Oficiální Výsledková listina Vlašimská desítka a pětka
11. 6. 2016

Pětka pro všechny


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Němec KamilHasiči Vlašim#702#MB1.00:19:29Detail
2. Růžička JosefHunger men#740#MA1.00:19:52+00:00:23Detail
3. Klusoň MartinBBK#753#MA2.00:20:24+00:00:55Detail
4. Svoboda OndřejHunger men#744#MA3.00:20:48+00:01:19Detail
5. Kodr Karel#707#MB2.00:21:12+00:01:43Detail
6. Urban MichalSezimovo Ústí#730#MA4.00:21:36+00:02:07Detail
7. Novotný RadekSázava#718#MA5.00:21:45+00:02:16Detail
8. Herout FrantišekSKC Zruč nad Sázavou#739#MA6.00:21:47+00:02:18Detail
9. Valenta DavidVelosport Valenta Scott team#731#MA7.00:22:05+00:02:36Detail
10. Dostál ZdeněkPelhřimov#712#MB3.00:22:05+00:02:36Detail
11. Procházka LuděkBenešovský běžecký klub#720#M11.00:23:04+00:03:35Detail
12. Skřivan JakubPsáry#723#M12.00:23:26+00:03:57Detail
13. Dominguez ReneVlašim#711#MA8.00:23:27+00:03:58Detail
14. Škopek PavelVlašim#727#MC1.00:24:07+00:04:38Detail
15. Daneš VladimírCK Sázava - Bike Team#709#MA9.00:24:30+00:05:01Detail
16. Valentová MarkétaVelosport Valenta Scott team#749#ZB1.00:24:36+00:05:07Detail
17. Stožický Petr#724#MB4.00:24:42+00:05:13Detail
18. Sláviková Lujza#708#ZA1.00:24:51+00:05:22Detail
19. Vernerová RadkaPilulka.cz#733#ZB2.00:25:32+00:06:03Detail
20. Tůma JonášKlokočná#741#M13.00:25:50+00:06:21Detail
21. Hruška MiroslavBukovany#746#MA10.00:25:58+00:06:29Detail
22. Procházka LukášBenešovský běžecký klub#721#M14.00:25:59+00:06:30Detail
23. Bělohlávková MagdaVotice#704#Z11.00:26:05+00:06:36Detail
24. Richterová ZuzanaTJ Sokol Pelhřimov#747#Z12.00:26:13+00:06:44Detail
25. Martínek PetrVlašim#777#MC2.00:26:48+00:07:19Detail
26. Kříž LubomírSalesianer#752#MA11.00:26:59+00:07:30Detail
27. Danešová MartinaSázava#710#ZA2.00:27:11+00:07:42Detail
28. Walterová JanaVlašim#737#ZC1.00:27:25+00:07:56Detail
29. Tůmová LeontýnaKlokočná#745#Z13.00:27:40+00:08:11Detail
30. Tůma LadislavKlokočná#742#MC3.00:27:41+00:08:12Detail
31. Bílková JiřinaPraha#705#ZB3.00:27:46+00:08:17Detail
32. Kučerová BlankaVotice#714#ZB4.00:28:07+00:08:38Detail
33. Vandrovcová MiroslavaKladruby#732#ZB5.00:28:42+00:09:13Detail
34. Katrová YvetaKladruby#754#ZC2.00:28:47+00:09:18Detail
35. Pavelková PavlínaVlašim#719#ZA3.00:29:36+00:10:07Detail
36. Nedvídková Jana#717#ZA4.00:29:37+00:10:08Detail
37. Bártová MirkaKladruby#755#ZA5.00:29:37+00:10:08Detail
38. Mrkvičková KateřinaNeratovice#716#Z14.00:29:56+00:10:27Detail
39. Fialová JitkaVlašim#748#ZA6.00:30:16+00:10:47Detail
40. Trhlík JiříPlzeň#729#MC4.00:30:53+00:11:24Detail
41. Vlkannova VladimírBenešov#735#MA12.00:31:18+00:11:49Detail
42. Balíková JanaVlašim#738#ZA7.00:31:58+00:12:29Detail
43. Lungova IrenaDivišov#715#ZB6.00:32:25+00:12:56Detail
44. Cibulková LenkaChlumčany#706#ZB7.00:33:18+00:13:49Detail
45. Šnebergrová JitkaVlašim#728#ZA8.00:33:21+00:13:52Detail
46. Zelingrová MarcelaZdislavice#743#ZB8.00:33:57+00:14:28Detail
47. Červová ZuzanaMSF VLAŠIM#701#ZC3.00:34:45+00:15:16Detail
48. Kramperová MirkaVotice#713#ZC4.00:35:37+00:16:08Detail
49. Andres Marek#750#MB5.00:37:15+00:17:46Detail
50. Procházková Lucie#751#ZA9.00:37:16+00:17:47Detail
51. Šedivá Pavla MarieFrantiškov#726#ZB9.00:38:45+00:19:16Detail
52. Radoň MichalKutná Hora#722#MA13.00:39:38+00:20:09Detail
DNS Vernerová TerezaSK Kotlářka Praha#734#Z1DNS Detail
DNS Vodička PavelBK Varnsdorf/CZ Running Club#736#MADNS Detail
DNS Šavrdová MílaBáječné ženy v běhu#725#ZCDNS Detail
DNS Bělohlávková JitkaVotice#703#ZBDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz