Oficiální Výsledková listina MTB Maraton Chýnov 2017
3. 6. 2017

47 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Rybařík IvanGS cyklo team Jistebnice#1#B11.01:41:52.97Detail
2. Jakeš TomášPRODOLI Racing team#51#C11.01:42:09.21+00:00:16.24Detail
3. Tomeček ZdeněkGS cyklo team Jistebnice#158#B12.01:42:09.41+00:00:16.44Detail
4. Smola LukášGalaxy Cyklosvec Stevens#129#A11.01:42:52.79+00:00:59.82Detail
5. Šitner JaroslavGS cyklo team Jistebnice#56#A12.01:43:54.64+00:02:01.67Detail
6. Kníže DavidPRODOLI Racing team#153#B13.01:45:34.13+00:03:41.16Detail
7. Vítů ŠimonUNIQA Jihlava#44#A13.01:47:25.91+00:05:32.94Detail
8. Codl LukášCykloklub Chýnov#14#B14.01:47:37.71+00:05:44.74Detail
9. Mareš VojtěchBikeclinic Cannondale#141#B15.01:48:01.99+00:06:09.02Detail
10. Frantisek Salaquarda03 probike SANTA CRUZ#105#C12.01:48:02.81+00:06:09.84Detail
11. Jiřička MiroslavCyklo Jiřička České Budějovice#81#C13.01:48:54.05+00:07:01.08Detail
12. Staněk PavelAPEX BIKE KLUB TÁBOR#168#B16.01:49:46.86+00:07:53.89Detail
13. Bambula StanislavČEZ Cyklo Team Tábor#127#B17.01:50:15.72+00:08:22.75Detail
14. Plechata RadekVelo club Tábor#154#C14.01:50:44.78+00:08:51.81Detail
15. Štrosmajer RadekVelosport Valenta Scott team#84#B18.01:50:51.86+00:08:58.89Detail
16. Prokop PavelVeloservis Team#126#A14.01:51:00.72+00:09:07.75Detail
17. Fišer OndřejCykloklub Chynov#143#B19.01:51:09.06+00:09:16.09Detail
18. Stropnický OndraPRODOLI Racing team#85#B110.01:51:44.60+00:09:51.63Detail
19. Šeliga JaroslavJH CYCLING#66#B111.01:52:18.92+00:10:25.95Detail
20. Kovanda LukášKola BSP Planá nad Lužnicí#46#A15.01:52:29.79+00:10:36.82Detail
21. Viktora JanSB Cyklo Olympia#71#B112.01:52:30.99+00:10:38.02Detail
22. Šmejkal JiříKola BSP Planá nad Lužnicí#94#C15.01:53:32.15+00:11:39.18Detail
23. Kořínek PetrEUROFOAM SPORT TEAM#45#B113.01:53:49.38+00:11:56.41Detail
24. Kobes JanCBC Team#150#B114.01:54:05.79+00:12:12.82Detail
25. Bambula OndřejČEZ Cyklo Team Tábor#130#B115.01:54:07.58+00:12:14.61Detail
26. Capouch DavidAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#5#A16.01:54:08.17+00:12:15.20Detail
27. Tichý DanielCykloklub Chýnov#69#A17.01:54:09.01+00:12:16.04Detail
28. Skůček PetrLivingroomWorkout.eu#9#B116.01:54:32.42+00:12:39.45Detail
29. Novák MartinKola BSP Planá nad Lužnicí#28#C16.01:54:34.65+00:12:41.68Detail
30. Míka OldřichGalaxy CykloŠvec Stevens#170#C17.01:54:36.68+00:12:43.71Detail
31. Procházka JindraAZ tým Světla nad Sázavou#90#B117.01:54:40.04+00:12:47.07Detail
32. Eybert DanielCykloklub Chýnov#6#C18.01:55:20.31+00:13:27.34Detail
33. Janů Ladislavcyklo klub chynov#16#B118.01:55:33.21+00:13:40.24Detail
34. Filip VojtěchCyklo ATOM cycling team#41#A18.01:55:33.50+00:13:40.53Detail
35. Cesnaková MilenaCyklo Team Weber#2#Z11.01:55:37.43+00:13:44.46Detail
36. Zavadil LiborVELO DVOŘÁK#125#C19.01:56:19.79+00:14:26.82Detail
37. Dvořák VojtěchCBC Team#36#A19.01:56:20.92+00:14:27.95Detail
38. Novák RadekGS#59#A110.01:57:30.86+00:15:37.89Detail
39. Hadáček FrantišekGS cyklo team Jistebnice#72#C110.01:57:32.83+00:15:39.86Detail
40. Vaněk AlanCyklo ATOM cycling team#53#D11.01:57:36.72+00:15:43.75Detail
41. Němeček AlešPROMPT 2 go! team#60#A111.01:58:59.70+00:17:06.73Detail
42. Novák VáclavGW Jihotrans#12#C111.01:58:59.87+00:17:06.90Detail
43. Hrubý TomášCodeq Team Tábor#99#B119.01:59:00.71+00:17:07.74Detail
44. Hynšt FrantišekGS cyklo team Jistebnice#18#B120.01:59:05.74+00:17:12.77Detail
45. Caha MilošMimoňi#152#B121.01:59:06.49+00:17:13.52Detail
46. Benda JanSK Fit Tabor#96#C112.01:59:40.84+00:17:47.87Detail
47. Štědrý AdamParkany#43#C113.01:59:55.65+00:18:02.68Detail
48. Bartáček JardaCykloklub Chýnov#68#B122.02:00:07.75+00:18:14.78Detail
49. Podzimek MichalGS cyklo team Jistebnice#35#C114.02:00:24.83+00:18:31.86Detail
50. Kudlák TomášGalaxy CykloŠvec Stevens#146#A112.02:00:25.40+00:18:32.43Detail
51. Beran TomášDobrovice#75#B123.02:00:25.99+00:18:33.02Detail
52. Skalka PavelCBC Team#144#C115.02:00:45.89+00:18:52.92Detail
53. Budín JanBIKESPACE#163#C116.02:00:54.55+00:19:01.58Detail
54. Karella MichalGalaxy Cyklo Švec#104#C117.02:01:00.69+00:19:07.72Detail
55. Klepal Janalltraining.cz#93#A113.02:01:24.44+00:19:31.47Detail
56. Pohan JanSpitfire tábor#142#A114.02:01:37.15+00:19:44.18Detail
57. Drtina MartinRadimovice u Želče#118#B124.02:01:37.29+00:19:44.32Detail
58. Smitka LiborCykloklub Chýnov#136#B125.02:01:57.36+00:20:04.39Detail
59. Tuháček VladimírBikesport Skála#73#D12.02:01:58.18+00:20:05.21Detail
60. Tancer DanielJH CYCLING#30#B126.02:02:19.88+00:20:26.91Detail
61. Raba TomášPRODOLI Racing team#111#D13.02:02:22.75+00:20:29.78Detail
62. Rolník EmilCBC Team#149#B127.02:02:24.33+00:20:31.36Detail
63. Miňha PetrGS cyklo team Jistebnice#38#C118.02:02:35.10+00:20:42.13Detail
64. Beránek JiříCATVS TEAM Havl. Brod#89#B128.02:02:42.68+00:20:49.71Detail
65. Souček JiříCyklo ATOM cycling team#160#C119.02:02:51.04+00:20:58.07Detail
66. Recman DanTáborský Spitfire#148#B129.02:03:08.81+00:21:15.84Detail
67. Linhart JiříBikespace.cz#162#B130.02:03:56.57+00:22:03.60Detail
68. Aujezdecký PepaStehýnka#113#C120.02:04:02.64+00:22:09.67Detail
69. Grünn JanRBB Invest J. Hradec#83#A115.02:04:02.90+00:22:09.93Detail
70. Havránek MartinČistý sport#137#C121.02:04:18.81+00:22:25.84Detail
71. Šitler PavelKOLA BSP#134#D14.02:04:19.24+00:22:26.27Detail
72. Novotný PetrCBC Team#116#B131.02:04:23.59+00:22:30.62Detail
73. Babáček MartinCykloklub Chýnov#10#C122.02:04:48.95+00:22:55.98Detail
74. Hric PavelVelosport Valenta Scott Team#17#C123.02:05:03.27+00:23:10.30Detail
75. Ryjáček FilipAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#3#C124.02:05:16.31+00:23:23.34Detail
76. Grym MartinGS cyklo team Jistebnice#24#C125.02:05:30.76+00:23:37.79Detail
77. Vácha PavelCykloklub Chýnov#19#C126.02:06:23.66+00:24:30.69Detail
78. Babidorič VladimírDům Barev Český Krumlov#61#D15.02:06:29.43+00:24:36.46Detail
79. Macková PavlínaCykloklub Chýnov z.s.#23#Z12.02:06:34.49+00:24:41.52Detail
80. Koryťák MichalAmerican Chance Casinos team#77#B132.02:07:14.04+00:25:21.07Detail
81. Michal PetrDomanín#164#A116.02:07:14.88+00:25:21.91Detail
82. Jehně VáclavCykloklub Chýnov#167#C127.02:07:15.40+00:25:22.43Detail
83. Kordina ZdeněkPIVO TEAM Ústrašice#169#B133.02:07:16.41+00:25:23.44Detail
84. Hála OndřejMlýny#155#B134.02:07:56.42+00:26:03.45Detail
85. Kocář MichalApex Bike#49#B135.02:08:31.36+00:26:38.39Detail
86. Tomek Danielcykloextra#15#B136.02:08:45.32+00:26:52.35Detail
87. Kubálek FilipTáborský Spitfire#135#B137.02:09:30.55+00:27:37.58Detail
88. Prouza Petr#114#B138.02:09:33.80+00:27:40.83Detail
89. Moláček TomášBSP Planá nad Lužnicí#133#B139.02:09:33.89+00:27:40.92Detail
90. Zeman ZdeněkSK Fit Tábor#119#C128.02:09:52.54+00:27:59.57Detail
91. Hořejší JiříCyklo ATOM cycling team#40#C129.02:10:01.99+00:28:09.02Detail
92. Mráček JanCykloklub Chýnov#8#C130.02:10:08.20+00:28:15.23Detail
93. Marhoun ZdeněkČeské Budějovice#39#C131.02:10:20.02+00:28:27.05Detail
94. Stádník MarekDexter Cycling#79#C132.02:10:27.17+00:28:34.20Detail
95. Novák VladimírGS cyklo team Jistebnice#21#C133.02:10:49.11+00:28:56.14Detail
96. Holub MartinPraha 8#65#C134.02:11:09.64+00:29:16.67Detail
97. Prágr MichalCykloklub Chýnov#67#D16.02:11:40.65+00:29:47.68Detail
98. Bajer EmanuelJ+K+L+E Příbram#120#C135.02:12:10.03+00:30:17.06Detail
99. Petráková KamilaAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#171#H11.02:12:53.68+00:31:00.71Detail
100. Fosumova MichaelaCBC Team#25#H12.02:13:10.49+00:31:17.52Detail
101. Průcha JosefCbc team#26#C136.02:13:12.79+00:31:19.82Detail
102. Pícha JosefG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#107#C137.02:13:26.03+00:31:33.06Detail
103. Eliášek MartinBiketime Bulls Písek#11#B140.02:13:30.67+00:31:37.70Detail
104. Nováková VeronikaPROMPT2 go! team#87#Z13.02:13:50.86+00:31:57.89Detail
105. Hanták VladimírApex-Bike team#29#C138.02:14:51.53+00:32:58.56Detail
106. Kratochvíl MartinCykloklub Chýnov#100#C139.02:15:29.72+00:33:36.75Detail
107. Laňka KarelPísek#78#C140.02:15:45.75+00:33:52.78Detail
108. Šoula RomanRally-Cross-Lukavec#138#C141.02:16:11.45+00:34:18.48Detail
109. Šustr PavelG.Benedikt Švec cykloteam Želeč#166#D17.02:16:17.35+00:34:24.38Detail
110. Příplata ZdeněkAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#76#C142.02:17:04.05+00:35:11.08Detail
111. Vítek PetrSokol Ratibořské Hory#122#C143.02:17:06.46+00:35:13.49Detail
112. Novák VáclavPROMPT2 go! team#86#D18.02:17:47.68+00:35:54.71Detail
113. Hernych QuidoApex Bike Club Tábor#165#C144.02:18:39.21+00:36:46.24Detail
114. Princ JanRiders Tábor#151#A117.02:18:56.64+00:37:03.67Detail
115. Zlámalík MartinZa taťku a mamku#70#B141.02:18:58.83+00:37:05.86Detail
116. Kabeš ZdeněkCykloklub Chýnov#7#C145.02:18:58.86+00:37:05.89Detail
117. Vokatý DavidBiketime Bulls Písek#20#C146.02:19:00.79+00:37:07.82Detail
118. Chval PetrKotnov#156#D19.02:19:06.68+00:37:13.71Detail
119. Maťhová TerezaKola BSP Planá nad Lužnicí#27#H13.02:19:09.32+00:37:16.35Detail
120. Nováková NikolaGS cyklo team Jistebnice#22#Z14.02:19:27.21+00:37:34.24Detail
121. Malík MartinCBC TEAM#55#B142.02:19:35.10+00:37:42.13Detail
122. Vysoužil PavelBrno#37#B143.02:20:20.65+00:38:27.68Detail
123. Benda TomášCyklo ATOM cycling team#88#B144.02:20:39.01+00:38:46.04Detail
124. Kraus OndřejAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#48#A118.02:20:47.51+00:38:54.54Detail
125. Hrdlička JakubSkupina TP APNEJCH BAJLERE#63#B145.02:21:06.55+00:39:13.58Detail
126. Kubec JiříŠebířov#157#C147.02:21:17.40+00:39:24.43Detail
127. Kara-Ivanský Tomášboki-TZ#97#C148.02:21:46.81+00:39:53.84Detail
128. Hrušková EliškaPRODOLI Racing team#128#Z15.02:21:53.37+00:40:00.40Detail
129. Štolcpartová MartaCyklo ATOM cycling team#54#H14.02:22:10.67+00:40:17.70Detail
130. Kraus LuděkAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#47#D110.02:22:28.70+00:40:35.73Detail
131. Lukš DavidCyklo ATOM cycling team#101#A119.02:24:30.89+00:42:37.92Detail
132. Ramdia MatvihŘevnice#124#D111.02:24:59.90+00:43:06.93Detail
133. Janura JanTábor#50#A120.02:25:29.46+00:43:36.49Detail
134. Rada MilanCK Chýnov#80#A121.02:26:53.90+00:45:00.93Detail
135. Švácha MichalMalíkov Smiling Bikers#62#A122.02:29:42.38+00:47:49.41Detail
136. Ebertová LindaAPEX-BIKE Klub Tábor#33#H15.02:29:43.88+00:47:50.91Detail
137. Šimeček Václav#52#C149.02:30:39.87+00:48:46.90Detail
138. Krejčí JiříApex Bike Club Tábor#31#C150.02:32:02.94+00:50:09.97Detail
139. Mrkvicová JitkaAPEX-BIKE KLUB TÁBOR#74#H16.02:32:24.00+00:50:31.03Detail
140. Pouchlý AdamTýn nad Vltavou#112#C151.02:33:35.70+00:51:42.73Detail
141. Macek TomášTábor#145#C152.02:34:52.65+00:52:59.68Detail
142. Bílková AndreaCodeq Team Tábor#98#H17.02:34:57.79+00:53:04.82Detail
143. Macek OndřejCykloklub Chýnov#123#A123.02:35:35.51+00:53:42.54Detail
144. Koubík StanislavPacov#132#C153.02:35:47.28+00:53:54.31Detail
145. Finger RobinA2 tým Světlá nad Sázavou#95#B146.02:35:59.69+00:54:06.72Detail
146. Grošek LiborPK Sport#108#C154.02:36:09.41+00:54:16.44Detail
147. Rodová LibušeJarošov nad Nežárkou#115#Z16.02:37:12.36+00:55:19.39Detail
148. Doubek PetrKotnov Tábor#121#C155.02:38:30.99+00:56:38.02Detail
149. Lintner PavelG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#106#C156.02:38:57.39+00:57:04.42Detail
150. Švec JanG. Benedikt Švec Cykloteam Želeč#13#C157.02:39:00.59+00:57:07.62Detail
151. Křížová VlaďkaCykloklub Chýnov#4#Z17.02:40:46.35+00:58:53.38Detail
152. Klusák PetrMěšice#57#D112.02:41:14.23+00:59:21.26Detail
153. Král MartinRiders Tábor#147#A124.02:41:32.82+00:59:39.85Detail
154. Zaplatil KvětoslavBrno#34#C158.02:41:51.43+00:59:58.46Detail
155. Petrů MichalKothov Tábor#110#C159.02:42:28.23+01:00:35.26Detail
156. Skoták MiroslavCyklo Hobby Kynárec#117#D113.02:44:54.09+01:03:01.12Detail
157. Dvořák ZdeněkApex Bike Club#32#C160.02:49:05.16+01:07:12.19Detail
158. Nádvorníková KateřinaGS cyklo team Jistebnice#161#Z18.02:50:52.70+01:08:59.73Detail
159. Holubová JitkaPraha 8#64#H18.02:51:48.85+01:09:55.88Detail
160. Weber PavelHangover#140#D114.02:53:15.68+01:11:22.71Detail
161. Weber JiříHangover#139#D115.02:53:16.07+01:11:23.10Detail
162. Dejmal RadekAZ Tým#92#C161.03:02:46.35+01:20:53.38Detail
Kejzlar Stanislav03 Probike#42#C1Detail
Rohel LukášMěšice#58#A1Detail
Němec MarekBirel Advertising#102#C1Detail
Děd PetrSPSVD Jistebnice Čistý sport#159#B1Detail
DNF Grošek FilipPK Sport#109#A1DNF Detail
DNF Malina PavelAZ tým Světlá nad Sázavou#91#C1DNF Detail
DNF Němeček BlahoslavGS Cyklo Team Jistebnice#103#C1DNF Detail
DNF Weber TomášKOLA BSP#131#C1DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz