Oficiální Výsledková listina Kros Zdiby Klecany
24. 6. 2017

hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Peřinka FilipTTT#18#Mdo391.00:27:07Detail
2. Vandrovec VáclavBest4Run tým Přerov#21#Mdo392.00:27:07+00:00:00.85Detail
3. Rektor AntonínModřany#20#M40-591.00:27:13+00:00:06.85Detail
4. Sedláček JanSK Svěrák#55#Mdo393.00:27:51+00:00:44.85Detail
5. Pavlišta DavidSK Svěrák#53#Mdo394.00:28:54+00:01:47.85Detail
6. Ježek JanSK Svěrák#49#Mdo395.00:29:09+00:02:02.85Detail
7. Tall PavelPivovar Moucha#1#M40-592.00:29:41+00:02:34.85Detail
8. Michálek MichalMlazice#14#M40-593.00:29:44+00:02:37.85Detail
9. Píša OndřejSK Svěrák#48#Mdo396.00:30:47+00:03:40.85Detail
10. Ludvík JanBK Nezmar#51#M40-594.00:31:01+00:03:54.85Detail
11. Nohejl TomášSK DNF/Salming#28#M40-595.00:32:12+00:05:05.85Detail
12. Urban RobertBK Ivety Lodrové#59#Mdo397.00:33:19+00:06:12.85Detail
13. Manduľák PeterAhold#6#Mdo398.00:33:22+00:06:15.85Detail
14. Kahánek StanislavDýmka míru#69#Mdo399.00:33:40+00:06:33.85Detail
15. Lodrová IvetaRungo pro ženy#50#Zdo351.00:35:28+00:08:21.85Detail
16. Hrdlička PavelPraha 7#17#Mdo3910.00:35:37+00:08:30.85Detail
17. Třísková KatarínaPraha 6#27#Z35plus1.00:35:38+00:08:31.85Detail
18. Moníková JolanaZdiby#30#Z35plus2.00:35:49+00:08:42.85Detail
19. Švarc ZdeněkAHOLD#19#Mdo3911.00:35:51+00:08:44.85Detail
20. Hurbánková RomanaKlecany#70#Zdo352.00:36:33+00:09:26.85Detail
21. Vika TomášCzech Sailing Team#12#Mdo3912.00:37:30+00:10:23.85Detail
22. Ortistapia ArturMexico City#29#M40-596.00:37:45+00:10:38.85Detail
23. Cibulka VítACCU-Chek#52#M40-597.00:38:06+00:10:59.85Detail
24. Tík JaroslavKlecany#38#Mdo3913.00:38:26+00:11:19.85Detail
25. Hora MartinSokol Klecany#3#Mdo3914.00:38:26+00:11:19.85Detail
26. Segl JaroslavKL SPORT MOST#31#M40-598.00:38:32+00:11:25.85Detail
27. Spejchal TomášKlecany#68#Mdo3915.00:38:39+00:11:32.85Detail
28. Tjokorda PatrikPraha#58#M40-599.00:40:01+00:12:54.85Detail
29. Filip KarelNové Strašecí#7#M60plus1.00:40:14+00:13:07.85Detail
30. Šafránová KláraJenštejn#37#Z35plus3.00:40:28+00:13:21.85Detail
31. Ludvíková LenkaČeské Budějovice#56#Z35plus4.00:40:57+00:13:50.85Detail
32. Prokop JaromírBrnky#2#M40-5910.00:42:39+00:15:32.85Detail
33. Zajíčková Eva#4#Z35plus5.00:42:46+00:15:39.85Detail
34. Strakatá VendulkaBSK racing#60#Z35plus6.00:44:28+00:17:21.85Detail
35. Strakatý MartinBSK racing#67#M40-5911.00:44:29+00:17:22.85Detail
36. Kučera TomášCzech Sailing Team#13#M40-5912.00:44:30+00:17:23.85Detail
37. Kuželková HanaZŠ Klecany#71#Z35plus7.00:44:46+00:17:39.85Detail
38. Vlasák VáclavPraha 3#34#M40-5913.00:50:13+00:23:06.85Detail
39. Škop VladimírTJ SOKOL Záryby#11#M40-5914.00:50:23+00:23:16.85Detail
DNF Kralertová KateřinaZdiby#9#Z35plusDNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz