Výsledková listina Kros Bučiny
13. 10. 2018

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KOTLÍK Kamil#221MMasters1.00:53:28Detail
2. LAŠKŮ KájaSRTG Příbram#372Vlci1.00:53:30+00:00:02Detail
3. HYNKOVÁ BarboraPraha Braník#195Gazely1.00:54:07+00:00:39Detail
4. SKRBKOVÁ LenkaTJ Sokol Železný Brod#263Gazely2.00:54:10+00:00:42Detail
5. TRŽIL Tomáš#297MMasters2.00:54:13+00:00:45Detail
6. JAKUBIČKA Tomᚎelezný Brod#200MLegendy1.00:54:13+00:00:45Detail
7. KNÝBEL PavelŘevnice#217MMasters3.00:54:16+00:00:48Detail
8. MALEČEK MartinKamenný Most#232Vlci2.00:54:17+00:00:49Detail
9. ŠŤOVÍČKOVÁ DarinaPRO-DOMA STAVEBNINY#275Gazely3.00:54:18+00:00:50Detail
10. POLÁČKOVÁ IvanaPraha#258Gazely4.00:54:19+00:00:51Detail
11. JAKUBÍČEK HonzaKerberos#199Vlci3.00:54:40+00:01:12Detail
12. JAKUBÍČKOVÁ HankaPraha 11#201Gazely5.00:54:40+00:01:12Detail
13. BEDNÁŘOVÁ JanaKralupy4ever#154Gazely6.00:55:08+00:01:40Detail
14. DURYCH VilémPraha 10#357Veteráni1.00:55:11+00:01:43Detail
15. VYSLOUŽILOVÁ KateřinaTotal Vital#289Veteránky1.00:55:15+00:01:47Detail
16. SEIDL PetrPraha#377Veteráni2.00:55:38+00:02:10Detail
17. HANZÁLKOVÁ ŠárkaPraha#187Gazely7.00:55:52+00:02:24Detail
18. BENEK JanDolní Břežany#156Vlci4.00:55:54+00:02:26Detail
19. DOKTOR TomášPřezletice#172Vlci5.00:56:13+00:02:45Detail
20. ŠIMÁČEK JiříPšišimasy#397Vlci6.00:56:19+00:02:51Detail
21. BOROVSKY JindrichHradcany#159Vlci7.00:56:20+00:02:52Detail
22. PAVLOUŠEK RobertOleška#253Vlci8.00:56:22+00:02:54Detail
23. ETRYCH TomášKlínec#178MMasters4.00:56:22+00:02:54Detail
24. SOUČEK RadekSRTG Příbram#382Vlci9.00:56:36+00:03:08Detail
25. JANÁČEK Jiří#203Veteráni3.00:56:42+00:03:14Detail
26. URBANOVÁ JohanaVšetaty#281Gazely8.00:56:52+00:03:24Detail
27. MAŘÍK AntonínFyzioTeam#233Vlci10.00:58:05+00:04:37Detail
28. HENDRYCH TomášHorní Libchava#189MMasters5.00:58:23+00:04:55Detail
29. PĚNKAVA PetrDrnek#255MMasters6.00:59:13+00:05:45Detail
30. FREUDL OndřejBozi nestárnou#180MMasters7.01:00:23+00:06:55Detail
31. POLIAČIK IvanTehovec#395MMasters8.01:00:44+00:07:16Detail
32. ŠILOV MichalAmer sports#361Vlci11.01:00:56+00:07:28Detail
33. KOZUBIK MichalKosetice#222Vlci12.01:01:24+00:07:56Detail
34. DŘÍZAL JiříTeplejšky#174Vlci13.01:02:02+00:08:34Detail
35. FENCL JanPaha#179Vlci14.01:02:02+00:08:34Detail
36. MAJERCIK MiroslavVšetaty#231Vlci15.01:02:15+00:08:47Detail
37. JANDIK PetrPrague#205Veteráni4.01:02:16+00:08:48Detail
38. KALITA JanŠAKAL Kbely#215Vlci16.01:03:16+00:09:48Detail
39. BÍLEK JiříOCRA CZ TEAM#157Vlci17.01:03:53+00:10:25Detail
40. WACIAKOWSKI ZdenkaVeltrusy#290Gazely9.01:04:38+00:11:10Detail
41. DLABAČ PavelBarrandov#171MMasters9.01:04:39+00:11:11Detail
42. MRÁZKOVÁ MichaelaDivišov#242Gazely10.01:05:18+00:11:50Detail
43. ADAMEC JiříČMZRB#151Veteráni5.01:06:21+00:12:53Detail
44. HYBŠ MarekSRTG Kolín#193Vlci18.01:06:36+00:13:08Detail
45. GAJDOŠ KarolM Club Prievidza SVK#181MLegendy2.01:06:42+00:13:14Detail
46. HYNEK JanPraha Vinoř#194Vlci19.01:06:54+00:13:26Detail
47. ZOULA MichalKounice#294MMasters10.01:07:16+00:13:48Detail
48. WÁGNER RobertČMZRB#291MMasters11.01:08:19+00:14:51Detail
49. OUDA PavelPříbram#379MMasters12.01:08:30+00:15:02Detail
50. ŠEVČÍKOVÁ AlžbětaKlub lenošivých meruněk#268Gazely11.01:09:39+00:16:11Detail
51. JIRÁSEK JiříČMZRB#212Veteráni6.01:09:40+00:16:12Detail
52. KRUPA PetrČMZRB#228MMasters13.01:09:41+00:16:13Detail
53. MRÁZEK JaroslavKounice#241Vlci20.01:09:41+00:16:13Detail
54. HANUŠOVÁ ZdenkaRataje nad Sázavou#186Gazely12.01:09:48+00:16:20Detail
55. ENGLIŠ PetrPEPR Consulting#177Vlci21.01:10:16+00:16:48Detail
56. SZALAIOVÁ IvetaTom KČT Kralupy nad Vltavou#367Veteránky2.01:10:39+00:17:11Detail
57. BURIANOVÁ JanaČMZRB#163ZMasters1.01:11:02+00:17:34Detail
58. ČERNÝ RomanČMZRB#169Veteráni7.01:11:06+00:17:38Detail
59. NOGLY PetraMnichivice#398ZMasters2.01:11:14+00:17:46Detail
60. BĚHOUN PavelČMZRB#155MLegendy3.01:11:19+00:17:51Detail
61. ŠVARCOVÁ MartaTřemošná#277ZMasters3.01:11:33+00:18:05Detail
62. JANDÍKOVÁ BarboraPrague#206Veteránky3.01:11:47+00:18:19Detail
63. BULIN Pavel#354MMasters14.01:11:50+00:18:22Detail
64. ŽEMUČKA Jiří#353MMasters15.01:11:50+00:18:22Detail
65. JANČÁRKVÁ TerezaPraha#204Gazely13.01:12:06+00:18:38Detail
66. DRNEK JanŠpinavej Lopéz#173Vlci22.01:12:09+00:18:41Detail
67. HALO PavelŠpinavej Lopéz#184Vlci23.01:12:09+00:18:41Detail
68. MUKAŘOVSKÁ TerezaSK Kšely#243Gazely14.01:12:11+00:18:43Detail
69. KARBANOVÁ MichaelaŠneci v běhu#216ZMasters4.01:12:24+00:18:56Detail
70. OULICKÝ RomanČernošice#250Veteráni8.01:12:30+00:19:02Detail
71. NOVÁKOVÁ LucieTJ Zentiva#246Gazely15.01:12:32+00:19:04Detail
72. MELCROVÁ AdélaPraha 4#236Gazely16.01:12:46+00:19:18Detail
73. KOŘÁN JiříRogue Beroun#400MMasters16.01:12:50+00:19:22Detail
74. LUŇÁKOVÁ Lenka#399ZMasters5.01:12:55+00:19:27Detail
75. ŠEVČÍK JakubPraha#267Vlci24.01:13:02+00:19:34Detail
76. CHVOJKA DusanPIM DIVOKA SARKA#198Veteráni9.01:13:30+00:20:02Detail
77. LAFANTOVÁ MarieČMZRB#229Gazely17.01:13:39+00:20:11Detail
78. TICHÝ Stanislav#278Veteráni10.01:14:18+00:20:50Detail
79. HRUBAN MilanCMZRB#192Veteráni11.01:14:20+00:20:52Detail
80. MLÁDEK PavelBenešov u Prahy#240Vlci25.01:14:40+00:21:12Detail
81. MELČ ZdeněkPraha#237Vlci26.01:15:43+00:22:15Detail
82. ANDĚLOVÁ Monika#GLADIATORRACETEAM#152ZMasters6.01:16:08+00:22:40Detail
83. MATOUŠKOVÁ DianaPraha#235Gazely18.01:17:01+00:23:33Detail
84. COBLOVÁ VratislavaLázně Toušeň#165ZMasters7.01:17:09+00:23:41Detail
85. MIKEŠKOVÁ MichaelaBystřice pod Hostýnem#239Gazely19.01:17:11+00:23:43Detail
86. PAVLOVIČ PeterKošice#254Vlci27.01:17:22+00:23:54Detail
87. VLASÁKOVÁ MartinaKlub lenošivých meruněk#286Gazely20.01:17:28+00:24:00Detail
88. ELIÁŠ JakubČMZRB#176Vlci28.01:17:38+00:24:10Detail
89. SLÁDEK JaroslavSolopisky#264MMasters17.01:17:38+00:24:10Detail
90. VONDROVSKÁ MartinaJMB#288Gazely21.01:18:00+00:24:32Detail
91. KROBOVÁ Andrea#55ZMasters8.01:18:02+00:24:34Detail
92. OUDOVÁ SandraPříbram#380ZMasters9.01:18:18+00:24:50Detail
93. OUDOVÁ TheodoraPříbram#381Gazely22.01:18:18+00:24:50Detail
94. ŠEDIVÝ MichalShadouz Team#266Veteráni12.01:18:25+00:24:57Detail
95. VONDRÁČKOVÁ SimonaTeplice#287ZMasters10.01:18:34+00:25:06Detail
96. ŠIML JanNovis TK Praha#374Veteráni13.01:18:35+00:25:07Detail
97. EMLEROVÁ JitkaDavle#394ZMasters11.01:18:39+00:25:11Detail
98. JANŮ DanaŠtěchovice#207ZMasters12.01:18:58+00:25:30Detail
99. JELÍNKOVÁ EvaDavle#208ZMasters13.01:18:59+00:25:31Detail
100. ŠKRABAL IvoČMZRB#269Veteráni14.01:19:17+00:25:49Detail
101. ŠOBR RomanIVT Tepelná čerpadla #272MMasters18.01:19:25+00:25:57Detail
102. KŮTA MichalRyba team#365MMasters19.01:19:39+00:26:11Detail
103. STANKO JanPraha#265MMasters20.01:20:06+00:26:38Detail
104. PERMČKOVÁ LenkaKrňany#370Gazely23.01:21:13+00:27:45Detail
105. VÍTOVÁ BRIXIOVÁ MartinaČMZRB#285ZMasters14.01:21:16+00:27:48Detail
106. HORNOVÁ KateřinaŽatec#190Gazely24.01:21:27+00:27:59Detail
107. VÍT OndřejČMZRB, a.s.#284MMasters21.01:21:30+00:28:02Detail
108. TUHOVČÁKOVÁ Dana#280ZMasters15.01:21:57+00:28:29Detail
109. PREJZKOVÁ MichaelaNetvořice #259ZMasters16.01:21:57+00:28:29Detail
110. MADEROVÁ PetraRungo pro ženy#358ZMasters17.01:22:00+00:28:32Detail
111. PIJÁČKOVÁ KateřinaPRAHA#256Gazely25.01:22:02+00:28:34Detail
112. REBCOVÁ MonikaJevany#262ZMasters18.01:22:06+00:28:38Detail
113. ČELLÁR Pavelski-team Čakovice#166Veteráni15.01:22:32+00:29:04Detail
114. ŠNOKHOUSOVÁ RadkaPraha 9#271Gazely26.01:22:34+00:29:06Detail
115. NEŠPOROVÁ KamilaŠneci v běhu#245Gazely27.01:22:43+00:29:15Detail
116. ŠMIDOVÁ PetraHradištko#270ZMasters19.01:23:10+00:29:42Detail
117. ŠTULÍKOVÁ MarkétaPetihosty, Pysely#276ZMasters20.01:23:16+00:29:48Detail
118. COBLOVÁ ŠtěpánkaLázně Toušeň#164Gazely28.01:24:46+00:31:18Detail
119. BRABCOVÁ ŠtěpánkaBrutální princezny#160Gazely29.01:25:44+00:32:16Detail
120. HŘEBULÁK Richard#351Veteráni16.01:26:28+00:33:00Detail
121. BRANDEJSKÁ IrenaKutná Hora#161Gazely30.01:26:31+00:33:03Detail
122. KOŘÍNKOVÁ MarkétaČMZRB#218ZMasters21.01:26:44+00:33:16Detail
123. HOUŽVIČKOVÁ LucieČeský Šternberk#378Gazely31.01:26:45+00:33:17Detail
124. GERGELOVÁ IvaZlín#182Gazely32.01:27:22+00:33:54Detail
125. ZAŠKOLNÝ JanOstrava#292Vlci29.01:27:22+00:33:54Detail
126. KREJČOVÁ MartinaBáječné ženy v běhu#226Gazely33.01:27:25+00:33:57Detail
127. JAKUBŮV RenataČMZRB#202ZMasters22.01:27:25+00:33:57Detail
128. MAŠKOVÁ MartaČMZRB#234ZMasters23.01:27:45+00:34:17Detail
129. JELÍNKOVÁ Hana#209Gazely34.01:29:47+00:36:19Detail
130. ČERNÝ Lukáš#168Vlci30.01:29:48+00:36:20Detail
131. ČERNÁ MichaelaPraha 9#167ZMasters24.01:29:54+00:36:26Detail
132. ZNAMENÁČEK PetrČMZRB#293Veteráni17.01:30:49+00:37:21Detail
133. SZONDA GabrielaPraha 8 #383ZMasters25.01:30:52+00:37:24Detail
134. OPLTOVÁ Jana#249Gazely35.01:31:03+00:37:35Detail
135. KUTÍN OndřejŘíčany#366Vlci31.01:32:29+00:39:01Detail
136. JEŽ JiříČMZRB#211Vlci32.01:33:18+00:39:50Detail
137. NAŇÁK JosefČMZRB#244MMasters22.01:33:28+00:40:00Detail
138. KRATOCHVÍL JindřichČerné Voděrady#225Vlci33.01:37:26+00:43:58Detail
139. VEJDĚLKOVÁ MilušePraha 9#283ZMasters26.01:41:33+00:48:05Detail
140. VÁCHAL FilipGrillmen#282MMasters23.01:41:33+00:48:05Detail
141. JIŘIŠTOVÁ PetraČMZRB#214Gazely36.01:45:11+00:51:43Detail
142. HÁJKOVÁ PetraČMZRB - Praha#183Gazely37.01:45:11+00:51:43Detail
143. BUDILOVÁ KateřinaČMZRB#162Gazely38.02:10:35+01:17:07Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz