Oficiální Výsledková listina Vlašimská desítka a pětka
11. 6. 2016

Pětka pro všechny

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. NĚMEC KamilHasiči Vlašim#702MB1.00:19:29Detail
2. RŮŽIČKA JosefHunger men#740MA1.00:19:52+00:00:23Detail
3. KLUSOŇ MartinBBK#753MA2.00:20:24+00:00:55Detail
4. SVOBODA OndřejHunger men#744MA3.00:20:48+00:01:19Detail
5. KODR Karel#707MB2.00:21:12+00:01:43Detail
6. URBAN MichalSezimovo Ústí#730MA4.00:21:36+00:02:07Detail
7. NOVOTNÝ RadekSázava#718MA5.00:21:45+00:02:16Detail
8. HEROUT FrantišekSKC Zruč nad Sázavou#739MA6.00:21:47+00:02:18Detail
9. VALENTA DavidVelosport Valenta Scott team#731MA7.00:22:05+00:02:36Detail
10. DOSTÁL ZdeněkPelhřimov#712MB3.00:22:05+00:02:36Detail
11. PROCHÁZKA LuděkBenešovský běžecký klub#720M11.00:23:04+00:03:35Detail
12. SKŘIVAN JakubPsáry#723M12.00:23:26+00:03:57Detail
13. DOMINGUEZ ReneVlašim#711MA8.00:23:27+00:03:58Detail
14. ŠKOPEK PavelVlašim#727MC1.00:24:07+00:04:38Detail
15. DANEŠ VladimírCK Sázava - Bike Team#709MA9.00:24:30+00:05:01Detail
16. VALENTOVÁ MarkétaVelosport Valenta Scott team#749ZB1.00:24:36+00:05:07Detail
17. STOŽICKÝ Petr#724MB4.00:24:42+00:05:13Detail
18. SLÁVIKOVÁ Lujza#708ZA1.00:24:51+00:05:22Detail
19. VERNEROVÁ RadkaPilulka.cz#733ZB2.00:25:32+00:06:03Detail
20. TŮMA JonášKlokočná#741M13.00:25:50+00:06:21Detail
21. HRUŠKA MiroslavBukovany#746MA10.00:25:58+00:06:29Detail
22. PROCHÁZKA LukášBenešovský běžecký klub#721M14.00:25:59+00:06:30Detail
23. BĚLOHLÁVKOVÁ MagdaVotice#704Z11.00:26:05+00:06:36Detail
24. RICHTEROVÁ ZuzanaTJ Sokol Pelhřimov#747Z12.00:26:13+00:06:44Detail
25. MARTÍNEK PetrVlašim#777MC2.00:26:48+00:07:19Detail
26. KŘÍŽ LubomírSalesianer#752MA11.00:26:59+00:07:30Detail
27. DANEŠOVÁ MartinaSázava#710ZA2.00:27:11+00:07:42Detail
28. WALTEROVÁ JanaVlašim#737ZC1.00:27:25+00:07:56Detail
29. TŮMOVÁ LeontýnaKlokočná#745Z13.00:27:40+00:08:11Detail
30. TŮMA LadislavKlokočná#742MC3.00:27:41+00:08:12Detail
31. BÍLKOVÁ JiřinaPraha#705ZB3.00:27:46+00:08:17Detail
32. KUČEROVÁ BlankaVotice#714ZB4.00:28:07+00:08:38Detail
33. VANDROVCOVÁ MiroslavaKladruby#732ZB5.00:28:42+00:09:13Detail
34. KATROVÁ YvetaKladruby#754ZC2.00:28:47+00:09:18Detail
35. PAVELKOVÁ PavlínaVlašim#719ZA3.00:29:36+00:10:07Detail
36. NEDVÍDKOVÁ Jana#717ZA4.00:29:37+00:10:08Detail
37. BÁRTOVÁ MirkaKladruby#755ZA5.00:29:37+00:10:08Detail
38. MRKVIČKOVÁ KateřinaNeratovice#716Z14.00:29:56+00:10:27Detail
39. FIALOVÁ JitkaVlašim#748ZA6.00:30:16+00:10:47Detail
40. TRHLÍK JiříPlzeň#729MC4.00:30:53+00:11:24Detail
41. VLKANNOVA VladimírBenešov#735MA12.00:31:18+00:11:49Detail
42. BALÍKOVÁ JanaVlašim#738ZA7.00:31:58+00:12:29Detail
43. LUNGOVA IrenaDivišov#715ZB6.00:32:25+00:12:56Detail
44. CIBULKOVÁ LenkaChlumčany#706ZB7.00:33:18+00:13:49Detail
45. ŠNEBERGROVÁ JitkaVlašim#728ZA8.00:33:21+00:13:52Detail
46. ZELINGROVÁ MarcelaZdislavice#743ZB8.00:33:57+00:14:28Detail
47. ČERVOVÁ ZuzanaMSF VLAŠIM#701ZC3.00:34:45+00:15:16Detail
48. KRAMPEROVÁ MirkaVotice#713ZC4.00:35:37+00:16:08Detail
49. ANDRES Marek#750MB5.00:37:15+00:17:46Detail
50. PROCHÁZKOVÁ Lucie#751ZA9.00:37:16+00:17:47Detail
51. ŠEDIVÁ Pavla MarieFrantiškov#726ZB9.00:38:45+00:19:16Detail
52. RADOŇ MichalKutná Hora#722MA13.00:39:38+00:20:09Detail
DNS VERNEROVÁ TerezaSK Kotlářka Praha#734Z1DNS Detail
DNS VODIČKA PavelBK Varnsdorf/CZ Running Club#736MADNS Detail
DNS ŠAVRDOVÁ MílaBáječné ženy v běhu#725ZCDNS Detail
DNS BĚLOHLÁVKOVÁ JitkaVotice#703ZBDNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz