Oficiální Výsledková listina Bobovka CUP Tanvald
30. 7. 2016

II. kolo

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Picek Martinneuvedeno#3#MASTER MUŽI – ELITE (21+)1.00:00:59.49Detail
2. Penc JiříVENDETA RACING#4#MASTER MUŽI – ELITE (21+)2.00:01:00.82+Detail
3. Rýdl JaroslavDh-Fr racing Tanvald#9#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)1.00:01:02.56+Detail
4. Polívka Ondřej#23#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)2.00:01:02.90+Detail
5. Pala PetrDH-FR Racing Tanvald#12#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)1.00:01:03.29+Detail
6. Kvapil Dominik#5#MASTER MUŽI – ELITE (21+)3.00:01:03.36+Detail
7. Kučera Jakubneuvedeno#20#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)3.00:01:03.46+Detail
8. Šourek DominikSAGO BABORY#19#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)4.00:01:03.81+Detail
9. Vavřinec Jakub#4#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)5.00:01:03.92+Detail
10. Matoušek LukášGarage crew#3#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)6.00:01:04.55+Detail
11. Reinl Pavelnejlevnejsimotorky.cz#1#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)2.00:01:05.16+Detail
12. Štěpánek OndřejCTM Racing team#2#MASTER MUŽI – ELITE (21+)4.00:01:05.96+Detail
13. Ulman Pavelneuvedeno#8#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)3.00:01:06.07+Detail
14. Zelinka Matoušboxxerservis.cz#13#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)7.00:01:06.10+Detail
15. Kulhánek PetrShibak freeride#17#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)8.00:01:06.42+Detail
16. John Marekneuvedeno#9#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)4.00:01:06.86+Detail
17. Cihelka Lukášdookie bike shop#2#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)5.00:01:07.01+Detail
18. Krásl Tomášneuvedeno#10#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)6.00:01:07.31+Detail
19. Fojtik AlesDh- Fr Racing Tanvald-FreeRiderz#21#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)9.00:01:07.38+Detail
20. Janošek LuděkKatmar Dh Racing Team#11#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)10.00:01:07.68+Detail
21. Bína KarelBinex team#8#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)11.00:01:08.39+Detail
22. Štěpánek Martinneuvedeno#6#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)12.00:01:08.58+Detail
23. Drugda JanDH-FR racing Tanvald#15#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)13.00:01:09.27+Detail
24. Janota TomášEleven sportswear#4#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)7.00:01:09.32+Detail
25. Komínek Petrneuvedeno#12#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)14.00:01:09.93+Detail
26. Buchar VojtěchIV Racing#14#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)15.00:01:10.94+Detail
27. Štěpánek Janneuvedeno#16#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)16.00:01:12.40+Detail
28. Pařík Michalneuvedeno#18#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)17.00:01:13.32+Detail
29. Kmeť Petrgarage crew Liberec#2#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)18.00:01:13.72+Detail
30. Bína Jan#22#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)19.00:01:14.12+Detail
31. Štěpánek Janneuvedeno#11#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)8.00:01:14.62+Detail
32. Sunegh MartinTJ Měchenice#5#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)9.00:01:15.89+Detail
33. Bak DominikDOOKIE BIKE TEAM#7#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)10.00:01:21.45+Detail
34. Vachník JosefBikeservis.eu#14#FREE - MUŽI (15+)1.00:01:34.10+Detail
35. Knotek JiříDH-FR racing Tanvald#1#FREE - MUŽI (15+)2.00:01:34.29+Detail
36. Brzoň Františekneuvedeno#16#FREE - MUŽI (15+)3.00:01:34.90+Detail
37. Sunegh Robert#5#FREE - MUŽI (15+)4.00:01:35.50+Detail
38. Nesvadba Vít#6#FREE - MUŽI (15+)5.00:01:35.69+Detail
39. Pindík VendaŠtěPin#8#FREE - MUŽI (15+)6.00:01:37.04+Detail
40. Černý JakubKlucííí od Trailu Rakovník#13#FREE - MUŽI (15+)7.00:01:37.15+Detail
41. Preisler TomášDH - FR racing Tanvald#9#FREE - MUŽI (15+)8.00:01:38.92+Detail
42. Zika VojtaTJ Kovo Praha#10#FREE - MUŽI (15+)9.00:01:39.26+Detail
43. Neuman Štěpán#18#FREE - MUŽI (15+)10.00:01:39.62+Detail
44. Bednarik VitekBikeservis.eu#15#FREE - MUŽI (15+)11.00:01:39.64+Detail
45. Fér Marek#22#FREE - MUŽI (15+)12.00:01:40.79+Detail
46. Bobysud Dh-fr racing Tanvald#10#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)20.00:01:41.47+Detail
48. Soukup MartinGarage Crew#3#FREE - MUŽI (15+)13.00:01:42.62+Detail
49. Soukup Tomáš#2#FREE - MUŽI (15+)14.00:01:44.11+Detail
50. Vrchovský Jiří#12#FREE - MUŽI (15+)15.00:01:44.23+Detail
51. Čepelka Jakub#23#FREE - MUŽI (15+)16.00:01:46.02+Detail
52. Mohout Libor#11#FREE - MUŽI (15+)17.00:01:46.11+Detail
54. Hajník Ondřejneuvedeno#7#FREE - MUŽI (15+)18.00:01:47.42+Detail
55. Bažant Jakub#4#FREE - MUŽI (15+)19.00:01:47.74+Detail
57. Vaňkát Jan#21#FREE - MUŽI (15+)20.00:01:50.11+Detail
58. Červený ŠtěpánGigantic racing team#1#MASTER MUŽI – ELITE (21+)5.00:01:51.20+Detail
59. Bína Václav#19#FREE - MUŽI (15+)21.00:01:54.34+Detail
60. Pelc Martin#20#FREE - MUŽI (15+)22.00:01:58.03+Detail
65. Kos Jakub#6#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)11.00:14:15.21+Detail
66. Matoušek MatějGarage Crew#3#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)12.00:16:09.74+Detail
Bulan JiříIronTime test#1#FREE - MUŽI (15+)Detail
Budin IvoDIVA KEMP#17#FREE - MUŽI (15+)Detail
Vodseďálek AlešCykloSkiPelc#5#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)00:00:00.00Detail
Čermák MartinSatanbikers.cz#7#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)00:00:00.00Detail
Frauenterka MartinDH-FR racing Tanvald#1#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)00:00:00.00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz