6.ročník
Pořadatel: SC MARATHON PLZEŇ
Výsledky zpracoval: Jiří Bulan, IRONTIME
Ředitel závodu: Ing.Vlastimil Šroubek
Hlavní rozhodčí: Mgr.Erna Linhartová
Poznámka: zataženo, sucho, slabý vítr, ráno 5 °C, odpoledne 12 °C
# | Příjmení | Jméno | Klub | st. č. | Země | Ročník | Oficiální čas | Ztráta | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brunner | Radek | SK Babice | #1# | CZE | 1974 | 07:11:46 | ||||
2. | Orálek | Daniel | AC Moravská Slavia Brno | #2# | CZE | 1970 | 07:14:57 | +00:03:10 | |||
3. | Tomášek | Roman | SK Kamberk | #32# | CZE | 1975 | 07:57:54 | +00:46:07 | |||
4. | Šarlinger | Ivan | SC MARATHON PLZEŇ | #3# | CZE | 1974 | 08:24:47 | +01:13:00 | |||
5. | Lender | Jan | Unicorn Systems | #10# | CZE | 1973 | 08:28:42 | +01:16:55 | |||
6. | Bohdal | Jaroslav | MK Kladno | #25# | CZE | 1976 | 08:37:28 | +01:25:41 | |||
7. | Marek | Pavel | ČAU | #20# | CZE | 1968 | 08:52:26 | +01:40:39 | |||
8. | Štefl | Miroslav | Rumning Klap | #35# | CZE | 1972 | 09:17:22 | +02:05:35 | |||
9. | Hons | Pavel | MK Kladno | #6# | CZE | 1970 | 09:24:59 | +02:13:12 | |||
10. | Ružek | Slavomír | Slovensko | #24# | SVK | 1972 | 09:26:15 | +02:14:28 | |||
11. | Kopečný | Dušan | Maratonský Klub Prostějov | #17# | CZE | 1973 | 09:36:29 | +02:24:42 | |||
12. | Sotolář | Stanislav | OB Veselice | #18# | CZE | 1970 | 09:37:31 | +02:25:44 | |||
13. | Švanda | Petr | MK Kladno / ithinkBeer | #15# | CZE | 1967 | 09:48:24 | +02:36:37 | |||
14. | Koutník | Dušan | Sokol Vlastibořice | #9# | CZE | 1972 | 10:34:03 | +03:22:16 | |||
15. | Dohnal | Robert | ČAU | #33# | CZE | 1970 | 10:35:40 | +03:23:53 | |||
16. | Roudnický | Milan | SKŠ Jablonné v Podještědí | #27# | CZE | 1968 | 11:03:22 | +03:51:35 | |||
17. | Horák | Štěpán | bezec.eu | #26# | CZE | 1969 | 11:08:59 | +03:57:12 | |||
18. | Fusek | Pavel | Tábor | #37# | CZE | 1974 | 12:19:18 | +05:07:31 | |||
DNF | Vondrák | Zbyněk | Vinařství Vondrák Mělník | #4# | CZE | 1975 | |||||
DNF | Máčaj | Ivan | SAU / Slovensko | #19# | SVK | 1970 | |||||
DNF | Kunrt | Jaroslav | SK Týniště nad Orlicí | #21# | CZE | 1975 | |||||
DNF | Šplíchal | Marek | Sportlet | #22# | CZE | 1974 | |||||
DNF | Polánka | Petr | Brno | #23# | CZE | 1975 | |||||
DNS | Kubišta | Petr | SC MARATHON PLZEŇ | #5# | CZE | 1970 | |||||
DNS | Friedl | Luboš | friedline | #8# | CZE | 1969 | |||||
DNS | Fafejta | Václav | TJ LIGA 100 Praha | #31# | CZE | 1973 | |||||
DNS | Wagner | Rostislav | Prachatice | #34# | CZE | 1973 | |||||