Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
3. 9. 2017

hlavní 9 km


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Hochmut MilanSpartak Rožmitál#173#M18-391.00:30:54Detail
2. Vokrouhlík Michal#83#M18-392.00:32:12+00:01:18.80Detail
3. Mach TomášDHL ITS#175#M18-393.00:33:05+00:02:11.80Detail
4. Dražan JaroslavTriatlon Team Příbram#14#M18-394.00:33:49+00:02:55.80Detail
5. Rosol Jiřílokomotiva beroun#56#M40-491.00:34:05+00:03:11.80Detail
6. Franěk JanTri klub Příbram#17#M18-395.00:35:17+00:04:23.80Detail
7. Kovalovský MichalBěchovičtí běžci#38#M18-396.00:35:24+00:04:30.80Detail
8. Raboch IvanStřela Žebrák#168#M50-591.00:35:54+00:05:00.80Detail
9. Havelka PetrEleven Run Team#22#M40-492.00:36:07+00:05:13.80Detail
10. Sladecek Jakubsenesnice#66#M40-493.00:36:17+00:05:23.8000:36:15.45Detail
11. Vosmek LukášVyběhej se, Halex#84#M18-397.00:36:18+00:05:24.80Detail
12. Votava MartinKrálův Dvůr#86#M40-494.00:36:50+00:05:56.80Detail
13. Širanec PeterKoněprusy#20#M18-398.00:37:08+00:06:14.80Detail
14. Ludrovský MartinKoh-I-Noor Machinery#45#M40-495.00:37:18+00:06:24.80Detail
15. Franěk OndřejPraha 6#155#M18-399.00:37:18+00:06:24.8000:37:13.28Detail
16. Sedláček MiroslavHořovice#60#M18-3910.00:37:32+00:06:38.80Detail
17. Rataj PavelRokycany#55#M40-496.00:38:08+00:07:14.80Detail
18. Minchev IvanJUST, Praha#47#M60-691.00:38:30+00:07:36.80Detail
19. Pejša Jansmí být prázdné#51#M40-497.00:39:01+00:08:07.80Detail
20. Mejzr DušanVeverky#46#M40-498.00:39:43+00:08:49.8000:39:39.27Detail
21. Korytář RadimVSK-Vsetín#37#M40-499.00:40:05+00:09:11.8000:39:59.28Detail
22. Eyberger MilanPraha 7#152#M18-3911.00:40:06+00:09:12.8000:40:00.51Detail
23. Bukovini EduardKraluv Dvur#10#M18-3912.00:40:14+00:09:20.8000:40:10.23Detail
24. Flachs MichalZličín#16#M18-3913.00:40:16+00:09:22.8000:40:12.64Detail
25. Frantová AndreaLoko Beroun#19#Z18-341.00:40:19+00:09:25.80Detail
26. Beránek LukášLoko Beroun#6#M18-3914.00:40:24+00:09:30.8000:40:21.64Detail
27. Holeček MichalKarlštejn#25#M40-4910.00:40:28+00:09:34.80Detail
28. Lisner JakubRozběháme Rokycany#179#M18-3915.00:40:43+00:09:49.8000:40:41.93Detail
29. Turek JiříChaloupky#78#M50-592.00:40:46+00:09:52.80Detail
30. Šolcová VeronikaŠolc Team#74#Z35-441.00:40:59+00:10:05.8000:40:57.72Detail
31. Skalička JiříPříbram#64#M40-4911.00:41:08+00:10:14.80Detail
32. Sehnal AdrienDukla praha#61#M60-692.00:41:25+00:10:31.80Detail
33. Ryvola VojtěchKarlštejn#57#M18-3916.00:41:42+00:10:48.8000:41:39.86Detail
34. Dohnal FrantisekLovosice#12#M18-3917.00:41:43+00:10:49.8000:41:36.04Detail
35. Hofmanová MarkétaHalouny - Svinaře#153#Z18-342.00:41:48+00:10:54.8000:41:45.52Detail
36. Mitterwald MartinLety#149#M40-4912.00:41:52+00:10:58.8000:41:47.29Detail
37. Halounek JanDobřichovice#154#M40-4913.00:42:14+00:11:20.8000:42:08.77Detail
38. Lípa VáclavDobřichovice#43#M60-693.00:42:28+00:11:34.80Detail
39. Aron MichalPraha#2#M18-3918.00:42:42+00:11:48.80Detail
40. Hřídel RadekPříbram#169#M40-4914.00:42:47+00:11:53.8000:42:41.73Detail
41. Smělý JaroslavBeroun#67#M50-593.00:42:52+00:11:58.8000:42:45.65Detail
42. Kroc MiloslavBrandýsek#151#M40-4915.00:42:59+00:12:05.8000:42:54.30Detail
43. Pondělíček MichalHořovice#178#M18-3919.00:43:06+00:12:12.8000:43:03.58Detail
44. Mališová KarlaUSK Praha#163#Z55plus1.00:43:57+00:13:03.8000:43:54.31Detail
45. Hrubý RichardFbC Spartak Žebrák#28#M18-3920.00:44:02+00:13:08.8000:43:52.98Detail
46. Řechková SvatavaPříbram#58#Z45-541.00:44:31+00:13:37.8000:44:28.83Detail
47. Kolařík LukášKarlštejn#35#M18-3921.00:44:32+00:13:38.8000:44:28.90Detail
48. Vávra PavelVorvani#80#M40-4916.00:44:37+00:13:43.8000:44:27.93Detail
49. Velehradský PetrNučice#161#M50-594.00:44:39+00:13:45.8000:44:31.45Detail
50. Fraňková MichaelaFraněk Team Vysoká#18#Z45-542.00:44:41+00:13:47.8000:44:39.36Detail
51. Jelinek JaromirBeroun#32#M40-4917.00:44:58+00:14:04.8000:44:53.50Detail
52. Říhová AndreaATOM team#59#Z18-343.00:44:59+00:14:05.8000:44:55.67Detail
53. Othman MohamadActum Flayers#49#M18-3922.00:45:06+00:14:12.8000:44:58.34Detail
54. Fílová LenkaMníšek pod Brdy#15#Z35-442.00:45:07+00:14:13.8000:45:03.07Detail
55. Šanda LadislavChlumec nad Cidlinou#72#M18-3923.00:45:09+00:14:15.8000:45:04.69Detail
56. Matějka DušanSparta Podluhy#158#M18-3924.00:45:22+00:14:28.8000:45:17.82Detail
57. Plavec HynekD. Dušníky#181#M18-3925.00:45:25+00:14:31.8000:45:20.18Detail
58. Zoulek Aleš#172#M18-3926.00:45:29+00:14:35.8000:45:21.22Detail
59. Vernerova RadkaPilulka.cz#160#Z35-443.00:45:42+00:14:48.8000:45:39.69Detail
60. Havlín AntonínAC Obora Hvězda Praha#23#M60-694.00:46:04+00:15:10.8000:46:00.48Detail
61. Nesvačil TomášPříbram#148#M40-4918.00:46:09+00:15:15.8000:46:04.43Detail
62. Svátek LubomírPraha#171#M50-595.00:46:22+00:15:28.8000:46:15.82Detail
63. Krátký MartinNelahozeves#39#M40-4919.00:46:22+00:15:28.8000:46:16.64Detail
64. Bejčková ZlatušeSK Bejkovo Příbram#5#Z35-444.00:46:29+00:15:35.8000:46:26.10Detail
65. Weissová Kateřina#87#Z35-445.00:46:35+00:15:41.8000:46:27.46Detail
66. Korytář MilanTchičína-Run#48#M18-3927.00:46:36+00:15:42.8000:46:30.26Detail
67. Bauer MartinChlustina#166#M40-4920.00:46:59+00:16:05.8000:46:57.14Detail
68. Svoboda JanPříbram#69#M70plus1.00:47:00+00:16:06.8000:46:55.33Detail
69. Cikán JaroslavPříbram#11#M60-695.00:47:07+00:16:13.80Detail
70. Sitta TomášATOM TEAM#63#M18-3928.00:47:48+00:16:54.8000:47:44.64Detail
71. Shhade ModarPraha#164#M18-3929.00:47:51+00:16:57.8000:47:42.97Detail
72. Houžvičková KateřinaPříbram#27#Z18-344.00:48:18+00:17:24.8000:48:08.58Detail
73. Štěpánová HanaZadní Třebaň#75#Z35-446.00:49:03+00:18:09.80Detail
74. Šilhánek MartinJince#167#M18-3930.00:49:16+00:18:22.8000:49:13.81Detail
75. Tuháček MilanSK Prdlavky#76#M50-596.00:49:21+00:18:27.8000:49:18.85Detail
76. Borovskoy AlexanderHostivice#8#M18-3931.00:49:23+00:18:29.8000:49:17.42Detail
77. Skaličková VladimíraPříbram#65#Z35-447.00:49:38+00:18:44.8000:49:36.18Detail
78. Řápek VáclavAVC Praha#177#M70plus2.00:49:43+00:18:49.8000:49:37.63Detail
79. Žihla PetrSokol Karlštejn#159#M18-3932.00:50:20+00:19:26.8000:50:18.44Detail
80. Burianová AndreaPraha#156#Z18-345.00:50:27+00:19:33.8000:50:21.09Detail
81. Achberger KateŕinaHorymír Neumětely#1#Z35-448.00:50:38+00:19:44.8000:50:30.87Detail
82. Kubešová RadanaNo Asphalt!#41#Z35-449.00:51:07+00:20:13.8000:51:01.26Detail
83. Vávra PavelVorvani#79#M18-3933.00:51:15+00:20:21.8000:51:05.19Detail
84. Dítě MartinŠtěchovice#180#M40-4921.00:51:44+00:20:50.8000:51:33.16Detail
85. Pavlišen AlexandrAtletics Club Bezděkov#170#M40-4922.00:51:49+00:20:55.8000:51:41.27Detail
86. Korytář JiříValachiarun.cz#36#M18-3934.00:52:23+00:21:29.8000:52:17.76Detail
87. Bares MichalLety#157#M40-4923.00:53:08+00:22:14.8000:53:02.35Detail
88. Vávra PetrVorvani#81#M18-3935.00:53:08+00:22:14.8000:52:59.62Detail
89. Staněk Valdemarpraha#68#M18-3936.00:53:46+00:22:52.8000:53:39.20Detail
90. Hořejšová HanaPříbram#26#Z55plus2.00:54:32+00:23:38.8000:54:29.05Detail
91. Malleková DanaBeroun#176#Z35-4410.00:54:37+00:23:43.8000:54:31.40Detail
92. Vostrá Mošovská LucieBáječné ženy v běhu#85#Z35-4411.00:54:40+00:23:46.8000:54:17.68Detail
93. Prokopová PetraŠneci v běhu#52#Z35-4412.00:54:41+00:23:47.8000:54:30.47Detail
94. Wozniak Petr#174#M40-4924.00:54:42+00:23:48.8000:54:33.99Detail
95. Vlachová AnnaSRTG Strupčice#82#Z18-346.00:54:47+00:23:53.8000:54:41.94Detail
96. Tyl JanPraha 5#147#M18-3937.00:55:49+00:24:55.8000:55:40.47Detail
97. Malinová Lenka#150#Z18-347.00:56:08+00:25:14.8000:56:01.41Detail
98. Babinčáková VeronikaSRTG Strupčice#3#Z18-348.00:56:25+00:25:31.8000:56:18.15Detail
99. Průša JosefSlavoj Obecnice#54#M60-696.00:56:32+00:25:38.8000:56:23.79Detail
100. Svobodová DanaPříbram#70#Z55plus3.00:56:33+00:25:39.8000:56:29.53Detail
101. Jámborová DašaDukla Praha#29#Z35-4413.00:56:33+00:25:39.8000:56:29.33Detail
102. Tuháčková PetraSK Čisovice#77#Z45-543.00:59:08+00:28:14.8000:59:05.52Detail
103. Kukučová AnnaSRTG Strupčice#42#Z18-349.00:59:51+00:28:57.8000:59:44.54Detail
104. Dohnalová Milada#13#Z35-4414.01:00:15+00:29:21.8001:00:10.00Detail
105. Beránková JaroslavaŽebrák#7#Z55plus4.01:01:27+00:30:33.8001:01:17.62Detail
106. Havlová KateřinaLoko Beroun#24#Z18-3410.01:01:27+00:30:33.8001:01:18.67Detail
107. Krejčí Gabrielová JanaKarlštejn#162#Z45-544.01:04:57+00:34:03.8001:04:48.17Detail
108. Bartošová MiladaPříbram#4#Z55plus5.01:06:05+00:35:11.8001:06:01.33Detail
DNS Kadlecová ZuzanaVyběhej se#33#Z18-34DNS Detail
DNS Svobodová Marcela#144#Z18-34DNS Detail
DNS Strnad JaredPraha#165#M18-39DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz