Oficiální Výsledková listina Běh Prahy 11
17. 9. 2017

hlavní závod


# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Janoušek MilanSokol Kolín#113#CZEMdo391.00:35:14Detail
2. Skřivánek Pavel#249#CZEMdo392.00:37:01+00:01:47.32Detail
3. Rektor AntonínPraha 4#1#CZEM40-591.00:38:27+00:03:13.32Detail
4. Peřinka FilipTTT#62#CZEMdo393.00:39:15+00:04:01.32Detail
5. Kotlíková Petra#205#CZEZ35plus1.00:40:05+00:04:51.32Detail
6. Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou#13#CZEMdo394.00:41:32+00:06:18.32Detail
7. Churáňová Radka#246#CZEZ35plus2.00:41:35+00:06:21.32Detail
8. Linhart Martin#60#CZEM40-592.00:42:01+00:06:47.32Detail
9. Svoboda RobertHyundai Motor Czech#71#CZEM40-593.00:43:13+00:07:59.32Detail
10. Flak David#206#CZEMdo395.00:43:33+00:08:19.32Detail
11. Minchev IvanJUST#200#CZEM60plus1.00:43:51+00:08:37.32Detail
12. But PiotrTT Szczecin#157#PolandMdo396.00:44:10+00:08:56.32Detail
13. Šáfr Vladimír#248#CZEMdo397.00:45:28+00:10:14.32Detail
14. Slavíková Eva#214#CZEZdo341.00:45:33+00:10:19.32Detail
15. Matějovsky JanPraha 11#73#CZEMdo398.00:46:03+00:10:49.32Detail
16. Skuhrová TerezaASK Slavia Praha#9#CZEZdo342.00:46:14+00:11:00.32Detail
17. Prikner RostislavPraha 11#58#CZEMdo399.00:46:34+00:11:20.32Detail
18. Macurová Zuzana#254#CZEZ35plus3.00:46:40+00:11:26.32Detail
19. Kroc PatrikSoftware602#163#CZEMdo3910.00:46:55+00:11:41.32Detail
20. Kubec Václav#260#CZEM40-594.00:47:02+00:11:48.32Detail
21. Dvořák Tomáš#257#CZEMdo3911.00:47:09+00:11:55.32Detail
22. Puchernová Radka#258#CZEZdo343.00:47:29+00:12:15.32Detail
23. Stoklasa OndřejOpava#15#CZEMdo3912.00:47:36+00:12:22.32Detail
24. Páleník MarekDiplomat#59#CZEMdo3913.00:47:59+00:12:45.32Detail
25. Šperkerová VendulaMteam Praha#53#CZEZ35plus4.00:48:02+00:12:48.32Detail
26. Holub MichalTisícovky#156#CZEM40-595.00:48:05+00:12:51.32Detail
27. Wellman CaseyPraha 5#72#CZEMdo3914.00:48:35+00:13:21.32Detail
28. Celbová PetraPraha 8#169#CZEZdo344.00:48:39+00:13:25.32Detail
29. Třísková KatarínaPraha 6#20#CZEZ35plus5.00:48:45+00:13:31.32Detail
30. Horáková ZuzanaPraha 7#162#CZEZdo345.00:48:46+00:13:32.32Detail
31. Pražák Stanislav#259#CZEM40-596.00:48:53+00:13:39.32Detail
32. Vencová Magdalena#69#CZEZdo346.00:48:57+00:13:43.32Detail
33. Mareš DanielPrague Triathlon Team#63#CZEM40-597.00:49:00+00:13:46.32Detail
34. Krátká LuciePraha#154#CZEZ35plus6.00:49:11+00:13:57.32Detail
35. Králík Daniel#252#CZEMdo3915.00:49:14+00:14:00.32Detail
36. Šatra JanPraha 5 - Zbraslav#11#CZEMdo3916.00:49:22+00:14:08.32Detail
37. Marušák JiříSoftware602#50#CZEMdo3917.00:49:27+00:14:13.32Detail
38. Favaro MassimoInfor#107#ItalyMdo3918.00:49:32+00:14:18.32Detail
39. German ŠtefanPraha 11#151#CZEMdo3919.00:49:54+00:14:40.32Detail
40. Matouš David#208#CZEM40-598.00:50:02+00:14:48.32Detail
41. Nývlt OndřejPraha 2#64#CZEM40-599.00:50:05+00:14:51.32Detail
42. Filip Ondřej#117#CZEMdo3920.00:50:42+00:15:28.32Detail
43. Kotěšovcová PavlaSK Jeseniova#161#CZEZdo347.00:51:01+00:15:47.32Detail
44. Nemec PeterSoftware602#68#CZEMdo3921.00:51:11+00:15:57.32Detail
45. Čihák JakubPraha#125#CZEMdo3922.00:51:25+00:16:11.32Detail
46. Fujtík OndřejSoftware602#110#CZEMdo3923.00:51:42+00:16:28.32Detail
47. Kubíček Tomáš#211#CZEMdo3924.00:51:44+00:16:30.32Detail
48. Levický Jan#210#CZEMdo3925.00:51:58+00:16:44.32Detail
49. Šafránková KláraJenštejn#247#CZEZ35plus7.00:52:06+00:16:52.32Detail
50. Vašák DavidPraha 11#52#CZEM40-5910.00:52:08+00:16:54.32Detail
51. Suttr PavelSV Mrač#7#CZEM40-5911.00:52:11+00:16:57.32Detail
52. Manasijevic Nikola#218#CZEMdo3926.00:52:13+00:16:59.32Detail
53. Hauser TomášPraha 11#127#CZEMdo3927.00:52:15+00:17:01.32Detail
54. Herbst LubosPraha11#115#CZEMdo3928.00:52:21+00:17:07.32Detail
55. Herbst JarmilaPraha11#116#CZEZ35plus8.00:52:21+00:17:07.32Detail
56. Cimbák Lubo#216#CZEMdo3929.00:52:30+00:17:16.32Detail
57. Prahl Jakub#213#CZEMdo3930.00:52:35+00:17:21.32Detail
58. Matyáš MiroslavZeleneč#8#CZEM40-5912.00:52:38+00:17:24.32Detail
59. Demel OndřejPraha 11#101#CZEMdo3931.00:52:38+00:17:24.32Detail
60. Volák MichalPraha 6#25#CZEMdo3932.00:52:40+00:17:26.32Detail
61. Vacek OndřejSoftware602#70#CZEMdo3933.00:52:44+00:17:30.32Detail
62. Brenišin IvanPraha11#160#CZEM40-5913.00:53:08+00:17:54.32Detail
63. Tácha LuděkPraha#23#CZEMdo3934.00:53:50+00:18:36.32Detail
64. Svobodová Milada#244#CZEZ35plus9.00:53:50+00:18:36.32Detail
65. Chocholová Jana#245#CZEZ35plus10.00:53:52+00:18:38.32Detail
66. Jeřicha DanPraha 11#121#CZEMdo3935.00:54:09+00:18:55.32Detail
67. Krylov Vladimír#168#CZEM40-5914.00:54:24+00:19:10.32Detail
68. Charvát JakubFC Háje#179#CZEMdo3936.00:54:36+00:19:22.32Detail
69. Bulis JanFoP#126#CZEMdo3937.00:54:53+00:19:39.32Detail
70. Krajíc MichalHýskov#172#CZEMdo3938.00:55:12+00:19:58.32Detail
71. Štěpánová HanaPraha 11#22#CZEZ35plus11.00:55:18+00:20:04.32Detail
72. Šafer KryštofPraha#19#CZEM40-5915.00:55:21+00:20:07.32Detail
73. Jiruška PetrČeská Třebová#119#CZEMdo3939.00:55:31+00:20:17.32Detail
74. Suchánek Igor#209#CZEM40-5916.00:55:34+00:20:20.32Detail
75. Bayer Jan#242#CZEM40-5917.00:55:37+00:20:23.32Detail
76. Nedbalová Jana#253#CZEZ35plus12.00:55:38+00:20:24.32Detail
77. Horký JanPraha#177#CZEM40-5918.00:55:46+00:20:32.32Detail
78. Alán "lukášVěda žije#111#CZEMdo3940.00:55:47+00:20:33.32Detail
79. Štěpová AdélaHradec Králové#14#CZEZdo348.00:55:56+00:20:42.32Detail
80. Mikuška Pavel#240#CZEM40-5919.00:56:10+00:20:56.32Detail
81. Izák JanPraha 6#212#CZEMdo3941.00:56:16+00:21:02.32Detail
82. Sýkora Martin#202#CZEM40-5920.00:56:19+00:21:05.32Detail
83. Muravský MichalPraha 12 - Cholupice#18#CZEM40-5921.00:57:01+00:21:47.32Detail
84. Drózd JanušSoftware602#166#CZEM40-5922.00:57:17+00:22:03.32Detail
85. Jakubec Martin#103#CZEM40-5923.00:57:17+00:22:03.32Detail
86. Gallik Michal#261#CZEMdo3942.00:57:30+00:22:16.32Detail
87. Kačerovský JosefPraha 11#118#CZEM40-5924.00:57:32+00:22:18.32Detail
88. Kostohryz Aleš#207#CZEM40-5925.00:57:43+00:22:29.32Detail
89. Lazar Marina#203#NetherlandsZdo349.00:57:51+00:22:37.32Detail
90. Svoboda LudvíkPotštejn#12#CZEM40-5926.00:58:56+00:23:42.32Detail
91. Abo-Hassan MahmoudInfor#106#CZEMdo3943.00:59:05+00:23:51.32Detail
92. Ryashko Ljuba#251#CZEZ35plus13.01:00:06+00:24:52.32Detail
93. Holas OndřejPraha#176#CZEMdo3944.01:00:32+00:25:18.32Detail
94. Tintea Alex#215#CZEZ35plus14.01:00:44+00:25:30.32Detail
95. Holánková KristinaPLAF Říčany#112#CZEZdo3410.01:00:45+00:25:31.32Detail
96. Uzlová Květa#220#CZEZ35plus15.01:00:54+00:25:40.32Detail
97. Uzel Petr#219#CZEM40-5927.01:00:54+00:25:40.32Detail
98. Šilhan Jiří#16#CZEM40-5928.01:00:56+00:25:42.32Detail
99. Fiala DanPraha 7#114#CZEMdo3945.01:01:11+00:25:57.32Detail
100. Veselý TomášPraha 11#61#CZEM40-5929.01:01:12+00:25:58.32Detail
101. Hynkova AlicePraha#124#CZEZ35plus16.01:01:22+00:26:08.32Detail
102. Mitušina JanHyundai Centrum Valoušek#2#CZEMdo3946.01:01:31+00:26:17.32Detail
103. Vlach MiroslavPraha 11#56#CZEM40-5930.01:01:59+00:26:45.32Detail
104. Vávrová Jitka#5#CZEZdo3411.01:02:00+00:26:46.32Detail
105. Kalinová Jana#120#CZEZ35plus17.01:02:10+00:26:56.32Detail
106. Rais Lukáš#4#CZEMdo3947.01:02:29+00:27:15.32Detail
107. Malčánek PavelHyundai Centrum Valoušek#105#CZEM40-5931.01:02:32+00:27:18.32Detail
108. Hlava MilanPraha#158#CZEM60plus2.01:02:35+00:27:21.32Detail
109. Soukupová Simona#201#CZEZ35plus18.01:02:56+00:27:42.32Detail
110. Sládek Martin#250#CZEMdo3948.01:03:07+00:27:53.32Detail
111. Harantová KristýnaPraha#174#CZEZdo3412.01:03:18+00:28:04.32Detail
112. Machalická Lubica#55#CZEZ35plus19.01:03:19+00:28:05.32Detail
113. Mervart PetrDiplomat#180#CZEM40-5932.01:03:33+00:28:19.32Detail
114. Lejskeová JanaHýskov#21#CZEZdo3413.01:03:49+00:28:35.32Detail
115. Frühaufová Valerie#256#CZEZ35plus20.01:04:05+00:28:51.32Detail
116. Medo JakubPraha#54#CZEMdo3949.01:04:11+00:28:57.32Detail
117. Burda MartinPraha 4 - Háje#152#CZEMdo3950.01:04:11+00:28:57.32Detail
118. Semela Radomír#241#CZEM40-5933.01:04:18+00:29:04.32Detail
119. Králík MartinHyundai Centrum Valoušek#104#CZEMdo3951.01:05:34+00:30:20.32Detail
120. Muravská AlexandraPraha 12 - Cholupice#17#CZEZdo3414.01:05:58+00:30:44.32Detail
121. Vlachová PetraPraha 11#57#CZEZ35plus21.01:06:07+00:30:53.32Detail
122. Wágnerová Neli#66#CZEZdo3415.01:06:16+00:31:02.32Detail
123. Wágner Petr#65#CZEMdo3952.01:06:16+00:31:02.32Detail
124. Pruchnerovič JozefRunning Lions#6#CZEM60plus3.01:06:20+00:31:06.32Detail
125. Nováková Květa#217#CZEZdo3416.01:07:03+00:31:49.32Detail
126. Pazderová MonikaSOS dětské vesničky#74#CZEZ35plus22.01:08:56+00:33:42.32Detail
127. Bránišová Kateřina#170#CZEZdo3417.01:09:03+00:33:49.32Detail
128. Sorokin Michael#204#CZEMdo3953.01:09:39+00:34:25.32Detail
129. Tatoušek FilipPraha#24#CZEMdo3954.01:09:42+00:34:28.32Detail
130. Alexandrova NataliaPraha#153#CZEZdo3418.01:10:19+00:35:05.32Detail
131. Harantova TerezaPRAHA#173#CZEZdo3419.01:10:19+00:35:05.32Detail
132. Charvátová VeronikaPraha#178#CZEZdo3420.01:11:24+00:36:10.32Detail
133. Vašíčková MichalaPraha 11#67#CZEZdo3421.01:12:03+00:36:49.32Detail
134. Ježek PetrPJ TEAM#159#CZEM40-5934.01:12:34+00:37:20.32Detail
135. Pejsarová SimonaPraha#10#CZEZ35plus23.01:12:42+00:37:28.32Detail
136. Holý MartinPraha 11#122#CZEMdo3955.01:12:43+00:37:29.32Detail
Safrankova KlaraPraha#347#CZEZ35plus00:00:00Detail
DNF Kubelková MarcelaSoftware602#175#CZEZdo34DNF Detail
DNF Jilkova Lucie#167#CZEZ35plusDNF Detail
DNS Hysková IvanaIB Alcudia#171#CZEZdo34DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz