Oficiální Výsledková listina Jindřichohradecká hodinovka
11. 5. 2016

veřejnost

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.VzdálenostZtrátaPen.
1. Chlup TomášBEACHWELL Pelhřimov#22#muži A1.0
Detail
2. Macek Petr#37#muži B1.0
Detail
3. Klimeš PetrSDH Třísov#48#muži B2.0
Detail
4. Jirák LukášÉSL HUMPOLEC#68#muži A2.0
Detail
5. Hommer RomanDěti Kleti#34#muži C1.0
Detail
6. Malík JakubRUN TEAM Borovany#49#muži A3.0
Detail
7. Konárek ZdeněkSuTri Prachatice#51#muži A4.0
Detail
8. Kopáček PavelBežerovice#45#muži A5.0
Detail
9. Šustr PavelLiga 2000 Tábor#54#muži C2.0
Detail
10. Čejka JiříVčelná#39#muži B3.0
Detail
11. Hruska Lubos3L Team CB#56#muži B4.0
Detail
12. Rokos LukášTJ Jiskra Třeboň#31#muži A6.0
Detail
13. Vondrášek MartinTJ Jiskra Třeboň#29#muži A7.0
Detail
14. Ludvík JanBK Nezmar CB#53#muži B5.0
Detail
15. Černý MichalČEHÝ#43#muži B6.0
Detail
16. Chlupová TerezaKamenice nad Lipou#28#ženy1.0
Detail
17. Klíma JiříTC Dvořák ČB#60#muži D1.0
Detail
18. Macek TomášČeské Budějovice#36#muži B7.0
Detail
19. Círal FrantišekDvory nad Lužnicí#33#muži B8.0
Detail
20. Ardamica DavidArdy team#15#muži B9.0
Detail
21. Rokos IvanTJ Jiskra Třeboň#30#muži D2.0
Detail
22. Pinl MichalRudolfov#24#muži C3.0
Detail
23. Habara JanVeselí nad lužnicí#13#muži B10.0
Detail
24. Stejskal PavelSK 4Dvory Č.Budějovice#23#muži B11.0
Detail
25. Pillar LadislavDTJ Lomnice nad Lužnicí#21#muži D3.0
Detail
26. Lebedová OlgaHůrka#40#ženy2.0
Detail
27. Nosek VladimírSOS Jindřichův Hradec#58#muži D4.0
Detail
28. Svoboda VáclavJKM Č.Budějovice#19#muži D5.0
Detail
29. Pexa MartinČB#47#muži B12.0
Detail
30. Tomášová GabrielaČeské Budějovice#61#ženy3.0
Detail
31. Gazda MartinBujanov#35#muži C4.0
Detail
32. Zlochová SimonkaKarel#41#ženy4.0
Detail
33. Štěpánek KamilČeské Budějovice#64#muži A8.0
Detail
34. Bartušková JanaČešnovice#38#ženy5.0
Detail
35. Mikšl RostislavESTIANS#44#muži B13.0
Detail
36. Vrobel RadimČeské Budějovice#46#muži A9.0
Detail
37. Tausinger IgorCrotalus Praha#67#muži D6.0
Detail
38. Stoupenec RichardDačice#59#muži C5.0
Detail
39. Nováčková Denisadoudleby#26#ženy6.0
Detail
40. Toman MartinSK Babice#25#muži B14.0
Detail
41. Kopřiva JosefTC Dvořák#57#muži D7.0
Detail
42. Vejsada MarekCeske Budejovice#18#muži B15.0
Detail
43. Ardamica DavidArdy team#16#muži A10.0
Detail
44. Ševecová ZuzanaÉSL HUMPOLEC#69#ženy7.0
Detail
45. Boháč KarelLIGA 2000 TÁBOR#55#muži D8.0
Detail
46. Adámková DanaTriatlon Tálín#27#ženy8.0
Detail
47. Svoboda TomášJH Cycling #52#muži A11.0
Detail
48. Šoustar LubomírKatastrální úřad Č.Budějovice#66#muži D9.0
Detail
49. Hýsková ŠárkaČEHÝ Č.Budějovice#42#ženy9.0
Detail
50. Blažek BohuslavČB#14#muži D10.0
Detail
51. Křívánková BohumilaTC Dvořák CB#62#ženy10.0
Detail
52. Mikšovský ZdenekAK Včelná#20#muži D11.0
Detail
53. Šuler VáclavTJ Centropen Dačice#63#muži D12.0
Detail
54. Benedová ZdeňkaJiskra Třeboň#32#ženy11.0
Detail
55. Šádková BeátaJindřichův Hradec#65#ženy12.0
Detail
56. Ardamicová RadkaARDY TEAM#17#ženy13.0
Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz