Oficiální Výsledková listina Bobovka CUP Tanvald
30. 7. 2016

I. kolo

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Štěpánek OndřejCTM Racing team#2#MASTER MUŽI – ELITE (21+)1.00:00:56.65Detail
2. Zelinka Matoušboxxerservis.cz#13#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)1.00:01:01.73+Detail
3. Bak DominikDOOKIE BIKE TEAM#7#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)1.00:01:02.65+Detail
4. Polívka Ondřej#23#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)2.00:01:02.79+Detail
5. Penc JiříVENDETA RACING#4#MASTER MUŽI – ELITE (21+)2.00:01:02.85+Detail
6. Rýdl JaroslavDh-Fr racing Tanvald#9#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)3.00:01:03.79+Detail
7. Bobysud Dh-fr racing Tanvald#10#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)4.00:01:03.85+Detail
8. Červený ŠtěpánGigantic racing team#1#MASTER MUŽI – ELITE (21+)3.00:01:04.32+Detail
9. Kvapil Dominik#5#MASTER MUŽI – ELITE (21+)4.00:01:04.32+Detail
10. Kučera Jakubneuvedeno#20#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)5.00:01:04.56+Detail
11. Šourek DominikSAGO BABORY#19#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)6.00:01:04.59+Detail
12. Pala PetrDH-FR Racing Tanvald#12#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)2.00:01:05.31+Detail
13. Matoušek LukášGarage crew#3#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)7.00:01:05.44+Detail
14. John Marekneuvedeno#9#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)3.00:01:05.48+Detail
15. Reinl Pavelnejlevnejsimotorky.cz#1#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)4.00:01:05.63+Detail
16. Picek Martinneuvedeno#3#MASTER MUŽI – ELITE (21+)5.00:01:05.92+Detail
17. Vavřinec Jakub#4#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)8.00:01:06.71+Detail
18. Čermák MartinSatanbikers.cz#7#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)9.00:01:06.77+Detail
19. Bína KarelBinex team#8#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)9.00:01:06.77+Detail
20. Kulhánek PetrShibak freeride#17#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)11.00:01:06.92+Detail
21. Krásl Tomášneuvedeno#10#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)5.00:01:07.28+Detail
22. Cihelka Lukášdookie bike shop#2#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)6.00:01:08.38+Detail
23. Ulman Pavelneuvedeno#8#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)7.00:01:08.67+Detail
24. Fojtik AlesDh- Fr Racing Tanvald-FreeRiderz#21#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)12.00:01:08.99+Detail
25. Buchar VojtěchIV Racing#14#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)13.00:01:09.33+Detail
26. Janošek LuděkKatmar Dh Racing Team#11#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)14.00:01:09.70+Detail
27. Štěpánek Martinneuvedeno#6#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)15.00:01:09.90+Detail
28. Komínek Petrneuvedeno#12#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)16.00:01:11.01+Detail
29. Matoušek MatějGarage Crew#3#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)8.00:01:11.12+Detail
30. Bína Jan#22#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)17.00:01:11.82+Detail
31. Drugda JanDH-FR racing Tanvald#15#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)18.00:01:13.32+Detail
32. Pařík Michalneuvedeno#18#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)19.00:01:13.35+Detail
33. Kos Jakub#6#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)9.00:01:13.63+Detail
34. Kmeť Petrgarage crew Liberec#2#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)20.00:01:14.02+Detail
35. Sunegh MartinTJ Měchenice#5#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)10.00:01:17.07+Detail
36. Janota TomášEleven sportswear#4#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)11.00:01:17.32+Detail
37. Štěpánek Janneuvedeno#11#MASTER MUŽI – JUNIOR (15-21 let)12.00:01:18.37+Detail
39. Štěpánek Janneuvedeno#16#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)21.00:01:21.14+Detail
40. Vodseďálek AlešCykloSkiPelc#5#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)22.00:01:25.15+Detail
41. Soukup Tomáš#2#FREE - MUŽI (15+)1.00:01:31.03+Detail
42. Knotek JiříDH-FR racing Tanvald#1#FREE - MUŽI (15+)2.00:01:36.59+Detail
43. Hajník Ondřejneuvedeno#7#FREE - MUŽI (15+)3.00:01:37.40+Detail
44. Preisler TomášDH - FR racing Tanvald#9#FREE - MUŽI (15+)4.00:01:37.93+Detail
45. Nesvadba Vít#6#FREE - MUŽI (15+)5.00:01:39.48+Detail
46. Černý JakubKlucííí od Trailu Rakovník#13#FREE - MUŽI (15+)6.00:01:40.07+Detail
47. Sunegh Robert#5#FREE - MUŽI (15+)7.00:01:40.16+Detail
48. Vrchovský Jiří#12#FREE - MUŽI (15+)8.00:01:40.17+Detail
49. Brzoň Františekneuvedeno#16#FREE - MUŽI (15+)9.00:01:40.46+Detail
50. Soukup MartinGarage Crew#3#FREE - MUŽI (15+)10.00:01:41.42+Detail
51. Pindík VendaŠtěPin#8#FREE - MUŽI (15+)11.00:01:41.85+Detail
52. Čepelka Jakub#23#FREE - MUŽI (15+)12.00:01:41.92+Detail
53. Pelc Martin#20#FREE - MUŽI (15+)13.00:01:42.77+Detail
54. Neuman Štěpán#18#FREE - MUŽI (15+)14.00:01:44.15+Detail
55. Fér Marek#22#FREE - MUŽI (15+)15.00:01:44.74+Detail
56. Vachník JosefBikeservis.eu#14#FREE - MUŽI (15+)16.00:01:44.88+Detail
58. Bažant Jakub#4#FREE - MUŽI (15+)17.00:01:49.06+Detail
59. Vaňkát Jan#21#FREE - MUŽI (15+)18.00:01:50.29+Detail
61. Budin IvoDIVA KEMP#17#FREE - MUŽI (15+)19.00:01:51.55+Detail
62. Bednarik VitekBikeservis.eu#15#FREE - MUŽI (15+)20.00:01:58.53+Detail
63. Bína Václav#19#FREE - MUŽI (15+)21.00:02:02.65+Detail
65. Zika VojtaTJ Kovo Praha#10#FREE - MUŽI (15+)22.00:02:08.98+Detail
66. Mohout Libor#11#FREE - MUŽI (15+)23.00:02:15.92+Detail
Frauenterka MartinDH-FR racing Tanvald#1#MASTER MUŽI – HOBBY (21+)Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz