Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
16. 1. 2016

hlavní


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12345
1. Valášek JanSpartak Praha 4#216#M18-391.00:23:53Detail
2. Hostička JanPříbram#159#M18-392.00:24:15+00:00:2200:04:43.8500:04:49.2600:04:50.2700:04:54.4300:04:56.85Detail
3. Křeček TomášIron Stars Beroun#170#M40-491.00:24:26+00:00:3300:04:45.4200:04:54.5900:04:53.5500:04:56.8400:04:55.23Detail
4. Ekl TomášIron Stars Beroun#169#M18-393.00:24:40+00:00:4700:04:44.8600:04:50.8000:04:58.3900:05:01.4000:05:04.02Detail
5. Hlas JakubKertteam#158#M18-394.00:24:41+00:00:4800:04:47.0900:05:01.5700:05:02.4500:05:04.7200:04:44.81Detail
6. Beshir ErvinSM Zdice#213#M40-492.00:25:16+00:01:23Detail
7. Franěk JanTriklub Příbram#151#M18-395.00:25:35+00:01:4200:04:51.5200:05:04.4600:05:13.3200:05:12.6100:05:12.75Detail
8. Šára PavelAC Praha 1890#153#M40-493.00:25:57+00:02:0400:04:49.8700:05:06.9400:05:20.0200:05:21.7800:05:18.01Detail
9. Karas TomášTeam Internet Pb#161#M40-494.00:26:01+00:02:0800:05:13.3900:05:15.8400:05:15.1800:05:17.6900:04:58.53Detail
10. Cihlář ZdislavLoko Beroun#182#M50-591.00:26:02+00:02:0900:05:13.1400:05:16.3600:05:15.2600:05:18.0100:04:58.95Detail
11. Ježek PetrIAMX#217#M18-396.00:27:10+00:03:17Detail
12. Karasová DanielaTeam Internet Pb#162#D1.00:27:22+00:03:2900:05:20.9700:05:27.1900:05:32.6100:05:34.7600:05:25.67Detail
13. Štemberk AdamFarma Běleč#226#M18-397.00:27:30+00:03:37Detail
14. Machuta MatějTeam Internet Pb#152#M18-398.00:27:35+00:03:4200:05:04.4800:05:30.3500:05:46.1200:05:31.2800:05:42.57Detail
15. Vosmek LukášVyběhej se#204#M18-399.00:27:39+00:03:46Detail
16. Korytár JánAC Falcon Rokycany#201#M60-691.00:27:50+00:03:57Detail
17. Sladký RomanPro Sport Activities#198#M40-495.00:27:54+00:04:0100:05:21.9600:05:33.2900:05:35.2200:05:51.7700:05:31.22Detail
18. Němec JanStrašice#208#M40-496.00:27:59+00:04:06Detail
19. Sládeček JakubSenešnice#222#M40-497.00:28:04+00:04:11Detail
20. Skalička JiříTeam Internet Pb#174#M40-498.00:28:46+00:04:5300:05:25.7300:05:39.8900:05:45.5100:05:59.1500:05:54.82Detail
21. Fencl RadekSK Vlaška#195#M50-592.00:28:49+00:04:5600:05:40.7600:05:50.2500:05:54.9400:05:45.6200:05:37.38Detail
22. Redlich TomášSan Piego#178#M18-3910.00:29:16+00:05:2300:05:39.4100:05:50.3800:05:56.3700:05:53.1900:05:56.34Detail
23. Vitásek JosefBuková#205#M50-593.00:29:38+00:05:45Detail
24. Větrovský AlešTeam Internet Pb#184#M18-3911.00:30:11+00:06:1800:05:41.4300:05:50.2800:05:55.7000:06:10.8700:06:32.50Detail
25. Mužík JosefIRON STARS BEROUN#168#M18-3912.00:30:14+00:06:2100:05:47.3800:06:00.4900:06:04.3500:06:04.6400:06:16.53Detail
26. Řechková SvatanaOxygen Příbram#202#Z45-541.00:30:22+00:06:29Detail
27. Bureš PavelSK Tlustice#163#M18-3913.00:30:44+00:06:5100:05:37.1900:06:05.6800:06:14.2600:06:24.3700:06:22.19Detail
28. Mejzr DušanGabriel Nebulel#187#M40-499.00:30:55+00:07:0200:05:54.4900:06:03.9600:06:13.4800:06:22.0800:06:20.04Detail
29. Redlich RomanSan Piego#181#M50-594.00:30:57+00:07:0400:05:51.8700:06:11.6500:06:20.9300:06:25.4500:06:06.78Detail
30. Hřídel Radek1974#210#M40-4910.00:31:01+00:07:08Detail
31. Řeháček MichaelBeFit Příbram#177#M40-4911.00:31:06+00:07:1300:05:57.6800:06:07.8300:06:16.7400:06:28.2300:06:14.59Detail
32. Bašná MichaelaVyběhej se Příbram#214#Z35-441.00:31:09+00:07:16Detail
33. Rieger ZdeněkNižbor#215#M40-4912.00:31:12+00:07:1900:05:58.1700:06:15.0200:06:20.5000:06:23.1000:06:15.07Detail
34. Burda StanislavPříbram#190#D1.00:31:20+00:07:2700:05:50.7300:06:12.5200:06:31.8200:06:23.0300:06:21.70Detail
35. lípa václavČernošice#225#M60-692.00:31:27+00:07:34Detail
36. Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany#212#Z45-542.00:32:01+00:08:08Detail
37. Karasová VěraTeam Internet Pb#160#Z35-442.00:32:03+00:08:1000:06:04.6700:06:26.2700:06:33.2700:06:33.4700:06:24.75Detail
38. Sehnal AdrienDukla Praha#189#M60-693.00:32:05+00:08:1200:06:02.3500:06:22.3500:06:29.4500:06:38.6400:06:32.07Detail
39. Ježek RadimJežci#157#M18-3914.00:32:28+00:08:3500:05:52.9000:06:22.3500:06:45.0900:06:50.0800:06:37.33Detail
40. Smetana Michal#155#M40-4913.00:32:30+00:08:3700:06:19.4400:06:35.5700:06:42.0900:06:39.7900:06:12.53Detail
41. velechovsky jiridobrichovice#166#M40-4914.00:32:34+00:08:4100:05:49.8000:06:40.4000:06:35.2900:06:53.5800:06:34.07Detail
42. Pech MartinAlltraining.cz#185#M18-3915.00:32:45+00:08:5200:05:41.6800:06:35.4300:06:49.5400:06:47.3700:06:50.03Detail
43. Číp RomanKovárna Hluboš#186#M40-4915.00:32:52+00:08:5900:06:32.7300:06:43.5600:06:43.7700:06:49.1200:06:02.06Detail
44. Havlín AntonínAC Obora Hvězda#207#M60-694.00:32:58+00:09:05Detail
45. Petráčková JanaOutloň Run Team#172#Z18-341.00:33:13+00:09:2000:06:24.3700:06:38.4800:06:42.5600:06:47.2600:06:39.44Detail
46. Kubát VlastimilSrub Team Hořovice#193#M18-3916.00:33:13+00:09:2000:06:24.3900:06:37.7900:06:38.3000:06:50.9900:06:40.98Detail
47. Schovánek MilanKrčský les B#224#M50-595.00:33:15+00:09:22Detail
48. Karásek VladimírKralův Dvůr#164#M18-3917.00:33:16+00:09:2300:05:55.6400:06:33.9800:07:07.9000:07:06.2200:06:31.61Detail
49. Skaličková VladimíraTeam Internet PB#176#Z35-443.00:33:18+00:09:2500:06:19.3500:06:36.6200:06:48.5000:06:54.6500:06:38.74Detail
50. Uxa TomášTriatlon beroun#191#M50-596.00:33:26+00:09:3300:06:23.5600:06:39.6500:06:42.4200:06:52.1700:06:47.64Detail
51. Smetanová Monika#156#Z35-444.00:33:59+00:10:0600:06:32.9000:06:42.0900:06:50.0300:06:56.6800:06:56.90Detail
52. Tuháček MilanSK Prdlavky#206#M50-597.00:34:41+00:10:48Detail
53. ranzi pierodobrichovice#165#M18-3918.00:34:50+00:10:5700:06:05.0000:07:02.6200:07:20.6100:07:12.4200:07:08.92Detail
54. Křivanec JanLhotka#220#M18-3919.00:34:57+00:11:04Detail
55. Bejčková ZlatušeVyběhej se#154#Z35-445.00:35:00+00:11:0700:06:31.1100:06:57.6000:07:08.2000:07:20.7100:07:02.08Detail
56. Šípová IrenaStrašice#209#Z45-543.00:35:19+00:11:26Detail
57. Švalek LiborLhotka#221#M18-3920.00:35:24+00:11:31Detail
58. Vávra PavelVorvani Laz#227#M40-4916.00:35:25+00:11:32Detail
59. Fraňková MichaelaFraněk Team Vysoká#150#Z45-544.00:35:55+00:12:0200:06:56.5500:07:09.3000:07:13.5000:07:20.4200:07:14.75Detail
60. Novák FrantišekBeroun#200#M40-4917.00:36:16+00:12:2300:06:57.3400:07:12.7000:07:23.7400:07:28.7200:07:13.13Detail
61. Svoboda JanPříbram#192#M70plus1.00:36:18+00:12:2500:06:51.9000:07:19.9800:07:23.1100:07:27.0600:07:14.98Detail
62. Tanov MarcelStrančice#211#M40-4918.00:36:22+00:12:29Detail
63. Mikulová RenataIron Stars Beroun#180#Z45-545.00:36:44+00:12:5100:07:03.6800:07:14.8600:07:29.5800:07:34.6600:07:21.01Detail
64. Dudášová MonikaSK Vlaška#194#Z45-546.00:36:52+00:12:5900:07:04.1900:07:20.8000:07:27.8600:07:29.1600:07:29.68Detail
65. Šlegr TomášMěňany#173#M40-4919.00:37:26+00:13:3300:07:14.9500:07:23.6500:07:26.8900:07:51.4300:07:28.59Detail
66. Matějková DanaTeam Internet Pb#183#Z18-342.00:38:03+00:14:1000:07:13.7700:07:33.6100:07:35.3500:07:50.6800:07:48.74Detail
67. Novák LubošNH Měňany#179#M18-3921.00:38:13+00:14:2000:07:14.1400:07:34.0300:07:32.0800:07:51.9600:08:00.39Detail
68. Ševít JanSrub Team Hořovice#196#M40-4920.00:38:21+00:14:2800:07:31.7900:07:38.2600:07:46.6100:07:54.5300:07:29.08Detail
69. Jakubik MilanSK Stasanet#218#M18-3922.00:38:23+00:14:30Detail
70. Krahulec MarekLochovice#197#M18-3923.00:38:24+00:14:3100:06:52.7900:07:16.0700:07:50.9600:08:22.2600:08:01.48Detail
71. Svobodová DanaPříbram#188#Z55plus1.00:38:32+00:14:3900:07:11.9600:07:36.0400:07:50.5400:08:04.4700:07:48.79Detail
72. Mrázek MilošTJ Pátek#219#M18-3924.00:38:47+00:14:54Detail
73. Hořejšová HanaPříbram#203#Z55plus2.00:38:51+00:14:58Detail
74. Petrilák MiroslavPříbram#167#M50-598.00:39:43+00:15:5000:07:30.1300:07:46.8300:08:00.1400:08:14.3700:08:11.09Detail
75. Šulcová JanaBeroun#199#Z18-343.00:40:57+00:17:0400:08:11.8200:08:11.6500:08:14.8200:08:18.1800:08:00.34Detail
76. Miřejovský TomášSabzo Praha#223#M50-599.00:43:02+00:19:09Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz