Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
28. 8. 2016

hlavní 9 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Dražan JaroslavTriatlon Team Příbram#9#M18-391.00:33:37Detail
2. Rendl JosefTJ Packa Praha#137#M40-491.00:34:12+00:00:35Detail
3. Havelka PetrELEVENRUNTEAM#17#M40-492.00:34:34+00:00:57Detail
4. Rosol JiříLoko Beroun#136#M40-493.00:34:53+00:01:16Detail
5. Čejka BořivojChrudim#6#M18-392.00:36:07+00:02:30Detail
6. Raboch Ivančerník#111#M50-591.00:36:22+00:02:45Detail
7. Karas TomášTeam Internet Pb#25#M40-494.00:36:34+00:02:57Detail
8. Vosmek LukášVyběhej se,Halex#71#M18-393.00:36:43+00:03:06Detail
9. Semenchukov MaximRunning Cheff#51#M18-394.00:36:52+00:03:15Detail
10. Kovalovský MichalBěchovičtí běžci#32#M18-395.00:36:53+00:03:16Detail
11. Wohl PavelVSK FTVS Praha#138#M18-396.00:37:22+00:03:45Detail
12. Vlček MartinTJ Turnov#117#M18-397.00:37:25+00:03:48Detail
13. Sládeček JakubSenešnice#54#M40-495.00:37:34+00:03:57Detail
14. Vacarda VladimírELEVENRUNTEAM#65#M50-592.00:37:43+00:04:06Detail
15. Valek MarianKB Kapslovna#66#M40-496.00:37:51+00:04:14Detail
16. Latal MarekMořina#109#M40-497.00:39:09+00:05:32Detail
17. Hurajt Marek#124#M18-398.00:39:10+00:05:33Detail
18. Mejzr DušanGabriel Nebulel#40#M40-498.00:39:35+00:05:58Detail
19. Rataj PavelRokycany#47#M40-499.00:39:38+00:06:01Detail
20. Fořtová IvetaELEVENRUNTEAM#14#Z35-441.00:39:43+00:06:06Detail
21. Hradecká KateřinaInternet Pb#21#Z18-341.00:39:50+00:06:13Detail
22. Vaněk PavelPraha#81#M50-593.00:40:16+00:06:39Detail
23. Pěchota PavelPlzeň#110#M18-399.00:40:18+00:06:41Detail
24. Skalička JanTeam Internet PB#126#M18-3910.00:40:25+00:06:48Detail
25. Sehnal AdrienDukla Praha#115#M60-691.00:40:47+00:07:10Detail
26. Koula PetrPraha#107#M18-3911.00:40:51+00:07:14Detail
27. Holeček MichalKarlštejn#79#M40-4910.00:41:10+00:07:33Detail
28. Kasa MartinPilulka.cz running team#28#M18-3912.00:41:13+00:07:36Detail
29. Dubska TerezaLokomotiva Beroun - divné holky#75#Z18-342.00:41:24+00:07:47Detail
30. Číp RomanKovárna Hluboš#144#M40-4911.00:41:27+00:07:50Detail
31. Frantová AndreaLOKO Beroun#16#Z18-343.00:41:41+00:08:04Detail
32. Redlich TomášSan Piego#112#M18-3913.00:41:43+00:08:06Detail
33. Řechková SvatavaPříbram#49#Z45-541.00:41:55+00:08:18Detail
34. Prouza MartinDivný holky#46#M40-4912.00:41:56+00:08:19Detail
35. Mach ZbyněkOxygen Příbram#142#M40-4913.00:42:00+00:08:23Detail
36. Druzescu Filip#101#M40-4914.00:42:15+00:08:38Detail
37. Bejcek MichalVybehej se#4#M18-3914.00:42:17+00:08:40Detail
38. Pondělíček MichalHořovice#125#M18-3915.00:42:20+00:08:43Detail
39. Lukeš MartinELEVEN RUN TEAM#36#M40-4915.00:42:28+00:08:51Detail
40. Čekan VáclavVyběhej se#7#M18-3916.00:42:29+00:08:52Detail
41. Plavec HynekD. Dušníky#44#M18-3917.00:42:31+00:08:54Detail
42. Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany#35#Z45-542.00:42:37+00:09:00Detail
43. Skalička JiříTeam Internet Pb#52#M40-4916.00:42:42+00:09:05Detail
44. Flachs MichalZličín#11#M18-3918.00:42:59+00:09:22Detail
45. Žák OndřejTachlovice#121#M40-4917.00:43:05+00:09:28Detail
46. Lisner JakubRokycany#34#M18-3919.00:43:13+00:09:36Detail
47. Karasová VěraTeam Internet Pb#27#Z35-442.00:43:28+00:09:51Detail
48. Řeháček MichaelBefit Příbram#48#M40-4918.00:43:42+00:10:05Detail
49. Pavlica MartinPraha#42#M40-4919.00:44:01+00:10:24Detail
50. Zeman JiříLiteň - Leč#120#M60-692.00:44:06+00:10:29Detail
51. HOJDA PetrKlenci p.Čerchovem#20#M50-594.00:44:09+00:10:32Detail
52. Šlosar RomanSokol Žebrák#61#M40-4920.00:44:18+00:10:41Detail
53. Kolařík LukášKarlštejn#105#M18-3920.00:44:24+00:10:47Detail
54. Ryvola VojtěchPraha-Radotín#113#M18-3921.00:44:24+00:10:47Detail
55. Večerková MarcelaVeverky#68#Z35-443.00:44:32+00:10:55Detail
56. Veselý LukášPříbram#135#M18-3922.00:44:55+00:11:18Detail
57. Fialová LenkaPlzeň#102#Z18-344.00:45:13+00:11:36Detail
58. Smetana Michal#55#M40-4921.00:45:14+00:11:37Detail
59. Sandalov Nikolay#114#M18-3923.00:45:54+00:12:17Detail
60. Vávra PavelVorvani#67#M40-4922.00:46:20+00:12:43Detail
61. Matĕjka DušanSparta Podluhy#39#M18-3924.00:46:21+00:12:44Detail
62. Dohnal FrantišekLovosice#8#M18-3925.00:46:35+00:12:58Detail
63. Velehradský PetrNučice#69#M50-595.00:47:07+00:13:30Detail
64. Škarda RudaUnhošť#139#M18-3926.00:47:13+00:13:36Detail
65. Benýr PavelMBM Praha#143#M50-596.00:47:27+00:13:50Detail
66. Fraňková MichaelaFraněk team Vysoká#15#Z45-543.00:47:28+00:13:51Detail
67. Uxa TomášURT Beroun#64#M50-597.00:47:33+00:13:56Detail
68. Jelínek JaromírBeroun#24#M40-4923.00:47:36+00:13:59Detail
69. Hřídel RadekPříbram#131#M40-4924.00:47:41+00:14:04Detail
70. Werner PetrLiga 100 Praha#72#M60-693.00:47:49+00:14:12Detail
71. Žihla Petr#127#M18-3927.00:47:59+00:14:22Detail
72. Kulda JanAKTYRun#76#M18-3928.00:48:02+00:14:25Detail
73. Al-Kaysy Said#3#M50-598.00:48:02+00:14:25Detail
74. Janový PetrAC-TRIAL Plzeň#22#M70plus1.00:48:12+00:14:35Detail
75. Skaličková VladimíraTeam Internet Pb#53#Z35-444.00:48:17+00:14:40Detail
76. Svoboda JanPříbram#59#M70plus2.00:48:45+00:15:08Detail
77. Zelenak MiroslavDubnica nad Vahom#73#M18-3929.00:48:53+00:15:16Detail
78. Smetanová Monika#56#Z35-445.00:48:56+00:15:19Detail
79. Tuháček MilanSK Prdlavky#62#M50-599.00:49:10+00:15:33Detail
80. Adam PetrPraha#1#M18-3930.00:49:13+00:15:36Detail
81. Vernerová RadkaPilulka.cz#70#Z35-446.00:49:23+00:15:46Detail
82. Bejckova ZlatušeVybehej se#5#Z35-447.00:49:27+00:15:50Detail
83. Hrubý Richard#103#M18-3931.00:49:45+00:16:08Detail
84. Válová JitkaRožmitál B.H.A.#132#Z35-448.00:50:31+00:16:54Detail
85. Povalová Eva-#45#Z18-345.00:50:37+00:17:00Detail
86. Ponňczk Milan#134#M18-3932.00:50:39+00:17:02Detail
87. Kopecká KateřinaTerka&Kačka#30#Z18-346.00:50:50+00:17:13Detail
88. Hruša ZdeněkDolní Jirčany#130#M70plus3.00:50:53+00:17:16Detail
89. Sorokáčová VeronikaPraha#58#Z18-347.00:51:25+00:17:48Detail
90. Svobodová DanaPříbram#60#Z55plus1.00:51:43+00:18:06Detail
91. Mansoorová LuciePraha#38#Z35-449.00:52:06+00:18:29Detail
92. Mansoor MartinPraha#37#M18-3933.00:52:06+00:18:29Detail
93. Sekera ViktorZlatníky#50#M18-3934.00:52:43+00:19:06Detail
94. Svozilova Ludmilaveverky#116#Z18-348.00:52:47+00:19:10Detail
95. Jámborová DašaDukla Praha#104#Z35-4410.00:52:56+00:19:19Detail
96. Rock JanSokol Uhnošť#78#M60-694.00:53:37+00:20:00Detail
97. Kuric VladimirPraha 5#108#M18-3935.00:53:42+00:20:05Detail
98. Kotkova TerezaPRaha 5#106#Z18-349.00:53:42+00:20:05Detail
99. Dudášová MonikaSK Vlaška#123#Z45-544.00:53:43+00:20:06Detail
100. Henčová RomanaMalé Přílepy#19#Z35-4411.00:53:58+00:20:21Detail
101. Korytář JiříValachiarun.cz#31#M18-3936.00:54:06+00:20:29Detail
102. Acosta Jose OscarBeroun#74#M18-3937.00:54:06+00:20:29Detail
103. Vostrá Mošovská LucieDolní Břežany#118#Z35-4412.00:54:17+00:20:40Detail
104. Petrilák MiroslavOrlov#43#M50-5910.00:54:22+00:20:45Detail
105. Kučerová Karolína#33#Z18-3410.00:55:15+00:21:38Detail
106. Smrž MartinKarlštejn#57#M18-3938.00:55:15+00:21:38Detail
107. Kaucká IlonaSázava#29#Z35-4413.00:55:24+00:21:47Detail
108. Adamová LenkaPraha#2#Z35-4414.00:55:25+00:21:48Detail
109. Dohnalová PetraRoztoky u Křivoklátu#122#Z18-3411.00:56:50+00:23:13Detail
110. Štěpánová HanaZadní Třebaň#141#Z35-4415.00:56:55+00:23:18Detail
111. Bělohoubková Radka#133#Z18-3412.00:58:10+00:24:33Detail
112. Jantsch VítězslavELEVENRUNTEAM#23#M70plus4.00:58:17+00:24:40Detail
113. Vladyka JaromírStudio POLE Velké Popovice#77#M60-695.00:58:57+00:25:20Detail
114. Fleková LucieAKTYRun#12#Z18-3413.00:59:31+00:25:54Detail
115. Černý FrantišekPraha 9#140#M70plus5.00:59:58+00:26:21Detail
116. Kříž VladimírSporting Příbram#129#M70plus6.01:00:47+00:27:10Detail
117. Zelená LenkaLištice#119#Z18-3414.01:01:26+00:27:49Detail
118. Tuháčková PetraSK Čisovice#63#Z45-545.01:03:55+00:30:18Detail
119. Mrkvičková KateřinaMlékojedy#41#Z18-3415.01:03:58+00:30:21Detail
120. Mikoláš MilanBeroun#128#M70plus7.01:08:10+00:34:33Detail
mimo soutěž Karasová DanielaTeam Internet Pb#26#Z18-34mimo soutěž Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz