Oficiální Výsledková listina Dačického 12
9. 8. 2014

12 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kratochvil MilošHvezda Pardubice#220#muži1.00:41:56.03Detail
2. Flegl VlastimilVrchlabi#215#muži2.00:42:55.66+00:00:59.63Detail
3. Vodička JosefTJ Zentiva#118#muži3.00:45:12.84+00:03:16.81Detail
4. Zajíc JiříHZS Kutná Hora#121#muži4.00:45:19.45+00:03:23.42Detail
5. Černý JakubTJ Sokol Kaňk#17#muži5.00:45:30.26+00:03:34.23Detail
6. Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha#92#muži6.00:45:55.80+00:03:59.77Detail
7. Blažek JaroslavHavlíčkova Borová#7#muži7.00:46:23.24+00:04:27.21Detail
8. Čerych PETRHS Semčice#142#muži8.00:46:35.98+00:04:39.95Detail
9. Pavek Michalhradni straz#163#muži9.00:46:37.75+00:04:41.72Detail
10. Sedláček JanSK Svěrák#101#muži10.00:46:57.40+00:05:01.37Detail
11. Pražák JiříSK Zbraslav#258#muži11.00:47:11.79+00:05:15.76Detail
12. KlvaŇ NorbertSK C Pecky#207#muži12.00:47:20.88+00:05:24.85Detail
13. Němec JanKolín#79#muži13.00:48:02.54+00:06:06.51Detail
14. uchytil MilanKPA Pardubice#214#muži14.00:48:10.42+00:06:14.39Detail
15. Johaník JakubUherské Hradiště/Brno#48#muži15.00:48:20.87+00:06:24.84Detail
16. HAVRANKOVA DANIELAPotěhy#232#ženy1.00:48:31.39+00:06:35.36Detail
17. Káňa LubošAC Přibyslavice#54#muži16.00:48:43.15+00:06:47.12Detail
18. Růžička JanRestaurace na Valech#100#muži17.00:48:54.08+00:06:58.05Detail
19. Kunášek DanielFBC KH#209#muži18.00:49:06.42+00:07:10.39Detail
20. Balaž RomanBalaz Extreme-TEAM Ostrava#246#muži19.00:49:13.88+00:07:17.85Detail
21. Pícha PetrPáchováci#176#muži20.00:49:23.38+00:07:27.35Detail
22. Červienka RadekSK Svěrák#18#muži21.00:49:44.37+00:07:48.34Detail
23. Gurin Davidlazytempo#185#muži22.00:50:21.17+00:08:25.14Detail
24. Jordanov MarcelCYKLOKRAUS PŘELOUČ#130#muži23.00:50:49.86+00:08:53.83Detail
25. Lejnar MartinSDH Zruc n Sazavou#218#muži24.00:51:10.71+00:09:14.68Detail
26. Johaníková LucieBrno#49#ženy2.00:51:43.62+00:09:47.59Detail
27. Zelený ZbyněkHavlíčkova Borová#122#muži25.00:51:53.40+00:09:57.37Detail
28. Kučera VojtěchSK Sverak#243#muži26.00:51:57.72+00:10:01.69Detail
29. Kalný PetrKRB Chrudim#52#muži27.00:52:01.77+00:10:05.74Detail
30. Vlasák OttoKřesetice#148#muži28.00:52:02.25+00:10:06.22Detail
31. Zajíc JiříPotěhy#260#muži29.00:52:08.11+00:10:12.08Detail
32. Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl#82#muži30.00:52:09.00+00:10:12.97Detail
33. Turay FrantisekSKC Pecky#241#veteráni1.00:52:09.18+00:10:13.15Detail
34. Hejný MartinCechtice#211#muži31.00:52:19.57+00:10:23.54Detail
35. Hasala OndřejTJ Sparta Kutná Hora#32#muži32.00:52:42.92+00:10:46.89Detail
36. Czagan JanSDH Dědek#12#muži33.00:52:52.76+00:10:56.73Detail
37. Kyzlink PavelČernošice#262#muži34.00:52:55.55+00:10:59.52Detail
38. Marek JakubKutna hora#257#muži35.00:52:56.08+00:11:00.05Detail
39. Dubský RomanSK Přibyslav#24#muži36.00:53:06.72+00:11:10.69Detail
40. Jarůněk MichalKřesetice#47#muži37.00:53:12.90+00:11:16.87Detail
41. Kamenář PetrAutocombi-team Kutná Hora#53#muži38.00:53:18.86+00:11:22.83Detail
42. Hurych PetrKutná Hora#43#muži39.00:53:26.96+00:11:30.93Detail
43. Schwarz JosefSK Chotěboř#134#veteráni2.00:53:41.02+00:11:44.99Detail
44. Veselý VladimírHasiči Neratovice#133#muži40.00:53:51.58+00:11:55.55Detail
45. kral jiritj sokol zahori n labem#238#muži41.00:53:57.32+00:12:01.29Detail
46. gloser vaclavSK Babice#224#muži42.00:53:58.14+00:12:02.11Detail
47. Dubecký JakubPraha#254#muži43.00:54:00.78+00:12:04.75Detail
48. Frčka MichalPraha#221#muži44.00:54:08.14+00:12:12.11Detail
49. Bulis PetrCkB#154#muži45.00:54:11.36+00:12:15.33Detail
50. Sedlák JiříCYKLOKRAUS PŘELOUČ#139#veteráni3.00:54:14.27+00:12:18.24Detail
51. Štifter OndřejFBC Kutná Hora#108#muži46.00:54:24.91+00:12:28.88Detail
52. Voseček ZdeněkOpatovice u Zbýšova#120#muži47.00:54:33.14+00:12:37.11Detail
53. echnovský janPraha#230#muži48.00:54:42.44+00:12:46.41Detail
54. Novotný JaroslavAutocombi-Team KH#204#muži49.00:54:47.93+00:12:51.90Detail
55. Opočenský JaroslavKutná Hora#87#veteráni4.00:54:52.22+00:12:56.19Detail
56. Kraus VáclavCYKLOKRAUS PŘELOUČ#138#muži50.00:55:16.89+00:13:20.86Detail
57. Pavlík MichalKutná Hora#90#muži51.00:55:21.52+00:13:25.49Detail
58. Esentierova AdelaBalaz Extreme-TEAM Ostrava#247#ženy3.00:55:33.89+00:13:37.86Detail
59. Procházková OlgaPoděbrady#94#ženy4.00:55:47.73+00:13:51.70Detail
60. Čentíš JánČáslav#15#muži52.00:55:53.16+00:13:57.13Detail
61. Bílek VladimírMamer#173#muži53.00:56:12.41+00:14:16.38Detail
62. Kubín ŠtěpánBěžci na Hodinářce#66#muži54.00:56:13.22+00:14:17.19Detail
63. Černohorský MartinSK Toužim#162#muži55.00:56:20.22+00:14:24.19Detail
64. Bubník OndřejFoxconn KH#10#muži56.00:56:42.80+00:14:46.77Detail
65. Viktora MartinŠtipoklasy#140#muži57.00:57:00.08+00:15:04.05Detail
66. Trusa RudolfKutná Hora#153#muži58.00:57:02.13+00:15:06.10Detail
67. Palán PetrFoxconn K. Hora#88#muži59.00:57:06.01+00:15:09.98Detail
68. Daniš PavolBratislava#19#muži60.00:57:07.33+00:15:11.30Detail
69. Pěgřímek MilanAutocombi-Team KH#201#muži61.00:57:23.59+00:15:27.56Detail
70. Kučera DavidHZS Kutná Hora#143#muži62.00:57:25.55+00:15:29.52Detail
71. Pencák MarcelHorní Měcholupy#91#muži63.00:57:25.62+00:15:29.59Detail
72. Bohata RadekBollowgym#200#muži64.00:57:42.74+00:15:46.71Detail
73. Lebeda StanislavVS35,- / Fox#72#muži65.00:57:45.68+00:15:49.65Detail
74. Kalná JitkaAtletika Chrudim / Kutná Hora#51#ženy5.00:58:03.79+00:16:07.76Detail
75. Toth RadovanGTL#265#muži66.00:58:07.88+00:16:11.85Detail
76. Barrera WilfridoFoxconn K. Hora#2#muži67.00:58:10.50+00:16:14.47Detail
77. Starý FrantišekKutná Hora#135#muži68.00:58:14.16+00:16:18.13Detail
78. Kotrba JaroslavDačice#261#muži69.00:58:19.52+00:16:23.49Detail
79. Pavlas AntonínPřibyslav#89#veteráni5.00:58:20.17+00:16:24.14Detail
80. Motlíček RichardKolín#77#muži70.00:58:29.77+00:16:33.74Detail
81. Železný MartinKutná Hora#127#muži71.00:58:34.30+00:16:38.27Detail
82. Douša OndřejPraha#22#muži72.00:58:37.83+00:16:41.80Detail
83. Pecenka jakubFBC KH#210#muži73.00:58:52.07+00:16:56.04Detail
84. Dytrich DavidAutocombi-Team KH#252#muži74.00:58:56.18+00:17:00.15Detail
85. Vodicka JiriTJ Sokol Maleč#206#veteráni6.00:59:02.50+00:17:06.47Detail
86. HAJEK JAKUBkh#233#muži75.00:59:20.79+00:17:24.76Detail
87. Širc PetrKolín#106#muži76.00:59:23.84+00:17:27.81Detail
88. Jalovec JanAK studiotesa Praha #46#muži77.00:59:26.37+00:17:30.34Detail
89. Juge PatrikSK Svěrák#67#muži78.00:59:45.52+00:17:49.49Detail
90. Jančev RadekKutná Hora#160#muži79.00:59:53.82+00:17:57.79Detail
91. Matoušek OndřejJivina#75#muži80.01:00:08.90+00:18:12.87Detail
92. Novák JakubCS Specialized HK#80#muži81.01:00:12.49+00:18:16.46Detail
93. Lahoda JanChmel#70#muži82.01:00:14.35+00:18:18.32Detail
94. Málek JaroslavChotebor#205#veteráni7.01:00:14.86+00:18:18.83Detail
95. Blabolil JiříFBC Kutná Hora#6#muži83.01:00:15.86+00:18:19.83Detail
96. Dušek JanKutná Hora#25#muži84.01:00:16.93+00:18:20.90Detail
97. Cafourek DavidKutná Hora#183#muži85.01:00:17.32+00:18:21.29Detail
98. Charvát PetrFoxconn KH#45#muži86.01:00:17.71+00:18:21.68Detail
99. Helwig DanielPraha#34#muži87.01:00:36.95+00:18:40.92Detail
100. Kaprálek TomášSKP Olympia Kutná Hora#55#muži88.01:01:04.40+00:19:08.37Detail
101. Klimeš JiříKonojedy#56#muži89.01:01:33.33+00:19:37.30Detail
102. Herman Jankolin#36#muži90.01:01:33.83+00:19:37.80Detail
103. Dvořák FrantišekTřemošnice#253#muži91.01:01:36.82+00:19:40.79Detail
104. Faltýn JiříTJ Fotři#26#muži92.01:01:53.25+00:19:57.22Detail
105. Vyhnanek tomasUhl Janovice#216#muži93.01:02:02.06+00:20:06.03Detail
106. Glinz JakubFoxconn KH#27#muži94.01:02:05.55+00:20:09.52Detail
107. Čapek MartinFoxconn KH#13#muži95.01:02:14.14+00:20:18.11Detail
108. Černovský RadekKutná Hora#16#muži96.01:02:16.17+00:20:20.14Detail
109. Heller JanHradec Králové#33#muži97.01:02:24.19+00:20:28.16Detail
110. Věchtová KamilaAC Čáslav#174#ženy6.01:02:26.24+00:20:30.21Detail
111. Drazan JanKH#219#muži98.01:02:28.38+00:20:32.35Detail
112. Mahdal RadekPraha#74#muži99.01:02:37.03+00:20:41.00Detail
113. Krejčí TomášVS35#149#muži100.01:02:38.78+00:20:42.75Detail
114. Košťák LubošLhotky#184#muži101.01:02:43.50+00:20:47.47Detail
115. NOVOTNÝ RADEKSOKOL KANK#235#muži102.01:02:50.52+00:20:54.49Detail
116. Obešlo MartinKutná Hora#83#muži103.01:02:51.79+00:20:55.76Detail
117. Bartak JosefKutná Hora#3#muži104.01:03:03.39+00:21:07.36Detail
118. Laibl JanBK Staňkovice#71#muži105.01:03:03.50+00:21:07.47Detail
119. Pol JakubAC Čáslav#93#muži106.01:03:10.12+00:21:14.09Detail
120. Tylk PavelZásmuky#144#muži107.01:03:32.56+00:21:36.53Detail
121. Šesták JindřichKKK Praha#104#veteráni8.01:03:52.33+00:21:56.30Detail
122. Lacman JiříČáslav#168#muži108.01:04:15.48+00:22:19.45Detail
123. čákora MartinSK Svinařice#222#muži109.01:04:17.44+00:22:21.41Detail
124. prochazka JaroslavSVETLA N SAZAVOU#231#muži110.01:04:22.47+00:22:26.44Detail
125. Zrzavý JanSokol Kaňk#125#muži111.01:04:33.91+00:22:37.88Detail
126. Horký JaromírSokol Kaňk#39#muži112.01:04:34.11+00:22:38.08Detail
127. Šimek PetrPlaňany#105#muži113.01:04:37.29+00:22:41.26Detail
128. Švejda MartinTýnec nad Labem#111#muži114.01:04:38.23+00:22:42.20Detail
129. Pohanková PetraPražský maratonec#191#ženy7.01:05:01.43+00:23:05.40Detail
130. Husák OndřejPraha 3#44#muži115.01:05:01.54+00:23:05.51Detail
131. hulinsky jiripraha 9 bechovice#239#muži116.01:05:06.60+00:23:10.57Detail
132. Měchura MarekSK Svěrák#76#muži117.01:05:10.55+00:23:14.52Detail
133. Bajer MilanCafe Bajer Pardubice#217#veteráni9.01:05:28.96+00:23:32.93Detail
134. Motlíčková ZuzanaKolín#78#ženy8.01:05:42.22+00:23:46.19Detail
135. Hájková MonikaSK Valdman´s gym#31#ženy9.01:06:25.78+00:24:29.75Detail
136. Slomek JaromírPraha#102#veteráni10.01:06:41.47+00:24:45.44Detail
137. Kvíz VladimírTuzemský Um#69#muži118.01:06:43.10+00:24:47.07Detail
138. STRANSKA JANAK.O. PODEBRADY#237#ženy10.01:06:57.37+00:25:01.34Detail
139. VOKOUN RADEKSEDLEC#234#muži119.01:07:00.11+00:25:04.08Detail
140. Horký MartinSokol Kaňk#40#muži120.01:07:01.15+00:25:05.12Detail
141. Jangl RadekCorvus#166#muži121.01:07:04.35+00:25:08.32Detail
142. Dupal VladimirKutna Hora#190#muži122.01:07:15.11+00:25:19.08Detail
143. Kohoutková ZoraKošice#58#ženy11.01:07:17.39+00:25:21.36Detail
144. Lubomír LacmanHlízov#73#veteráni11.01:07:22.71+00:25:26.68Detail
145. Horáček MiroslavPraha#171#muži123.01:07:26.74+00:25:30.71Detail
146. Dojčiak JanFBC Kutná Hora#21#muži124.01:07:27.58+00:25:31.55Detail
147. Vonšovský RadimHZS Čáslav#119#muži125.01:07:46.99+00:25:50.96Detail
148. Zeman VladimírGP Kolín#123#muži126.01:08:13.82+00:26:17.79Detail
149. Hoblová ZdenaTuzemský UM#38#ženy12.01:08:23.93+00:26:27.90Detail
150. Pavel JindrichPrasatko Lojzik#245#muži127.01:08:30.66+00:26:34.63Detail
151. Repka FrantišekFoxconn K. Hora#136#muži128.01:08:33.04+00:26:37.01Detail
152. Dlouha PavlinaNova Ves u Lestiny#129#ženy13.01:08:37.09+00:26:41.06Detail
153. Kocanda MiroslavZbraslavice#141#muži129.01:09:08.16+00:27:12.13Detail
154. Tichá DominikaGP Kolín#112#ženy14.01:09:08.30+00:27:12.27Detail
155. Poláček Tomᚎižkov#152#muži130.01:09:34.79+00:27:38.76Detail
156. Surgean MattSteel City Striders Running Club #186#veteráni12.01:09:39.25+00:27:43.22Detail
157. Kos VladimírSpartak Praha 4#60#muži131.01:09:47.49+00:27:51.46Detail
158. Danko Jiříchmel#20#muži132.01:10:08.45+00:28:12.42Detail
159. MOCOVA BARBORABK DIVOKA SARKA#236#ženy15.01:10:23.91+00:28:27.88Detail
160. Veselý MilanKolin GP#259#veteráni13.01:10:26.91+00:28:30.88Detail
161. Zikmunda PetrČKD Kutná Hora#124#muži133.01:10:28.97+00:28:32.94Detail
162. Šircová LídaKolín#107#ženy16.01:10:36.85+00:28:40.82Detail
163. Sanda MartinLubo particka#212#muži134.01:10:48.20+00:28:52.17Detail
164. Andrle JakubKostelec n.Č.l.#1#muži135.01:11:02.95+00:29:06.92Detail
165. Vele VladimírFoxconn KH#156#muži136.01:11:07.83+00:29:11.80Detail
166. Hendrych JiříBěžecký klub Krasoňovice#35#muži137.01:11:19.47+00:29:23.44Detail
167. Švarc MarekSuchdolská běhavka#165#muži138.01:11:22.92+00:29:26.89Detail
168. Střemcha JanSokol Kutná Hora#146#muži139.01:11:24.10+00:29:28.07Detail
169. Sova JanMP Praha#150#muži140.01:11:38.99+00:29:42.96Detail
170. Nečas RadekKutna Hora#249#muži141.01:11:39.23+00:29:43.20Detail
171. Kozubek PetrPraha 3#62#muži142.01:11:42.13+00:29:46.10Detail
172. Matyásko AlešMladá Boleslav#151#muži143.01:11:47.16+00:29:51.13Detail
173. Nekvasilová AnitaSDH Chloumek#132#ženy17.01:11:48.48+00:29:52.45Detail
174. Hobl TomášTuzemský UM#37#muži144.01:12:00.67+00:30:04.64Detail
175. hnilicka vladimirpraha#228#muži145.01:12:02.55+00:30:06.52Detail
176. Cervanová AnnaANAVI Tým#11#ženy18.01:12:23.61+00:30:27.58Detail
177. Havránek JosefBratčice #182#muži146.01:12:49.08+00:30:53.05Detail
178. klimeš vladimirkonojedy#225#muži147.01:12:51.78+00:30:55.75Detail
179. Čapková HanaHradec Králové#14#ženy19.01:12:53.38+00:30:57.35Detail
180. Kuba Petr#187#muži148.01:13:54.52+00:31:58.49Detail
181. Beranová DenisaHostivice#4#ženy20.01:13:54.85+00:31:58.82Detail
182. Simbaeva ValeriyaSK Sverak#244#ženy21.01:13:55.80+00:31:59.77Detail
183. Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou#172#veteráni14.01:13:58.49+00:32:02.46Detail
184. Vavák JindřichPraha#188#muži149.01:14:08.06+00:32:12.03Detail
185. Klozová MartinaStřihov#189#ženy22.01:14:08.35+00:32:12.32Detail
186. Vyskočilová LucieKutná Hora#159#ženy23.01:14:50.14+00:32:54.11Detail
187. Brož Radekkoníci#8#muži150.01:14:54.65+00:32:58.62Detail
188. bräuner tomášpraha#229#muži151.01:15:03.41+00:33:07.38Detail
189. Skalická VlastaPraha#155#veteránky1.01:15:04.45+00:33:08.42Detail
190. Novotný PetrSparta Praha#81#muži152.01:15:06.21+00:33:10.18Detail
191. Horyna MiroslavPraha-Zahradní Město#41#veteráni15.01:15:10.11+00:33:14.08Detail
192. Janatová EvaFoxconn K. Hora#170#ženy24.01:15:16.15+00:33:20.12Detail
193. Sobotka JiříDobrovítov#164#muži153.01:15:25.97+00:33:29.94Detail
194. Hrochová PetraMilevsko#42#ženy25.01:15:40.81+00:33:44.78Detail
195. Barták JosefKutna Hora#263#muži154.01:15:41.15+00:33:45.12Detail
196. Lacmanová TerezaČáslav#167#ženy26.01:15:49.00+00:33:52.97Detail
197. Chládková EvaFoxconn K. Hora#175#ženy27.01:15:53.22+00:33:57.19Detail
198. Podoláková IvaKH#202#ženy28.01:15:58.28+00:34:02.25Detail
199. Ligenza TomášKomárov#203#muži155.01:15:58.98+00:34:02.95Detail
200. kvíz MartinSokol Kutná Hora D#68#muži156.01:16:04.31+00:34:08.28Detail
201. říha karelusti n Labem#223#muži157.01:16:14.97+00:34:18.94Detail
202. Dryák JanŠkvorec#23#muži158.01:16:19.90+00:34:23.87Detail
203. Pilc TomášKH Zmena#208#muži159.01:16:40.72+00:34:44.69Detail
204. Krotilová MagdalenaBáječné ženy v běhu#147#ženy29.01:17:02.32+00:35:06.29Detail
205. Cervanová IvaANAVI Tým#137#ženy30.01:17:56.26+00:36:00.23Detail
206. Ondrašík LukášPrasatko Lojzik#84#muži160.01:18:28.47+00:36:32.44Detail
207. Ruzickova LenkaPrasátko Lojzík#99#ženy31.01:18:28.79+00:36:32.76Detail
208. Brůžková SimonaFoxconn Kutná Hora#9#ženy32.01:18:34.30+00:36:38.27Detail
209. Ondrašík PavelPrasátko Lojzík#85#muži161.01:18:42.96+00:36:46.93Detail
210. Ondrašíková TáňaPrasátko Lojzík#86#ženy33.01:18:43.14+00:36:47.11Detail
211. Kadečka TomášMáme rádi Kutnou Horu#50#muži162.01:19:25.70+00:37:29.67Detail
212. Kravcivová KristýnaFoxconn K. Hora#64#ženy34.01:19:30.06+00:37:34.03Detail
213. Strnad BohumilAC Slavoj Čáslav#103#veteráni16.01:19:36.23+00:37:40.20Detail
214. Guljajev PetrFoxconn KH#29#muži163.01:19:48.33+00:37:52.30Detail
215. Hrušková RenataKutná Hora#181#ženy35.01:19:57.19+00:38:01.16Detail
216. Hráčková MarieKutná Hora#180#ženy36.01:19:57.64+00:38:01.61Detail
217. Černohorský LadislavSK Toužim#161#muži164.01:20:08.95+00:38:12.92Detail
218. Skladanová LucieTrenčín#255#ženy37.01:20:15.45+00:38:19.42Detail
219. Čibenka PeterPuchov#256#muži165.01:20:15.60+00:38:19.57Detail
220. Jonová LiaHlízov#169#ženy38.01:20:52.32+00:38:56.29Detail
221. Jon MichalHlizov#250#muži166.01:20:52.76+00:38:56.73Detail
222. Švarcová JanaSuchdolská běhavka#251#ženy39.01:21:12.09+00:39:16.06Detail
223. Šustová PetraBike-servis#110#ženy40.01:22:18.51+00:40:22.48Detail
224. Třískala JanFBC Kutná Hora#115#muži167.01:22:56.65+00:41:00.62Detail
225. Kosek DavidSparta Forever#61#muži168.01:24:23.49+00:42:27.46Detail
226. Tichá MarieFoxconn KH#113#ženy41.01:26:13.47+00:44:17.44Detail
227. Istenšinová ZuzanaCervene Pecky#240#ženy42.01:27:05.48+00:45:09.45Detail
228. Kolář JosefFoxconn Kutná Hora#59#muži169.01:27:42.55+00:45:46.52Detail
229. Kralova AnezkaKolin#248#ženy43.01:28:30.69+00:46:34.66Detail
230. Kvizova PetraTuzemsky Um#242#ženy44.01:29:12.05+00:47:16.02Detail
231. Králová VandaBáječné ženy v běhu#63#ženy45.01:31:30.62+00:49:34.59Detail
232. mandryszová radkaDesná#227#ženy46.01:33:16.21+00:51:20.18Detail
233. Bernard JardaKutná Hora#5#muži170.01:33:55.55+00:51:59.52Detail
234. Pokorný AdamKutná Hora#179#muži171.01:33:55.63+00:51:59.60Detail
235. Pokorná BarboraKutná Hora#178#ženy47.01:34:27.59+00:52:31.56Detail
236. Výmolová LucieGTL#131#ženy48.01:34:27.88+00:52:31.85Detail
237. Klimešová KateřinaKonojedy#57#ženy49.01:36:05.68+00:54:09.65Detail
238. kubalová jindřiškačáslav#226#ženy50.01:36:05.94+00:54:09.91Detail
239. Krejsa VáclavBonbon Praha#65#veteráni17.01:40:32.16+00:58:36.13Detail
DNF Gondek Pavelrt steel , Zibohlavy-Kolín#28#mužiDNF Detail
DNF Gondek PetrGIANT BIKE MISKOVICE#145#mužiDNF Detail
DNF Hajkova MartinaKH#30#ženyDNF Detail
DNF Lagron Michal#213#mužiDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz