Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů
27. 11. 2016

8 km (starší dorostenci a muži)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Procházka JanInov8 Team#401#muži A1.00:28:17Detail
2. Šmahel MichalASK Slavia Praha/Inov.8#415#muži A2.00:28:47+00:00:30.42Detail
3. Eldman MartinASK Slavia Praha#414#muži A3.00:29:04+00:00:47.42Detail
4. Havlíček JanASK Slavia Praha#333#muži B1.00:29:31+00:01:14.42Detail
5. Šinágl ViktorKerteam#421#muži A4.00:29:56+00:01:39.42Detail
6. Polášek Jan FerdinandVŠSK MFF UK#266#muži A5.00:30:01+00:01:44.42Detail
7. Svěchota LukášSpartak#247#muži A6.00:30:31+00:02:14.42Detail
8. Semík OndřejSK Kamenice#431#muži A7.00:30:36+00:02:19.42Detail
9. Semerád AntonínOddíl OB Kotlářka#310#dorostenci starší1.00:30:51+00:02:34.42Detail
10. Jindra AdamTJ Stodůlky Praha#433#muži A8.00:31:27+00:03:10.42Detail
11. Rektor AntonínPraha 4#306#muži B2.00:31:43+00:03:26.42Detail
12. Flašar JanSK Čtyři Dvory České Budějovice#348#muži A9.00:31:46+00:03:29.42Detail
13. Svěchota OndřejSpartak Praha 4#248#muži A10.00:31:51+00:03:34.42Detail
14. Konvalinka MatějKanoistika Sedlčany#347#dorostenci starší2.00:32:06+00:03:49.42Detail
15. Polášek PetrVŠSK MFF UK#311#muži A11.00:32:10+00:03:53.42Detail
16. Pecina JakubDerfl Kola#404#muži A12.00:32:41+00:04:24.42Detail
17. Sobíšek MartinKanoistika Sparta#358#dorostenci starší3.00:32:45+00:04:28.42Detail
18. Veselý Michal LustigDGP#191#muži B3.00:32:53+00:04:36.42Detail
19. Gajdošík JanPraha#408#muži A13.00:32:59+00:04:42.42Detail
20. Hilgert LubošPraha 5#256#muži A14.00:33:01+00:04:44.42Detail
21. Pávek MartinCZU Praha, Rolníci#253#muži A15.00:33:04+00:04:47.42Detail
22. Žitný ChlebákOpět na Kozla / OK Kamenice#275#muži A16.00:33:06+00:04:49.42Detail
23. Sobíšek TomášKanoistika Sparta#362#dorostenci starší4.00:33:15+00:04:58.42Detail
24. Bravený VítSK Praga#374#muži A17.00:33:22+00:05:05.42Detail
25. Havelka PetrEleven Run Team#252#muži B4.00:33:31+00:05:14.42Detail
26. Smrčka MilošBK Říčany#222#muži D1.00:33:32+00:05:15.42Detail
27. Řehák VítCYKLOHELIOS#207#muži A18.00:33:37+00:05:20.42Detail
28. Rusý TomášOK Kamenice#277#muži A19.00:33:38+00:05:21.42Detail
29. Burian MatějŘíčany/Olymp Praha#370#dorostenci starší5.00:33:43+00:05:26.42Detail
30. Lesse PetrBohemians#426#muži B5.00:33:44+00:05:27.42Detail
31. Gabla Matin#424#muži B6.00:33:51+00:05:34.42Detail
32. Frolík JanVK Smíchov#232#muži A20.00:33:57+00:05:40.42Detail
33. Fořt MartinEleven Run Team#366#muži B7.00:34:03+00:05:46.42Detail
34. Knyttl JanKbely cycling team#268#muži B8.00:34:16+00:05:59.42Detail
35. Štemberk PavelKanoistika Sedlčany#346#muži B9.00:34:21+00:06:04.42Detail
36. Hejný MartinSilvini-Madshus#278#muži B10.00:34:30+00:06:13.42Detail
37. Bartas JanSK Babice#357#muži A21.00:34:35+00:06:18.42Detail
38. Duchoň DavidPraha Újezd#287#muži B11.00:34:35+00:06:18.42Detail
39. Marhoun PetrVŠSK MFF UK#276#muži A22.00:34:41+00:06:24.42Detail
40. Klvaň NorbertSKC Pečky#185#muži B12.00:34:47+00:06:30.42Detail
41. Janovský TomášSK Praga#336#muži C1.00:34:49+00:06:32.42Detail
42. Mikula MartinDukla Praha#373#dorostenci starší6.00:35:01+00:06:44.42Detail
43. Seidl MiroslavVŠTJ Ekonom Praha#254#muži B13.00:35:10+00:06:53.42Detail
44. Ploc JardaSK Kola Víšek#400#muži A23.00:35:11+00:06:54.42Detail
45. Krist OndřejMokré Lazce#291#muži A24.00:35:11+00:06:54.42Detail
46. Záhorec StanislavSokol Senohraby#318#muži B14.domácí muži 8 km1.00:35:27+00:07:10.42Detail
47. Brabec JakubKanoistika Sparta#363#dorostenci starší7.00:35:28+00:07:11.42Detail
48. Vicari JaromírSK Babice#356#muži B15.00:35:28+00:07:11.42Detail
49. Moulik JiřekKanoistika Sedlčany#345#muži A25.00:35:29+00:07:12.42Detail
50. Semenchukov MaximRunning Cheff#407#muži A26.00:35:29+00:07:12.42Detail
51. Kettner LukášOK Kamenice#319#muži A27.00:35:30+00:07:13.42Detail
52. Hofman Jiří#367#muži A28.00:35:30+00:07:13.42Detail
53. Andrle JakubKostelec n.Č.l.#233#muži A29.00:35:32+00:07:15.42Detail
54. Neuman JaroslavDGP#302#muži C2.00:35:36+00:07:19.42Detail
55. Neumann JosefSKK SPARTAK ČTYŘKOLY#237#muži B16.domácí muži 8 km2.00:35:36+00:07:19.42Detail
56. Sádovský Luboš#398#muži C3.00:35:37+00:07:20.42Detail
57. Lebeda PetrBenešovský běžecký klub#423#muži B17.00:35:46+00:07:29.42Detail
58. Rück DanielSK Babice#354#muži B18.00:35:53+00:07:36.42Detail
59. Jahoda VítBenešovský běžecký klub#435#muži A30.00:35:54+00:07:37.42Detail
60. Lachout MartinKanoistika Sedlčany#343#muži B19.00:35:58+00:07:41.42Detail
61. Pospíšil PavelBenešovský běžecký klub#322#muži B20.00:35:59+00:07:42.42Detail
62. Andrlík JanKanoistika Sparta#365#muži B21.00:36:04+00:07:47.42Detail
63. Nohejl TomášSK DNF/Salming#202#muži B22.00:36:05+00:07:48.42Detail
64. Počta JanKanoistika Sparta#361#dorostenci starší8.00:36:14+00:07:57.42Detail
65. Klaška PavelKotlářka Praha#330#muži A31.00:36:14+00:07:57.42Detail
66. Novotny LukášKanoistika Sedlčany#342#dorostenci starší9.00:36:14+00:07:57.42Detail
67. Ježek TomášDGP#395#muži B23.00:36:19+00:08:02.42Detail
68. Plášil MatějSokol Senohraby#295#dorostenci starší10.domácí muži 8 km3.00:36:22+00:08:05.42Detail
69. Teplý OndřejHisport Team#298#muži B24.00:36:25+00:08:08.42Detail
70. Kaigl JanLíný drzý holky#321#muži A32.00:36:35+00:08:18.42Detail
71. Šťastný JanTJ Sokol Senohraby#227#muži B25.domácí muži 8 km4.00:36:37+00:08:20.42Detail
72. Šíma JanBenešovský běžecký klub#434#muži A33.00:36:37+00:08:20.42Detail
73. Spilka VojtěchTJ Sokol Senohraby#239#muži A34.domácí muži 8 km5.00:36:38+00:08:21.42Detail
74. Fišer PavelTJ Stodůlky Praha#229#muži C4.00:36:41+00:08:24.42Detail
75. Mojžíšek PetrUSK Praha#383#muži B26.00:36:41+00:08:24.42Detail
76. Ďoubal MiroslavKolovraty#375#muži B27.00:36:42+00:08:25.42Detail
77. Míček FrantišekAC Praha 1890#245#muži B28.00:36:45+00:08:28.42Detail
78. Brabec MiroslavHabrdfy#257#muži B29.00:36:49+00:08:32.42Detail
79. Stranel JiriSK Rover Praha#251#muži B30.00:37:06+00:08:49.42Detail
80. Zadražil LukášKanoistika Sparta#360#dorostenci starší11.00:37:06+00:08:49.42Detail
81. Neuman MartinDGP#299#muži A35.00:37:07+00:08:50.42Detail
82. Škvor MartinOK Kamenice#303#muži B31.00:37:09+00:08:52.42Detail
83. Pračka TomášOB Říčany#386#muži B32.00:37:11+00:08:54.42Detail
84. Smrčka PetrBK Říčany#272#muži B33.00:37:11+00:08:54.42Detail
85. Hergesell JiříVračkovice#274#muži B34.00:37:18+00:09:01.42Detail
86. Douda VladimírSokol Senohraby#410#muži B35.domácí muži 8 km6.00:37:18+00:09:01.42Detail
87. Štemberk JáchymKanoistika Sedlčany#344#dorostenci starší12.00:37:20+00:09:03.42Detail
88. Prouza MilanSC Radotín#241#muži A36.00:37:21+00:09:04.42Detail
89. Jaborník KarelSK Babice#353#muži B36.00:37:23+00:09:06.42Detail
90. Fišer JiříVŠSK MFF UK#249#muži A37.00:37:32+00:09:15.42Detail
91. Švec OndřejDGP#301#muži A38.00:37:38+00:09:21.42Detail
92. Záhora JosefDGP#390#dorostenci starší13.00:37:41+00:09:24.42Detail
93. Mráz TondaDGP#265#muži B37.00:37:42+00:09:25.42Detail
94. Rieger Jan#312#muži B38.00:37:46+00:09:29.42Detail
95. Musil LadislavKbely cycling team#269#muži B39.00:37:49+00:09:32.42Detail
96. Nosek JiříKbely cycling team#267#muži B40.00:37:50+00:09:33.42Detail
97. Penc MiroslavDukla Praha#417#muži B41.00:37:51+00:09:34.42Detail
98. Bloudek PetrDGP#260#muži B42.00:37:52+00:09:35.42Detail
99. Karban ZdeněkHumanita Praha#391#muži B43.00:37:53+00:09:36.42Detail
100. Horák LaďaSKK Spartak Čtyřkoly#238#muži B44.00:37:54+00:09:37.42Detail
101. Řehák Jiříwww.eva.cz#405#muži B45.00:37:54+00:09:37.42Detail
102. Pelant MichalOB Říčany#385#muži B46.00:37:56+00:09:39.42Detail
103. Jelínek JanH.O. Přírodní vědy/Praha#413#muži A39.00:37:57+00:09:40.42Detail
104. Zach PetrDGP#409#muži B47.00:37:58+00:09:41.42Detail
105. Prchal PavelGP Kolín#406#muži C5.00:38:26+00:10:09.42Detail
106. Vizina PetrSK Babice#355#muži B48.00:38:32+00:10:15.42Detail
107. Hejkrlík FilipSABZO#328#muži B49.00:38:35+00:10:18.42Detail
108. Bartoň VojtěchDGP#305#muži A40.00:38:38+00:10:21.42Detail
109. Jindra DavidBrid Team#432#muži C6.00:38:39+00:10:22.42Detail
110. Kahoun JanLouňovice pod Blaníkem#437#muži A41.00:38:40+00:10:23.42Detail
111. Kolanda ČajDGP#224#muži B50.00:38:41+00:10:24.42Detail
112. Neuwirth JanSilvini#399#muži B51.00:38:43+00:10:26.42Detail
113. Hladík MartinDGP#307#muži A42.domácí muži 8 km7.00:38:44+00:10:27.42Detail
114. Gazda VítězslavDivišov#377#muži B52.00:38:54+00:10:37.42Detail
115. Randák OndřejTO Sprint#288#muži B53.00:38:57+00:10:40.42Detail
116. Tůma JiříVlašim#279#muži C7.00:38:57+00:10:40.42Detail
117. Chmelik Martin10 beers after#183#muži C8.00:38:59+00:10:42.42Detail
118. Němeček JanOk Kamenice#376#muži C9.00:39:00+00:10:43.42Detail
119. Pejša JanSmí být prázdé#396#muži B54.00:39:04+00:10:47.42Detail
120. Bergl Tomášwww.klacky.cz#313#muži B55.00:39:18+00:11:01.42Detail
121. Veselý JanSokol Senohraby#300#muži C10.domácí muži 8 km8.00:39:19+00:11:02.42Detail
122. Burda MichalSK Babice#351#muži B56.00:40:08+00:11:51.42Detail
123. Častvaj DanielMnichovice#250#muži B57.00:40:09+00:11:52.42Detail
124. Hakl MartinSK Babice#352#muži A43.00:40:09+00:11:52.42Detail
125. Kolář JanSK Rover Praha Biatlon#326#muži B58.00:40:15+00:11:58.42Detail
126. Rejman TomášÓmon Praha - Jih#220#muži B59.00:40:23+00:12:06.42Detail
127. Fafejta VáclavTJ Liga 100 Praha#428#muži B60.00:40:25+00:12:08.42Detail
128. Přibík MartinVnitřnosť#297#muži B61.domácí muži 8 km9.00:40:38+00:12:21.42Detail
129. Mayer JanAtletika Benešov#186#muži D2.00:40:47+00:12:30.42Detail
130. Nešpor Jan#380#muži C11.00:40:52+00:12:35.42Detail
131. Jelínek AlešPraha 6#231#muži A44.00:40:58+00:12:41.42Detail
132. Jeníček MichalHO Přírodní vědy#264#muži B62.00:41:02+00:12:45.42Detail
133. Kasa MartinPilulka.cz team#332#muži B63.00:41:05+00:12:48.42Detail
134. Mikeš FilipCK Vinohradské šlapky#381#muži B64.00:41:09+00:12:52.42Detail
135. Šindelář JakubKanoistika Sparta#359#dorostenci starší14.00:41:18+00:13:01.42Detail
136. Pašek FrantišekOk Kamenice#382#muži B65.00:41:24+00:13:07.42Detail
137. Kolesa VojtaDGP#388#dorostenci starší15.00:41:38+00:13:21.42Detail
138. Polívka PetrŘíčany#201#muži B66.00:41:52+00:13:35.42Detail
139. Kotrba RadekŘíčany#281#muži B67.00:41:52+00:13:35.42Detail
140. Matisko PeterRun 4ever#378#muži B68.00:42:02+00:13:45.42Detail
141. Karafiát RomanKladruby#181#muži B69.00:42:10+00:13:53.42Detail
142. Děd PavelRolníci - ČZU#226#muži B70.00:42:14+00:13:57.42Detail
143. Sušánka RobertDGP#286#muži C12.00:42:14+00:13:57.42Detail
144. Mrva PavelPopovice#397#muži C13.00:42:25+00:14:08.42Detail
145. Gregor JaroslavBěchovice#211#muži D3.00:42:28+00:14:11.42Detail
146. Vaníček Petr#369#muži D4.00:42:29+00:14:12.42Detail
147. Rada PetrAC Obora Hvezda praha#349#muži C14.00:42:39+00:14:22.42Detail
148. Vávra RadomírKerteam#416#muži C15.00:42:39+00:14:22.42Detail
149. Andrušík RadekKanoistika Sedlčany#339#dorostenci starší16.00:42:40+00:14:23.42Detail
150. Valsa RadekKanoistika Sedlčany#341#dorostenci starší17.00:42:41+00:14:24.42Detail
151. Černý Pavelumalehoberlina.cz#180#muži A45.00:42:44+00:14:27.42Detail
152. Novotný Michal#228#muži B71.00:42:46+00:14:29.42Detail
153. Stráněl JiříSwix - Madshus team#290#muži A46.00:42:49+00:14:32.42Detail
154. Křížek MartinKona Runners#368#muži B72.00:43:14+00:14:57.42Detail
155. Hanousek Jakub#334#muži A47.00:43:15+00:14:58.42Detail
156. Hamouz JanPraha 4#208#muži A48.00:43:28+00:15:11.42Detail
157. Jedlička AdamOK Kamenice#258#muži B73.00:43:31+00:15:14.42Detail
158. Gbelec PetrRun 4ever#379#muži B74.00:43:32+00:15:15.42Detail
159. Palata VlastaDGP#327#muži C16.00:43:32+00:15:15.42Detail
160. Procházka RomanTuchoraz#420#muži B75.00:43:38+00:15:21.42Detail
161. Mrázek OldřichDGP#263#muži C17.00:43:38+00:15:21.42Detail
162. Balej JiříOK Kamenice#350#muži B76.00:43:46+00:15:29.42Detail
163. Kubíček TomášBojásci#429#muži A49.00:44:00+00:15:43.42Detail
164. Maleček PetrTJ Sokol Suchdol#282#muži B77.00:44:08+00:15:51.42Detail
165. Jančář FrantaSenohraby#430#muži B78.domácí muži 8 km10.00:44:34+00:16:17.42Detail
166. Smetana KarelBenešovský běžecký klub#194#muži D5.00:44:52+00:16:35.42Detail
167. Augusta MichalKvětnice#292#muži B79.00:44:53+00:16:36.42Detail
168. Jelínek PavelPraha 6#230#muži C18.00:44:57+00:16:40.42Detail
169. Krása DavidSokol Malá Strana#189#muži C19.00:44:58+00:16:41.42Detail
170. Škvor PetrSenohraby#182#muži C20.domácí muži 8 km11.00:45:06+00:16:49.42Detail
171. Ptáček JanBad Flash#259#muži B80.00:45:06+00:16:49.42Detail
172. Lichtenberg MartinSokol Senohraby#324#muži B81.domácí muži 8 km12.00:45:07+00:16:50.42Detail
173. Urbanec JanZaječice#240#muži A50.00:45:34+00:17:17.42Detail
174. Navrátil JosefStrančice#425#muži D6.00:45:37+00:17:20.42Detail
175. Lkovary MáraDGP#402#muži C21.00:45:48+00:17:31.42Detail
176. Dufek PavelDGP#387#muži B82.00:45:50+00:17:33.42Detail
177. Lukeš JiříJaJ Vlašim#438#muži C22.00:45:53+00:17:36.42Detail
178. Struk Jiří#235#muži A51.00:45:55+00:17:38.42Detail
179. Kožina PetrPGP#294#muži C23.00:46:10+00:17:53.42Detail
180. Suttr PavelSV Mrač#244#muži B83.00:46:17+00:18:00.42Detail
181. Linhart FrantišekAdidas Praha#412#muži A52.00:46:22+00:18:05.42Detail
182. Slavík PetrÚpice#418#muži B84.00:46:23+00:18:06.42Detail
183. Šťastný RadekSokol Senohraby#280#muži B85.domácí muži 8 km13.00:46:24+00:18:07.42Detail
184. Cinka IvanBenešovský běžecký klub#196#muži C24.00:46:34+00:18:17.42Detail
185. Křoustek KarelSKI Skuhrov#206#muži D7.00:46:43+00:18:26.42Detail
186. Šesták JindřichKKK Praha#210#muži D8.00:47:02+00:18:45.42Detail
187. Vytásek JaroslavSenohraby#221#muži B86.domácí muži 8 km14.00:47:07+00:18:50.42Detail
188. Kočovský MiroslavSenohraby#209#muži B87.domácí muži 8 km15.00:47:16+00:18:59.42Detail
189. Klaška PavelKotlářka Praha#329#muži C25.00:47:19+00:19:02.42Detail
190. Růžička JanPraha 17#223#muži A53.00:47:32+00:19:15.42Detail
191. Vatěra Václav#212#muži D9.00:47:35+00:19:18.42Detail
192. Kadleček AlešKanoistika Sedlčany#338#muži B88.00:48:09+00:19:52.42Detail
193. Košťák LubošLhotka#372#muži B89.00:48:19+00:20:02.42Detail
194. Špaček JanAC Kobylisy#371#muži B90.00:48:40+00:20:23.42Detail
195. Krása ŠtěpánSokol Řepy#190#muži B91.00:48:56+00:20:39.42Detail
196. Štěpánek PetrPraha 4#392#muži C26.00:50:07+00:21:50.42Detail
197. Mráz Pavel StoupíkDGP#283#muži B92.00:50:09+00:21:52.42Detail
198. Votava PetrKNC#314#muži C27.00:50:14+00:21:57.42Detail
199. Strejček JiříPraha 10#427#muži A54.00:50:20+00:22:03.42Detail
200. Dvořák LiborDGP#403#muži C28.00:50:23+00:22:06.42Detail
201. Konvička JanSenohraby#394#muži B93.domácí muži 8 km16.00:50:37+00:22:20.42Detail
202. Bárta PřemyslGalaxie#419#muži C29.00:50:46+00:22:29.42Detail
203. Hlásko RichardPraha#436#muži B94.00:51:20+00:23:03.42Detail
204. Cipl FrantišekBonbon Praha#198#muži D10.00:51:43+00:23:26.42Detail
205. Doupovec PetrLštěnský pedál#236#muži B95.domácí muži 8 km17.00:51:47+00:23:30.42Detail
206. Čadil JanOB FS Praha#218#muži D11.00:52:10+00:23:53.42Detail
207. Štros OtaSuper Slow Motion#195#muži C30.00:52:23+00:24:06.42Detail
208. Karas Ondřejklub Omon Praha#197#muži A55.00:53:10+00:24:53.42Detail
209. Jankovský StanislavPraha 12#439#muži C31.00:53:30+00:25:13.42Detail
210. Lifold KryštofSpartak Modřany#389#dorostenci starší18.00:54:23+00:26:06.42Detail
211. Novák JiříBK ROVER#193#muži D12.00:55:11+00:26:54.42Detail
212. Mašek StanislavKanoistika Sedlčany#340#dorostenci starší19.00:55:33+00:27:16.42Detail
213. Nemeth MAREKMufloni Kunratice#262#muži A56.00:56:42+00:28:25.42Detail
214. Panuščík PetrDGP#285#muži A57.00:56:52+00:28:35.42Detail
215. Kubáň MichalMufloni Kunratice#261#muži B96.00:57:00+00:28:43.42Detail
216. Navrátil ZdeněkPraha#411#muži B97.00:58:25+00:30:08.42Detail
217. Ge EvženMaratonské vrány#187#muži D13.00:58:59+00:30:42.42Detail
218. Janeček JaroslavSabzo Praha#384#muži D14.01:00:39+00:32:22.42Detail
219. Veselý MilanSokol Senohraby#323#muži C32.domácí muži 8 km18.01:01:06+00:32:49.42Detail
220. Starý StanislavRoubíčkova Lhota#192#muži D15.01:04:09+00:35:52.42Detail
221. Skořepa MichaelSpoje Praha#422#muži D16.01:26:10+00:57:53.42Detail
222. Krejsa VáclavBONBON Praha#188#muži D17.01:45:31+01:17:14.42Detail
DNF Kalfař JakubKbely cycling team#271#muži ADNF Detail
DNF Petržela MartinVolvo - Rock Machine#335#muži BDNF Detail
DNF Svěchota PetrSpartak Praha 4#246#muži CDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz