Oficiální Výsledková listina Zimní běh na Blaník
17. 1. 2015

1/2maraton (Zimní běh na Blaník)

Prosím, zkontrolujte si svůj neoficiální výsledek. Protest je možné podat do 5 dnů od skončení závodu, tedy do pátku 23. ledna 2015. Poté jsou výsledky považovány za oficiální.

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice#83#MB1.01:23:34.30Detail
2. Mrázek JanSalomon#276#MA1.01:24:42.35+00:01:08.04Detail
3. Serbessa MulugetaMUDr. Serbessa s.r.o.#222#MB2.01:25:35.35+00:02:01.04Detail
4. Flegl VlastimilVrchlabí#1009#MA2.01:25:55.93+00:02:21.62Detail
5. Cmunt PetrTJ Jiskra Nový bor#183#MA3.01:28:10.11+00:04:35.80Detail
6. Juřička JiříCATUS TEAM Havlíčkův Brod#234#MA4.01:29:17.61+00:05:43.30Detail
7. Miláček PetrLedeč nad Sázavou#275#MA5.01:29:28.16+00:05:53.85Detail
8. Teplý OndřejHisport Team#138#MA6.01:29:59.94+00:06:25.63Detail
9. Erbs DušanAC Pardubice#4#MA7.01:30:12.60+00:06:38.29Detail
10. Losenský PavelTJ Sokol Unhošť#231#MA8.01:30:15.77+00:06:41.46Detail
11. Smrčka MilošBK Říčany#254#MD1.01:30:31.51+00:06:57.20Detail
12. Eremka LiborHumpolec#194#MA9.01:32:07.84+00:08:33.53Detail
13. Korous MartinE.ON TRIATLON Tábor#2#MB3.01:32:39.00+00:09:04.69Detail
14. Herda JanSKP Nymburk#1045#MA10.01:32:57.32+00:09:23.01Detail
15. Beránek JiříCatus team#283#MA11.01:33:11.76+00:09:37.45Detail
16. Tichý FrantišekCatus bike team Světlá nad Sázavou#140#MB4.01:33:14.30+00:09:39.99Detail
17. Kouklík JakubBenešovský běžecký klub#15#MA12.01:33:24.67+00:09:50.36Detail
18. Nerad KarelTábor#102#MA13.01:33:32.26+00:09:57.95Detail
19. Jánošík RudaSpartak Vlašim#1#MB5.01:34:55.44+00:11:21.13Detail
20. Hovorka TomášH.O.BOJ#2513#MA14.01:35:50.54+00:12:16.23Detail
21. Kubín TomášRS Vlašim#7#MA15.01:36:34.37+00:13:00.06Detail
22. Teplý ŠtěpánNadace na ochranu zvířat#139#MA16.01:36:53.78+00:13:19.47Detail
23. Míček FrantišekAC Praha 1890#101#MB6.01:37:10.38+00:13:36.07Detail
24. Kašpar MichalRS Vlašim#5#MA17.01:37:24.10+00:13:49.79Detail
25. Janda MartinKOB Dobruška#291#MA18.01:38:16.58+00:14:42.27Detail
26. Kopecký ZdeněkTJ Sokol Kondrac#6#MA19.01:38:38.05+00:15:03.74Detail
27. Štemberk PavelSedlčany#132#MB7.01:38:40.63+00:15:06.32Detail
28. Kutman PavelStruhařov#71#MC1.01:38:48.70+00:15:14.39Detail
29. Janů MartinVelosport Valta Team#1049#MA20.01:39:07.34+00:15:33.03Detail
30. Fialka LadislavVlašim#8#MB8.01:39:32.96+00:15:58.65Detail
31. Vicari JaromírSK Babice#299#MA21.01:40:19.30+00:16:44.99Detail
32. Valenta KarelBěžecký kroužek Varnsdorf#145#MB9.01:40:24.30+00:16:49.99Detail
33. Škrleta PavelZOO svět Kamenice nad Lipou#280#MB10.01:40:39.52+00:17:05.21Detail
34. Duchoň DavidPraha-Újezd#39#MB11.01:40:40.52+00:17:06.21Detail
35. Jílek MichalEtriatlon#64#MB12.01:40:52.86+00:17:18.55Detail
36. Jirák LukášÉSL Humpolec#192#MA22.01:41:10.60+00:17:36.29Detail
37. Seidl MiroslavVŠTJ Ekonom Praha#253#MB13.01:41:15.51+00:17:41.20Detail
38. Kadlec TomášModřany#308#MA23.01:41:47.20+00:18:12.89Detail
39. Dolejš VítPraha 5#203#MA24.01:41:49.59+00:18:15.28Detail
40. Poustecký MarekPolánka#210#MB14.01:42:12.93+00:18:38.62Detail
41. Madron MilošUhříněves#215#MB15.01:42:22.16+00:18:47.85Detail
42. Danko FilipPraha#38#MA25.01:42:24.32+00:18:50.01Detail
43. Vacarda VladimírAC Slovan Liberec#143#MC2.01:42:28.15+00:18:53.84Detail
44. Vítů MichalEleven Test Team#2512#MA26.01:42:40.41+00:19:06.10Detail
45. Kulhavý DavidAFK Ostřešany#1002#MA27.01:42:51.80+00:19:17.49Detail
46. Špůrek PetrKoloběžka Vracovice#135#MB16.01:43:33.53+00:19:59.22Detail
47. Zdvihal TomášLipnoman#300#MA28.01:43:40.57+00:20:06.26Detail
48. Malý JiříPlanet Toys Cycling#97#MA29.01:43:45.49+00:20:11.18Detail
49. Kulhánek MarekPodveky#91#MA30.01:44:05.65+00:20:31.34Detail
50. Tůma JiříSpartak Vlašim#3#MA31.01:44:13.42+00:20:39.11Detail
51. Voplakal LiborÉquipe sans limites Humpolec#151#MA32.01:44:48.61+00:21:14.30Detail
52. Pospíšil PavelBenešovský běžecký klub#17#MA33.01:44:52.06+00:21:17.75Detail
53. Pelikán KarelBenešovský běžecký klub#16#MA34.01:45:06.90+00:21:32.59Detail
54. Blasiak SebastianPraha#211#MA35.01:45:13.07+00:21:38.76Detail
55. Matula MartinHISPORT TEAM#1013#MB17.01:45:18.38+00:21:44.07Detail
56. Simon mirekŠkvorec#126#MA36.01:45:27.05+00:21:52.74Detail
57. Kučera MilanSokol Sokol Vsetín#310#MA37.01:45:37.61+00:22:03.30Detail
58. Kébl KarelTriatlon Mladá Boleslav#74#MB18.01:45:39.02+00:22:04.71Detail
59. Beck ZdeněkJevany#25#MB19.01:45:49.53+00:22:15.22Detail
60. Nohejl Tomáš#33#MB20.01:46:05.70+00:22:31.39Detail
61. Najman JakubMerten Dental#312#MA38.01:46:17.71+00:22:43.40Detail
62. Král ZdeněkVelké Přílepy#214#MB21.01:46:53.64+00:23:19.33Detail
63. Kodr KarelŽižkov#80#MB22.01:46:54.39+00:23:20.08Detail
64. Hejtíková GabrielaPraha#302#ZA1.01:47:13.09+00:23:38.78Detail
65. Veselý PavelHSK Horní Rokytnice#263#MB23.01:47:24.16+00:23:49.85Detail
66. Krchňák RomanVlašim#96#MC3.01:47:24.25+00:23:49.94Detail
67. Šebek JiříPIM Praha#305#MA39.01:47:25.84+00:23:51.53Detail
68. Košický ŠtefanSokoleč#273#MA40.01:47:42.86+00:24:08.55Detail
69. Rys JiříMlada Boleslav#306#MC4.01:47:46.32+00:24:12.01Detail
70. Slabý JosefSedlec-Prčice#11#MC5.01:47:52.90+00:24:18.59Detail
71. Král VítězslavRysy Praha#237#MA41.01:48:18.69+00:24:44.38Detail
72. Werner LukášZelená liška#166#MA42.01:48:27.95+00:24:53.64Detail
73. Šístková IvetaFox-klub Praha#257#ZA2.01:48:38.64+00:25:04.33Detail
74. Helcmanovsky PeterAC Mageo#188#MA43.01:49:01.30+00:25:26.99Detail
75. Lhoták ZdeněkPraha#303#MA44.01:49:02.22+00:25:27.91Detail
76. Skuhrovec JaroslavZahradní město#2521#MB24.01:49:04.22+00:25:29.91Detail
77. Kendík TomášLochkov#75#MB25.01:49:33.84+00:25:59.53Detail
78. Pichlík RomanPraha#110#MA45.01:49:46.60+00:26:12.29Detail
79. Kapko DavidVlašim#70#MB26.01:49:47.68+00:26:13.37Detail
80. Kopřiva MartinKopr#293#MA46.01:50:00.62+00:26:26.31Detail
81. Jun AdamChotoviny#233#MA47.01:50:04.77+00:26:30.46Detail
82. Hakl DanielTJ Sokol Maxičky#270#MB27.01:50:08.01+00:26:33.70Detail
83. Ondruš PetrLMC#224#MB28.01:50:11.18+00:26:36.87Detail
84. Vlasák MartinŽacléř#149#MA48.01:50:24.92+00:26:50.61Detail
85. Hrůza DavidtRUtNov#56#MB29.01:50:25.64+00:26:51.33Detail
86. Calta JaroslavMaratón klub Kladno#177#MA49.01:50:29.83+00:26:55.52Detail
87. Sankot Marektj projektil#240#MA50.01:50:31.49+00:26:57.18Detail
88. Horný PetrSVČ Ledeč nad Sázavou#2506#MB30.01:50:32.96+00:26:58.65Detail
89. Dlouhá MarieOddíl OB Kotlářka#301#ZA3.01:50:35.98+00:27:01.67Detail
90. Černý Ondřejhosohopo#35#MA51.01:50:38.64+00:27:04.33Detail
91. Prchal PavelSK Cyklosport Kern#288#MC6.01:50:43.74+00:27:09.43Detail
92. Procházka JindřichSvětlá nad Sázavou#117#MA52.01:50:43.90+00:27:09.59Detail
93. Krechler MartinPraha#84#MA53.01:50:51.68+00:27:17.37Detail
94. Kuda MarekSKD Benešov#311#MA54.01:51:24.66+00:27:50.35Detail
95. Choc PetrAC Rumburk#1016#MC7.01:51:39.78+00:28:05.47Detail
96. Zámostný PaveliThinkBeer.com#156#MB31.01:51:50.37+00:28:16.06Detail
97. Ondrůšek LiborMorové Šlehy#108#MC8.01:51:52.51+00:28:18.20Detail
98. Nový PavelTriatlon Mladá Boleslav#107#MA55.01:51:52.58+00:28:18.27Detail
99. Němec JiříLOCKAR Vlašim#9#MD2.01:51:54.00+00:28:19.69Detail
100. Strouhal JanŽUCH#131#MA56.01:51:58.61+00:28:24.30Detail
101. Šatavová LenkaTábor#1041#ZA4.01:52:18.43+00:28:44.12Detail
102. Fara JanTriatlon Mlada Boleslav#197#MA57.01:52:25.98+00:28:51.67Detail
103. Herštík RdekPraha 4#1010#MA58.01:52:26.27+00:28:51.96Detail
104. Veleta RudolfSVČ Ledeč nad Sázavou#146#MA59.01:52:28.93+00:28:54.62Detail
105. Smrčka PetrBK Říčany#285#MB32.01:52:39.69+00:29:05.38Detail
106. Jankovský AlešPraha#198#MA60.01:52:42.84+00:29:08.53Detail
107. Fuka JindřichPraha#49#MA61.01:53:08.24+00:29:33.93Detail
108. Šístek DanielFox-klub Praha#256#MB33.01:53:14.01+00:29:39.70Detail
109. Melichar JosefNHO Junák#2530#MB34.01:53:20.38+00:29:46.07Detail
110. Ginzel PetrCyklo Vape Racing Team#1005#MB35.01:53:24.16+00:29:49.85Detail
111. Kostrunek FilipBootcamp#294#MA62.01:53:27.33+00:29:53.02Detail
112. Špak Michal#meonthetrail#134#MA63.01:53:29.56+00:29:55.25Detail
113. Hulmák PavelVlašim#208#MB36.01:53:44.01+00:30:09.70Detail
114. Mikeš FilipCK Vinohradské Šlapky#1036#MA64.01:53:49.93+00:30:15.62Detail
115. Vopat VáclavSTS Chvojkovice Brod#258#MA65.01:53:52.42+00:30:18.11Detail
116. Červenka JiříKabuki team#37#MA66.01:54:01.49+00:30:27.18Detail
117. Král DavidLouňovice#223#MB37.01:54:09.14+00:30:34.83Detail
118. Doehring Kate#2511#ZA5.01:54:15.73+00:30:41.42Detail
119. Kadeřábková-Březinová VandaLongrun.cz#175#ZB1.01:54:21.91+00:30:47.60Detail
120. Žalud LadislavTriatlon Mladá Boleslav#157#MB38.01:54:23.14+00:30:48.83Detail
121. Kahoun JanLouňovice pod Blaníkem#1050#MA67.01:54:25.94+00:30:51.63Detail
122. Polák JanZnojmo#278#MB39.01:54:27.69+00:30:53.38Detail
123. Kubát DavidiThinkBeer#89#MA68.01:54:31.94+00:30:57.63Detail
124. Urbancová ZuzanaStudénka#201#ZA6.01:54:39.62+00:31:05.31Detail
125. Spáčil RadekPsáře#130#MB40.01:54:45.67+00:31:11.36Detail
126. Kepka PetrČerčany#292#MB41.01:54:54.88+00:31:20.57Detail
127. Babka TomasŽebrák#207#MB42.01:55:15.65+00:31:41.34Detail
128. Kašpar MartinPraha#72#MB43.01:55:20.06+00:31:45.75Detail
129. Přitasil TomášHISPORT TEAM#1014#MB44.01:55:34.29+00:31:59.98Detail
130. Turay FrantišekSKC Pečky#77#MD3.01:55:36.58+00:32:02.27Detail
131. Svěráková DagmarCyklotenink.com#286#ZB2.01:55:40.68+00:32:06.37Detail
132. Grygar DavidArchitekti Grygar#204#MB45.01:55:52.68+00:32:18.37Detail
133. Pína JaroslavAB Řež#112#MC9.01:55:55.52+00:32:21.21Detail
134. Fialka MartinVlašim#243#MA69.01:55:58.88+00:32:24.57Detail
135. Brožík František IgnácPENTAR VLAŠIM#171#MB46.01:56:01.02+00:32:26.71Detail
136. Radiměřský KarelAtletika Polička#2524#MA70.01:56:05.00+00:32:30.69Detail
137. Jiřičná DanaBonbon Praha#67#ZC1.01:56:06.21+00:32:31.90Detail
138. Prouza MilanRadotín#118#MA71.01:56:10.93+00:32:36.62Detail
139. Turoňová MagdalenaGymnázium Jirovcova České Budějovice#239#ZA7.01:56:25.01+00:32:50.70Detail
140. Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť#191#ZC2.01:56:26.06+00:32:51.75Detail
141. Pejša JanSedlčany#109#MB47.01:56:30.18+00:32:55.87Detail
142. Jahoda VítRed Solution#59#MA72.01:56:56.60+00:33:22.29Detail
143. Kulhánek JanPraha#187#MA73.01:56:58.42+00:33:24.11Detail
144. Koscielniak ZdeněkŽďár nad Sázavou#189#MA74.01:56:58.43+00:33:24.12Detail
145. Fait TomášPraha#45#MA75.01:57:10.38+00:33:36.07Detail
146. Štolle RomanVlašim#178#MA76.01:57:16.77+00:33:42.46Detail
147. Skalická VlastaPraha#127#ZD1.01:57:17.27+00:33:42.96Detail
148. Sýkorová RadkaBáječné ženy v běhu, Longrun.cz#230#ZA8.01:57:17.67+00:33:43.36Detail
149. Kroužilová IvaPoděbrady#165#ZB3.01:57:24.58+00:33:50.27Detail
150. Moník MartinBeroun#199#MA77.01:57:39.72+00:34:05.41Detail
151. Hejný MartinČechtice#51#MA78.01:57:47.79+00:34:13.48Detail
152. Klusoň MartinBenešovský běžecký klub#217#MA79.01:58:05.97+00:34:31.66Detail
153. Mihalik JosefPravobřežníci#212#MA80.01:58:12.10+00:34:37.79Detail
154. Mališová KarlaUSK Praha #14#ZD2.01:58:14.77+00:34:40.46Detail
155. Kiršner MichalSk Lhysov#78#MA81.01:58:15.70+00:34:41.39Detail
156. Herc SvatoplukPraha #265#MA82.01:58:17.33+00:34:43.02Detail
157. Fiala JiříPraha 6#46#MA83.01:58:20.11+00:34:45.80Detail
158. Karč JakubSK Babice#235#MB48.01:58:22.98+00:34:48.67Detail
159. Adamcová AndreaSpartak Vlašim#13#ZB4.01:58:25.42+00:34:51.11Detail
160. Rakovič JakubLety#123#MA84.01:58:27.56+00:34:53.25Detail
161. Střelba OndřejBŽB Praha#160#MB49.01:58:34.61+00:35:00.30Detail
162. Tůma JiříSpartak Vlašim#10#MC10.01:59:05.31+00:35:31.00Detail
163. Zadina MartinKnyk#153#MA85.01:59:13.85+00:35:39.54Detail
164. Nováková MagdaNAKASHI#249#ZB5.01:59:13.93+00:35:39.62Detail
165. Srb PavelTJ Sokol Benešov#163#MA86.01:59:24.03+00:35:49.72Detail
166. Dittrich TomášKlub harmonického života#41#MB50.01:59:27.81+00:35:53.50Detail
167. Klápa LuděkAlbatros#309#MA87.01:59:42.28+00:36:07.97Detail
168. Vošahlík MartinRadějovice#202#MA88.01:59:42.86+00:36:08.55Detail
169. Punčochářová DitaHISPORT TEAM#2518#ZB6.01:59:46.18+00:36:11.87Detail
170. Šebek PavelRYSY#133#MA89.01:59:50.42+00:36:16.11Detail
171. Oberreiter MartinPolná#1006#MA90.02:00:15.64+00:36:41.33Detail
172. Hodan TomášKancelář Blaník#220#MA91.02:00:28.12+00:36:53.81Detail
173. Opočenský JaroslavKutná Hora#297#MC11.02:00:34.92+00:37:00.61Detail
174. Luňák DavidRunning With Those That Can't#261#MB51.02:00:42.70+00:37:08.39Detail
175. Hušák JanPim Běžecký klub#2515#MA92.02:00:43.53+00:37:09.22Detail
176. Jiřičný MartinBonbon Praha#68#MB52.02:00:47.11+00:37:12.80Detail
177. Pospíšil OndřejOB Kotlářka#304#MA93.02:00:58.62+00:37:24.31Detail
178. Švanda PetrMaratón klub Kladno#162#MB53.02:01:16.54+00:37:42.23Detail
179. Šindlerová JanaiThinkBeer.com#184#ZC3.02:01:16.76+00:37:42.45Detail
180. Račansky LubošZvěstov#121#MA94.02:01:17.11+00:37:42.80Detail
181. Zafouk FilipVáclavice#1007#MB54.02:01:18.09+00:37:43.78Detail
182. Dub MichalPraha#168#MA95.02:01:20.29+00:37:45.98Detail
183. Kanta MartinProsek#284#MA96.02:01:21.76+00:37:47.45Detail
184. Košař Michalrunsasan#82#MA97.02:01:23.66+00:37:49.35Detail
185. Červ MiloslavAtletika Polička#227#MD4.02:01:41.04+00:38:06.73Detail
186. Vilčko AdamPraha#148#MA98.02:01:57.64+00:38:23.33Detail
187. Juračka PavelPlaná nad Lužnicí#272#MB55.02:02:05.19+00:38:30.88Detail
188. Kutmon TomášPraha Modřany#296#MB56.02:02:16.31+00:38:42.00Detail
189. Hulínský RomanKCP Praha 4#290#MB57.02:02:20.61+00:38:46.30Detail
190. Rabinovich IliaTel Aviv#255#MA99.02:02:33.40+00:38:59.09Detail
191. Kučera PavelP13#90#MA100.02:02:45.69+00:39:11.38Detail
192. Hnilica OndřejRave & Run#53#MA101.02:03:13.13+00:39:38.82Detail
193. Čechura JiříČistý sport#34#MC12.02:03:16.88+00:39:42.57Detail
194. Lukeš JiříJ a J Vlašim#12#MC13.02:03:22.15+00:39:47.84Detail
195. Hulmák PetrVlašim#271#MB58.02:03:25.33+00:39:51.02Detail
196. Tvrdá MarkétaPraha#142#ZB7.02:03:36.46+00:40:02.15Detail
197. Drobny LukasPraha#18#MA102.02:03:44.93+00:40:10.62Detail
198. Smetana KarelVHS Benešov#21#MD5.02:03:47.76+00:40:13.45Detail
199. Rakovič Pavellety#282#MC14.02:04:07.69+00:40:33.38Detail
200. Jelínek TomášStružinec#63#MA103.02:04:14.67+00:40:40.36Detail
201. Matyáš RomanDexter BSK racing#98#MB59.02:04:37.57+00:41:03.26Detail
202. Machytka MatejRave & Run#260#MA104.02:04:48.94+00:41:14.63Detail
203. Kolář FrantišekRysy Praha#266#MA105.02:04:49.37+00:41:15.06Detail
204. Vlček RomanTrutnov#150#MA106.02:05:04.68+00:41:30.37Detail
205. Chládek RomanBezstarostný běhodálové#58#MB60.02:05:28.27+00:41:53.96Detail
206. Malý Alešsdh smrkov#274#MA107.02:05:45.15+00:42:10.84Detail
207. Hřebecký MiroslavMyslíč#221#MB61.02:05:45.44+00:42:11.13Detail
208. Přívozníková PavlaBáječné ženy v běhu#120#ZA9.02:05:57.28+00:42:22.97Detail
209. Boháč JiříBehejBrno.com#269#MD6.02:06:02.50+00:42:28.19Detail
210. Brejchová EvaPraha#28#ZB8.02:06:04.51+00:42:30.20Detail
211. Růžička MichalBonbon Praha#2520#MB62.02:06:10.68+00:42:36.37Detail
212. Stehlík MiroslavRadošovice#164#MB63.02:06:33.06+00:42:58.75Detail
213. Roušavý JanBrno#170#MA108.02:06:43.99+00:43:09.68Detail
214. Šimáčková VeronikaKladno#167#ZA10.02:06:57.85+00:43:23.54Detail
215. Dittrichová IvetaJankov#161#ZA11.02:06:57.91+00:43:23.60Detail
216. Kubelková KvětaBrno#169#ZA12.02:07:02.88+00:43:28.57Detail
217. Matisko PeterPyšely#99#MB64.02:07:34.54+00:44:00.23Detail
218. Šináglová LenkaBenešovský běžecký klub#23#ZB9.02:07:41.82+00:44:07.51Detail
219. Zahálka TomášKilt po česku#111#MA109.02:07:49.29+00:44:14.98Detail
220. Vrzáček TomášCS1000 / Hustopeče#206#MB65.02:08:03.36+00:44:29.05Detail
221. Sládeček JakubSenešnice#128#MB66.02:08:07.46+00:44:33.15Detail
222. Šafránek DavidPraha#313#MA110.02:08:12.88+00:44:38.57Detail
223. Jirásek JiříK.O. Poděbrady#65#MB67.02:08:34.48+00:45:00.17Detail
224. Novák MichalBenešov#281#MA111.02:08:47.56+00:45:13.25Detail
225. Kouklík StanislavBenešovský běžecký klub#19#MC15.02:08:51.30+00:45:16.99Detail
226. Procházka Jaroslavsoli-MMO Světlá nad Sázavou#116#MC16.02:08:52.95+00:45:18.64Detail
227. Švarc MichalBenešov#137#MB68.02:09:08.61+00:45:34.30Detail
228. Kutiš JiříMK Kladno#94#MD7.02:09:10.90+00:45:36.59Detail
229. Smolík MilanRebečina křídla#129#MA112.02:09:22.33+00:45:48.02Detail
230. Bilka MichalRungo.cz#242#MA113.02:09:22.55+00:45:48.24Detail
231. Janíček JanBehejBrno.com#61#MA114.02:09:25.75+00:45:51.44Detail
232. Dlouhý DanielPraha#42#MA115.02:09:26.51+00:45:52.20Detail
233. Kuptík PetrKnížkovice#93#MC17.02:09:44.18+00:46:09.87Detail
234. Plecháček AndrejAB Řež#115#MD8.02:09:44.25+00:46:09.94Detail
235. Pokorný JiříPraha - Stodůlky#250#MA116.02:09:47.74+00:46:13.43Detail
236. Nový BřetislavSABZO Praha#106#MD9.02:10:15.50+00:46:41.19Detail
237. Nechoďdoma PetrDobřichov#180#MA117.02:10:24.32+00:46:50.01Detail
238. Krobová JindraJablonné v Podještědí#86#ZB10.02:10:31.17+00:46:56.86Detail
239. Sháněl VítekOstrov#66#MA118.02:10:31.22+00:46:56.91Detail
240. Žemlička TomášChotěboř#226#MA119.02:10:39.19+00:47:04.88Detail
241. Kotrba ŠtěpánJasmín KH#196#MA120.02:11:00.87+00:47:26.56Detail
242. Prudil PavelPraha#119#MB69.02:11:05.08+00:47:30.77Detail
243. Trnka Lukášlukastrnka.cz#141#MA121.02:11:07.11+00:47:32.80Detail
244. Martinka JiříTTT#2222#MB70.02:11:13.39+00:47:39.08Detail
245. Flekačová AndreaPraha#244#ZA13.02:11:13.80+00:47:39.49Detail
246. Náprstková MichaelaSlaný#113#ZA14.02:11:26.21+00:47:51.90Detail
247. Veselý LukášBenešov#147#MA122.02:11:28.23+00:47:53.92Detail
248. Cinka IvanBenešovský běžecký klub#22#MC18.02:12:01.96+00:48:27.65Detail
249. Filípek MilanŘíčany#47#MB71.02:12:11.97+00:48:37.66Detail
250. Bartíková MilčaDexter BSK racing#182#ZB11.02:12:47.01+00:49:12.70Detail
251. Vacík LukášHavlíčkův Brod - Perknov#216#MA123.02:12:47.38+00:49:13.07Detail
252. Malina Lubomírmapa#267#MB72.02:13:10.44+00:49:36.13Detail
253. Válek JanPraha 5#76#MC19.02:13:39.38+00:50:05.07Detail
254. Mayer JanBenešovský běžecký klub#20#MD10.02:13:59.71+00:50:25.40Detail
255. Růt JiříMladý Smolivec#298#MA124.02:14:12.48+00:50:38.17Detail
256. Kašparová IvaPraha#73#ZB12.02:14:15.21+00:50:40.90Detail
257. Kotačka VítFirefly#228#MB73.02:14:18.80+00:50:44.49Detail
258. Dogaru VasilRungo.cz#69#MA125.02:14:32.16+00:50:57.85Detail
259. Horálek PavelBolinka#185#MA126.02:14:38.10+00:51:03.79Detail
260. Vtípilová JanaPraha#259#ZB13.02:14:49.93+00:51:15.62Detail
261. Rýdl VladimírRungo#124#MB74.02:15:31.61+00:51:57.30Detail
262. Spáčil PetrBezstarostní Běhodalové#1017#MB75.02:15:37.77+00:52:03.46Detail
263. Mika FilipSK Horymír Neumětely#2514#MB76.02:15:47.18+00:52:12.87Detail
264. Spilka PetrStudeněves#251#MB77.02:15:53.19+00:52:18.88Detail
265. Setnička DavidRehabilitační ústav Kladruby#125#MA127.02:15:55.17+00:52:20.86Detail
266. Kulovaný MartinJindřichův Hradec#92#MB78.02:16:21.70+00:52:47.39Detail
267. Albrecht DavidKlub Larse Heletága #213#MA128.02:16:23.82+00:52:49.51Detail
268. Havranová StanislavaPraha 8#62#ZC4.02:17:06.30+00:53:31.99Detail
269. Švácha MartinLešany#136#MC20.02:17:16.38+00:53:42.07Detail
270. Nešetřilová MarkétaESL Humpolec#209#ZA15.02:17:17.86+00:53:43.55Detail
271. Buhr DavidPraha#30#MA129.02:17:31.32+00:53:57.01Detail
272. Štěrba PavelChotěboř#225#MA130.02:17:33.78+00:53:59.47Detail
273. Hruban MilanK.O Poděbrady#55#MB79.02:17:44.21+00:54:09.90Detail
274. Drbal LubošSDH Zruč nad Sázavou#44#MA131.02:18:12.04+00:54:37.73Detail
275. Vido RichardAC Tsta Di F#1037#MB80.02:18:21.18+00:54:46.87Detail
276. Krátký MichalPetrovice#1023#MC21.02:18:32.49+00:54:58.18Detail
277. Letko JanHavlíčkův Brod#95#MB81.02:19:04.61+00:55:30.30Detail
278. Cipl FrantišekBONBON Praha#32#MD11.02:19:15.72+00:55:41.41Detail
279. Kočová AlenaKPO#79#ZC5.02:19:23.51+00:55:49.20Detail
280. Kubešová AlenaPraha#2517#ZB14.02:19:29.17+00:55:54.86Detail
281. Zvárová BarboraOstrov#219#ZA16.02:19:35.93+00:56:01.62Detail
282. Sýkora MartinOstrov#218#MA132.02:19:35.95+00:56:01.64Detail
283. Plachý LukášBenešov#173#MA133.02:19:55.72+00:56:21.41Detail
284. Kostohryz AlešLouňovice#81#MC22.02:20:38.81+00:57:04.50Detail
285. Otava MilošZruč Nad Sázavou#88#MC23.02:21:25.94+00:57:51.63Detail
286. Beránková HanaHavlíčkův Brod#26#ZB15.02:21:38.06+00:58:03.75Detail
287. Pankowská AnnaBeroun#205#ZA17.02:22:18.66+00:58:44.35Detail
288. Kmoníčková LucieDrahňovice#1022#ZA18.02:22:20.60+00:58:46.29Detail
289. Škrleta JanTJ Nová Včelnice#279#MD12.02:24:46.15+01:01:11.84Detail
290. Řápek VáclavAVC Praha#252#ME1.02:24:59.15+01:01:24.84Detail
291. Novák JiříVšebořice#103#MA134.02:25:58.62+01:02:24.31Detail
292. Sobotka JanKácov#200#MB82.02:26:00.50+01:02:26.19Detail
293. Šandera MartinBonbon MPČR Jičín#2527#MA135.02:26:07.09+01:02:32.78Detail
294. Zach MilanBáječné ženy v běhu#154#MB83.02:26:23.26+01:02:48.95Detail
295. Svobodová TerezaPraha#264#ZB16.02:26:37.12+01:03:02.81Detail
296. Hroníková KateřinaPraha#54#ZA19.02:27:01.50+01:03:27.19Detail
297. Král MartinBrno#236#MA136.02:27:01.75+01:03:27.44Detail
298. Blažek VladimírSK Nepomerice#287#MB84.02:27:42.53+01:04:08.22Detail
299. Klimešová ZdeňkaBrno#1015#ZC6.02:27:56.13+01:04:21.82Detail
300. Pospíšilová ŠtěpánkaBáječné ženy v běhu#262#ZB17.02:28:39.31+01:05:05.00Detail
301. Mocová BarboraBK Divoká Šárka#238#ZA20.02:28:58.43+01:05:24.12Detail
302. Machová KateřinaPraha#248#ZB18.02:29:07.02+01:05:32.71Detail
303. Nečas ArnoštBystřice#277#MC24.02:29:21.93+01:05:47.62Detail
304. Flígr DanielDobříš#48#MB85.02:29:23.69+01:05:49.38Detail
305. Streichsbierová JanaDolní Počernice#186#ZB19.02:30:17.15+01:06:42.84Detail
306. Krotilová MagdalénaBáječné ženy v běhu #159#ZB20.02:30:18.08+01:06:43.77Detail
307. Zadák JosefTrhový Štĕpánov#152#MB86.02:31:14.37+01:07:40.06Detail
308. Hájková JanaTisem#245#ZA21.02:31:25.73+01:07:51.42Detail
309. Koběrský PavelSvětice#247#MA137.02:32:03.65+01:08:29.34Detail
310. Bačkovská PetraIThinkBeer#24#ZB21.02:32:06.26+01:08:31.95Detail
311. Maláková JitkaNejkam.cz#232#ZA22.02:32:11.12+01:08:36.81Detail
312. Michler PetrLiga 100 Praha#1040#MD13.02:32:12.29+01:08:37.98Detail
313. Bartoňová LucieBáječné ženy v běhu#241#ZB22.02:33:42.64+01:10:08.33Detail
314. Maňasová MariePraha#179#ZC7.02:34:06.57+01:10:32.26Detail
315. Velas JakubAmpex Praha#2526#MB87.02:34:21.89+01:10:47.58Detail
316. Hubáčková MartinaBáječné ženy v běhu#57#ZA23.02:34:24.50+01:10:50.19Detail
317. Vejvoda KarelSK Masada Praha#2516#MA138.02:35:17.07+01:11:42.76Detail
318. Tůmová JitkaBáječné ženy v běhu#144#ZB23.02:35:31.57+01:11:57.26Detail
319. Horký LadislavRožmitál pod Třemšínem#172#MA139.02:36:31.22+01:12:56.91Detail
320. Míšek JanBONBON#193#MC25.02:36:54.67+01:13:20.36Detail
321. Hubálek LiborKufrujsnámi.cz - BŽB#307#MB88.02:38:06.07+01:14:31.76Detail
322. Zavadil JonášBuštěhrad#268#MA140.02:39:13.78+01:15:39.47Detail
323. Hulínská RenátaKCP Praha 4#289#ZC8.02:41:18.11+01:17:43.80Detail
324. Brennová LenkaBaječné ženy v Běhu #155#ZB24.02:45:22.48+01:21:48.17Detail
325. Jungmann JosefPraha 3#2519#MD14.02:59:00.28+01:35:25.97Detail
326. Merašická DagmarTehov u Vlašimi#100#ZD3.03:05:28.98+01:41:54.67Detail
327. Houška DavidUtopia Praha#1044#MB89.03:19:24.44+01:55:50.13Detail
328. Jedličková VeronikaUtopia Praha#1043#ZB25.03:19:24.64+01:55:50.33Detail
329. Krejsa VáclavBonbon Praha#85#MD15.03:46:37.26+02:23:02.95Detail
Jandečková RadkaMiličín#60#ZADetail
Červák JanOOB TJ Slovan Luhačovice#36#MADetail
Sedliaková DanielaLíbeznice#122#ZBDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz

Prosím, zkontrolujte si svůj neoficiální výsledek. Protest je možné podat do 5 dnů od skončení závodu, tedy do pátku 23. ledna 2015. Poté jsou výsledky považovány za oficiální.