Oficiální Výsledková listina Vlašimská desítka a pětka
11. 6. 2016

Vlašimská desítka – cena města Vlašim

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. KRATOCHVÍL MilošHvězda Pardubice#96MB1.00:34:1500:17:07.2600:17:07.44Detail
2. KOUKLÍK JakubBenešovský běžecký klub#97MA1.00:38:05+00:03:5000:19:03.9600:19:00.92Detail
3. JIRÁSEK MarekTJ Sokol Kbely#81MB2.00:38:23+00:04:0800:19:04.7300:19:17.95Detail
4. JÁNOŠÍK RudolfSpartak Vlašim#1MB3.00:39:28+00:05:1300:19:05.2400:20:22.71Detail
5. LANGR MilanPraha 4#45MA2.00:39:45+00:05:3000:19:05.5500:20:38.82Detail
6. POSPÍŠIL PavelBenešovský běžecký klub#15MA3.00:40:19+00:06:0400:19:44.6100:20:34.25Detail
7. NESPORÝ HubertJiskra Humpolec#51MC1.00:40:29+00:06:1400:19:58.4700:20:29.92Detail
8. LEBEDA PetrBenešovský běžecký klub#20MB4.00:40:45+00:06:3000:20:29.0600:20:15.88Detail
9. PELIKÁN KarelBenešovský běžecký klub#18MA4.00:40:54+00:06:3900:20:29.5200:20:23.66Detail
10. LEJNAR MartinSDH Zruč nad Sázavou#3MB5.00:40:59+00:06:4400:20:29.7800:20:29.09Detail
11. RŮŽIČKA JosefHoumr RUN#77MA5.00:41:52+00:07:3700:20:22.0800:21:29.28Detail
12. ŠÍMA JanBenešovský bežecký klub#14MA6.00:42:33+00:08:1800:20:54.2200:21:38.43Detail
13. HERGESELL_ST JiříVračkovice#85MB6.00:42:48+00:08:3300:20:51.0000:21:57.00Detail
14. MRKVA Jiří#83MB7.00:43:03+00:08:4800:21:03.3500:21:59.59Detail
15. DVOŘÁK LukášPelhřimov#31MA7.00:43:59+00:09:4400:21:32.8600:22:25.77Detail
16. NĚMEC JiříAtletika Vlašim#2MD1.00:44:05+00:09:5000:21:39.0600:22:25.49Detail
17. SLABÝ JosefSedlec-Prčice#84MC2.00:44:15+00:10:0000:21:41.7000:22:33.05Detail
18. PEROUTKA VincencVlašim#54MA8.00:44:37+00:10:2200:22:15.6700:22:20.75Detail
19. RAČANSKY LubošZvěstov#59MA9.00:44:44+00:10:2900:22:16.0700:22:27.49Detail
20. SVOBODA OndřejBenešov#64MA10.00:44:57+00:10:4200:22:03.7600:22:52.25Detail
21. ŠIMÁČEK JiříPřišimasy#95MA11.00:45:03+00:10:4800:21:44.1100:23:18.65Detail
22. RICHTER MichaelBenešov#87MB8.00:45:26+00:11:1100:22:14.9200:23:11.07Detail
23. BÁRTA RadekRMX#28MA12.00:45:54+00:11:3900:22:30.2300:23:23.29Detail
24. ADAMCOVÁ AndreaSpartak Vlašim#25ZB1.00:45:55+00:11:4000:22:19.9300:23:34.52Detail
25. ZOULOVÁ DominikaJesenice#9ZA1.00:46:24+00:12:0900:22:36.4300:23:46.68Detail
26. JIŘIČNÁ DanaBonbon Praha#39ZC1.00:46:35+00:12:2000:22:43.1000:23:51.72Detail
27. JELÍNEK JiříBenešovský běžecký klub#19MC3.00:46:39+00:12:2400:23:31.1300:23:07.86Detail
28. LUKEŠ JiříJ a J Vlašim#21MC4.00:46:54+00:12:3900:23:30.2600:23:23.03Detail
29. JIROUŠKOVÁ HanaZnosim#7ZB2.00:47:14+00:12:5900:23:00.5400:24:13.17Detail
30. HEJNÝ MartinČechtice#34MA13.00:47:18+00:13:0300:23:07.6100:24:09.41Detail
31. BROŽÍK FrantišekVlašim#80MB9.00:47:19+00:13:0400:23:25.5500:23:53.12Detail
32. MAYER JanBK Benešov#10MD2.00:47:56+00:13:4100:23:04.7800:24:50.85Detail
33. HERGESELL_ML JiříVračkovice#86MA14.00:48:20+00:14:0500:23:23.6300:24:56.07Detail
34. DRBAL LubošSDH Zruč nad Sázavou#5MA15.00:48:56+00:14:4100:23:42.5400:25:12.58Detail
35. SLÍVA PetrObristvi#6MA16.00:49:06+00:14:5100:24:01.8100:25:03.86Detail
36. PLECHÁČ PetrKosova Hora#57MB10.00:49:06+00:14:5100:25:12.8300:23:52.94Detail
37. ŽÍŽALA JiříKosova Hora#75MA17.00:49:11+00:14:5600:23:58.3000:25:12.67Detail
38. ZÁRUBOVÁ JitkaBílkovice#73ZA2.00:49:21+00:15:0600:24:19.1800:25:01.22Detail
39. ŘÍHA KarelSoběhrdy#89MB11.00:49:34+00:15:1900:23:11.8800:26:21.34Detail
40. SMETANA KarelBenešovský běžecký klub#12MD3.00:50:38+00:16:2300:24:46.0200:25:51.27Detail
41. KOREC MartinOstrá#90MA18.00:51:29+00:17:1400:26:19.5800:25:08.63Detail
42. CRHA MartinLysá nad Labem#91MA19.00:51:35+00:17:2000:26:19.4000:25:15.33Detail
43. HOŘOVSKA Markéta#35ZB3.00:51:55+00:17:4000:25:08.8700:26:45.40Detail
44. KLÍMOVÁ VAŇKOVÁ ZuzanaVlašim#13ZB4.00:52:08+00:17:5300:25:39.5600:26:27.66Detail
45. TRMAL JakubBruntál#70MA20.00:52:11+00:17:5600:25:54.6400:26:16.25Detail
46. NOVÁK MiroslavTJ. Církvice#92MD4.00:52:20+00:18:0500:25:13.8300:27:05.41Detail
47. HERÁŇ JiříVlašim#88MA21.00:52:23+00:18:0800:25:52.9600:26:29.36Detail
48. KREJČA TomášJankov#43MA22.00:52:23+00:18:0800:25:30.6900:26:52.07Detail
49. KRABS JakubČistec#42MA23.00:52:25+00:18:1000:25:36.4400:26:48.24Detail
50. MARTÍNKOVÁ MonikaZnosim#8ZC2.00:53:35+00:19:2000:26:32.2300:27:01.89Detail
51. ŠMERHOVÁ PetraRadim#94ZB5.00:53:42+00:19:2700:25:50.1900:27:51.31Detail
52. PAČANDOVÁ DanaPraha 5#52ZC3.00:54:24+00:20:0900:25:43.6300:28:39.61Detail
53. CINKA IvanBenešovský běžecký klub#22MC5.00:54:24+00:20:0900:26:51.9600:27:31.33Detail
54. KOŠVANCOVÁ RenataKolín#41ZC4.00:54:31+00:20:1600:27:06.1100:27:24.55Detail
55. ŠULC JiříGatě team Zruč nad Sázavou#67MB12.00:54:59+00:20:4400:26:41.6800:28:17.12Detail
56. HOŘOVSKÝ Jan#36MA24.00:55:13+00:20:5800:26:52.0200:28:20.52Detail
57. TREFNÝ Robert#69MA25.00:55:16+00:21:0100:26:09.8900:29:05.99Detail
58. PLACHÝ LukášBenešov#56MA26.00:55:39+00:21:2400:26:46.4700:28:52.06Detail
59. SEJK HonzaHop Čakovice#62MC6.00:55:51+00:21:3600:25:48.9600:30:01.99Detail
60. LUNGA PetrDivišov#46M11.00:55:55+00:21:4000:27:13.4600:28:40.67Detail
61. LUNGA PetrDivišov#47MB13.00:56:05+00:21:5000:27:13.5300:28:50.80Detail
62. JIRÁSKOVÁ KateřinaPraha 9#82ZB6.00:56:21+00:22:0600:27:34.6500:28:45.73Detail
63. HRSTKA MiroslavTJ Sokol Jesenice#38ME1.00:57:05+00:22:5000:28:00.5300:29:03.93Detail
64. VOLFOVÁ LucieDěčín#71ZA3.00:57:14+00:22:5900:28:20.9700:28:52.42Detail
65. ŽEBRÁKOVÁ TáňaKolín#27ZB7.00:57:25+00:23:1000:28:15.1400:29:09.64Detail
66. POTANČOK MartinVlašim#58MA27.00:57:42+00:23:2700:27:05.0900:30:36.20Detail
67. ZIKMUND Petr#74MA28.00:57:42+00:23:2700:27:05.7000:30:35.92Detail
68. RATAJ StanislavSokol Sedlec-Prčice#60ME2.00:57:45+00:23:3000:28:19.3600:29:25.44Detail
69. NORTH ShaunPraha#55MB14.00:58:51+00:24:3600:27:54.7300:30:55.53Detail
70. VONDRACEK MarekVlasim#17MA29.00:59:19+00:25:0400:26:59.5000:32:19.34Detail
71. SKŘIVANOVÁ VladimíraPsáry#63ZC5.01:00:22+00:26:0700:28:17.7000:32:03.91Detail
72. FIALOVÁ HanaHumpolec#32ZA4.01:00:29+00:26:1400:28:48.6700:31:39.46Detail
73. RAČANSKÁ JanaVlašim#16ZA5.01:00:45+00:26:3000:29:30.6700:31:14.17Detail
74. LUKEŠOVÁ JanaJ a J Vlašim#23ZC6.01:01:34+00:27:1900:30:09.2800:31:24.12Detail
75. MÍKOVÁ Barbora#50ZA6.01:02:38+00:28:2300:30:08.2600:32:28.86Detail
76. KAČENOVÁ SimonaVlašim#93ZA7.01:03:56+00:29:4100:30:09.4400:33:46.04Detail
77. HAVELKA VáclavŘepy-Hasiči Býkovice#33MB15.01:14:24+00:40:0900:34:19.4600:40:04.39Detail
78. KÝNOVÁ LuciePraha#44ZA8.01:18:32+00:44:1700:37:38.3600:40:53.02Detail
79. MERAŠICKÁ DagmarContinental Automotive Czech Republic s.r.o.#26ZC7.01:44:03+01:09:4800:50:12.5700:53:50.42Detail
DNS HOUDEK KarelVlašim#37MADNS Detail
DNS DANĚK MichalSix-pack Holubice#30MADNS Detail
DNS KNÍŽEK LukášČerné Voděrady#40MADNS Detail
DNS ŽÍŽALA JiříKosova Hora#76MADNS Detail
DNS KRUŽÍKOVÁ PavlínaGatě team Zruč nad Sázavou#24ZBDNS Detail
DNS ČERVENÁ MartinaVlašim#48ZADNS Detail
DNS PÁVOVÁ ŽanetaPilulka.cz#79ZADNS Detail
DNS BERAN JakubBK Iniciativa Praha#29MADNS Detail
DNS PAVLÍKOVÁ TerezaBBK#53ZADNS Detail
DNS ŠTĚTINA ZdeněkBěžímpro.cz#65MBDNS Detail
DNS SMRŽ MatějBěžímpro.cz#66MADNS Detail
DNS SATURKA VladimírPraha#61MCDNS Detail
DNS TOUPAL JakubZnosim#68MADNS Detail
DNS VTÍPILOVÁ JanaIkem Praha#72ZBDNS Detail
DNS KARAFIAT RomanKladruby#4MBDNS Detail
DNS TŮMA JiříObchodní akademie Vlašim#11MCDNS Detail
DNS MIHULE ŠtěpánBK Iniciativa Praha#49MADNS Detail
DNS MALČÍK PavelHumpolec#78MCDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz