Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
16. 1. 2016
žáci
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Jandal | Péťa | Farma Homolka | #71# | žáci 6 - 7 let | 1. | 00:01:30 | | Detail |
2. | Šára | Petr | AC Praha 1890 | #108# | žáci 6 - 7 let | 2. | 00:01:31 | +00:00:01 | Detail |
3. | Urban | Kryštof | Střela Žebrák | #55# | žáci 6 - 7 let | 3. | 00:01:32 | +00:00:02 | Detail |
4. | Dolejs | Albert | Vodni Stavby Praha | #105# | žáci 6 - 7 let | 4. | 00:01:33 | +00:00:03 | Detail |
5. | Svoboda | Josef | TK Zdice | #81# | žáci 6 - 7 let | 5. | 00:01:35 | +00:00:05 | Detail |
6. | Vykysalá | Barbora | Loko Beroun | #73# | žákyně 6 - 7 let | 1. | 00:01:38 | +00:00:08 | Detail |
7. | Kafka | Lukáš | Zdice | #80# | žáci 6 - 7 let | 6. | 00:01:39 | +00:00:09 | Detail |
8. | Jandal | Pavlík | Farma Homolka | #72# | žáci 6 - 7 let | 7. | 00:01:39 | +00:00:09 | Detail |
9. | Šenigl | Šimon | Liteň | #84# | žáci 6 - 7 let | 8. | 00:01:41 | +00:00:11 | Detail |
10. | Petriláková | Amálie | SK Sporting Příbram | #87# | žákyně 6 - 7 let | 2. | 00:01:42 | +00:00:12 | Detail |
11. | Konopáč | Matěj | Loko Beroun | #54# | žáci 6 - 7 let | 9. | 00:01:43 | +00:00:13 | Detail |
12. | Toth | Lukáš | | #124# | žáci 6 - 7 let | 10. | 00:01:44 | +00:00:14 | Detail |
13. | Gregovská | Adéla | Střela Žebrák | #111# | žákyně 6 - 7 let | 3. | 00:01:48 | +00:00:18 | Detail |
14. | Jež | Matěj | Měňany | #121# | žáci 6 - 7 let | 11. | 00:01:55 | +00:00:25 | Detail |
15. | Veselá | Kristýna | Střela Žebrák | #65# | žákyně 6 - 7 let | 4. | 00:01:56 | +00:00:26 | Detail |
16. | Klimešová | Tereza | Beroun | #116# | žákyně 6 - 7 let | 5. | 00:01:57 | +00:00:27 | Detail |
17. | Ježková | Viktorka | Ježci | #120# | žákyně 6 - 7 let | 6. | 00:02:00 | +00:00:30 | Detail |
18. | Urban | Martin | | #61# | žáci 6 - 7 let | 12. | 00:02:04 | +00:00:34 | Detail |
19. | Vinšová | Kristýna | Hodyně | #126# | žákyně 6 - 7 let | 7. | 00:02:04 | +00:00:34 | Detail |
20. | Ondřejka | Prokop | Loko Beroun | #63# | žáci 8 - 9 let | 1. | 00:02:16 | +00:00:46 | Detail |
21. | Dolejsova | Sara | Atletika Jizni Mesto | #107# | žákyně 8 - 9 let | 1. | 00:02:25 | +00:00:55 | Detail |
22. | Nový | Tomáš | Sokol Petřín | #113# | žáci 8 - 9 let | 2. | 00:02:25 | +00:00:55 | Detail |
23. | Míková | Barbora | Loko Beroun | #104# | žákyně 8 - 9 let | 2. | 00:02:26 | +00:00:56 | Detail |
24. | Vačkář | Jan | Štěchovice | #135# | žáci 8 - 9 let | 3. | 00:02:26 | +00:00:56 | Detail |
25. | Krtek | Ondřej | LOKO Beroun | #103# | žáci 8 - 9 let | 4. | 00:02:29 | +00:00:59 | Detail |
26. | Fílová | Justýna | SC Radotín | #88# | žákyně 8 - 9 let | 3. | 00:02:30 | +00:01:00 | Detail |
27. | Čepek | Martin | Tým Bono | #64# | žáci 8 - 9 let | 5. | 00:02:33 | +00:01:03 | Detail |
28. | Franěk | Tomáš | | #59# | žáci 8 - 9 let | 6. | 00:02:35 | +00:01:05 | Detail |
29. | Hofmann | Jan | 7 ZŠ Příbram | #90# | žáci 8 - 9 let | 7. | 00:02:39 | +00:01:09 | Detail |
30. | Šeniglová | Marie | Miniatleti Loko Beroun | #85# | žákyně 8 - 9 let | 4. | 00:02:43 | +00:01:13 | Detail |
31. | Bejček | Matěj | SK Sporting Příbram | #79# | žáci 8 - 9 let | 8. | 00:02:45 | +00:01:15 | Detail |
32. | Kaštánková | Anežka | | #76# | žákyně 8 - 9 let | 5. | 00:02:52 | +00:01:22 | Detail |
33. | Jež | Jan | Měňany | #119# | žáci 8 - 9 let | 9. | 00:02:53 | +00:01:23 | Detail |
34. | Čechová | Anna | | #95# | žákyně 8 - 9 let | 6. | 00:02:53 | +00:01:23 | Detail |
35. | Černá | Adéla | Sporting Příbram | #98# | žákyně 8 - 9 let | 7. | 00:02:53 | +00:01:23 | Detail |
36. | Klimešová | Martina | | #117# | žákyně 8 - 9 let | 8. | 00:02:54 | +00:01:24 | Detail |
37. | Vykysalá | Anna | Loko Beroun | #74# | žákyně 8 - 9 let | 9. | 00:02:55 | +00:01:25 | Detail |
38. | Šejnoha | Jakub | | #128# | žáci 8 - 9 let | 10. | 00:02:56 | +00:01:26 | Detail |
39. | Švejnohová | Eva | ZŠ Bohutín | #86# | žákyně 8 - 9 let | 10. | 00:02:56 | +00:01:26 | Detail |
40. | Bernerová | Kateřina | Lokomotiva Beroun | #67# | žákyně 8 - 9 let | 11. | 00:02:58 | +00:01:28 | Detail |
41. | Mikula | Štěpán | Atletika Loko Beroun | #68# | žáci 8 - 9 let | 11. | 00:02:59 | +00:01:29 | Detail |
42. | Pokorná | Tereza | | #139# | žákyně 8 - 9 let | 12. | 00:02:59 | +00:01:29 | Detail |
43. | Hofmannová | Ema | 7 ZŠ Příbram | #91# | žákyně 8 - 9 let | 13. | 00:03:00 | +00:01:30 | Detail |
44. | Hájková | Bára | Loko Beroun | #83# | žákyně 8 - 9 let | 14. | 00:03:01 | +00:01:31 | Detail |
45. | Homolová | Maruška | Farma Homolka | #70# | žákyně 8 - 9 let | 15. | 00:03:02 | +00:01:32 | Detail |
46. | Šárová | Ema | | #109# | žákyně 8 - 9 let | 16. | 00:03:04 | +00:01:34 | Detail |
47. | Janošková | Eva | Lokomotiva Beroun | #110# | žákyně 8 - 9 let | 17. | 00:03:04 | +00:01:34 | Detail |
48. | Konopáčková | Magdalena | Loko Beroun | #53# | žákyně 8 - 9 let | 18. | 00:03:09 | +00:01:39 | Detail |
49. | Toth | Matěj | | #125# | žáci 8 - 9 let | 12. | 00:03:11 | +00:01:41 | Detail |
50. | Rankin | Filip | Liteň | #82# | žáci 8 - 9 let | 13. | 00:03:11 | +00:01:41 | Detail |
51. | Holakovská | Anežka | Střela Žebrák | #58# | žákyně 8 - 9 let | 19. | 00:03:14 | +00:01:44 | Detail |
52. | Ježková | Róza | Ježci | #118# | žákyně 8 - 9 let | 20. | 00:03:24 | +00:01:54 | Detail |
53. | Dalecká | Jessica | Loko Beroun | #69# | žákyně 8 - 9 let | 21. | 00:03:24 | +00:01:54 | Detail |
54. | Nováková | Tereza | Halouny | #89# | žákyně 8 - 9 let | 22. | 00:03:28 | +00:01:58 | Detail |
55. | Pruglova | Andrea | | #51# | žákyně 8 - 9 let | 23. | 00:03:30 | +00:02:00 | Detail |
56. | Gruncl | Matěj | Střela Žebrák | #101# | žáci 8 - 9 let | 14. | 00:03:35 | +00:02:05 | Detail |
57. | Karasová | Anna | Team Internet Pb | #99# | žákyně 10 – 11 let | 1. | 00:03:41 | +00:02:11 | Detail |
58. | Valachová | Lucie Tereza | TJ Lokomotiva Beroun | #96# | žákyně 10 – 11 let | 2. | 00:03:44 | +00:02:14 | Detail |
59. | Smetanová | Aneta | | #115# | žákyně 10 – 11 let | 3. | 00:03:48 | +00:02:18 | Detail |
60. | Nová | Nikola | Sokol Petřín | #112# | žákyně 10 – 11 let | 4. | 00:03:59 | +00:02:29 | Detail |
61. | Karasová | Daniela | Team Internet Pb | #100# | žákyně 12 – 13 let | 1. | 00:04:59 | +00:03:29 | Detail |
62. | Hofmann | Ondřej | 7 ZŠ Příbram | #93# | žáci 14 – 15 let | 1. | 00:05:02 | +00:03:32 | Detail |
63. | Smetana | Michal | AFK Loděnice | #114# | žáci 12 – 13 let | 1. | 00:05:15 | +00:03:45 | Detail |
64. | Bejček | Michal | SK Sporting Příbram | #78# | žáci 14 – 15 let | 2. | 00:05:16 | +00:03:46 | Detail |
65. | Bednář | Matěj | Atletika Jižní Město | #138# | žáci 12 – 13 let | 2. | 00:05:19 | +00:03:49 | Detail |
66. | Petrilák | Matouš Nathaniel | SK Sporting Příbram | #133# | žáci 12 – 13 let | 3. | 00:05:27 | +00:03:57 | Detail |
67. | Schnajberk | Jan | Atletika Jižní Město | #77# | žáci 12 – 13 let | 4. | 00:05:27 | +00:03:57 | Detail |
68. | Petriláková | Anežka Rozárie | Loko Beroun | #134# | žákyně 14 – 15 let | 1. | 00:05:29 | +00:03:59 | Detail |
69. | Dolejs | Marek | Atletika Jizni Mesto | #106# | žáci 12 – 13 let | 5. | 00:05:35 | +00:04:05 | Detail |
70. | Piknerová | Zuzana | Sokol Petřín Plzeň | #123# | žákyně 12 – 13 let | 2. | 00:05:35 | +00:04:05 | Detail |
71. | Ondřejka | Kryštof | Loko Beroun | #62# | žáci 10 – 11 let | 1. | 00:05:36 | +00:04:06 | Detail |
72. | Ketman | Florian | Loko Rakovník | #94# | žáci 10 – 11 let | 2. | 00:05:39 | +00:04:09 | Detail |
73. | Vačkář | Petr | Štěchovice | #136# | žáci 12 – 13 let | 6. | 00:05:43 | +00:04:13 | Detail |
74. | Fraňková | Natálie | Franěk Team Vysoká | #60# | žákyně 12 – 13 let | 3. | 00:05:44 | +00:04:14 | Detail |
75. | Veselý | Petr | Střela Žebrák | #66# | žáci 10 – 11 let | 3. | 00:05:46 | +00:04:16 | Detail |
76. | Holečková | Nicol | TJ Karlštejn | #132# | žákyně 12 – 13 let | 4. | 00:05:49 | +00:04:19 | Detail |
77. | Karasová | Barbora | Team Internet Pb | #130# | žákyně 14 – 15 let | 2. | 00:05:50 | +00:04:20 | Detail |
78. | Hošek | Ondřej | Buková | #97# | žáci 10 – 11 let | 4. | 00:05:58 | +00:04:28 | Detail |
79. | Štrosová | Aneta | USK Praha | #141# | žákyně 12 – 13 let | 5. | 00:05:59 | +00:04:29 | Detail |
80. | Weber | Adam | Sokol Petřin | #122# | žáci 12 – 13 let | 7. | 00:06:00 | +00:04:30 | Detail |
81. | Krubová | Natálie | Brunovský statek | #140# | žákyně 12 – 13 let | 6. | 00:06:02 | +00:04:32 | Detail |
82. | Bednář | Vilém | Atletika Jižní Město | #137# | žáci 12 – 13 let | 8. | 00:06:07 | +00:04:37 | Detail |
83. | Urban | Matyáš | Střela Žebrák | #56# | žáci 10 – 11 let | 5. | 00:06:15 | +00:04:45 | Detail |
84. | Konopáč | Vojtěch | Loko Beroun | #52# | žáci 10 – 11 let | 6. | 00:06:21 | +00:04:51 | Detail |
85. | Karas | Adam | Gymnázium Legionářů | #129# | žáci 14 – 15 let | 3. | 00:06:40 | +00:05:10 | Detail |
86. | Holakovská | Marie | Střela Žebrák | #57# | žákyně 12 – 13 let | 7. | 00:06:46 | +00:05:16 | Detail |
87. | Hofmann | Matěj | 7 ZŠ Příbram | #92# | žáci 12 – 13 let | 9. | 00:07:06 | +00:05:36 | Detail |
88. | Krtková | Michaela | Liteň | #102# | žákyně 12 – 13 let | 8. | 00:07:56 | +00:06:26 | Detail |
DNF | Švarcová | Tereza | Střela Žebrák | #75# | žákyně 10 – 11 let | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |