Oficiální Výsledková listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem
21. 1. 2017
žáci
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Kategorie | # v kat. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Šolc | Matěj | Šolc Team | #62# | žáci 12 – 13 let | 1. | 00:05:03 | | Detail |
2. | Karasová | Daniela | Bohutín | #29# | žákyně 14 – 15 let | 1. | 00:05:05 | +00:00:01 | Detail |
3. | Bejček | Michal | SK BEJKOVO | #5# | žáci 14 – 15 let | 1. | 00:05:10 | +00:00:06 | Detail |
4. | Smetana | Michal | AFK Loděnice | #55# | žáci 14 – 15 let | 2. | 00:05:14 | +00:00:10 | Detail |
5. | Fraňková | Natálie | Franěk team Vysoká | #14# | žákyně 12 – 13 let | 1. | 00:05:38 | +00:00:34 | Detail |
6. | Čepek | Martin | Dukla Praha | #94# | žáci 10 – 11 let | 1. | 00:05:52 | +00:00:48 | Detail |
7. | Míková | Barbora | Loko Beroun | #41# | žákyně 10 – 11 let | 1. | 00:05:55 | +00:00:51 | Detail |
8. | Holeček | Ondřej | Karlštejn | #90# | žáci 10 – 11 let | 2. | 00:05:57 | +00:00:53 | Detail |
9. | Smetanová | Aneta | TJ Loko Beroun | #56# | žákyně 12 – 13 let | 2. | 00:06:07 | +00:01:03 | Detail |
10. | Karasová | Anna | Bohutín | #27# | žákyně 10 – 11 let | 2. | 00:06:07 | +00:01:03 | Detail |
11. | Krtek | Filip | Loko Beroun | #93# | žáci 10 – 11 let | 3. | 00:06:13 | +00:01:09 | Detail |
12. | Holeček | Daniel | Karlštejn | #91# | žáci 10 – 11 let | 4. | 00:06:16 | +00:01:12 | Detail |
13. | Bramborová | Anna | Loko Beroun | #88# | žákyně 10 – 11 let | 3. | 00:06:19 | +00:01:15 | Detail |
14. | Nový | Mikoláš | TK Zdice | #43# | žáci 12 – 13 let | 2. | 00:06:23 | +00:01:19 | Detail |
15. | Jeníková | Martina | SK Sporting Příbram | #97# | žákyně 10 – 11 let | 4. | 00:06:28 | +00:01:24 | Detail |
16. | Bejček | Matěj | SK BEJKOVO | #3# | žáci 10 – 11 let | 5. | 00:06:31 | +00:01:27 | Detail |
17. | Nejedlá | Lucie | Loko Beroun | #92# | žákyně 10 – 11 let | 5. | 00:06:31 | +00:01:27 | Detail |
18. | Krtek | Ondřej | LOKO Beroun | #35# | žáci 10 – 11 let | 6. | 00:06:44 | +00:01:40 | Detail |
19. | Valachová | Lucie Tereza | Loko Beroun | #96# | žákyně 10 – 11 let | 6. | 00:06:46 | +00:01:42 | Detail |
20. | Tuháček | Michal | SK Čísovice | #99# | žáci 10 – 11 let | 7. | 00:07:50 | +00:02:46 | Detail |
21. | Špírková | Karolína | Loko Beroun | #95# | žákyně 10 – 11 let | 7. | 00:08:26 | +00:03:22 | Detail |
DNS | Uxa | Lukáš | URT Beroun | #70# | žáci 14 – 15 let | | | | Detail |
DNS | Černý | Matěj | Příbram | #101# | žáci 12 – 13 let | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |