21+00:20:22Detail
84. ČUMPELOVÁ KateřinaBC Nová trojka#13Gazely5.01:19:29+00:20:30Detail
85. VOTOČKOVÁ Petra EmiliePraha 10#137Gazely6.01:19:30+00:20:31Detail
86. FRYŠOVÁ KristýnaPraha#22ZMasters6.01:19:30+00:20:31Detail
87. KNOBOVÁ LucieModřany!#46Gazely7.01:19:32+00:20:33Detail
88. HAZLBAUER JanUkradený Širáci#29Vlci33.01:19:34+00:20:35Detail
89. KODĚROVÁ LucieČernošice#48ZMasters7.01:19:43+00:20:44Detail
90. WURM PavelHakuna Matata#139MMasters31.01:19:47+00:20:48Detail
91. ŠLAMPOVÁ TerezaPraha#116Gazely8.01:20:00+00:21:01Detail
92. DYNTAR RadekEMA#16MMasters32.01:20:10+00:21:11Detail
93. MARTIŠOVÁ PetraHoPe Endorfin#68Gazely9.01:20:41+00:21:42Detail
94. KOLDOVSKÝ Martin#49MMasters33.01:20:45+00:21:46Detail
95. MOKRANOVA VeronikaPraha#76Gazely10.01:20:45+00:21:46Detail
96. LIPA PatrykCieszyn #63Vlci34.01:20:47+00:21:48Detail
97. VAGNEROVÁ ZuzanaJoskatel#388Gazely11.01:20:51+00:21:52Detail
98. PAVLÍKOVÁ LenkaPraha 9#90ZMasters8.01:20:52+00:21:53Detail
99. STANKOVA EvaKvetnice#106Gazely12.01:20:55+00:21:56Detail
100. MARŠÁLKOVÁ MichalaPraha 8#67Gazely13.01:20:58+00:21:59Detail
101. WENDL JanKostelec nad Černými lesy#138Vlci35.01:21:03+00:22:04Detail
102. MATĚJKA MartinBěžecký Klub Chýně#72Vlci36.01:21:03+00:22:04Detail
103. ŠÍPEK MichaelPraha 4#113MMasters34.01:21:10+00:22:11Detail
104. SLAVÍKOVÁ NaděždaPardubice#105ZLegendy1.01:21:43+00:22:44Detail
105. OPLT Rudolf#87Vlci37.01:21:51+00:22:52Detail
106. KELLER RomanSRTG Čelákovice#393MMasters35.01:23:25+00:24:26Detail
107. JANSKY PetrPraha#37Vlci38.01:23:27+00:24:28Detail
108. UHLÍŘOVÁ RadkaRK Olšina#126Gazely14.01:23:44+00:24:45Detail
109. KUBCOVÁ EvaPraha 10 Dubeč#56ZMasters9.01:24:17+00:25:18Detail
110. VALIHRACH LukášKolín#127Vlci39.01:26:57+00:27:58Detail
111. VALIHRACH VáclavKolín#128MLegendy2.01:26:57+00:27:58Detail
112. ŠLAPÁK MichalBubeneč#117Veteráni12.01:28:08+00:29:09Detail
113. ZAJÍC FrantišekKopidlno#141MMasters36.01:28:20+00:29:21Detail
114. HANSLIAN MartinPerun#355MMasters37.01:28:32+00:29:33Detail
115. KOCIAN David#47MMasters38.01:28:45+00:29:46Detail
116. GALBAVÁ Sára#23Gazely15.01:28:45+00:29:46Detail
117. GALBAVÝ Pavel#24Veteráni13.01:28:46+00:29:47Detail
118. FOUČKOVÁ HanaStrakonice#21Gazely16.01:29:03+00:30:04Detail
119. CERVANOVÁ AnnaANAVI tým #11Gazely17.01:29:23+00:30:24Detail
120. NOVÁKOVÁ MartinaSlavia Žižkov - Voláč#82Veteránky1.01:29:29+00:30:30Detail
121. VÁPENÍK Jan#131Vlci40.01:29:29+00:30:30Detail
122. KARBULKOVÁ AliceŠAKAL Kbely#43ZMasters10.01:30:04+00:31:05Detail
123. KATOLICKÁ MarkétaSK Luštěnice#386ZMasters11.01:30:15+00:31:16Detail
124. EICHINGER JaroslavPraha#17Vlci41.01:30:22+00:31:23Detail
125. DĚKANOVSKÁ Markéta#170ZMasters12.01:30:34+00:31:35Detail
126. HEJNÝ MartinČechtice#371MMasters39.01:30:40+00:31:41Detail
127. STICZAY-GROMSKI Peterčernošice#107Veteráni14.01:31:25+00:32:26Detail
128. FISCHEROVA KatkaŠakal Kbely#20Gazely18.01:31:25+00:32:26Detail
129. POČTOVÁ VeronikaPraha#369Gazely19.01:31:44+00:32:45Detail
130. ŽEBRÁKOVÁ TáňaKolín#143Gazely20.01:31:56+00:32:57Detail
131. SHÁDLEROVÁ KateřinaMladá Boleslav#385ZMasters13.01:33:42+00:34:43Detail
132. WURMOVÁ LídaHakuna Matata#140ZMasters14.01:37:54+00:38:55Detail
133. REHÁKOVÁ DanaKladno#98Gazely21.01:37:54+00:38:55Detail
134. PEČENKOVÁ LucieKostelec nad Černými lesy#373Gazely22.01:37:56+00:38:57Detail
135. CERVANOVÁ IvaPraha#12Gazely23.01:38:17+00:39:18Detail
136. NEVRKLA JaroslavNehvizdy#81MMasters40.01:41:10+00:42:11Detail
137. NOVOTNÁ KateřinaDubeč cross#83ZMasters15.01:41:18+00:42:19Detail
138. KOSTKA PetrModřany!#52MMasters41.01:41:30+00:42:31Detail
139. JANSKÁ KamilaPraha#36Gazely24.01:44:39+00:45:40Detail
140. ŠIZLINGOVÁ EvaVysoká Lhota#114ZMasters16.01:44:58+00:45:59Detail
141. HANOUSKOVÁ VeronikSvvat#391Gazely25.01:45:31+00:46:32Detail
142. HAVLÍNOVÁ DanaDangoogla#28Gazely26.01:47:07+00:48:08Detail
143. MĚŘÍNSKÁ Eva#SmrtNaTrati, Tábor#74Gazely27.01:49:54+00:50:55Detail
144. BEŇASOVÁ VeronikaTábor#4Gazely28.01:49:56+00:50:57Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz